Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
70.290
Cevap
511
Favori
4.413.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Buz yok asfalt orada eski, birazda ince çamur oluyor tabi sport+ ın etkisi var.
    -Evet harman cardon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper029

Diyanet İşleri'nin resmi açıklaması...

Şu açıklamayı mı diyorsunuz: "Araç Diyanet Vakfı'nın parası ile değil, Diyanet İşleri Başkanlığı bütçesinden alınmıştır".

Bunun dışında bir açıklaması oldu mu Diyanet'in?
  • finansmen1 kullanıcısına yanıt
    Isterseniz bu konuyu özelden konuşalım veya daha derin bir araştırma yapın. Sonuçta burası F30 forumu; asıl konu araçlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cptpainkiller kullanıcısına yanıt
    Kodlama ile çoğu açılıyor.
  • quote:

Isterseniz bu konuyu özelden konuşalım veya daha derin bir araştırma yapın. Sonuçta burası F30 forumu; asıl konu araçlar...

Siz boşverin şimdi özeli. Kapatacağım konuyu, daha fazla uzatmayacağım. İki kelime sadece.

Şimdi bu Diyanet İşleri Başkanı'na Mercedes S500 alınmış mı alınmamış mı? Bunu söyleyin sadece. Alındı veya alınmadı deseniz yeter.

Hem tartışılacak bir konu yok ki. Ben sadece yapılan açıklamayı sordum size. Uzatılacak bir şey yok ortada.

Bunu öğreneyim sonra devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Üstadım,

Bu yoruma diyecek hiçbir söz yok. Sizinki bakış açısıdır; haklı da olabilirsiniz, saygı duyarım. Söyledikleriniz nezaket kuralları içinde olduğu sürece her türlü eleştiri mübahtır, hatta elzemdir. Yeter ki kimse yalana, iftiraya, hakarete başvurmasın.

Ben sanırım kaçırdım. Diyanet İşleri Başkanına S500 alındığı yalan mıymış?

Haberleri de dikkatle takip ediyorum ama sanırım bu düzeltmeyi kaçırdım. Nerede çıktı bu açıklama?

Hayir yalanlanmadi duzeltme yapildi.. araba bagislardan alinmamis devlet butcesinden alinmis denildi... fiyatida 1 milyon degil daha az bir tutar denildi ve fiyat belirtilmedi... bi yanda clio ile gezen papa bir yanda son model mercedes ile protokolde en onlerde yer alan diyanet isleri sultani....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

quote:

quote:

Üstadım,

Bu yoruma diyecek hiçbir söz yok. Sizinki bakış açısıdır; haklı da olabilirsiniz, saygı duyarım. Söyledikleriniz nezaket kuralları içinde olduğu sürece her türlü eleştiri mübahtır, hatta elzemdir. Yeter ki kimse yalana, iftiraya, hakarete başvurmasın.

Haberleri de dikkatle takip ediyorum ama sanırım bu düzeltmeyi kaçırdım. Nerede çıktı bu açıklama?

Hayir yalanlanmadi duzeltme yapildi.. araba bagislardan alinmamis devlet butcesinden alinmis denildi... fiyatida 1 milyon degil daha az bir tutar denildi ve fiyat belirtilmedi... bi yanda clio ile gezen papa bir yanda son model mercedes ile protokolde en onlerde yer alan diyanet isleri sultani....

Ben de biliyorum Diyanet'in açıklamasını. Bizzat web sayfalarından açtım okudum. Benim arkadaşa sormakta ki amacım, biraz heyecanı yatışsın diyeydi. Yoksa olan biteni takip ediyorum çok şükür.

Atatürk işte böyle rezaletler yaşanınca vurdu halifenin kıçına, defetti ülkeden. İyi de yapmış, ellerine sağlık, nur içinde yatsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

quote:

quote:

Üstadım,

Ben de biliyorum Diyanet'in açıklamasını. Bizzat web sayfalarından açtım okudum. Benim arkadaşa sormakta ki amacım, biraz heyecanı yatışsın diyeydi. Yoksa olan biteni takip ediyorum çok şükür.

Atatürk işte böyle rezaletler yaşanınca vurdu halifenin kıçına, defetti ülkeden. İyi de yapmış, ellerine sağlık, nur içinde yatsın.

Aminn

• Badulay B kullanıcısına yanıt
    Anladim :) kodlamayla actirdiniz... ben de sabahtan beri yapmadigim kombinasyon denemedigim menu kalmadi, tahmin ediyodum :) cevap rahatlatti... nbt uygulamasi ve kodlamalar yaza insallah...

• finansmen kardeşim. bende yılbaşından sonraya bıraktım gibi. şu anda borusan fix fiyat uyguluyor132800 tl 2015 ler geldiğinde veya gelmeye yakın bu fiyatlar biraz daha düşecektir. indirimler yüzde 7 lerden 10 ları bulacaktır. avro da artmazsa tabi . belki istediğin rengi bulamayacaksın ama 3-5 bin de daha aşağı alacaksın. sabretmek lazım. borusan da yıl sonuna özel herhangi bir kredi avantajı da yok. üstelik araç makyajlanacak. önünü bilmem de arka farlar çok daha dikkat çekici görünüyor.
  • Anam bir araba dedim yer yerinden oynadi :) odaraki anlam verilen vergilerin hunharsizca harcanmasi... :) neyse uzatmayalim konu f30

Araci yeni alacaklar ; yolcu koltugunda kemer sensoru yok. Sasirmayin sonradan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 14 Aralık 2014; 16:51:48 >
  • alper029 kullanıcısına yanıt
    İslamda israf ve gösteriş günahtır. İslam mütevaziliktir. Sanırım bunlar konusunda hemfikirizdir. Özelden veya genelden bu konunun tartışılacak bir tarafı yok. Bizim diyanet işleri başkanımız milletin parasıyla S500 ile gezemez. Eğer yaparsa, insanlara lükse düşmeyin, harama el uzatmayın, ihtiyaç sahiplerine kalbinizi kapatmayın nasıl diyecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: atitrend

finansmen kardeşim. bende yılbaşından sonraya bıraktım gibi. şu anda borusan fix fiyat uyguluyor132800 tl 2015 ler geldiğinde veya gelmeye yakın bu fiyatlar biraz daha düşecektir. indirimler yüzde 7 lerden 10 ları bulacaktır. avro da artmazsa tabi . belki istediğin rengi bulamayacaksın ama 3-5 bin de daha aşağı alacaksın. sabretmek lazım. borusan da yıl sonuna özel herhangi bir kredi avantajı da yok. üstelik araç makyajlanacak. önünü bilmem de arka farlar çok daha dikkat çekici görünüyor.

Abi ben de bekleyeceğim ocak ayını. Olmazsa da olmaz, çünkü aman aman bir ihtiyacım yok.

Çok merak ediyorum, yığınla getirdikleri 2014 model araçları nasıl ve kime satacaklarını!!

• quote:

quote:

finansmen kardeşim. bende yılbaşından sonraya bıraktım gibi. şu anda borusan fix fiyat uyguluyor132800 tl 2015 ler geldiğinde veya gelmeye yakın bu fiyatlar biraz daha düşecektir. indirimler yüzde 7 lerden 10 ları bulacaktır. avro da artmazsa tabi . belki istediğin rengi bulamayacaksın ama 3-5 bin de daha aşağı alacaksın. sabretmek lazım. borusan da yıl sonuna özel herhangi bir kredi avantajı da yok. üstelik araç makyajlanacak. önünü bilmem de arka farlar çok daha dikkat çekici görünüyor.

Abi ben de bekleyeceğim ocak ayını. Olmazsa da olmaz, çünkü aman aman bir ihtiyacım yok.

Çok merak ediyorum, yığınla getirdikleri 2014 model araçları nasıl ve kime satacaklarını!!

Bence gelen araclarin %80 i satilmistir. Kalaninda yarisi yil basina kadar satilir. 2015 e fazla bisi kalmaz

• aklıma bir soru takıldı tabii ki yarın arayıp danışmana soracağım ama yinede belki daha önce böyle bir şeyle karşılaşan vardır diye sormak istedim

yarın kosiflerle havale işlemlerini halledip aracımızı önümüzdeki hafta teslim alacağız istanuldaki kosfilerden aldık aracı ve adanada kullanılacagı için ücretsiz adanaya göndeririz dediler ama o an hiç sormadım

acaba bu gönderme işlemi sizce riskli mi ya da adanada kosifler yok borusan var acaba arabayı borunsandan mı teslim edecekler borusandan teslim etmiyeceklerse nasıl olacak ? nerede teslim edecekler ?

bu arada araç 320i ed m joy estoril
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

quote:

Bence gelen araclarin %80 i satilmistir. Kalaninda yarisi yil basina kadar satilir. 2015 e fazla bisi kalmaz

Bekleyip göreceğiz!!!

• Arkadaşlar gelen araçlar aslında 2015 modeller bmw de 2015 modeller Temmuz da başlar ( yeni kasalarda öyle ) yani şuanki araçlar 2015 model ki bunu değişen türkiye paketi line plus lar gibi şeylerle anlayabiliriz ama Türkiye'de araç modelleri Aralık ın son Günü'nden itibaren yeni model olarak geçtiği için 2014 diyorlar ki ben bu ay içerisinde alacağım muhtemelen Ocak ın ilk haftası teslim ederiz dedi ki bu da ruhsatta 2015 yazacağı anlamına gelir
  • YENI ARAC ALACAKLARA DOST TAVSIYESI... EGER ARACINIZDA DIREKSIYON TITREMESI VAR HEMEN GERI DONUP ARACIN YENISINI ISTEYIN... SAKIN TAMIR YOLUNA GITMEYIN CUNKU BORUSAN YUZZUZLUK YOLUNA GIDIYOR SIZ TAMIRI SECERSENIZ... VE BU DIREKSIYON TITREMESININ BELLI BIR NEDENI YOK COZUMUDE YOK GIBI BISEY....
    AMAN ARABAYI YENI ALDIM HEVESIM GECSIN GIDERIM DEMEYIN SERVISTEN CIKAMAZSINIZ...

• Model yılı artık artık aracın üretim tarihine göre yazılıyor. 31 Aralık olsa üretimi, siz onu Haziran'da alsanız 2014 model yazacaklar.

• Arkadaşlar gelen araçlar aslında 2015 modeller bmw de 2015 modeller Temmuz da başlar ( yeni kasalarda öyle ) yani şuanki araçlar 2015 model ki bunu değişen türkiye paketi line plus lar gibi şeylerle anlayabiliriz ama Türkiye'de araç modelleri Aralık ın son Günü'nden itibaren yeni model olarak geçtiği için 2014 diyorlar ki ben bu ay içerisinde alacağım muhtemelen Ocak ın ilk haftası teslim ederiz dedi ki bu da ruhsatta 2015 yazacağı anlamına gelir

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.