Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.286
Cevap
511
Favori
4.411.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25752576257725782579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • otomobili alip kullanip satınca prim yapma donemi geride kaldi diyorduk ama haziranda sifir aldigimiz araci vergi düzenlemesi sonrasi satsam belki de kar edecegim. tabi tekrar araba almazsam 😃
    saka bir yana devalüasyon oldu ülkede.bakalim kral ciplak diyen babayigit kim olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık teneke plastik araçlara binmek zorunda kalacağız. Bu vergi artışı değil başka birşey. %54 den %74 e artış izahı yok.

https://teknoseyir.com/araclarda-yeni-otv-oranlari-etkileri
  • Bu otv artisini zamaninda atalarimiz guzel bir atasozu ile aciklamis ' insan esek olunca sirtina semer vuran cok olurmus diye' herseye tepkimiz meee oldugu icin %90 falan az bence 500 olmali hatta ustune de araba alanlari alanlari guzel bir falakaya da yatirmak lazim.
    Su tasima suyla cevirdikleri degirmen bakalim daha ne kadar donecek.

• Bugün kolumana uğradım c fiyatlarını öğrenmek için.
    Ellerinde hiç c ve e serisi kalmamış. St lerle görüşemedim.

Sonra borusana uğradım. 40. Yıl 180.500tl oldu dediler
    5.20 executive paket 197 k olmuş. Türkiye paket hiç kalmamış
    Dün 90 tane fatura kesmişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar herkese, 3 serisi araçların donanım paketlerini düzgün bir şekilde yanyana karşılaştırabileceğim/öğrenebileceğim bir tablo bulunuyor mu acaba? Bmwnin kendi sitesini talan ettim düzgün bir şey göremedim acaba ben mi yanlış yere bakıyorum emin olamadım. Mercedesin sitesinde donanım paketlerini güzelce yanyana dizmişler şunda şu var bu yok gibi. Bu arada aklımdan geçen modeller 318i ve 320i ED
  • Bugun cift çıkış eksoz işini hallettim. Orjinal 335 difuzor taktirdim. Tayvan malı olani pek gözüm tutmadı.

BMW 3 serisi (F30)

• Arkadaşlar bugün aracımı comfort modda ve sonra eco pro modda manuel kullanıma almama rağmen aracım vitesi otomatik olarak yükseltme yaptı ve eco moddayken ekranda vites topuzu işareti çıktı. Bu durumla karşılaşan var mı ?

• dream of ice D kullanıcısına yanıt
    İstersen cıvata ekle. Dokunduğun anda artık orijinal değil. Ama tabi Orijinal lik kavramı farklı farklı. Fabrikasyondan Orijinal den bahsediyorum ben. İstediğin kadar orijinal parça tak. Takan ustayı/teknisyeni de yabana atmamak lazım. Usta var aracı tepeden tırnağa söküp fabrika ayarında geri toplar. Usta var daha lastik değiştirirken kendini de aracı da rezil eder.

• MsfBrkSvr M kullanıcısına yanıt
    Araç ne kadar manuel modda da olsa belli bir devirin üzerine çıkıldığında motoru korumak adına vites yükseltir.

• arkadaşlar sitede jant için
    Ön aks: 8.0 J x 19, lastik ebatı: 245/40 R 19
    Arka aks: 9.0 J x 19, lastik ebatı: 275/35 R 19 ölçümleri verilmiştir.

Kış lastiği bakıyorum..

Pirelli Sottozero Serie3 J 245/40R19 94V Kış Lastiği
    Kategori : Pirelli Kış Lastikleri (H-V-W)
    Marka : Pirelli
    Stok Kodu : 2397600kış
    * Kış Lastiği
    Garanti Süresi : 24 Ay
    843,15 TL

Pirelli W240 Sottozero 245/40R19 98V XL Kış Lastiği
    Kategori : Pirelli Kış Lastikleri (H-V-W)
    Marka : Pirelli
    Stok Kodu : PI-W-1685400KIŞ
    * Kış Lastiği
    Garanti Süresi : 24 Ay
    928,20 TL

Arada sadece biri 245/40R19 94V biri 98V yazıyor. Bunların farkı ne ben neye göre alacağım arkadaşlar
  • MsfBrkSvr M kullanıcısına yanıt
    vıtesı sola cektıgınızde oncelıkle spor moda geçer otomatık ama devırlı kullanım sağlar eco modda bundan ötürü ısaret çıkar yanı yakıt fazla yakar anlamında sola cektıkten sonra ılerı gerı bır tık yapın manuel kullanımdasınız devır sayısı bıttıgınde otomatık vıtes büyütür ama küçülmez manuel modda kısaca devır bıttıgınde kesıcıye gırmeden sızın yerınıze degıstırır

• koza1989 K kullanıcısına yanıt
    bu lastikler belli ki rft degil. alttakinin pahali olma sebebi xl yani extra load olmasi.rft kullanılmadığı durumlarda xl kodlu lastik öneriliyor heleki 19 " ebada ciktiginizda. siz alttakine bakacaksınız ama 19 degil de 16 veya 17" jant lastik takimi hem fiyat olarak daha uygun hem de kis sartlarinda daha iyi yol tutus saglayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

bu lastikler belli ki rft degil. alttakinin pahali olma sebebi xl yani extra load olmasi.rft kullanılmadığı durumlarda xl kodlu lastik öneriliyor heleki 19 " ebada ciktiginizda. siz alttakine bakacaksınız ama 19 degil de 16 veya 17" jant lastik takimi hem fiyat olarak daha uygun hem de kis sartlarinda daha iyi yol tutus saglayabilir.

Konfordan ödün verilse de 3e 5e bakmadan guvenlik için RFT kullanmak faydalı.
    Petlas güzel video yapmış👍

https://youtu.be/GqkvWBtJlrY

Bu arada servisten lastik filan alınmaz cok pahalı.

• helpgod kullanıcısına yanıt
    teşekkür ettim arkadaşım Allah razı olsun benim 18 inç xl mı alsam yani :D 94 ve 98 farkı nedir acaba.

Bir de ön ve arkayı ayrı ayrımı alacağım kış lastiğinde ölçüleri farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koza1989 -- 17 Kasım 2016; 23:56:53 >
  • Dark.Knight D kullanıcısına yanıt
    Uzay mekigi insa etmiyor alti ustü bir tampon takiyor işi yapan usta, birak onu da yapabilsinler bir zahmet. Bu mantikla niye aracina lastik jant kampanyasindan jant aldin ? O janti taktigin an aracinin orijinalligi bozuldu o zaman at cöpe.

• mcanerg M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • koza1989 K kullanıcısına yanıt
     BMW 3 serisi (F30)

94-98 Gibi rakamlar yük endeksi. Bir de hız endeksi var.
    Uyanık lastikçiler endeksi düşük lastik getiriyorlar rekabet edebilmek için, dikkatli olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Uzay mekigi insa etmiyor alti ustü bir tampon takiyor işi yapan usta, birak onu da yapabilsinler bir zahmet. Bu mantikla niye aracina lastik jant kampanyasindan jant aldin ? O janti taktigin an aracinin orijinalligi bozuldu o zaman at cöpe.

Katılmamak elde değil.
  • Arkadaşlar lastik basıncı hafif düşük uyarsı çıkıyor bu 40. Yıllarda önler ve arkalar kaç PS olması lazım?

• 
Sayfa: önceki 25752576257725782579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.