Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
67.823
Cevap
513
Favori
3.802.255
Tıklama
Giriş
    3018 Mesaj

Hocam nasıl garanti kapsamında olmuyor ? Sizden ücret talep edecekler mi peki ? Eğer etmeyeceklerse garanti kapsamında demektir ve araç üzerinde yapılan her işlem faturalanmalı tarafınıza. Bunların yapmak istedikleri şu bence; sorun ilerde tekrar ederse siz fatura ve içeriğiyle bunlara itiraz edip işlem yaptırabilirsiniz fakat fatura olmayınca elinizde bunlar da belki size o fatura kaydını vermekte veya onu belge olarak kullanmanıza zorluk çıkaracaklar. Ayrıca resimleri de olması lazım nasıl iş bu böyle. Daha ciddi ve başka bir işlem yapmadıklarını nereden bileceksiniz ? Bence bastırın biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    teksaz16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hw Specs; Intel i7-2600K @5.0 GHz / Asus P8Z68 Deluxe / 24GB Corsair-G.Skill DDR3 2133 MHz / Asus Strix GTX 1080 O.C 11Gbps / Eizo Foris FG2421 120Hz-240Hz & Samsung SA550 / 2x Intel DC S3700 100GB SSD - OCZ Vertex4 120GB SSD – 2x WD Green-Black 1TB HDD / Razer Blackwidow Chroma v1 / James Donkey 007 / CM Cosmos 1000 / Logitech C920 Fhd Webcam
  • Yüzbaşı
    824 Mesaj
    cevaplar icin tesekkurler arkadaslar, fatura isi cozuldu verecekler, konu ile ilgili sitem edince fatura yola cikti bile,

bunun disinda ses falan kalmamis aracta, tas gibi olmus ve siz emin olmazsaniz expertiz bile yapabilirsiniz dediler,

benim asil gicik oldugum sey basta fotosuda cekilcek oyle olcak boyle olcak diye salliyorlardi bol keseden simdi is bitti hadi kaybol der gibi davraalari hic hos degil, azcik trip atinca isler degisiyor, musteri hizmetleriyle gorusup onlarada bilgi verecegim

|
    |
    Herkese selamlar,

İlk gelen makyajlı partiden Ağustos 2015 başında teslim almış olduğum 320iED aracım içi, ConnectedDrive portalinden bakınca indirebileceğim güncel harita, zaten aracımda yüklümolan Evo 2015-2 versiyonu görünüyor. Daha güncel harita yayınlanmadı mı? Evo-3 çıktı diye görmüştüm sanki daha önce. Daha güncel haritalar için, ilk partilere özel durum olarak, aracımın yazılımının güncellenmesi gerektiğini ifade etmişti bir arkadaşım, doğru mudur acaba? Borusan net bilgi veremiyor bilmediği için bence.
    Teşekkürler.

|
    |

Konuyu yaklaşık 1 senedir misafir olarak takip ediyorum. Sayfaların % 80-90'ınıda okumuşumdur herhalde.
    Aracım 2015 3.20 i ed. Çok keyif alarak takip ediyorum ve bilgileniyorum. Daha önce hiç mesaj yazmadım.
    Belki daha önce yazılmıştır ama benim rastlamadığım birsey paylaşmak istedim.

Hafızalı koltuklarda hafızayı geri getirmek için tuşa basılı tutmak gerekiyor. Ancak kilidi açıp, aracı çalıştırmadan
    ve kapı açıkken (kapalı da çalışabilir emin olamadım) tuşa bir kere basınca koltuk pozisyona geliyor tuşa basılı tutmadan.

Eğer bilinen birşey ise idare edin artık

İyi forumlar...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Size ayipli mal satmiar bu durum avrupada yasansa tereddutsuz degisim yapili her ne kadar muz cumhuriyeti olsakta hakkinizi arayin keske yaptirmadan once bilir kisiden rapor alsaydiniz bence hic usunmeyim verin mahkemeye hakkinizi arayin hatta size bu araci satip uzerinede ugrastirdiklari icin yasadiginiz mamevi cokuntuden dolayi manevi tazminat davasi da acin , o araci satinca servis kayitlarina bakacak alacak olan kisi ve kaybiniz olacak ben kesinlikle kabul etmezdim, alin aynisinin makyajlisini verip hatalarini kabul etmek zorundalar , bize 3 dunya ulkesi muamesi yapiyorlar ugrasin bence.

|
    |
    teksaz16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: irfanmuratsrr

Bugün itibariyle 3.20i ED 40.Year Edition aracima Cruise Control ü Avcilar Borusan da 1047.80 TL ye taktirmis bulunmaktayim. Gaz - Fren fonksiyonlu Limitör ü aktif durumda hic bir problemi olmadan Çorlu ya dönene kadar kullandim. İslem biraz uzun sürdü acikcasi 10.30 itibariyle servise girdim CC yazilim yuklenmesi kapi fitillerinden gelen citirtilar falan derken 18.00 itibariyle ancak cikabildim. Bu süre icinde gayet iyi iliskiler kurdugum Servis Sorumlusu ve yedek parca aksesuar sorumlusu bana inanilmaz hos sohbet ve iyi niyetli yaklastilar. Hatta ikame araç temin edip benim diger islerimden de geri kalmamami sağladilar. İkame arac olarak 5.20 i ED temin ettiler. Araçta Soft Close Ghost Elektrikli direksiyon ayarlama arka otomatik perde gibi özellikler vardi sanirim Premium paket olmasi lazim.

Bugün itibariyle Borusan Avcilar deneyimim budur. Acikcasi memnun kaldim diyebilirim.

Sonradan takilan cc : fren kontrollu oluyor mu??
    Yani inis assagi araba fren yapiyor mu?

• Teğmen
    166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mtutun

Geriye takınca sağ aynanın kaldırım pozisyonuna inmesi.

Konuyu takip edemedim hocam bahsettigin ozellik nedir? Aktiflestirebilir miyim bende? Tesekkurler

Orijinalden alıntı: assasinseagle

quote:

Orijinalden alıntı: irfanmuratsrr

Bugün itibariyle 3.20i ED 40.Year Edition aracima Cruise Control ü Avcilar Borusan da 1047.80 TL ye taktirmis bulunmaktayim. Gaz - Fren fonksiyonlu Limitör ü aktif durumda hic bir problemi olmadan Çorlu ya dönene kadar kullandim. İslem biraz uzun sürdü acikcasi 10.30 itibariyle servise girdim CC yazilim yuklenmesi kapi fitillerinden gelen citirtilar falan derken 18.00 itibariyle ancak cikabildim. Bu süre icinde gayet iyi iliskiler kurdugum Servis Sorumlusu ve yedek parca aksesuar sorumlusu bana inanilmaz hos sohbet ve iyi niyetli yaklastilar. Hatta ikame araç temin edip benim diger islerimden de geri kalmamami sağladilar. İkame arac olarak 5.20 i ED temin ettiler. Araçta Soft Close Ghost Elektrikli direksiyon ayarlama arka otomatik perde gibi özellikler vardi sanirim Premium paket olmasi lazim.

Bugün itibariyle Borusan Avcilar deneyimim budur. Acikcasi memnun kaldim diyebilirim.

Sonradan takilan cc : fren kontrollu oluyor mu??
    Yani inis assagi araba fren yapiyor mu?

Evet el ile fren gaz fonksiyonlu ayni zamanda yokus asagi inerken kendisi hizi sabit tutuyor. Daha once bahsettigim gibi + - 5km/s e kadar kaymalar mevcut ancak hemen sabitlediginiz hiza getiriyor sizi.

|
    |

• Binbaşı
    1757 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: assasinseagle

quote:

Orijinalden alıntı: mtutun

Geriye takınca sağ aynanın kaldırım pozisyonuna inmesi.

Konuyu takip edemedim hocam bahsettigin ozellik nedir? Aktiflestirebilir miyim bende? Tesekkurler

Bu özellik sanırım sadece hafıza paketi olanlarda var. Ayna ayar sivicini sola çektiğinizde (sanırım solaydı ama siz iki tarafı da denersiniz) ve geriye taktığınızda sağ ayna kaldırım pozisyonuna iniyor.

|
    |

Paylaştığım resimdeki gibi..Limitor tuşu res in üstünde kalıyor..
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr teo -- 26 Mart 2016; 17:20:09 >
    |
    |
    bigtiger1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    824 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Size ayipli mal satmiar bu durum avrupada yasansa tereddutsuz degisim yapili her ne kadar muz cumhuriyeti olsakta hakkinizi arayin keske yaptirmadan once bilir kisiden rapor alsaydiniz bence hic usunmeyim verin mahkemeye hakkinizi arayin hatta size bu araci satip uzerinede ugrastirdiklari icin yasadiginiz mamevi cokuntuden dolayi manevi tazminat davasi da acin , o araci satinca servis kayitlarina bakacak alacak olan kisi ve kaybiniz olacak ben kesinlikle kabul etmezdim, alin aynisinin makyajlisini verip hatalarini kabul etmek zorundalar , bize 3 dunya ulkesi muamesi yapiyorlar ugrasin bence.

Cevap icin tesekkurler bende tsm sizin dusundugunuzu dusunuyorum, borusan ugrassin satmaya ben niye ugrasiyorum versinler f20lci ed modelini,

Araba tamir edilmis eywallah ama bu tamir edilwn yer sanziman degil diferansiyel degil suspansiyon degil, yani demek istedigim bu uretim hatasinin faturasini bana cikarmamalari gerwkiyor, fatura pazartesi elime gecince tekrar aricam mus. hizmetlerini bakalim nasil bir gorusme olacak, baktin olmuyor bu is bilirkis. tespiti falan derken yzasin istiyorum, bugun satsam foruma soruyorum siz alirmiydiniz?

• Yüzbaşı
    558 Mesaj
    40. Yıl için son günlerde fiyat alan var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Tesekkurler, internette gorduklerimden farkliymis tuslar.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    dr teo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1048 Mesaj

Gecenlerde bimmerpossta ekli ayarlari bulmustum fena olmadi deneyebilirsin.

Edit: forumda problem var sanirim imaj gelmiyor daha sonra tekrar denerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigtiger1 -- 26 Mart 2016; 18:52:26 >
    |
    |
    Dıimam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    797 Mesaj
    Aksam ustu cc takılmıs bır sekılde aracı teslım aldım ıstınyeden guzelce yıkamıslar servısten cok memnun kaldım tabı sabah erken gıtmıstık bırazda yedık ıctık saolsunlar.

Cc nın fren fonksıyonunu deneme ımkanım olmadı ama en kısa zamanda denıyecegım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exenjiu -- 26 Mart 2016; 18:31:17 >
    |
    |

Dün 180.000.-TL fiyat aldım. Ankara Esenboğa Borusan.

|
    |
    elfmariachi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende 179 fiyat aldım, vay be fiyatlara bak arkadaş. Nisanda mayısta bir kampanya olurmu acaba yoksa şimdi alınması mı lazım?

|
    |
    tnakreslorav kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    40th year edition = 180.000 lira ise esenboğadaki 320i'nin 200.000 olması normal mi desem bilemedim. Bu durumda normal oluyor gibi ama fiyatlar ne halde ..... Facelift 320 40th year ilk geldiğinde 145.000 liraydı be.. Ne ara 30000 koydular.... Hemde Bu fiyatlık bir araba olmadığını bile bile de alınamıyor dizel olsa bir nebze diyelim, ama ya düzene kafa tutup genesis sportlimousine alınacak ama Türkiye'nin şuan da önü görünmediği için genesis yerien alternatiflere bakıyorum, onlarında aşağı kalır yanları yok yani :)

yeni audi a4, 2,0 tdı quattro, 240 bin lira. Normal önden ceker bir audi açıkcası almam, passattan bir farkı yok çünkü. İkinci alternatif volvo s60 d4 iç hacmi ve bagajı görmez isek aktarım olarak bmw'den daha iyi Bu araç ise 220.000 lira ve d4'lerin hepsi full ancak bunda da acık döşeme.. Türkiye'de ki tüm araçlar hemde. Sipariş verelim dediğimde teslim süresi 4 aydan başlıyor.

Mercedes ise c serisi kaliteli ancak ben eski mercedesi bulamadım. İş yerinde kullandığım araç değişeceği için de 3 gündür geçici olarak w204 kullanıyorum, bu mercedescik ama yeni kasaya göre az da olsa mercedes hissini veriyor. Fiyatı nedir bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinmuttaki -- 26 Mart 2016; 22:49:56 >

• Teğmen
    184 Mesaj
    İyi geceler arkadaşlar uzun araştırmalar ne enine boyuna tartmalar sonucunda 2015 model Bmw 3.20 ied metalik kırmızı 8200 km de sportline aracımla aranıza girdim sonunda aracı ikinci el olarak aldım 128 bin TL ye aldım umarım zarar etmemişimdir daha doğrusu bugün Bodrum dan izmire gittim aracı çıplak gözle gördüm expertize soktum sonra kaparosunu verdim salı günü de alım satım için tekrar gidicem araç ta elektrikli koltuklar hifi ses sistemi var ve orjinal fabrika çıkışlı m jantlar ve Pirelli 18 ebatında lastik var araç için nbt ekran arayışına girdim sizce nekadar gerekli ?

Orijinalden alıntı: marmarislife

İyi geceler arkadaşlar uzun araştırmalar ne enine boyuna tartmalar sonucunda 2015 model Bmw 3.20 ied metalik kırmızı 8200 km de sportline aracımla aranıza girdim sonunda aracı ikinci el olarak aldım 128 bin TL ye aldım umarım zarar etmemişimdir daha doğrusu bugün Bodrum dan izmire gittim aracı çıplak gözle gördüm expertize soktum sonra kaparosunu verdim salı günü de alım satım için tekrar gidicem araç ta elektrikli koltuklar hifi ses sistemi var ve orjinal fabrika çıkışlı m jantlar ve Pirelli 18 ebatında lastik var araç için nbt ekran arayışına girdim sizce nekadar gerekli ?

hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah. Ben de F30 alma aşamasındayım ama sportline beğensem de bej döşemeli henüz bulamadığımdan ya line olmayan yada luxury bakıyorum. Sportline üstelik kırmızı çok hoş. en kıısa sürede siyah renkli body parçalarını ekletin bence.Ön lip vs.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.