Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2419. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.414.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24172418241924202421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: bigtiger1

Haftasonu bakima gittigimde baktim, 18' sotto zerolu sportline jantli set 1400euro + kdvydi (gecen seneyle ayni fiyat) 17' set henuz yoktu gecen sene 1100euro +kdvydi dunlop veya bridge stonelu set, bunlar suanda stokta olanlar asil kisa dogru kampanya baslayinca 17ler ve diger modeller de stoga girecek dediler. İki senedir pas geciyordum surekli kullanmadigim ve esimin aracinda kis lastigi oldugu icin, bu sene ben de alacagim.
    Zam yaparlar mi bilmiyorum ama euro da yuksek gecen seneye gore

18 inç Sportline jantları 4.18i Sportline'daki jantlar mı üstad?

Oyle sanirim, linkteki jant. Bu sene guzel bir 17 gelmezse bunu alacagim muhtemelen, gecen seneki 17ler guzel degildi.

http://www.fastmotoring.com/wp-content/uploads/2013/10/DSC00218-630x418.jpg

• bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    benim araç 40.yıl estoril jantlar güzel ama uyumlu olmaz diye düşünüyorum... Bakalım görelim seçenekleri Borusan dışında Ankara 'da güvenilir jant alabileceğimiz bildiğiniz yer var mıdır?
  • Arkadaşlar spoiler almak istiyorum aracıma (F32) fakat hiç bilgim yok, bu spoilerlar neyle yapıştırılıyo? Silikonsa eğer çıkartmak istediğimizde iz kalmıyo mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Haftasonu bakima gittigimde baktim, 18' sotto zerolu sportline jantli set 1400euro + kdvydi (gecen seneyle ayni fiyat) 17' set henuz yoktu gecen sene 1100euro +kdvydi dunlop veya bridge stonelu set, bunlar suanda stokta olanlar asil kisa dogru kampanya baslayinca 17ler ve diger modeller de stoga girecek dediler. İki senedir pas geciyordum surekli kullanmadigim ve esimin aracinda kis lastigi oldugu icin, bu sene ben de alacagim.
    Zam yaparlar mi bilmiyorum ama euro da yuksek gecen seneye gore

18 inç Sportline jantları 4.18i Sportline'daki jantlar mı üstad?

Oyle sanirim, linkteki jant. Bu sene guzel bir 17 gelmezse bunu alacagim muhtemelen, gecen seneki 17ler guzel degildi.

http://www.fastmotoring.com/wp-content/uploads/2013/10/DSC00218-630x418.jpg

Selamlar,

Bu jantı şu an yazlık lastikle alabiliyor muyuz? Borusan'da bir kampanya var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CiGa95 kullanıcısına yanıt
    İstinyedeki duvarda kislik lastikler vardi sadece, sormaniz lazim bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VBaranX kullanıcısına yanıt
    Malesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alextaylor8622

Merhaba ,

FF'de Gtechniq serum kapmalanın fiyatını biliyor musunuz ?

Selam,

Bana aracı görmeden 1.250 TL gibi bir fiyat vermişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Bmwdaşlar Kışık lastik -jant önerileriniz varsa Ankara içinde paylaşabilirseniz sevinirim.

Evlilik arifesindeyim ama ayarlayabilirsem jant-lastik kışıl takım almayı düşünüyorum... Replica jantlar için neler düşünüyorusunuz bu arada?..

Brıgestone blızzak almayında ne alırsanız alın..Çok uğultu yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Michelin takıntılı biriyim olumlu yorum almak rahatlattı açıkcası.Lastik kesinlikle michelin o konu tamam :)

Aracım 40.yıl m jantlı bildiğiniz gibi. Kışlık için farklı bir jant modeli seçmeyi düşünüyorum.

Jant konusu detaylı düşünüldüğünde replika alınmayacak kadar tehlikeli bir konu ama replika jant nedeniyle yaşanmış kötü bir tecrübe pekde duymadım açıkcası.

Acaba biz mi çok korkutuyoruz kendimizi. Ayrıca ben nişanlımla beraber kullanıyorum. Onun için ayrıca pimpirikleniyorum. Ama dediğim gibi kötü tecrübe bilgisi olanlar aktarırsa hepimizi bilgilendirir.

Bu arada dipnot replikanın takım fiyatı orjinalin 1 adeti ... Aradaki bu uçurum korkutucu geliyor.

Aradaki uçurum Bmw mühendisliğinin farkı mı ?... Yoksa Borusanın bmw kullanıcılarına takdiri mi?..

Borusanda replika jantların kasislerde ortadan kabak gibi ayrılabildiğini söylemişlerdi..Araçtaki en önemli yer bence..Hayatınız direk oraya bağlı..replika almayın..Araçta bir arıza olsa garantiyi bile iptal ederler..

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar spoiler almak istiyorum aracıma (F32) fakat hiç bilgim yok, bu spoilerlar neyle yapıştırılıyo? Silikonsa eğer çıkartmak istediğimizde iz kalmıyo mu?

Slikonu temizlemek zor oluyor
    Scotch un ultra güçlü çift taraflı bantını kullandım. Yerinden oynamıyor tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar malum siteden araştırıyorum ancak pek bir bilgim yok. Adamın ful, şu özellik var bu özellik var dediği arabadaki çoğu özellik zaten standart donanımda var. Özel dediği renk bile baz donanımdaki metalik beyaz/mineral'e benziyor. 2015 model,hatasız darbesiz (Boya - değişen yok herhalde) araca 111.000 fiyat çekmiş. Fiyatı mı uygun, ben mi bir şeyleri gözden kaçırıyorum bilemedim...

İlan:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2015-plussedefli-beyaz-plussunroff-plusderi-koltuk-plusxenon-plusggorus-plus-333261772/detay/

• ersaydin E kullanıcısına yanıt
    Peki eger onu sokmeye kalkarsak noluyor?

• Erotomaniac kullanıcısına yanıt
    Jatlari degistirmis gibi. resimdekiler 16 inch jant gibi geldi. Standart 17 inch olmali
  • Gus Fring kullanıcısına yanıt
    Line yok derken baz donanım mı yani? Passat Trendline gibi?

Biraz saçma bir soru olabilir ancak, 320i ED bakarken hangi opsiyonlara ya da özelliklere dikkat etmek gerek? Şu an dikkat ettiğim şeyler değişensiz, en fazla 1-2 parça lokal boya olması, mümkünse tampon-kaputta hasar olmaması, yılda 25-30binden fazla km yapmış olmaması. Başka neye bakacağımı bilmiyorum çünkü. C180 bakıyor olsam cam tavan - 7ileri vites olmasına dikkat ederdim mesela. Burada hangi opsiyonların çok tercih edildiğini - olmazsa olmaz olduğunu (yani, kişiye göre değişir ancak, çok tercih edilen, kullanışlı opsiyonlardan bahsediyorum) bilmiyorum.

Yönlendirirseniz çok makbule geçer hocam.
  • yankımido kullanıcısına yanıt
    Çok yüksek ihtimalle araç bakım sonrası temizlik için yıkamaya bırakıldı orada cam silinirken hızlıca bitirelimde gitsin psikolojisiyle becerdiler başka bir açıklaması olamaz çünkü servisin orayla çok işi olamaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erotomaniac

Line yok derken baz donanım mı yani? Passat Trendline gibi?

Biraz saçma bir soru olabilir ancak, 320i ED bakarken hangi opsiyonlara ya da özelliklere dikkat etmek gerek? Şu an dikkat ettiğim şeyler değişensiz, en fazla 1-2 parça lokal boya olması, mümkünse tampon-kaputta hasar olmaması, yılda 25-30binden fazla km yapmış olmaması. Başka neye bakacağımı bilmiyorum çünkü. C180 bakıyor olsam cam tavan - 7ileri vites olmasına dikkat ederdim mesela. Burada hangi opsiyonların çok tercih edildiğini - olmazsa olmaz olduğunu (yani, kişiye göre değişir ancak, çok tercih edilen, kullanışlı opsiyonlardan bahsediyorum) bilmiyorum.

Yönlendirirseniz çok makbule geçer hocam.

Line lı arabalarda ana fark 17 inç janttır.Diğer farklarda kromlu aksesuarlar..Radyonun kenarında, km göstergesinde renkli bazı çizgiler,sis farlarının olduğu bölümde krom kaplı bölümler. o kadar..bakacağınız sunroof gelişmiş gösterge paneli xenon veya led farlar olmalı..Bunlar lıne sız araçlarda da donanıma göre olabilir veya olmayabilir.Line işin içine girince nereden bakarsanız 10-15 bin farklı olur..o paraya değecek şeyler değil..Araçtaki 16 jantı kışlık yapıp yeni takım 17 jant alırsınız gayette güzel olur..

• Erotomaniac kullanıcısına yanıt
    6000 km şehir içi-şehir dışı ortalamam 9LT....

Şehir dışında yolculuklarımda 140-180 bandında kullandım.
    2000 km şehir dışı + 4000km Ankara içi

Eco pro kullanıyorum ama eco proda ara gazlama çok yapıyorum, araç beni esir alıyor.
    sakin kullanılırsa çok rahat 8 olurdu bu ortalama... Ben ş.dışında istanbula 7.5 lt ortalamayla gidip geliyorum...
  • https://www.youtube.com/watch?v=rL193Q7bOT0

2.00 dan itibaren izleyebilirsiniz.
  • tave03 kullanıcısına yanıt
    BMW kullanım kılavuzunda aracın sadece fat32 ve yanılmıyorsam bir de exfat formatı tavsiye ediyor, kullandığınız usb diskini bu açıdan kontrol etmenzde fayda var
  • Fren kaliper kapakları sakıncalı mı arkadaşlar bilen var mı? Mavi renk taktırmak istiyorum ama, herhangi bir sorun çıkarırmı diye tırsıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 24172418241924202421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.