Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1035. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.415.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tebrikler ED nin hakkını vermişsiniz fakat ben 120 sabit tercih ediyorum böyle bir paylaşımı olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0zan 0 kullanıcısına yanıt
    tebrikler güzel tüketim
  • dbcr kullanıcısına yanıt
    almadım hala ama yıl sonunu gecmicek bu sefer alacagım
  • telatiskender T kullanıcısına yanıt
    Daha önce forumda bununla ilgili bilgi paylaşmıştım. Bana verilen bilgi, radyonun dijital yayınlara uygun tasarlanmış olmasından kaynaklanıyor. Bizde malesef dijital yayın yok. Bütün araçlarda aynı sorun var, hatta serviste özel müzik sistemi takılmış araçta denedim, onda da vardı. Yazık olmuş sisteme dedim:)

Zamanla alışılıyor yalnız. Ben neredeyse hiç duymuyorum artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badulay

Tebrikler ED nin hakkını vermişsiniz fakat ben 120 sabit tercih ediyorum böyle bir paylaşımı olan var mı

Bende istanbulda evin yaninda depoyu fulledlim ve resetleyerek konyaya geldlm. Ortalama 4.7 idi. Hiz sabitlemesini 100 ve 110 tercih ettim.

Bana bir benzinli arac icin inanilmaz geldi.

Tabi %95 eco pro gerisi comfort. Bir kerede trafikteki bir mal arabada bebek ilmasina ragmen resmen yapisti tampona. Onun icinde sport mod kullandim bi kere:))))

• quote:

Orijinalden alıntı: Aytron

quote:

Orijinalden alıntı: Xed

PS3 tavsiye etmiyorum. F2 kadar iyi yol tutmuyor ama daha sessiz. önceliğin yol tutuş ve frenaj olduğu düşünülürse bence PS3 seçmeyin. ben PS2 ve PS3 kullandım 225/40/18 ebadında ve kesin fikrim budur. michelin'i takmadan önce de conto sport contact 3 vardı. sanırım premium lastik markaları içinde en kötüü bu modeldi bu sınıfta. o derece iğrendim. beni çok ilgisiz bir hızda berbat bir frenajla kazaya sokmuştu. aracın değerinin 1/3'ü oranında hasar çıktı sayesinde.

pütürlü/drenajlı asfaltta bütün lasikler iyi tutuyor zaten ama şehiriçi kaymak asfaltta hepsi idare ederi geçemiyor. bu 3 markadan F2 en iyisi çıktı.

F1 asymmetric 2 gerçekten çok başarılı bir lastik,
    zaten fikrim bu lastik idi,
    şimdi kesinleşti,
    Sağol dostum..

rica ederim. hani sorusu var ya "tekrar aynı lastikten alır mısınız?" diye, kesinlikle alırım. bu arada aracım 33K'da. geçen kışı michelin kışlıklar üstünde geçirdi yani yazlıklarla kaç km yaptım bilemiyorum ama tahminen 15K civarı bir kışlık mesafe çıksak 20K yol yaptım diyebilirim F2'ler ile ve görünen o ki bir o kadar daha çok rahat yapar gibi. dolayısıyla bence ömrü de pek kısa sayılmaz. toplamda 40K yol yapabilecek bir yaz lastiği bence yeterlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zan

320i ED eco pro modda, tam dolu depodan kalan benzin miktarı

Istanbul Bodrum 4 kisi, bagaj full klima hep acik 90 sabit limitör

Hocam siz yarim depo ile 700km mi gittiniz ? Nasil basardiniz ?

• Omerguzel O kullanıcısına yanıt
    COMFORT MOD OLSA 5.2-5.6 ARASI BİR DURUM OLURDU hocam sabırlıymışsın baya 90 da lim ben dayanamıyorum en azından 118 e lim lerim:)
  • quote:

hocam bu gosterge panelı bende boyle degıl.gelısmıs gosterge panelı yok olan araclarda boyşemı acaba

• quote:

hocam tebrikler gerçekten bu durumda dizelden daha iyi bir değer yakalanmış gibi görünüyor.

• Evet , benim 320d bu kadar az yakmıyor klima ile. Ya da anca bu kadar yakar çok kasarsan.
  • 0zan 0 kullanıcısına yanıt
    Haritanın en yukarısından en aşağılarına inmişsiniz, yokuş aşağı sayılır :)

Şaka bir yana bu değerleri umarım bizler de yakalayabiliriz.
  • Değerler çok iyi ya
    ben 6,6 altına inemedim bu işler sabır işi gerçekten.
    Kaç saate gittiniz bodruma bu arada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sport-line

Sizin araç 320 ied miydi? Eğer öyleyse, ecoproda mı kullandınız ve jantlar kaç inç acaba?

Jantlar 16

• quote:

Orijinalden alıntı: tbederli

Değerler çok iyi ya
    ben 6,6 altına inemedim bu işler sabır işi gerçekten.
    Kaç saate gittiniz bodruma bu arada?

Yol bilgisayarinda 9 saat yazmakta. Bu arada her ne kadar 90 a sabitlensede ort hiz 78 gostermekte :)

• Telden yaziyorum teker teker cevaplamaya calisayim.

Olayin esprisi tamamen limitor. Yakit sarfiyatini cok dusuruyor.

Gece 2 ye dogru ciktim oglen Bodrumdaydim.

90 sabit hiz surekli ivmelenen yavaslayan bir surusten cok daha az yorucu. 120 sabit hizda seyir mumkun olmuyor. Hiz arttikca frene basacak kosullar da artiyor. Misal virajlar veya onunuzdeki trafik hep yavaslamanizi gerektiriyor.

90 sabitte sizinle ayni hizda gidenleri hic gormuyorsunuz. Digerleri de yaninizdan gecip gidiyor. Haliyle yol da size kaliyor. Ruzgar ve yol kosullari da rahatsiz edici olmuyor.

Benim uzun yol kullanim tarzim bu sekilde, yakit ekonomisi de olayin istemem ama yan cebimesi oluyor :)

• quote:

tebrik ederim kırılması zor bir rekora imza atmışsınız gerçekten 700km yol yapmışsınız nerdeyse bir o kadar da benzin kalmış depoda

• w.antilles W kullanıcısına yanıt
    bilgi için çok tşk. ederim.
    forumda 328i kullanıcısı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Evet , benim 320d bu kadar az yakmıyor klima ile. Ya da anca bu kadar yakar çok kasarsan.

sen bu hızlarda gitmezsin zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Evet , benim 320d bu kadar az yakmıyor klima ile. Ya da anca bu kadar yakar çok kasarsan.

sen bu hızlarda gitmezsin zaten

Bizim araçlar bu tarz sürüşlerde 3.8-4.1 arasi yakiyor. Ciddi sabır ister. Agresif pilotlar için pek uygun değil. Depresyon yaratabilir. :)

• 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.