Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
70.295
Cevap
511
Favori
4.414.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23842385238623872388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    klimanin bölgelerini esitlemeyi bende bulamadim sanirim yok. önceki kasa e90 da vardi bunda olmamasi cok ilginç ve kullanissiz olmus. suspansiyon konusuna katılıyorum özellikle rft olmayan lastikte daha da güzel darbe emiyor. ayni arac bende de var. umarim en kisa zamanda en iyi fiyata aracinizi alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı hocam, inşallah düşünüyorum. Aklımda bazı soru işaretleri vardı titreme mevzusu ve tüketim gibi ama bunları gördüm iyi oldu. Tüketim tahmim ettiğim doğrultuda. Öyle 10 - 12 LT ortalamalar elde edilmez bazılarının söylendiği gibi. Sport modda fazla takılırsak olabilir ama o mod zaten "atı besleyen arpasini düşünmez" modu olmuş. Titreme mevzusu da belli ki DSG mevzusu gibi biraz kısa çöpü çekme olayı gibi duruyor. Kısmette varsa yaşanacak. Artık gerisi zamanlama ve ekonomiyi denklemlemek benim açımdan.

• bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Link calismiyor bidaha Atar misiniz bende böyle bişey istiyorum suan minder koydum çocuk koltuğunun altına daha profesyonel bişey olmalı ....

• Bende bugün 600 km ye ulaştım 100 km ortalamam 10.6 olarak görünüyor çoğunluğu şehiriçi kullanim ortalama hız 29 km ki gayet normal tüketim hız ortalaması 40-45 olsa bu aracın tüketimi 8 litreyi geçmeyecek demekki...
    Birde bugün özellikle araç bir atiklesti Eco-pro modda bile yanliyor biraz dokunuca ilk 10 gün biraz ölüydü galiba açılıyor bu canavar tepkileri çok çok hoşuma gidiyor Gerçekten kim ne derse desin bu araba tam bir zevk arabasi....

• se777en S kullanıcısına yanıt
    İlk 1500-2000 kmden sonra ortalama suratınız 30 civarında gezerse 10 litre altını görebilmeniz mümkün. 9.5 civarina düşer, birde klima faktörü varki ortalama 1 litre klimadan dolayı fazla tüketiyor

• aracla biraz yol yaptiktan sonra kontagı kapattindan sonra aracın motorundan tık tık tık diye ses geliyor. Sogutmayla ilgili bir durum diye düsünüyorum. Var mi sizde de bunu fark eden . Arac 1000 km de daha .

• giziroglu G kullanıcısına yanıt
    motor bölümündeki parçaların ısıdan kaynaklı genlesmesi buna sebep hocam tedirgin olmaniza gerek yok. burada daha öncede yazildigi uzere çamurluklar da fazla isiniyor ama bugune kadar zararini goren olmadi sanirim.

Bunu dener misiniz, yine calismazsa bilgisayara gecince bakarim tekrar. Beta mobil uygulama iki tane http eklemis linke...

ali express

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigtiger1 -- 8 Ağustos 2016; 10:24:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İsterseniz ben de bir kac fotograf cekebilirim, esimin aracina aldigimi takmadim henuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • giziroglu G kullanıcısına yanıt
    Takip edebildiğim 2 ses var biri ince bir ses diğeri ise bundan daha etkili uzaktan bile duyulabilecek bir ses.

Güçlü olan ses turbodan geliyor. Olması gereken bir ses . Turbo tribünü ısındıkça genleşiyor ve sogumaya geçince bu sesler ortaya çıkıyor.

Siz birde araçtan stop ettikten sonra kaputu açın. Gelen sıcak havaya inanamıcaksınız.

Duyduğunuz seslerde bu ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alextaylor8622 -- 8 Ağustos 2016; 14:13:00 >

• bigtiger1 B kullanıcısına yanıt
    Benim koltuklarım açık bej dakota siyah dışında secenek yokmu acaba açık bej falan yani kendi renginde göze batmayacak bir renk teşekkür ederim ilginiz için ayrıca

• Mrb arkadaşlar bi sorum olucak geçen hafta ay sonu indiriminden yararlanıp 154k ya 40. Yıl paketi aldım.yarin teslim edilecek araç.birincisi adaptif süspansiyon nedir ve 40. Yılda varmı.ikincisi ankarada olan arkadaşlar malüm darbe girişiminden dolayı emniyette plaka seçimi yapılamıyor sıradan plaka alınıyomuş.bilgisı olan varmı?tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: dumankara

Mrb arkadaşlar bi sorum olucak geçen hafta ay sonu indiriminden yararlanıp 154k ya 40. Yıl paketi aldım.yarin teslim edilecek araç.birincisi adaptif süspansiyon nedir ve 40. Yılda varmı.ikincisi ankarada olan arkadaşlar malüm darbe girişiminden dolayı emniyette plaka seçimi yapılamıyor sıradan plaka alınıyomuş.bilgisı olan varmı?tşkler

Adaptif süspansiyon pahalı bir opsiyon özellikle almadıysanız yoktur.Zaten o fiyattan normal 40. yılları sattılar.Aracın sürüş modlarına göre comfortta süspansiyonların yumuşak olması sport modda sert olması diye kısaca anlatabilirim.

Plaka konusunda bilgim yok.Ancak etimesgutta plaka zaten seçilmiyor.Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 7 Ağustos 2016; 23:34:04 >
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    40. yıl aketlerinde yok yani?bilgi için tşkler @cancan_burak
  • dumankara D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin iyi günlerde

• Dıimam D kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumankara

Mrb arkadaşlar bi sorum olucak geçen hafta ay sonu indiriminden yararlanıp 154k ya 40. Yıl paketi aldım.yarin teslim edilecek araç.birincisi adaptif süspansiyon nedir ve 40. Yılda varmı.ikincisi ankarada olan arkadaşlar malüm darbe girişiminden dolayı emniyette plaka seçimi yapılamıyor sıradan plaka alınıyomuş.bilgisı olan varmı?tşkler

elektromagnetik süsüpansiyon olarak geçiyo youtube da benim aracımda var sportta çok sert comfortta da çok yumuşak tepkileri oluyor.
  • Arkadaşlar araç ilk calıstıgı an hem devir yüksek 15 sn. ye felan sanki egzozda çakıl taşları varmıs gibi ses veriyor bunun sebebi ne olabilir.

Sanki bi yerin civatası eksik gibi normal midir daha once hiç benzinli araç kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se777en

Benim koltuklarım açık bej dakota siyah dışında secenek yokmu acaba açık bej falan yani kendi renginde göze batmayacak bir renk teşekkür ederim ilginiz için ayrıca

Ozellikle siyah istedigim icin diger renklere dikkat etmemistim, ayni urunde olmayabilir fakat sitede arama yapsaniz baska urunler cikabilir istediginiz renkte. Cocuk koltugunun altinda cok belli olmuyor buarada, cocuk koltugunun bir parcasi gibi gorunuyor, cocuk koltuguyla cok alakasiz degilse ve istediginiz renkte iyi bir sey denk gelmezse rengine cok takilmayin bence.
  • guleryuz042 G kullanıcısına yanıt
    İlk çalıştığı anda dediğiniz gibi yaklaşık 1200 devirlerde çalışıp daha sonrasında 800 lere yani rolantiye düşüyor. Rolanti durumuna geçince egsoz dan gelen ses de kesiliyor. Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum . Zira aynı sesi internet üzerinde araştırdım ve bu ses turbo da bulunan valf kapağından oluştuğu söyleniyor. Bu bir hata mı bilemiyorum.
    Aşağıdaki videodaki ses sizinle aynı ise video altındaki yorumda turbo valf kapağının değiştirildiği ve düzeldiği söyleniyor.

• 
Sayfa: önceki 23842385238623872388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.