Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2607. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26052606260726082609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 320i ed nin bakım fiyatları hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  • Iki aydir arabasini satamamasina rağmen ötvyi borusandan daha fazla fiyata yansitan saticilar sizce arabalarini satabilirler mi 2014 sportline icin 145 yazmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetkry M kullanıcısına yanıt
    Satartar satarlar hic merak etme.
  • Dark.Knight D kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlara 6-8 aydan once hic kimse satamaz.

• Arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum. 2016 40.yıl aracım var.ıspartada oturuyorum.kışın soğuk geçiyor bazen hiç kar yağmadığında oluyor bazen çok yağdığıda.ama buzlanma sıklıkla oluyor.aracımı satma durumum da var.jant lastik set baktım 5bin civarı tutuyor en az.açıkçası illaki alayımmı bilememedim.arkadan itişli araç ilk kez kullanıyorum kışın nasıl olur bilmiyorum .aracı satcak olsam kışlık jant lastik takımı zararına elimde kalırmı?.birde 40. Yıla 17 inç kötü görünürömü.fikirlerinizi almak istiyorum .teşekküler şimdiden.

• autolover A kullanıcısına yanıt
    Bazen 3.20d 232k. 2000 benzinli gibi kasayı bekleyip göreceğiz. Ama 200-225 bandinda olur diye tahmin ediyorum. 212k ya 40. Yıl almak varken tercih edilir. Zamanında 40000 euro ya 320d satıldı. Güncel kurdan 146000 TL yapıyor. Millet bir 40.yil a doysun hele.

• mehmetkry M kullanıcısına yanıt
    Kisa vadede piyasa ve millet bu durumu sindirene kadar. Sonrasinda hersey normallesir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_ocean

Arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum. 2016 40.yıl aracım var.ıspartada oturuyorum.kışın soğuk geçiyor bazen hiç kar yağmadığında oluyor bazen çok yağdığıda.ama buzlanma sıklıkla oluyor.aracımı satma durumum da var.jant lastik set baktım 5bin civarı tutuyor en az.açıkçası illaki alayımmı bilememedim.arkadan itişli araç ilk kez kullanıyorum kışın nasıl olur bilmiyorum .aracı satcak olsam kışlık jant lastik takımı zararına elimde kalırmı?.birde 40. Yıla 17 inç kötü görünürömü.fikirlerinizi almak istiyorum .teşekküler şimdiden.

1 yada 2 sayfa geride foto var benim attığım 17'' kışlıklar ile

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkry

Bu fiyatlara 6-8 aydan once hic kimse satamaz.

Satar hemde bal gibi satar ıphone 1000tl idi herkez alıyodu oldu 4000 tl yine alıyo bizdeki bu gösteriş merakı olduğu sürece bmw de mercedes de daha çok satar

• Dıimam D kullanıcısına yanıt
    Altina imzami atarim.
  • bmw mercedes audi her zaman satar, satmaz degil.

ama satis rakamlarinin dusecegi kesin. adet yukseltecek arabalar artik vw, opel, kia, hyundai olur
  • Merhaba;

2 gün önce 2012 model BMW F30 3.16 araç satın aldık. Akşam saatlerinde aracın içini ısıtmak için sağ sol sıcaklıkları 28 dereceye ayarlamamıza rağmen sol taraftan çok sıcak hava üflüyor. Ancak sağ taraftan soğuk hava üflüyor. Dörtlülerin alt tarafındaki sıcak soğuk düğmesini sağa sola çevirsekte birşey değişmiyor. Fan hızını artırdığımızda göğüsün arka tarafında bir uğultu ses çıkıyor.

Problem neyden kaynaklı olabilir. Sağ taraf neden sürekli soğuk üflüyor. Mekanik bir arıza mı vardır ki ? Uğultu sesi bu problemden kaynaklı mıdır? Nasıl bir tamir işlemi olabilir. Basit bir işlemle çözülebilir mi?

Tavsiyeleriniz ve tecrübeleriniz ile yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla
  • dr_ocean D kullanıcısına yanıt
    Kötü olmaz 17", sadece lastik alın mesela kısa sürede satacaksanız

• kralarslan K kullanıcısına yanıt
    Bu tarz sorulara burada cevap bulmanız zor. Servise gideceksiniz. Büyük ihtimalle mekanik bir sorun. Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: driekrem

Bazen 3.20d 232k. 2000 benzinli gibi kasayı bekleyip göreceğiz. Ama 200-225 bandinda olur diye tahmin ediyorum. 212k ya 40. Yıl almak varken tercih edilir. Zamanında 40000 euro ya 320d satıldı. Güncel kurdan 146000 TL yapıyor. Millet bir 40.yil a doysun hele.

232k en boşu. Bmw donanimsiz hicbir sey demek bence. 40.yili soylemeye gerek yok.
    Otv den dolayi daha donanimli arac gelmez.
    40.yila da doymak mümkün olmaz.

• Bu hafta içinde almayı planlıyordum 182k teklif almıştım bugün itibariyle fiyatların yükseldiğini duydum acaba hala kampanyalar devam ediyormu bilgi verecek birikeri varmı bugün teklif alan varmı

• blade_17 kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonta kimsenin o rakama verecegini pek sanmiyorum
  • blade_17 kullanıcısına yanıt
    o fiyat 2. el fiyatı oldu artık nasıl olduysa 2.ele de ötv zammı yaptılar

• hxngzl H kullanıcısına yanıt
    Nasil olduysa diye bir durum yok. Olagan surec bu. Kimse aracini bedava vermek istemez. Veren yerine ayni ayarda arac alamaz piyasanin kurali bu
  • Hakikaten sıfır fiyatı bir günde 10-15 bin artınca ikinci ellerin fiyatının aynı kalmasını beklemek ve daha da ileri giderek bu insanları fırsatçılıkla suçlamak nasıl bir mantık anlamak mümkün değil. Yapmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 26052606260726082609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.