Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
67.823
Cevap
513
Favori
3.802.141
Tıklama
Giriş
    2789 Mesaj

surtse de vursa da satarken siz satmaya kalktiginizda potansiyel alicilar size kok sokturecekler. benim gozumde ederi o sekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hosscakallll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugun ilk defa bakim yaptirdim. Sadece arka balatalar degisti. 827 TL tuttu :) Alti ustu 2 balata yani.
    Bu tur degisimleri eger servis disinda yaptirirsam garanti disina mi cikiyor arac?

Aracın bakımı 12000 km veya 11/2016 olarak görünüyor km si şuan 11000 be 11. aydayız hala servis uyarısı vermedi büyük ihtimalle km 12000 görmez yakın zamanda servis için 12 aydamı çagıracak süre olarak mesela 12. ayın 15 inde gitsem gec kalmış olurmuyum yada gidebileceğim en son tarih nedir?

Birde Ankara'da ikamet ediyorum. Esenboğayı mı yoksa Balgat ımı tavsiye edersiniz?

Son olarak yakınlarda 40. yıl için bakım yaptıran olduysa fiyat bilgisi paylaşabilir mi?

verdiğiniz cevaplar diğer arkadaşlarada fikir vermesi acısından önemli paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Fren sistemi garanti dışı kalır otomatikman

|
    |
    Iris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçen ay balgat da yaptırdım. 607tl tuttu. Ortalama 3 saatte teslim ettiler
    Ikame araç istiyorsanız şimdiden randevu alın, 15-20 güne randevu veriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: tsp7

Bir arababaya sonradan tampon jant yapilmissa ilani direk kapatiyorum.arabasina bunu yapan daha neler yapmaz.2 parca boya var.bu arabanin max ederi 123 124.galeriden araba bakiyorsaniz ki cogunlugu filo cikisi oluyor, 125 civarina boyasiz 15 bin km civari makyajli sportline bulabilirsiniz.iyi bir yerde ekspertiz yaptirirsaniz bakimlri yetkili serviste zamaninda yapilmis mi bakarsaniz rahat rahat alabilirsiniz.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tsp7

Arkadaşlar benim aracın bakımı geldi aklıma takılan birkaç şey var yardımcı olursanız sevinirim

Aracın bakımı 12000 km veya 11/2016 olarak görünüyor km si şuan 11000 be 11. aydayız hala servis uyarısı vermedi büyük ihtimalle km 12000 görmez yakın zamanda servis için 12 aydamı çagıracak süre olarak mesela 12. ayın 15 inde gitsem gec kalmış olurmuyum yada gidebileceğim en son tarih nedir?

Birde Ankara'da ikamet ediyorum. Esenboğayı mı yoksa Balgat ımı tavsiye edersiniz?

Son olarak yakınlarda 40. yıl için bakım yaptıran olduysa fiyat bilgisi paylaşabilir mi?

verdiğiniz cevaplar diğer arkadaşlarada fikir vermesi acısından önemli paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

40.yıl araçların bakım ücreti diğer line veya boş araçlardan farklı mı oluyor? Özellikle 40.yıl diye belirtmemiz mi lazım servise?

• Teğmen
    123 Mesaj
    Herkese iyi forumlar. F30 Kasa 3.16 aracım var. Şuanda 34 bin de ve servis süresi geldi. Malumunuz borusanın fiyatları ortada ve bu serviste balatalar değişecek. Bilen arkadaşlar ortalama ne kadar fiyat çıkar haber verirlerse sevinirim. En kötü aracı servise borusan da sokup balataları dışardan değiştireceğim çünkü duyduğum fiyatlar hiç iç açıcı değil.
    Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar..

40.yil veya diğer line olanlarda yedek parcalar ayni sadece ic donanım ve dis görünüm farkları var.bakimda 40.yil veya sportline olmasi farketmez ayni parcalar kullanilacak ve fiyat ayni olacak.

|
    |
    elfmariachi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

yağ değişimi sonrası sarfiyat arttı. kabaca aynı yol aynı güzergahta, eskiyle yeni arası 1-2 litre oynama oluyor. soru:
    1- yağ yeni diye mi sizce?. bu durumu yaşayan oldu mu. yağ değişiminden sonra
    2- konan yağ, 5w -30 shell. oran doğru mu. shell markayı kullanan var mı?
    iyi forumlar.

Sadece yagdan okadar artmasi mumkun degil. Ya kullanim stiliniz ve trafik degisti. Yada kisaesafe kullaniyorsunuz diye havalarin sogumasindan dolayi cok yakmaya basladi

teşekkürler
    |
    |
    Logitech G900 Chaos Spectrum Kablosuz Mouse 910-004607.
    Sennheiser Hd 800 S High-End. Kulaklık
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JN008

quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

yağ değişimi sonrası sarfiyat arttı. kabaca aynı yol aynı güzergahta, eskiyle yeni arası 1-2 litre oynama oluyor. soru:
    1- yağ yeni diye mi sizce?. bu durumu yaşayan oldu mu. yağ değişiminden sonra
    2- konan yağ, 5w -30 shell. oran doğru mu. shell markayı kullanan var mı?
    iyi forumlar.

Kış lastiği taktıysanız artar..Havaların soğumasıda artışta etken..Bir de şahsi gözlemim yıllar geçtikçe motor verimleri az da olsa düşüyor ve yakıt tüketimi artıyor.Motor hafiften kurum bağlıyor sanırım.Arada bir özellikle dizelleri yüksek devirde kullanmak lazım..

kış lastiği takılı değil.
    araç dizel değil.
    yağ mı uygun değil acaba
    |
    |
    Logitech G900 Chaos Spectrum Kablosuz Mouse 910-004607.
    Sennheiser Hd 800 S High-End. Kulaklık

• Yüzbaşı
    849 Mesaj
    Anadolu yakasi iyi eksozcu tavsiye edecek var mi?
    Bizzat yaptiranlar yorum yaparsa sevinirim.

|
    |

Adam bunu özel sipariş etmiş sanki ama dediğin gibi çapraz düşen bir çok şey var. Yada 40.YIL paket almadı ama paket içindekileri tek tek ekletti.
    |
    |
    Nemésis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Değer kaybı ödemesi dediğin süreç nasıl çalışıyor? Kim nasıl neye istinaden ödüyor?
    |
    |
    helpgod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Emin ol sürtme değildir. Sürtme olaydı plakayı gizlemezdi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nemésis

Şu araç sanırım sipariş hatası, çok ilginç.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-idda-ediyorum-turkiyede-tek-borusan-cikisli-255315190/detay

Arkadaşı tanıyorum komple başka araçtan yetkili serviste parçaları değiştirdi. Bayağı para harcadı güvenilir biri

• Yüzbaşı
    545 Mesaj

Kısmen benim tahminim doğru çıktı.
    |
    |
    burakdemirci80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet sureden gitmeniz gerekiyor, en gec kasim sonu yaptirasaniz iyi olur, aralik 15e de takilacaklarini sanmiyorum ama 15 gun gec goturmenin size ne faydasi olacak.. ileride killik yapmak isterlerse koz vermemis olursunuz.. 40.yil bakim fiyatinda fark yok 20i,18i veya 20d arasinda farklar olabilir. Bakim paketim oldugu icin fiyati bilmiyorum fakat ilk bakim araci kullandiginiz surece yaptiracaginiz en ucuz bakiminiz olacak onu bilin, onceki aractan hatirladigim cok uzmemisti ilk bakim :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    tsp7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1048 Mesaj

Cok uzaga gitmeyip sadece bu sayfayi okusaniz balata fiyatini gorebilirsiniz

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    nalsa1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lone_star

Torpidodan olduguna emin misiniz? benim 418i aracımda da benzer durum vardı bende torpidodan geliyor sanıyordum ama dikkatlice dinleyince yolcu tarafında ayak bölümünde bulunan polen filitresininde degistiği bir kapak var, bu kapak ses yapıyordu elimle kapagı tutunca ses gidiyordu hatta kapaga hafif vurunca belli oluyordu yerinde olmadıgı ve ses yaptıgı, servise götürdüm 5-10 dakikada hallettiler ama ne yaptılar bilmiyorum 1 ay kadar oldu ses yok kapaga dokununcada tok hissi veriyor sanırım ya yerine taktılar yada araya dolgu malzemesi gibi birşey koydular... Sizde de belki aynı yerdir diye yazıyorum tabi sizin gercekten de torpido olabilir ama bende uzun süre torpido sanmıştım

Eminim çünkü torpidoyu kapatınca da aynı ses geliyor kapaktan, normal kapatsam da geliyor.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.