Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.296
Cevap
511
Favori
4.414.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21012102210321042105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teksaz16

quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Size ayipli mal satmiar bu durum avrupada yasansa tereddutsuz degisim yapili her ne kadar muz cumhuriyeti olsakta hakkinizi arayin keske yaptirmadan once bilir kisiden rapor alsaydiniz bence hic usunmeyim verin mahkemeye hakkinizi arayin hatta size bu araci satip uzerinede ugrastirdiklari icin yasadiginiz mamevi cokuntuden dolayi manevi tazminat davasi da acin , o araci satinca servis kayitlarina bakacak alacak olan kisi ve kaybiniz olacak ben kesinlikle kabul etmezdim, alin aynisinin makyajlisini verip hatalarini kabul etmek zorundalar , bize 3 dunya ulkesi muamesi yapiyorlar ugrasin bence.

Cevap icin tesekkurler bende tsm sizin dusundugunuzu dusunuyorum, borusan ugrassin satmaya ben niye ugrasiyorum versinler f20lci ed modelini,

Araba tamir edilmis eywallah ama bu tamir edilwn yer sanziman degil diferansiyel degil suspansiyon degil, yani demek istedigim bu uretim hatasinin faturasini bana cikarmamalari gerwkiyor, fatura pazartesi elime gecince tekrar aricam mus. hizmetlerini bakalim nasil bir gorusme olacak, baktin olmuyor bu is bilirkis. tespiti falan derken yzasin istiyorum, bugun satsam foruma soruyorum siz alirmiydiniz?

Araciniz satisi cikinca bir cok insan temkinli yaklasacaktir sonucta servis kayitlarinda var ve tavan hatali yani ben anlamam mesela punto hatasi falan isin icine tavan girince vazgecerim laf anlatamazsiniz kimseye , iyi bir avukat tutun ve dava acin sakın usenmeyin buyuk ihtimal kazanirsiniz sonuna kadar ugrasin bence az para vermiyoruz araclara. Hic olmadi nbt gibi hediye isteyin yani 6 7 binden daha asagi hediyeleri de kabul etmeyin oyle garanti uzatmasi bakim paketi falan hediyelerine tav olmayin medyaya yansitacaginizi falan da soyleyin bakalim bmw bana ayipli satti haberlerini nasil karsilayacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsinmuttaki

40th year edition = 180.000 lira ise esenboğadaki 320i'nin 200.000 olması normal mi desem bilemedim. Bu durumda normal oluyor gibi ama fiyatlar ne halde ..... Facelift 320 40th year ilk geldiğinde 145.000 liraydı be.. Ne ara 30000 koydular.... Hemde Bu fiyatlık bir araba olmadığını bile bile de alınamıyor dizel olsa bir nebze diyelim, ama ya düzene kafa tutup genesis sportlimousine alınacak ama Türkiye'nin şuan da önü görünmediği için genesis yerien alternatiflere bakıyorum, onlarında aşağı kalır yanları yok yani :)

yeni audi a4, 2,0 tdı quattro, 240 bin lira. Normal önden ceker bir audi açıkcası almam, passattan bir farkı yok çünkü. İkinci alternatif volvo s60 d4 iç hacmi ve bagajı görmez isek aktarım olarak bmw'den daha iyi Bu araç ise 220.000 lira ve d4'lerin hepsi full ancak bunda da acık döşeme.. Türkiye'de ki tüm araçlar hemde. Sipariş verelim dediğimde teslim süresi 4 aydan başlıyor.

Mercedes ise c serisi kaliteli ancak ben eski mercedesi bulamadım. İş yerinde kullandığım araç değişeceği için de 3 gündür geçici olarak w204 kullanıyorum, bu mercedescik ama yeni kasaya göre az da olsa mercedes hissini veriyor. Fiyatı nedir bilmiyorum.

fiyatta yanlışınız var gibi geldi. makyajlı 40. yıl 155 civarında idi diye hatırlıyorum ilk geldiğinde.

tekrar dönüp baktım foruma, 21 temmuz 2015 tarihinde blackyturtle arkadaşın mesajlarına bakabilirsiniz. İlk makyajlı 40.yıl alanlardan ve 157.500 lira fiyat yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 27 Mart 2016; 13:02:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• erciftci E kullanıcısına yanıt
    Nisan 1 2015 40 yıl makyajsız almıştım 154350 tl şimdi. Bakıyorum 180 bin 1 yılda 25 bin tl koymuş fiyat bilmiyorum şahsi fikrim şimdi düşünüyorum bu paralar verilirmi bu araca

• Selamlar arkadaşlar
    Allah kısmet etti de dün bir sıfır araç aldım uzun aradan sonra yalnız kafama takılan bir kaç bisi oldu

Bunların biri acil durum çağrı sistemi hatası ki bataryası değişecek mis 30km de ki aracımı geri almadılar ayrı mesele

İkincisi aynaların biri digerine oranla daha geç kapanıp açılıyor

Üçüncü ve benim icin en önemlisi araba 1 den 2 ye vitesi ararken sarsıntı yapıyor yanı sanki seni ileri atıyor gibi bir şey tam olarak

Merak ettiğim bunlar bu araçların hepsinde var mı özellikle su vites olayi

Kullanan arkadaşların yorumlarını alabilirsem çok memnun olurum

İyi forumlar.

• Dıimam D kullanıcısına yanıt
    Alan alır. Şahsen bende almam. Hatta sizin araçta 140 üzeri satılmaz diye düşünüyorum. Bmw böyle bir marka. Hiçbir müşteriyi üzmez. Herkes en yeni aracı aldığını düşünüp rahatlar. 2 yıla kalmaz yeni kasa yeni teknolojiler derken 40
    yıla denk donanımlı araçlar 200k yı aşar. Ama o aracın muadili olmayacağı için alan hep mutlu.

Kusura bakmayın. İlk facelift geldiginde esenboga da eski 320i 40th yearsa 145 bin diyorlardi. Arka tarafta ise facelift 320i 40th yearsa ise 155bin son fiyat vermislerdi. Onunla karistirmisim.

Ama yani şimdi 180bin 25000 tl 5 ayda binmiş. Ayda 5 bin zam görmüş. Şunu da biliyorum ki o paralık bir araba değil ama yapacak birsey yok

• driekrem D kullanıcısına yanıt
    Valla size araba satılmaz işin espirisi geçen 155 verdiler 2800 km de araç şeytan dürtmedi deyil 4.18 alıcaktım test sürüşü yaptım motor hantal görüntü diyosanız okey ama performans arıyorsanız 40 yıl şahsen benim fikrimm
    Bu mesaja eklenen görseller:

BMW 3 serisi (F30)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dıimam

Nisan 1 2015 40 yıl makyajsız almıştım 154350 tl şimdi. Bakıyorum 180 bin 1 yılda 25 bin tl koymuş fiyat bilmiyorum şahsi fikrim şimdi düşünüyorum bu paralar verilirmi bu araca

Hocam alınır alınmaz o ayrı konu, piyasayı elinde parası olan belirliyor.

Siz alalı tam 1 sene olmuş. Yani sizin verdiğiniz paranın bugünkü değeri 173 bin tl ( 1yıllık faiz koydum üstüne). Üstüne bir de makyaj görmüş araç. Diğer yandan sizden 4-5 ay sonra da yakın fiyata makyajlı araç alanlar olmuş, onlar açısından bakınca iyi seçim yapmışlar.
  • muhsinmuttaki M kullanıcısına yanıt
    Ekim ayinda 175 bin filan di fiyati borusanda 40.yolin sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elano68 -- 27 Mart 2016; 17:18:18 >
    O zaman bu gidişle yeni kasa çıktığında 200 den kapıyı açarlar tahminim

• Bilmiorum ama suan arac alicak olsam sahsen 200 bine 1,6 motor alacagima 2.0 motor alirim keyfini surerim mesela 2. El 328i gbi
    Aslinda dusunmuyor degilim 😎😎

• Aracım Ekim çıkışlı lci
    Sos da sorun yok
    Aynalar eşit kapanıp açılmıyor. Arada yarım saniye gibi fark var
    Vites geçişinde sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Ekim ayinda 175 bin filan di fiyati borusanda 40.yolin sanirim.

Ben Aralık'ta 162 fiyat almıştım estoril makyajlı için. Ama bmw de şuna dikkat çekmek gerek. Mesela 0,50 kredi kampanyası yapıyorlar. Yararlanmak istediğinde aynı arabaya 172 diyor. Nakit veya 1.10 gibi kampanyasız kredi kullandığında 162 diyorlar. Şu an yine finans kampanyası varsa fiyatları bu şekilde vermeleri mümkün.

Yine geçen yıl sonlarında şu an eski kasa olan Sıfır a 4 2.0 tdi araçlar 130-140 civarına görece donanımlı verilirken şu an yeni kasa 1.4 tsi araçlar daha Pahalı listelendi. Arada nerede ise %50 vergi farkı olan araçlar bunlar.
    Bu durumda ancak 2 ihtimal vardır. Ya eski a4 araçlar korkunç zararla satıldı ( ki imkansız bence ), ya da 1,4-1,6 Araçlarda çok sağlam kar marjı var.
    Eur kurunda kayda değer bir değişiklik olmamasına rağmen ve bu araçlar direk ithal olduğu halde sürekli zam görmesi her ne kadar anormal olsa da Alıcı Bulduğu sürece artmaya da devam edecektir diye düşünüyorum.
    195-200 TL fiyatlara 1.4 tsi a4 alanlar var, keza mercedes c serisi de iyi bir kombinasyonda yakın rakamlar çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatlar uçuyor her geçen gün, bakalım mayısta bişeyler olacak mı?

Bu arada 100.yıl paketleri yurtdışında çıkmaya başlamış, tr de yaparlar mı acaba bişeyler? Özellikle hollanda bmw çok iyi fiyata sağlam paket yapmış.

Burda stoklar tükenmeden hiçbişey yapmaz herhalde borusan. Ancak yazın ortasında gelir gelirse herhalde bişeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

Selamlar arkadaşlar
    Allah kısmet etti de dün bir sıfır araç aldım uzun aradan sonra yalnız kafama takılan bir kaç bisi oldu

Bunların biri acil durum çağrı sistemi hatası ki bataryası değişecek mis 30km de ki aracımı geri almadılar ayrı mesele

İkincisi aynaların biri digerine oranla daha geç kapanıp açılıyor

Üçüncü ve benim icin en önemlisi araba 1 den 2 ye vitesi ararken sarsıntı yapıyor yanı sanki seni ileri atıyor gibi bir şey tam olarak

Merak ettiğim bunlar bu araçların hepsinde var mı özellikle su vites olayi

Kullanan arkadaşların yorumlarını alabilirsem çok memnun olurum

İyi forumlar.

Arkadaşlar bana da bir yardım etseniz salı günü servis randevum var ona gore haraket edeceğim

• deejaycluber kullanıcısına yanıt
    Benım aracım makyajsız kasa 2014 ılk ıkı vıtes motor sogukken hıssedılıyor sallantı seklınde degılde sert gecıs seklınde ısınınca bıraz daha yumuşuyor kardesımın 2016 makyajlı revızyonla biraz daha yumuşama olmuş ama sıfır degıl sızınkı cok sert gecısmı

• deejaycluber kullanıcısına yanıt
    F30 varken ki olanları söyleyeyim.

Akü ile ilgili sorunum olmamıştı benim. Belki sizin araç beklemiştir depo da ondan olabilir.

E90 ve f30 olan 2 aracımda da aynı anda kapanmıyor biri hep daha geç kapanıyordu.Şu anki w205 kodlu c kasa aracımda da öyle biri geç kapanıyor.

Sarsıntı vardı benim aracımda da normal birşey galiba

• Bu araçlar güya düşük vergi diliminde ama maşallah fiyatlar 320d ile neredeyse aynı. O zaman 318 d'ler kaç paradan gidecek? 150 hp, hemde 4 çeker seçeneğiyde varmış. Tahmin ediyorum ki 320d'den daha pahalı olur. 6 aylık vergisi düşük kasıt bundan olsa gerek.
  • Arac 130 km hiz ile kaza yapmis almanyada f20 ,geldigi hale bakin hiz yapmadan once bir daha dusunun.

BMW 3 serisi (F30)

• quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Arac 130 km hiz ile kaza yapmis almanyada f20 ,geldigi hale bakin hiz yapmadan once bir daha dusunun.

BMW 3 serisi (F30)

Hepimizin kulagına küpe olsun

• 
Sayfa: önceki 21012102210321042105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.