Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2365. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
21 Misafir (3 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil
5 sn
70.294
Cevap
511
Favori
4.414.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coolcool

330,000 lira verip 3.20d alan yada aldığını iddia eden arkadaş gerçekten çok komik bence
    Büyük ihtimal csbdir ki inşallah öyledir
    Zira yeni kasa e 220 amg alıp Cebinde 40.000 para kalır o paraya
    Bence kolpa yapıyor

iddia etmiyorum aldım diyorum kardeşim ben sana fikrini sormadım ki e serisinden bahsediyosun o senin düşüncen bu benim burda kimseye de yalan borcum yok ki fotolarıda attım ama sen o gözleri baktır bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: soykan_soyak

Bayideki araç buydu. Bunun aynısından konfig yapılırsa 3 ay beklersin diyor st. Hocam sence adaptif için bekleyeyim mi?

bence bekleyin derim
  • 3 serisi 1.6 araba 170 etmez
    neymiş, doluymus, dolu araba önce 1.6 olmamalı eger doluysa, yoksa 1.6 ya ıvır zıvır tonla sensör koy, ekranını 1 cm genişletsen nolcak genişlemese nolcak

yine de 3 guzel bi arac, 3.20 d değil de 3.30 a o paraları verseler kesinlikle anlarım, cunku ufak kasa ayı motor, inanılmaz zevklidir, ama yakıttan 3-5 kurus tasarruf yapmak için tonla para verip sonra dizel araba çekmek.. dizel dediğin zaten hacim olarak benzinliye göre verimsiz, yavastır., o yuzden luks araca cok samna. 3.20 d anca 3.20 i kadar gidiyor

bu paraya 5 alınmalı mantıgına ise katılmıyorum. cogu yol sehir içi, tek kişi yapılıyor. d segment araclar her kasa çıkışında buyuye buyuye boyutları gayet yeterli, 5 dediğin hem agır, hem buyuk. surus zevki aynı motorla geride olur.

bizim insanımızda cinslik var, 3 silindirli motor alacak, hadi 1 ufak diyelim, 3 aile diyelim yok yetmiyor daha da gosterişli olsun diye 4 istiyor, yaw o kadar gösteriş neye yarıyacak, kaputu acsan skodaya gecilecek makine var içinde, 1 serisi için 4 /4 lük motor ona bişi demiyorum da 4 e o motor nedir?

bmw yi çok sevmeme ragmen yuzu eskimiş 3 u yeni c den yuksek fiyatlara iteliyorlardı, o dönem düşündüm fiyat mantıgı eşleşmiyordu, şu kampanya fiyatları genele yayılırsa ama rekabetçi, guzel fiyatlar olmuş. bu fiyatlarda yuzu eskidiydi, yeniydi mesele degil, gönül rahatlığıyla denk gelen alsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

340 M' in ederi 60.000 $...

Aracın ABD'deki ederi o kadar, ya gidip orada kullanacaksınız, ya da aracı alıp buraya getireceksiniz. Borusan kazıkçı diyorsanız bireysel ithalat yapar getirirsiniz, devlet bizi çok vergiliyor derseniz de o zaman ABD'ye gitmeniz lazım. Çözümler bunlar, hangisini beğenirseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulus2102

quote:

330,000 lira verip 3.20d alan yada aldığını iddia eden arkadaş gerçekten çok komik bence
    Bence kolpa yapıyor

iddia etmiyorum aldım diyorum kardeşim ben sana fikrini sormadım ki e serisinden bahsediyosun o senin düşüncen bu benim burda kimseye de yalan borcum yok ki fotolarıda attım ama sen o gözleri baktır bi

turk insanında tatminsizlik ve gösteriş düşkünlüğü var, daha fazla verince illa ya e olacak ya 5 kalantör olacak

ya da hiç olmadı 4 gc olacak, 3 4 ten buyuk ya 4 daha ust segment sanıyorlar, halbuki 4 gc türetilmiş, dizaynı guzel ama ne sedan ne coupe olabilmiş bir araç.

3 silindirli motorla bile daha da gosterişli, havalı olsun 4 olmaya kasanlar boyut olarak bence de5 ve e den daha ideal bir aracı özel bi şekilde almayı anlamazlar. halbuki m3 e milyon verenler var, m4 gc diye türetilme bişi var mı acaba?

yine de bu meblaları vermişken ben olsam dizel almazdım km de 10-15 kurus az yakacak diye. 3.30 da 2000cc benzinlli, dizelden çok daha süratlli 2000 in hakkını veren ve çok az da yakan süper bir motor var, bir de o motorlu olsa gösteriş için skodadan yavas 4 almaya kasanalrın ülkesinde cok guzel, nezih bi tercih olmuş derdim de..

dizel olayını anlamıyorum. 350 bini arabaya verdikten sonra km de 5-10 kurus az yaksın diye takıp niye dizel?

• ilk depom

BMW 3 serisi (F30)
     BMW 3 serisi (F30)

tamami istanbul ici klima hep acik ve hep ecoda

530 yapmisim+80 range var. toplam 610 km gibi

• Yine boş muhabbetler almış başını yürümüş. Dizele o para verilmez onu alacagina bunu alsaydin yok ekran 1 cm buyuk olsa her tarafta sensor olsa ne olur...

Arkadaslar sahibi olmadiginiz seyi kotulemeyi birakin. Herkesin oncelikle kendine gore bi zevki sonra da kesesi var.. 2 litre dizelin ne kadar bedavaya gezdigini hanginiz inkar edebilirsiniz? Veya 40.yil gibi full dolu bi otomobili size verseler "aa ben bu ozelligi kullanmiyorum ve kullanmayacagim" mi diyeceksiniz? Birakin bu isleri insanlarin sevklerini zevklerini kacirmayin. Yok 3 serisi 170 bin etmezmis tepki koyulsa rakamlar geri gidermis.. Bu ulke yakin tarihte gunluk yasanti olaylarindan neye tepki koydu da buna tepki koyabilir ? Hoş koyulabilse de BMW yi kaba tabirle cok ta ırgalamaz yani... Koyacak olsa ulke olarak benzin mazot fiyatina tepki koymamiz lazim once. Otomobiller cok yakmiyor benzin mazot cok pahali once bunu anlayin. Ulke olarak hepimiz sadece 1 gun benzinlige gitmeyelim. Cok degil sadece 24 saat... Var mi oyle bi imkaniniz? Burda bos konusup insanlari forumdan sogutan hic bir yararli bilgi paylasmayip, paylasilanlari sömürüp daha sonra da polemik olusturabilecek yorumlari bulunan insanlar görüyorum. Faydali olabilecek gelisim gosterebilecek seylerden bahsedin. İnsanlarin secimlerini tercihlerini elestirmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lightnight55

3 serisi 1.6 araba 170 etmez
    neymiş, doluymus, dolu araba önce 1.6 olmamalı eger doluysa, yoksa 1.6 ya ıvır zıvır tonla sensör koy, ekranını 1 cm genişletsen nolcak genişlemese nolcak

yine de 3 guzel bi arac, 3.20 d değil de 3.30 a o paraları verseler kesinlikle anlarım, cunku ufak kasa ayı motor, inanılmaz zevklidir, ama yakıttan 3-5 kurus tasarruf yapmak için tonla para verip sonra dizel araba çekmek.. dizel dediğin zaten hacim olarak benzinliye göre verimsiz, yavastır., o yuzden luks araca cok samna. 3.20 d anca 3.20 i kadar gidiyor

bu paraya 5 alınmalı mantıgına ise katılmıyorum. cogu yol sehir içi, tek kişi yapılıyor. d segment araclar her kasa çıkışında buyuye buyuye boyutları gayet yeterli, 5 dediğin hem agır, hem buyuk. surus zevki aynı motorla geride olur.

bizim insanımızda cinslik var, 3 silindirli motor alacak, hadi 1 ufak diyelim, 3 aile diyelim yok yetmiyor daha da gosterişli olsun diye 4 istiyor, yaw o kadar gösteriş neye yarıyacak, kaputu acsan skodaya gecilecek makine var içinde, 1 serisi için 4 /4 lük motor ona bişi demiyorum da 4 e o motor nedir?

bmw yi çok sevmeme ragmen yuzu eskimiş 3 u yeni c den yuksek fiyatlara iteliyorlardı, o dönem düşündüm fiyat mantıgı eşleşmiyordu, şu kampanya fiyatları genele yayılırsa ama rekabetçi, guzel fiyatlar olmuş. bu fiyatlarda yuzu eskidiydi, yeniydi mesele degil, gönül rahatlığıyla denk gelen alsın.

Size göre bmw araba satmasın

• karagoz07 kullanıcısına yanıt
    Dün bir bayi ile görüştüm. Yeni fiyat ve kampanyalar haftaya perşembe gününe kadar ancak belli olur yeni fiyat ve kampanya bilgisi için ben size cuma günü dönüş yaparım dedi...

• quote:

Orijinalden alıntı: lightnight55

3 serisi 1.6 araba 170 etmez

söylediklerinin bi çoğuna katılıyorum 1,6 arabaya 220 bin ben vermem ne kadar dolu olursa olsun tabi bu benim görüşüm.

• irfanmuratsrr İ kullanıcısına yanıt
    her harfinin altına imzami atarım. artik foruma soru sormak veya burada sorulmuş bir soruya buldugum cevabı burada paylasmaya üşenir oldum. herseyi bildiğini sanan okumayan hazirci bir toplum oldugumuzun en büyük göstergesi belki de bu tip forum siteleri. daha yeni mi anladın diyenler olacaktir, yasim 40 i gecik ama forum kültürüne yeni asina oldum o nedenle yeni yeni sahit oluyorum böyle durumlara. bu arabaya bu para fazlaysa baska marka 3 tane araba alin yada 1 tane alin yaniniza para da kalsin ama alan almis satan satmış üstün fikirlerinizi kendinize saklayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

her harfinin altına imzami atarım. artik foruma soru sormak veya burada sorulmuş bir soruya buldugum cevabı burada paylasmaya üşenir oldum. herseyi bildiğini sanan okumayan hazirci bir toplum oldugumuzun en büyük göstergesi belki de bu tip forum siteleri. daha yeni mi anladın diyenler olacaktir, yasim 40 i gecik ama forum kültürüne yeni asina oldum o nedenle yeni yeni sahit oluyorum böyle durumlara. bu arabaya bu para fazlaysa baska marka 3 tane araba alin yada 1 tane alin yaniniza para da kalsin ama alan almis satan satmış üstün fikirlerinizi kendinize saklayın.

aynen abi herkesin kendine göre zevki ve istekleri olabilir. saygı duymak gerekir bence kim kaç tane ne isterse alabilir. ben sadece bilgi amaçlı belki birine yardımcı olurum diye paylaşmıştım ama pişman oldum gerçekten ya

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

o zaman biz 1 ay önce 170 e almiştik, 150 ye almiştik bi gunde nasi yuzde on iner diye aglayip borusana sikayet mi yazsak diyenler olmasin
    zaman ve borusan bu arac bu fiyat etmez diyenleri hakli çikartmiş, özellikle sene basinda ve sonrasinda da 3 gun once kaca sattiklarini bilmiyorlarmiş gibi 1.6 uretiminin 4. 5. yilinda araca inanilmaz fiyatlari normalleştirmeye caliştilar
    dogruyu yazanin eleştirildigi, bi yandan bana 3 gun once 15 bin pahali sattilar diye aglanirken diger yandan kime ne, ben borusana 3 1.6 araba parası verir 1.5 alirim diyenlerin forumu sadece turk forumudur galiba.
    bu arac bu fiyat etmez diyenlerin yazmasindan bole rahatsiz olunuyorsa o zaman biz araci etmeyen fiyatindan almişiz, inanilmaz indirim yaptilar diye de aglanmasi diger okuyucuları rahatsiz edecektir

• bu forumu üye olmadan uzun süre takip edip birşeyler öğrenip f30 alinca da ilk is buraya gelip daha once fikir aldigi kisilerle sevincini paylasmak isteyenlerin "cok yanlış yapmışin, o araba o para etmez, bastan akil etseydin böyle olmazdı" gibi cevapları hakettiğini düşünmüyorum. binlerce mesaj sayısı olanların yeni gelenleri kusturmemesi gerekir.

• Yaa asıl mantıksızlik şurda bu forum f30 40.yıl değilmi burdaki insanlar yaa f30 almış olan yada almayi düşünen insanların toplanma alanı değil mi? Bazılarına soruyorum sizin durumunuz bu iki durumda karsilamiyorsa yani f30 la alakaniz yoksa yada karşı iseniz ne işiniz var burda bize bunu anlatın bizde anlayalım???
    benim birtek amacım var burda yeni aldigim bir araca zevkle binebilmek için bilgi paylaşımı yapmak bilmediklerimi sorup öğrenmek verdiğim paranın çokluğu azlığı ki

• Kimseyi ilgilendirmez bence canı isteyen gider c180 alır yeni a4 alır ne istiyorsa alır hiçte kıskanmayiz ben arabama zevkle binmeye devam ederim sonuç şu ki lütfen biraz faydali paylaşım...
    çünkü bedava verseler beğenmeyenlerin hepsi sıraya geçer bumuda biliyoruz.

• quote:

quote:

Bence kolpa yapıyor

Yok abicim birak bu işleri :)) 320d 330.000 vermiş mis muş da bilmem ne:) millette inanıyor buna valla pes
    Git kumda oyna abicim.

• quote:

quote:

quote:

Bence kolpa yapıyor

Yok abicim birak bu işleri :)) 320d 330.000 vermiş mis muş da bilmem ne:) millette inanıyor buna valla pes
    Git kumda oyna abicim.

gel kardeşim gösteriyim o zaman

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bence kolpa yapıyor

Git kumda oyna abicim.

gel kardeşim gösteriyim o zaman

Tamam nereye geleyim

• erciftci E kullanıcısına yanıt
    2.el de donanım konusunda size katılıyorum.

• 
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.