Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23852386238723882389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 136 hp lik BMW kullansa kendinden geçecek adamlar burda tu kaka diyor, altlarında kim bilir araba bile yoktur.
    Siz baya bu beyinsizleri ciddiye almışsınız hiç gerek yok, siz F30unuzun keyfini sürün (ben öyle yapıyorum)
    Performans işleri tercih meselesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lone_star

Pini siz olusturuyorsunuz, eger unuttuysaniz uygulamayi silip tekrar yukleyince kullanici adi ve sifrenizle girip yeniden pin olusturabilirsiniz. Araciniz connectedDrive web sitesinde aktive edilmis durumda degilmi?

Hayır galiba aktive etmedim nasıl yapılacağını bilmiyorum
  • aracim seramikten cikti
    istanbul maltepe yakinlarinda seramikli araba yikayacak (notr sampuanla ve fircasiz) bir yikamaci bilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulus2102

quote:

Orijinalden alıntı: dumankara

Mrb arkadaşlar bi sorum olucak geçen hafta ay sonu indiriminden yararlanıp 154k ya 40. Yıl paketi aldım.yarin teslim edilecek araç.birincisi adaptif süspansiyon nedir ve 40. Yılda varmı.ikincisi ankarada olan arkadaşlar malüm darbe girişiminden dolayı emniyette plaka seçimi yapılamıyor sıradan plaka alınıyomuş.bilgisı olan varmı?tşkler

elektromagnetik süsüpansiyon olarak geçiyo youtube da benim aracımda var sportta çok sert comfortta da çok yumuşak tepkileri oluyor.

adaptif suspansiyon sadece opsiyonla aliniyor

standart donanimda yok malesef
  • dumankara D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Ben de 1 yıllık aracımı, nakit kampanyası ile sıfırlamayı planlamıştım ama şehirdışında olunca kaldı.

Aldığınız fiyat hangi şubeden acaba? Sigorta vb ücretler dahil mi (anahtar teslim) yoksa artı masraf mı?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapı gıcırtılarını nasıl keserız kullandıgım ikame araçta %0 kapı gıcırtısı var. acaba fitillerimi değişik ki
  • Tacarsoy kullanıcısına yanıt
    DSC yi off yapıp, vitesi manuel konuma getirir ve elinizle vites değiştirmezseniz bu dedikleriniz mümkün.Yani DSC off, şanzıman sport konumda kalıyor.
  • todem T kullanıcısına yanıt
    ANAHTAR TESLİM FİYAT SİGORTA HARİÇ BORUSAN BALGAT.
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Benimde bi önceki aracım golftü ve yağmur sensörü yüzünden camım komple buz çiziği oldu.Ve o günden sonra kış aylarında tam tersini yani sensörü kapattım aracı gece her park ettiğimde.
  • Arkadaşlar merhaba, kapılardan inanılmaz rahatsız edici sesler gelmeye başladı 1-2 aydır. Daha önce yazılmış araştırdım fakat sprey sıkmaktan veya vazelin kullanmaktan daha ileri bir öneri getirilmemiş. bu konuda servise gidip de yukarıda saydığım çözümlerden başka bir yol bulabilen oldu mu? aynı konuyu tekrar hortlattığım için anlayışınızı rica ediyorum.
  • Ağustos ayı için 0.49 kampanyası devam ediyor ama fiyatlar hala açıklanmamış bilgilerinize...Fiyat alan varsa bizi de bilgilendirirse sevinirim bu ay nasip olursa alacağım..
  • seddat34 S kullanıcısına yanıt
    http://www.bmw.com.tr/tr/fastlane/fiyat-listesi.html

websitesinde baz fiyatlarda indirim var.. Revize edilmiş baz fiyatlar gayet uygun gibi duruyor ama tabi gidip donanımları ekledikten sonraki fiyatı da görmek lazım
  • Bu gereksizler takmaya hiç gerek yok, F30a verdiğim parayı sonuna kadar hakediyor. Piyasada fiyat performansı mükemmel.
    Ağzı olan konuşur konuşmaya devam ama bilinki umrumuzda degil Burdo boş yapıyorsunuz
    Ve bir BMW sahibi için burası baya bi kalitesizleşti dostlar size tavsiyem girmeyin bende girmemeyi düşünüyorum bu saatten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmanders -- 8 Ağustos 2016; 17:50:41 >

• Fiyatlar yumuşamış evet 165.500 tl 40 yıl fiyatı aldım şimdi ama 0.49 kampanyası bitmiş maalesef şuan ki faiz oranı 0.99 olmuş
  • 1 sene herkes tüm firmalardan araba almasın bak bakalım nasıl yumuşuyor o fiyatlar
  • telcontar06 T kullanıcısına yanıt
    Aracınız garanti kapsamında ise yetkili servise başvurup ilk öncelikle şikayetinizi bildirin.Daha sonrasında vazelin , sprey vs kullandığınızı ve çözüm olmadığını aktarın.

Fitillerin araç kısmına gelen yerlere bant çekiliyor ve ciddi anlamda sesler azalıyor. Bunu garanti kapsamında yaptırdım. Daha önceden bu şikayet ile servise gittiyseniz güzel bir haber. Bir daha gelmemeniz için bant çekebilirler yada siz isteyin
  • ya arkadaşlar burası BMW F30 forumu yok o paraya alınmazmış yok efendim 1,6 arabaya bu para verilmezmiş yok leon daha güzelmiş bunlar çözüme ulaştırmayan boş konular...
    bende çok sevdiğim için 300 bin para verdim f30 a kimseyide ilgelendirmiyo bu. önemli olan zevkle binebilmek binerkende mutlu olmak yapıcağınız karşılaştırmaları içinizde saklayın lütfen kimsenin şevkini kırmayın burda
  • quote:

ya arkadaşlar burası BMW F30 forumu yok o paraya alınmazmış yok efendim 1,6 arabaya bu para verilmezmiş yok leon daha güzelmiş bunlar çözüme ulaştırmayan boş konular...
    bende çok sevdiğim için 300 bin para verdim f30 a kimseyide ilgelendirmiyo bu. önemli olan zevkle binebilmek binerkende mutlu olmak yapıcağınız karşılaştırmaları içinizde saklayın lütfen kimsenin şevkini kırmayın burda

he bide bana göre SÜRÜŞ ZEVKİ VE HİSSİ BAKIMINDAN BMW ÇOK GÜZEL BİR ARAÇ.
  • Bu kasanın 1.6 dizel motoru çıkmayacakmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightnight55

quote:

quote:

ya arkadaşlar burası BMW F30 forumu yok o paraya alınmazmış yok efendim 1,6 arabaya bu para verilmezmiş yok leon daha güzelmiş bunlar çözüme ulaştırmayan boş konular...

he bide bana göre SÜRÜŞ ZEVKİ VE HİSSİ BAKIMINDAN BMW ÇOK GÜZEL BİR ARAÇ.

ben bunlara katılıyorum, benim karsı oldugum gosteriş için dev gibi kasaların motosiklet motoru gibi ufacık motorlarla alnıp sürüş keyfi değil gösterişe dönğkleşmesi herseyin.

ama ülkemizde vergilendirme sistemi bu şekilde olduğu için insanların alternatifleri bu doğrultuda oluyor. birde bütün markalar çevreci olsun diye motor hacimlerini zaten düşürüyor zaten 10-15 yıl sonra bunları değil elektrik kw larını konuşuruz muhtemelen

• 
Sayfa: önceki 23852386238723882389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.