Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1012. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10101011101210131014
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onders

Acikcasi zevk ve tercihler herkese gore degisiyor ben su an 2015 teki facelift oncesi ultra dolu bir 3.20i ed almayi planliyorum hatta 3.20i ed m paketide bekliyorum

ancak benim icin sadece M paket in içi onemli dis tasarimini cok begenmiyorum malum 40 yasi gectik, m paketten vazgecebilirim

Mayista sadece line+techno+sunroof bir 3.20i ede 138K bandinda iken su an asagidaki araca 142K teklifler geliyor Eylul listesinde gelecek line plusli bir araca

ozel config yaparak max 145K TL bandinda ultra dolu bir f30 hedefliyorum ozel config ile araci bekleyecegim..

aluminium ic trimler, elektrikli bel destegi, elektrikli perde, on-arka sensor vs fantazi pesindeyim

bahsettigim arac asagida var, muhtemelen galerinin maliyeti 141-142K seviyesinde, bu donanimin uzerine, hifi, CC, elektrikli bel destegi, on park sensoru vs vs ile max 145K ya guzel bir config cikabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kolatlardan2014-3.20i-metalikbeyaz-exclusive-plusluxry-borusan-sifir-171181023/detay

hepimiz icin hayirlisi olsun,

Bahsettiğiniz aracın birebir aynısını geçtiğimiz ay 143K ile aldım cam filmi ve bakım paketi hediye bilginize

• arkadaşlar herkese slmlar ve hayırlı iftarlar...aracım 2103 320 ied modernline aracı alırken usta beni uyarmıştı gönderceğim fotolardaki kapak konusunda ancak bugün servise gittiğimde şasi no dan aracın üstüne tek kapak kayıtlı olduğu ve sağ tarafta kapak olmadığı söylendi emin olamadım aynı donanımda aracı olan arkadaşlar araçlarına bakabilir mi çünkü standart paket araçlarda iki tarafta da kaak var 1 serisinde yine tek tarafta mevcut.
    not:sağ ön farın arka tarafı sanırım davlumbaz kapağı deniyor sordum net isim alamadım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Manu1903

Yeni paketler ile ilgili bilgisi olan var mı?

TÜRKİYE PAKETİ
    205 OTOMATİK ŞANZIMAN / 8 İLERİ
    216 SERVOTRONIC
    2PA KİLİTLİ BİJON
    2VB LASTİK BASINÇ GÖSTERGESİ
    3AG GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
    423 VELUR HALI PASPASLAR
    431 ELEKTROKROM İÇ AYNA
    497 ARKA KOL DAYAMA
    502 FAR YIKAMA SİSTEMİ
    507 PARK MESAFE KONTROL / ARKA
    520 ÖN SİS FARLARI
    521 YAĞMUR SEZİCİSİ
    522 BI-XENON FARLAR
    563 AYDINLATMA PAKETİ
    5DC KATLANIR ARKA KOLT.BAŞLIKLARI
    6AC BMW ACİL DURUM ÇAĞRISI
    6AE BMW TELESERVICES
    6NH HANDS-FREE VE USB BAĞLANTISI
    6S1 TÜRKÇE ÖN PANEL
    7R3 7R3
    845 AKUSTİK KEMER UYARISI
    8S3 OTOMATİK KAPI KİLİT FONK.
    8SD KARTER KORUMASI

olarak güncellendi

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyy13

tamam mjoylar güzelde gelişmiş gösterge panlini niye esirgiyorsun aractan onuda koy sat aynı fiyta alınabilirliği olsun aracın öbür türlü dışı muhteşem ama içi çok basit bi araç almak zorunda kalmayalım fiyat artıyor o zaman çok hemde

valla benim bir suçum yok :)

otomobillerin donanımlarını hazırlayanların, siparişleri geçenlerin vardır bir düşünceleri ama bilemiyoruz tabi...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyy13

tamam mjoylar güzelde gelişmiş gösterge panlini niye esirgiyorsun aractan onuda koy sat aynı fiyta alınabilirliği olsun aracın öbür türlü dışı muhteşem ama içi çok basit bi araç almak zorunda kalmayalım fiyat artıyor o zaman çok hemde

+1,

Daha baska eksiklerde mevcut katlanir ayna, arka kol dayama, vs, vs.. bayiler hucum etmis araca sahibinden com da her yer mjoy edition 3.16 kayniyor,

bizim millet entresan gercekten Borusan dan 3-4K TL daha ucuza ustelik cesitli odeme kolayliklari, bakim vs hediyelerle alabilecegi arabayi hala bayiden almayi tercih ediyor..

Borusan da bu spotcu mantigini destekliyor, ciro ve adet hedeflerini yapmak icin gazeteye ilan veriyorsun sonra arac yok git noname su adamdan arac al gibi..

Arac vardir mutlaka iyi arastirmak yeterli en fazla 3-4 hafta beklersin ki teklif alan arkadaslar var arac mevcut bildigim kadariyla..karaborsa degil..

Selamlar,

yeni gelecek olan otomobiller gelişmiş Türkiye Paketi nden nemalanmışlar, arka kol dayama ile geliyorlar ama gelişmiş gösterge paneli, katlanır ayna vs. yok...

galerilerdekiler genelde beyaz iken yeni gelecek olanlarda metalik renk ücretsiz gözüküyor fakat siparişler ne geçildi bilmek lazım...

ücretsiz gelen kalemlerin fiyatını indirim oranları ile oynayıp müşterilerden çıkartacaktır borusan düşüncesindeyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: otuzbes

quote:

TÜRKİYE PAKETİ
    216 SERVOTRONIC
    2PA KİLİTLİ BİJON
    3AG GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
    423 VELUR HALI PASPASLAR
    431 ELEKTROKROM İÇ AYNA
    497 ARKA KOL DAYAMA
    502 FAR YIKAMA SİSTEMİ
    520 ÖN SİS FARLARI
    521 YAĞMUR SEZİCİSİ
    522 BI-XENON FARLAR
    563 AYDINLATMA PAKETİ
    6AE BMW TELESERVICES
    6S1 TÜRKÇE ÖN PANEL
    7R3 7R3
    8SD KARTER KORUMASI

olarak güncellendi

Cevabınız için teşekkürler.

Standart donanım bile (otomatik klima dışında) benim için gayet yeterli olmuş.

Yeni paketlerde %10 civarı indirim ve kur sabitleme olup olmayacağı hakkında bilginiz var mı?

Daha önceki sayfalarda artık indirim olmayacağı belirten arkadaşlar olmuştu.

Kabaca yine 130k-140k civarı fiyatlar olucaksa mecburen a3 sedan veya passata yönelmek zorunda kalacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manu1903 -- 8 Temmuz 2014; 21:53:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drhasanturgut

arkadaşlar herkese slmlar ve hayırlı iftarlar...aracım 2103 320 ied modernline aracı alırken usta beni uyarmıştı gönderceğim fotolardaki kapak konusunda ancak bugün servise gittiğimde şasi no dan aracın üstüne tek kapak kayıtlı olduğu ve sağ tarafta kapak olmadığı söylendi emin olamadım aynı donanımda aracı olan arkadaşlar araçlarına bakabilir mi çünkü standart paket araçlarda iki tarafta da kaak var 1 serisinde yine tek tarafta mevcut.
    not:sağ ön farın arka tarafı sanırım davlumbaz kapağı deniyor sordum net isim alamadım:)

Merhabalar hocam kapak konusunu anlayamadım iki tarafta olup olmaması neyi değiştirir ki ? Ustanız ne konuda uyardı ?

• quote:

Acikcasi zevk ve tercihler herkese gore degisiyor ben su an 2015 teki facelift oncesi ultra dolu bir 3.20i ed almayi planliyorum hatta 3.20i ed m paketide bekliyorum

ancak benim icin sadece M paket in içi onemli dis tasarimini cok begenmiyorum malum 40 yasi gectik, m paketten vazgecebilirim

Mayista sadece line+techno+sunroof bir 3.20i ede 138K bandinda iken su an asagidaki araca 142K teklifler geliyor Eylul listesinde gelecek line plusli bir araca

ozel config yaparak max 145K TL bandinda ultra dolu bir f30 hedefliyorum ozel config ile araci bekleyecegim..

aluminium ic trimler, elektrikli bel destegi, elektrikli perde, on-arka sensor vs fantazi pesindeyim

bahsettigim arac asagida var, muhtemelen galerinin maliyeti 141-142K seviyesinde, bu donanimin uzerine, hifi, CC, elektrikli bel destegi, on park sensoru vs vs ile max 145K ya guzel bir config cikabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kolatlardan2014-3.20i-metalikbeyaz-exclusive-plusluxry-borusan-sifir-171181023/detay

hepimiz icin hayirlisi olsun,

hemen hemen aynı düşünce yapısına sahibiz...

bir yıl sonra, makyaj öncesi dolu dolu 320ied planlarken Ağustos sonu, Eylül başı gelecek line plus lı 320ied ler insanın aklını karıştırmıyor değil...

bahsettiğiniz 145K TL ye tabiri caizse gırtlak dolu 320ied keyif otomobili sahibi olunabilir gibi gözüküyor...

• cyber_warrior C kullanıcısına yanıt
    mrblar...usta aracı ben almadan kontrol ettiğinde kapak yok ankaradan geçerken uğra takarz demişti ben de yol yorgunluğu unuttum trabzona geldim.Bana ordan farla ilgili elektrik aksamı geçiyor dedi neolur ne olmaz kapalı tut dedi bana ben de işte servise gittim öyle bir cevap aldım aslında uzun süredir yok bu kapak o kadar yıkandı yol yaptı(13000 de) bir sorun olmadı ama normalde varsa takmak da fayda var diye sıkıntı oldu bende işte
  • quote:

Dakota deriyi alınca spor koltuk lazım asıl, eğer rahatlığını beğeniyorsanız tabii ki
  • quote:

mrblar...usta aracı ben almadan kontrol ettiğinde kapak yok ankaradan geçerken uğra takarz demişti ben de yol yorgunluğu unuttum trabzona geldim.Bana ordan farla ilgili elektrik aksamı geçiyor dedi neolur ne olmaz kapalı tut dedi bana ben de işte servise gittim öyle bir cevap aldım aslında uzun süredir yok bu kapak o kadar yıkandı yol yaptı(13000 de) bir sorun olmadı ama normalde varsa takmak da fayda var diye sıkıntı oldu bende işte

Anladım yarın bakarım size bilgi veririm benim aracımda durum nasıl diye.

EDIT: Benim aracım no line o zaman bakmamın bir anlamı yok bizde 2 kapak varmış kaçırmışım dediğinizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber_warrior -- 8 Temmuz 2014; 22:33:42 >
  • :) evallah hocam saolasın iki kapak vardır ama yine de bakın düşmüş olmasın diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: otuzbes

quote:

TÜRKİYE PAKETİ
    216 SERVOTRONIC
    2PA KİLİTLİ BİJON
    3AG GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
    423 VELUR HALI PASPASLAR
    431 ELEKTROKROM İÇ AYNA
    497 ARKA KOL DAYAMA
    502 FAR YIKAMA SİSTEMİ
    520 ÖN SİS FARLARI
    521 YAĞMUR SEZİCİSİ
    522 BI-XENON FARLAR
    563 AYDINLATMA PAKETİ
    6AE BMW TELESERVICES
    6S1 TÜRKÇE ÖN PANEL
    7R3 7R3
    8SD KARTER KORUMASI

olarak güncellendi

Cevabınız için teşekkürler.

Standart donanım bile (otomatik klima dışında) benim için gayet yeterli olmuş.

Yeni paketlerde %10 civarı indirim ve kur sabitleme olup olmayacağı hakkında bilginiz var mı?

Daha önceki sayfalarda artık indirim olmayacağı belirten arkadaşlar olmuştu.

Kabaca yine 130k-140k civarı fiyatlar olucaksa mecburen a3 sedan veya passata yönelmek zorunda kalacağım.

Borusan Otomotiv`in sabit kur politikasına devam edeceğini ve indirim oranları ile de aşırı oynamayarak fiyat politikasını sürdüreceğini düşünüyorum...

Otomotiv Distribütörleri Derneği`nin açıkladığı 2014 Ocak - Haziran dönemi altı aylık satış rakamlarına bakıldığında; BMW`nin 8.692 adetlik satış rakamına karşılık piyasadaki en büyük rakibi Mercedes-Benz ise 9.479 adetlik satış rakamına ulaşmış. Hem BMW hem de Borusan Otomotiv, en ciddi rakiplerinin daha yeni modelleri ile (her iki markanın da başlıca modelleri olan A, C ve E sınıfı ile 1, 3 ve 5 serilerini kastediyorum) daha yüksek satış rakamlarına ulaşması karşısında pasif kalamayacaklardır. 3 serisinde Türkiye paketinin kapsamının genişletilmesi, metalik renk ve sentetik derinin ücretsiz hale gelmesi, line ların donanımlarının zenginleştirilmesi gibi adımları bu rakamlara bağlayarak mevcut fiyatların çok artmayacığı öngörüyorum. Benimki sadece öngörü tabiiki...

• Umarım dediginiz gibi paket icerikleri artıyor diye indirimleri azaltıp fiyatları dengelemezler. Yeni 1.4 tfsi 150bg a4 te bu seneye yetisirse bmw in satıs rakamları biraz daha gerileyebilir diye dusunuyorum.

• quote:

arkadaşlar herkese slmlar ve hayırlı iftarlar...aracım 2103 320 ied modernline aracı alırken usta beni uyarmıştı gönderceğim fotolardaki kapak konusunda ancak bugün servise gittiğimde şasi no dan aracın üstüne tek kapak kayıtlı olduğu ve sağ tarafta kapak olmadığı söylendi emin olamadım aynı donanımda aracı olan arkadaşlar araçlarına bakabilir mi çünkü standart paket araçlarda iki tarafta da kaak var 1 serisinde yine tek tarafta mevcut.

Yarın bende bakacağım merak ettim açıkçası. Borusanı arayıp sordunuzmu acaba bu şekilde olmasının bir nedeni olabilir mi diye

• Servise gösterdim dediğim gibi şasi No dan baktılar araçta tek kapak görünüyor dedi çalışan...içim rahat etmedi ordaki her araçta iki tarafta da vardı kapak ben sipariş ettim yine de zaten ucuz bişi 21 tl dedi şaşırdım açıkçası :) bir de şunu dedi şasi No tek rakamla bitenlerde sadece sol kapak oluyor falan bence olaya çok hakim değillerdi

• quote:

Umarım dediginiz gibi paket icerikleri artıyor diye indirimleri azaltıp fiyatları dengelemezler. Yeni 1.4 tfsi 150bg a4 te bu seneye yetisirse bmw in satıs rakamları biraz daha gerileyebilir diye dusunuyorum.

indirim oranlarının bir miktar azalacağını ve buna bağlı olarak fiyatların da artacağını bekliyorum fakat bu artışın çok yüksek olmayacağı kanısındayım...
  • Arkadaslar bugun aracimin ilk bakimini yaptirdim 320i ed. 14500de geldi bakim. İlk aldigimda malum 12000di. Bugun teslim aldigimda sonraki bakim 14000 dedi. Sizler 10bin demiyo miydunz neden 14bin dedi acaba? Ben bakim paketini aldim uyaniklik mi yapiyolar acaba ? Bir de polen ve hava filtrelerini degstrmediler polen 2.bakimda hava ise 3.bakimda dediler sadece yaglari degistrdiler. Bakima giden varsa yanitlarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Omerguzel

Arkadaslar bugun aracimin ilk bakimini yaptirdim 320i ed. 14500de geldi bakim. İlk aldigimda malum 12000di. Bugun teslim aldigimda sonraki bakim 14000 dedi. Sizler 10bin demiyo miydunz neden 14bin dedi acaba? Ben bakim paketini aldim uyaniklik mi yapiyolar acaba ? Bir de polen ve hava filtrelerini degstrmediler polen 2.bakimda hava ise 3.bakimda dediler sadece yaglari degistrdiler. Bakima giden varsa yanitlarsa sevinirim

Bana kalırsa hava filtresi için 3. bakım çok uzun bir zaman aralığı olmuş oluyor değişmesi lazım senede bir. Bakıma gidenler yanıtlayacaktır merak ettim bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omerguzel

Arkadaslar bugun aracimin ilk bakimini yaptirdim 320i ed. 14500de geldi bakim. İlk aldigimda malum 12000di. Bugun teslim aldigimda sonraki bakim 14000 dedi. Sizler 10bin demiyo miydunz neden 14bin dedi acaba? Ben bakim paketini aldim uyaniklik mi yapiyolar acaba ? Bir de polen ve hava filtrelerini degstrmediler polen 2.bakimda hava ise 3.bakimda dediler sadece yaglari degistrdiler. Bakima giden varsa yanitlarsa sevinirim

İlk bakim ne kadara mal oldu sadece yag degisimi galiba ?

• 
Sayfa: önceki 10101011101210131014
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.