Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68.742
Cevap
512
Favori
3.990.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2600
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 512
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helpgod (1163 mesaj) jonywayt (1132 mesaj) erciftci (1036 mesaj) kkurt2002 (997 mesaj) JN008 (976 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21512 mesaj) Mobil (23938 mesaj) Tablet (4511 mesaj) (10 mesaj) Mini (952 mesaj) Uygulama (1198 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (F30)
Giriş
    1416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

Orijinalden alıntı: SEZzZER_TR

Forumda hic kirsehirli veya kirsehirde yasayan var mi? Su mersinli arkadaslara ozendim

Kucucuk kirsehirde bile benim gordugum 7 8 tane 320i var bi o kdar da 316i 5 serinisini ve bmw jipleri range roverlari hic soylemiyorum. Ama ilgincki kirsehirde hic mini yok. borusan yetkili bayi izni veriyorsa bi tane acacam buraya servis :))))

Simdi kimse tutupta ekonomiden bahsetmesin. Yasam kalitemiz eskilere gore baya iyi bence de kimse bunu kendisine itiraf edemiyo gibi. bu konu biraz uzun bi kac satirla ifade etmeye calistim, umarim yanlis anlasilmaz.

Kardes. Nasil ekonomiden bahsedilmesin ya. Kendimden bahsedeyim eve 2 maas giriyor ve alim gucumuz yuksek. Bu yukseklikten dolayi beni fazla etkilemiyor pahalilik.

Ama unutmamak lazim. Maaslardan alinan gelir vergisi , her urun alinirkenki otv kdv , benzindeki sacma fiyatlandirma vs vs say say bitmez. Bir zart etse dolar artiyor . Bizlerden alinan vergilerle insanlar padisah sefasi cekiyor. en basit ornegi diyanet baskaninin 1 milyonluk araci. saka gibi neyine yetmiyor atiyorum 60-70 bin tl lik araclar. Hadi bizi gecti ama cocuklarimiz ve torunlarimizin durumu iyice vahim olacak. Elimden gelirse ccuklar burada yasamayacak.

1 milyonluk araç iftirası yalanlandı. Gaza gelmeyelim. Her yazılan doğru olsaydı bu ülkenin adı zaten Türkiye olmazdı. Başka ülkelerde iftiranın cezası, hele basın yoluyla olursa, son derece caydırıcı. Bizde ise çamur at, izi kalsın. Böyle olursa at izi, it izine daha çook karışır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper029 -- 14 Aralık 2014; 15:35:38 >

• Yüzbaşı
    614 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alper029

quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

Orijinalden alıntı: SEZzZER_TR

Forumda hic kirsehirli veya kirsehirde yasayan var mi? Su mersinli arkadaslara ozendim

Kucucuk kirsehirde bile benim gordugum 7 8 tane 320i var bi o kdar da 316i 5 serinisini ve bmw jipleri range roverlari hic soylemiyorum. Ama ilgincki kirsehirde hic mini yok. borusan yetkili bayi izni veriyorsa bi tane acacam buraya servis :))))

Simdi kimse tutupta ekonomiden bahsetmesin. Yasam kalitemiz eskilere gore baya iyi bence de kimse bunu kendisine itiraf edemiyo gibi. bu konu biraz uzun bi kac satirla ifade etmeye calistim, umarim yanlis anlasilmaz.

Kardes. Nasil ekonomiden bahsedilmesin ya. Kendimden bahsedeyim eve 2 maas giriyor ve alim gucumuz yuksek. Bu yukseklikten dolayi beni fazla etkilemiyor pahalilik.

Ama unutmamak lazim. Maaslardan alinan gelir vergisi , her urun alinirkenki otv kdv , benzindeki sacma fiyatlandirma vs vs say say bitmez. Bir zart etse dolar artiyor . Bizlerden alinan vergilerle insanlar padisah sefasi cekiyor. en basit ornegi diyanet baskaninin 1 milyonluk araci. saka gibi neyine yetmiyor atiyorum 60-70 bin tl lik araclar. Hadi bizi gecti ama cocuklarimiz ve torunlarimizin durumu iyice vahim olacak. Elimden gelirse ccuklar burada yasamayacak.

1 milyonluk araç iftirası yalanlandı. Gaza gelmeyelim. Her yazılan doğru olsaydı bu ülkenin adı zaten Türkiye olmazdı...

netice olarak mercedes s500 mü s500. ister 1 milyon olsun ister 500 bin.

Ekonomi iyi diyen arkadasların sanırım gelir vergisinden, ötv'den kdv'den mtv'den, uygulanan kredi taksit ve tutar kısıtlamalarından haberi yok. ticaretle geçinen insanlar için ekonomi "eyiye gideyi yha" olabilir ama maaşlı çalışan, finansal okur yazar olan insanlar için durum hiç de öyle değil. bugün geçmişten iyi olan tek sey var o da daha rahat borçlanabilmek. yoksa ekonominin iyiye gittiği falan yok.

• Binbaşı
    1416 Mesaj

Üstadım,

Bu yoruma diyecek hiçbir söz yok. Sizinki bakış açısıdır; haklı da olabilirsiniz, saygı duyarım. Söyledikleriniz nezaket kuralları içinde olduğu sürece her türlü eleştiri mübahtır, hatta elzemdir. Yeter ki kimse yalana, iftiraya, hakarete başvurmasın...(Bu arada ticaretle de uğraşmıyorum, hayatımda hiç "Eyi gidiye yha" gibi bir cümle de kurmadım. Allah'a şükür, az da olsa mürekkep yalamışlığımız da var. Naçizane, sizinle aynı fikirde olmayanları aşağılamaktan da artık vazgeçmenizi öneriyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper029 -- 14 Aralık 2014; 15:45:02 >
    gokhanique kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elbette eleştiri olacak ama hakaret olmayacak. ben meslegim gereği insanların borçluluk oranını görünce dudağım uçukluyor. artık kredi hacimleri hacimsel bazda 3bin 4 binli meblağlara düştü. insanlar mevcut durumlarını korumak için sürekli borçlanmak zorunda. bence ciddi bir sorun var ve bu sürekli öteleniyor.
    |
    |
    alper029 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Üstadım,

Bu yoruma diyecek hiçbir söz yok. Sizinki bakış açısıdır; haklı da olabilirsiniz, saygı duyarım. Söyledikleriniz nezaket kuralları içinde olduğu sürece her türlü eleştiri mübahtır, hatta elzemdir. Yeter ki kimse yalana, iftiraya, hakarete başvurmasın.

Ben sanırım kaçırdım. Diyanet İşleri Başkanına S500 alındığı yalan mıymış?

Haberleri de dikkatle takip ediyorum ama sanırım bu düzeltmeyi kaçırdım. Nerede çıktı bu açıklama?

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır!" M.K.ATATÜRK
    |INTEL i7 6700k 4,00@4,00 Gunluk|.| ASUS Maximus Hero VIII Z170 Anakart|.| GSKİLL TridentZ2x8Gb DRR4 3200Mhz|.| MSI GTX980ti Golden Edition 6GB |.| SAMSUNG 950 pro m.2 SSD 256 Gb|. | SAMSUNG 850 EVO 120 Gb|. | OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SEAGATE 320 GB SATA2 8 MB|.| ANTEC Nineteen Hundred Kasa|.|THERMALTAKE Toughpower QFan 750W|.|Cooling By SILVERSTONE Tundra TD03-E|.| PHILIPS 238C4Q IPS|. |Daily LOGITECH V450 Nano|.|Gamer LOGITECH G9|.| PSP 3004 Gran Tourismo|. | PS3 350 Gb|.| PHILIPS 46PFL9705|. ||SAMSUNG NX300|.| SAMSUNG [color=black
  • Binbaşı
    1416 Mesaj

Diyanet İşleri'nin resmi açıklaması...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    finansmen1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Buz yok asfalt orada eski, birazda ince çamur oluyor tabi sport+ ın etkisi var.
    -Evet harman cardon.
    |
    |
    SEZzZER_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Diyanet İşleri'nin resmi açıklaması...

Şu açıklamayı mı diyorsunuz: "Araç Diyanet Vakfı'nın parası ile değil, Diyanet İşleri Başkanlığı bütçesinden alınmıştır".

Bunun dışında bir açıklaması oldu mu Diyanet'in?

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır!" M.K.ATATÜRK
    |INTEL i7 6700k 4,00@4,00 Gunluk|.| ASUS Maximus Hero VIII Z170 Anakart|.| GSKİLL TridentZ2x8Gb DRR4 3200Mhz|.| MSI GTX980ti Golden Edition 6GB |.| SAMSUNG 950 pro m.2 SSD 256 Gb|. | SAMSUNG 850 EVO 120 Gb|. | OCZ Vertex2 100 Gb|. |SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SAMSUNG 250 GB SATA2 8 MB|.|SEAGATE 320 GB SATA2 8 MB|.| ANTEC Nineteen Hundred Kasa|.|THERMALTAKE Toughpower QFan 750W|.|Cooling By SILVERSTONE Tundra TD03-E|.| PHILIPS 238C4Q IPS|. |Daily LOGITECH V450 Nano|.|Gamer LOGITECH G9|.| PSP 3004 Gran Tourismo|. | PS3 350 Gb|.| PHILIPS 46PFL9705|. ||SAMSUNG NX300|.| SAMSUNG [color=black
  • Binbaşı
    1416 Mesaj

Isterseniz bu konuyu özelden konuşalım veya daha derin bir araştırma yapın. Sonuçta burası F30 forumu; asıl konu araçlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    finansmen1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kodlama ile çoğu açılıyor.
    |
    |
    cptpainkiller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Isterseniz bu konuyu özelden konuşalım veya daha derin bir araştırma yapın. Sonuçta burası F30 forumu; asıl konu araçlar...

Siz boşverin şimdi özeli. Kapatacağım konuyu, daha fazla uzatmayacağım. İki kelime sadece.

Şimdi bu Diyanet İşleri Başkanı'na Mercedes S500 alınmış mı alınmamış mı? Bunu söyleyin sadece. Alındı veya alınmadı deseniz yeter.

Hem tartışılacak bir konu yok ki. Ben sadece yapılan açıklamayı sordum size. Uzatılacak bir şey yok ortada.

Bunu öğreneyim sonra devam.
    |
    |

• Binbaşı
    1519 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Üstadım,

Bu yoruma diyecek hiçbir söz yok. Sizinki bakış açısıdır; haklı da olabilirsiniz, saygı duyarım. Söyledikleriniz nezaket kuralları içinde olduğu sürece her türlü eleştiri mübahtır, hatta elzemdir. Yeter ki kimse yalana, iftiraya, hakarete başvurmasın.

Haberleri de dikkatle takip ediyorum ama sanırım bu düzeltmeyi kaçırdım. Nerede çıktı bu açıklama?

Hayir yalanlanmadi duzeltme yapildi.. araba bagislardan alinmamis devlet butcesinden alinmis denildi... fiyatida 1 milyon degil daha az bir tutar denildi ve fiyat belirtilmedi... bi yanda clio ile gezen papa bir yanda son model mercedes ile protokolde en onlerde yer alan diyanet isleri sultani....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    5147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

quote:

quote:

Üstadım,

Hayir yalanlanmadi duzeltme yapildi.. araba bagislardan alinmamis devlet butcesinden alinmis denildi... fiyatida 1 milyon degil daha az bir tutar denildi ve fiyat belirtilmedi... bi yanda clio ile gezen papa bir yanda son model mercedes ile protokolde en onlerde yer alan diyanet isleri sultani....

Ben de biliyorum Diyanet'in açıklamasını. Bizzat web sayfalarından açtım okudum. Benim arkadaşa sormakta ki amacım, biraz heyecanı yatışsın diyeydi. Yoksa olan biteni takip ediyorum çok şükür.

Atatürk işte böyle rezaletler yaşanınca vurdu halifenin kıçına, defetti ülkeden. İyi de yapmış, ellerine sağlık, nur içinde yatsın.

• Binbaşı
    1519 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

quote:

quote:

Üstadım,

Ben de biliyorum Diyanet'in açıklamasını. Bizzat web sayfalarından açtım okudum. Benim arkadaşa sormakta ki amacım, biraz heyecanı yatışsın diyeydi. Yoksa olan biteni takip ediyorum çok şükür.

Atatürk işte böyle rezaletler yaşanınca vurdu halifenin kıçına, defetti ülkeden. İyi de yapmış, ellerine sağlık, nur içinde yatsın.

Aminn

|
    |

• Çavuş
    91 Mesaj

Anladim :) kodlamayla actirdiniz... ben de sabahtan beri yapmadigim kombinasyon denemedigim menu kalmadi, tahmin ediyodum :) cevap rahatlatti... nbt uygulamasi ve kodlamalar yaza insallah...

|
    |
    Badulay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    finansmen kardeşim. bende yılbaşından sonraya bıraktım gibi. şu anda borusan fix fiyat uyguluyor132800 tl 2015 ler geldiğinde veya gelmeye yakın bu fiyatlar biraz daha düşecektir. indirimler yüzde 7 lerden 10 ları bulacaktır. avro da artmazsa tabi . belki istediğin rengi bulamayacaksın ama 3-5 bin de daha aşağı alacaksın. sabretmek lazım. borusan da yıl sonuna özel herhangi bir kredi avantajı da yok. üstelik araç makyajlanacak. önünü bilmem de arka farlar çok daha dikkat çekici görünüyor.
    MERCEDES W205 C200D AMG-PASSAT 1.4 TSI DSG TUNGSTEN GRİ CONFORTLİNE-salcano ng650 26 md-samsung S6-samsung NOTE 5 -samsung 46 F7000-samsung 55UHK7500-samsung 32b652-ASUS k53s -acer aspire 5920- fujifilm 2980-PS4 BLACK.
  • Yarbay
    3808 Mesaj
    Anam bir araba dedim yer yerinden oynadi :) odaraki anlam verilen vergilerin hunharsizca harcanmasi... :) neyse uzatmayalim konu f30

Araci yeni alacaklar ; yolcu koltugunda kemer sensoru yok. Sasirmayin sonradan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 14 Aralık 2014; 16:51:48 >
    |
    |

İslamda israf ve gösteriş günahtır. İslam mütevaziliktir. Sanırım bunlar konusunda hemfikirizdir. Özelden veya genelden bu konunun tartışılacak bir tarafı yok. Bizim diyanet işleri başkanımız milletin parasıyla S500 ile gezemez. Eğer yaparsa, insanlara lükse düşmeyin, harama el uzatmayın, ihtiyaç sahiplerine kalbinizi kapatmayın nasıl diyecek?

alper029 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: atitrend

finansmen kardeşim. bende yılbaşından sonraya bıraktım gibi. şu anda borusan fix fiyat uyguluyor132800 tl 2015 ler geldiğinde veya gelmeye yakın bu fiyatlar biraz daha düşecektir. indirimler yüzde 7 lerden 10 ları bulacaktır. avro da artmazsa tabi . belki istediğin rengi bulamayacaksın ama 3-5 bin de daha aşağı alacaksın. sabretmek lazım. borusan da yıl sonuna özel herhangi bir kredi avantajı da yok. üstelik araç makyajlanacak. önünü bilmem de arka farlar çok daha dikkat çekici görünüyor.

Abi ben de bekleyeceğim ocak ayını. Olmazsa da olmaz, çünkü aman aman bir ihtiyacım yok.

Çok merak ediyorum, yığınla getirdikleri 2014 model araçları nasıl ve kime satacaklarını!!

• Yarbay
    3808 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atitrend

Abi ben de bekleyeceğim ocak ayını. Olmazsa da olmaz, çünkü aman aman bir ihtiyacım yok.

Çok merak ediyorum, yığınla getirdikleri 2014 model araçları nasıl ve kime satacaklarını!!

Bence gelen araclarin %80 i satilmistir. Kalaninda yarisi yil basina kadar satilir. 2015 e fazla bisi kalmaz

Reklamlar
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Masal Oku
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.