Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı
67.776
Cevap
514
Favori
3.781.115
Tıklama
Giriş
    709 Mesaj

Merhaba,
    Ben de hep kararsız kaldım 1900 TL idi geçmişte.
    Hangi uygulamaları kullanıyorsunuz.
    Bu abonelik 3 yıllık mı ömür boyu mu?
    Memnun musunuz?
    |
    |
    lone_star kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eski araçlar: 2013 Sedef Beyaz Toyota Corolla Active 1.6 MultidriveS, 2014 Füme Subaru Xv Elegance 2015 BMW Melbourne Kırmızı 320iED Sport Line Plus,2015 Gümüş Gri Kia Picanto 1.2 EL ,2007 Bej Megane II HB, 2014 Kar Beyaz Toyota Auris Advance Skypack MultidriveS, 2004 Metalik Mavi Yaris Terra 1.0 MM, 2013 Beyaz Ford Kuga 1.6 Ecoboost, 2011 Duman Gri Renault GrandScenic 1.5 dci, 2008 Çelik Gri Renault Megane HB 1.5 dci, 2006 Natural Renault Modus Dynamic, 2003 Gri Fiat Marea, 2001 Kırmızı VW Polo 1.4 16V, 1998 Kırmızı Hyundai Accent GL, 2012 Siyah Honda CBR 250, 2014 Gri Honda CBR 500
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oz80

quote:

Orijinalden alıntı: Eng.

quote:

Orijinalden alıntı: guleryuz042

Kabullenmek zorundayım sanırım bende bu titremeyi neyse yapacak birsey yok sanırım yardımlarınız ıcın tesekur ederım genede lastik hava olayını bugun deneyecegım ama bakalım fark edecek mı

yabancı forumlarda da bu tarz problemden bahsediliyor. hatta bir forumda anket yapmışlar, hangi jant lastikte var hangisinde yok gibi

sadece sizin aracınızda olmadığı için ve çözüm yolu da olmadığından kafanıza takmamaya çalışın

ama çözüm üretilememesi çok garip

önden çekiş araba olsa güç aktarımı da olduğundan bir nebze anlaşılır da arkadan itişte olması daha da garip

18" jant mı var sizde? ondan mı daha çok hissediliyor

bir de yeni araçlar elektrohidrolik diye tahmin ediyorum diğer markalar gibi. bu tarz araçların direksiyonu hissiz olur bilakis. sizde olmayan titreşim hissediliyor

Selam,

Bilgi olması açısından, benimki makyajlı 318i m paket. 18 inch continental sport contact runflat lastik var. 8000 km oldu, henüz beni rahatsız edecek bir direksiyon titremesi yok.

Aslında forumda birileri önayak olsa da bir buluşma yapılsa, titreyen ve titremeyenler arabalarını birbirine gösterse süper olabilir :)

azer bülbül ölmeseydi onuda çağırırdık tam olurdu
    |
    |

• Yüzbaşı
    744 Mesaj

Merhaba,

Ben geçen ay almıştım 1650+250 TL idi... 1900TL yani (2000 kabaca yazmısım). BU hizmetlerden sadece BMW Online adlı hizmet abonelikli yani 3 seneliik (wiki, hava durumu gibi hizmetler bu pakete dahil) bunun dışındaki BMW Apps (spotify,gopro gibi uygulamaları idrive ekranından kontrol edebilme), Office ve BMW Remote (aracı uzaktan kontrol) paketleri ömür boyu sizin oluyor...

Bu konuda detaylı bir video çekmiştim, videoyu izleyip size uygun olup olmadıgına karar verebilirsiniz.. Sorularınız olursa cevaplamaya hazırım...

|
    |
    descartes46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    57 Mesaj
    Bugun gene sinirimden duramayıp gene servise bastım gittim araç değişimi için servis böyle bir sebbeden dolayı araç değişim talebi red gelir dedi.

direksiyon kutusunu değiştirelim isterserniz dediler bende hatasız olsun diye sıfır araç alıyorum dedim ve onarım yapılmasını istemedim ve araç değişim talep ettigimi belirttim

yarın aracınızı buraya bırakın bız işlemlere baslayalım ozaman olum yada olumsuz sonuz cıkarsa dedi bende olumsuz olsa bile ben bu aracın degisimi için mahkeme mahkeme koşşam bile işin ucunu bırakmayacagımı belirttim bakalım sonuc ne olacak araç servise bırakacagım sabah ikame araç verecekler ınş. aracın degisim talebi olur. değilse cok ugrasacak gibi görünüyor durum.

Borusan otomotiv genel müdürlük nasıl arayabilirim. bizim buradaki servis borusana baglı sonuçta.

Orijinalden alıntı: ykp33

Bu hafta içerisinde fiyat alan oldu mu arkadaşlar ? Son durum nedir ?

Teşekkürler.

Fiyatlar henüz açıklanmamış ama kur 3.14 te sabit,fiyatlarda bugün yarın açıklanacakmış,,Dikkatimi çeken şuan malum site de sıfır araçları 161k dan veriyolar 166k dan değil..
    |
    |

Bu numaradan ulasabilirsiniz 0 212 412 00 00

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    guleryuz042 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Herkese selam,

Bayilere dün Borusan merkezden giden yazıda;

Tüm modellerin temel fiyatlarının aşağı çekilip, indirim oranı da düşürülerek, nakit ve vadeli kampanya fiyatlarının temmuz sonuna yakın hatta daha bile aşağısında açıklanmış.
    Haftasonuna kadar netleşecek denmiş :)

Hayırlısı...

Umarım alan galerilerin elinde patlar, hep bize girecek değil biraz da fırsatçıların canı yansın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: giziroglu

Ankaradan araç alanlar için borusanın uygulaması var. Hava alanının oradaki borusana aracınızı bırakıyorsunuz valeyle sizi hava alanına bırakıyorlar sonra dönüşte geri aliyorlar. her hangi bir otopark ücreti falan alınmyor. bence güzel düsünülmğs bir uygulama.

Bu hizmetten 2 defa faydalandım. 0312 840 52 49 Nolu telefondan randevu almak gerekiyor.
    Aracınızı teslim ederken yıkanmış, temiz olarak teslim ediyorlar. İsterseniz bakım vs. De yaptırabiliyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Geçen hafta sonu işinin ehli bir marka yerde aracıma detaylı iç bakım + motor koruma işlemi uygulattırdım.
    Aynı gün araçtan yaptığım telefon görüşmelerinde sık sık kesilmeler yaşamaya başladım, aracın Bluetooth hafızasından telefonu kaldırıp tekrar bağlanmayı denedim, ancak araç hiçbir Bluetooth cihazını görmemeye başladı.
    Bu konuda herhangi bir fikri ve çözüm önerisi olan var mı acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim...

O zaman bir problem yok arkadaşlar, cevaplarınız için teşekkürler.

|
    |
    BlueMartini7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sehirici ecopro modda cok bir tasarruf gormedigimden hep comfortta kullaniyorum. Yer istanbul

|
    |
    se777en kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Araciniz 40. yil mi? Degilse standard handsfree donanimi (6NH) varsa kesilmeler bende de oluyordu daha sonra kodlama ile gelismis bluethooth donanimi ekledim (6NS) ve kesilmeler kayboldu...

|
    |
    denizmd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    53 Mesaj
    Aracım 40.yıl HK var ama sorun sadece Bluetooth bağlantısında, onun dışında ses sisteminde sorun yok...

|
    |

hocam şanzımanın neyi bozuldu bu kadar yeni araçta?
    |
    |
    bigtiger1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanziman 17binde oldu. P den D ye gecercen silkelenme yapmaya baslamisti, kontrol ettiler sanziman yagina su karismis, sogutma sisteminden sizinti olabilecegini soylediler. Sanzimana zarar vermis olma ihtimaline karsi sizintiyi gidermek yerine komple
    Sanzimani degistirdiler.

|
    |
    TuzluSoğan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2060 Mesaj

Şanzımanın soğutma sistemindeki sızıntı sebebiyle komple şanzıman değişti ise çok güzel. Peki bu süreçte ikame araç mı verildi size?
    |
    |
    bigtiger1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lone_star

Merhaba,

Ben geçen ay almıştım 1650+250 TL idi... 1900TL yani (2000 kabaca yazmısım). BU hizmetlerden sadece BMW Online adlı hizmet abonelikli yani 3 seneliik (wiki, hava durumu gibi hizmetler bu pakete dahil) bunun dışındaki BMW Apps (spotify,gopro gibi uygulamaları idrive ekranından kontrol edebilme), Office ve BMW Remote (aracı uzaktan kontrol) paketleri ömür boyu sizin oluyor...

Bu konuda detaylı bir video çekmiştim, videoyu izleyip size uygun olup olmadıgına karar verebilirsiniz.. Sorularınız olursa cevaplamaya hazırım...

Allah razı olsun süper bi video olmuş, ben remoteyi kullanmak istiyorum fakat remote uygulamasında bi pin istiyor uygulamaya girmek için.
    Bu pini nerden bulabilirim

• Yüzbaşı
    875 Mesaj
    Evet beyler fiyat konusunda bir netlik varmı ?

40. yıl almayı düşünüyorum. 156 gibi bir fiyatı yakalayabilir miyiz acaba tekrar ?

Pini siz olusturuyorsunuz, eger unuttuysaniz uygulamayi silip tekrar yukleyince kullanici adi ve sifrenizle girip yeniden pin olusturabilirsiniz. Araciniz connectedDrive web sitesinde aktive edilmis durumda degilmi?

|
    |
    Elmanders kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    87 Mesaj
    günaydın . telefondan (youtube vs....) actııgımız bir videoyu araçran izleme sansımız var mı? Yarın tatile cıkcaz ufaklık için güzel bir yolculuk olur.
Bey Azura
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.