Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1011. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.296
Cevap
511
Favori
4.414.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schayter

Arkadaslar gelismis gosterge paneli tam olarak nedir bilgilendirebilir misiniz

Neyi kastederek sorduğunuzu anlayamadım ama basitçe bilgim dahilinde anlatmaya çalışayım;

Normal / Standart Gösterge Paneli

Gelişmiş Gösterge Paneli

Normal / standart gösterge panelinde hız ve motor devir göstergelerinin arasında altta yer alan dijital ekran, gelişmiş gösterge panelinde genişleyerek motor devir göstergesinin içindeki kadranıda kapsıyor ve bu kadran da dijital hale geliyor. Dijital ekran genişlemesinin yanı sıra daha fonksiyonel bir hal almış oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: otuzbes

quote:

Orijinalden alıntı: Schayter

Arkadaslar gelismis gosterge paneli tam olarak nedir bilgilendirebilir misiniz

Neyi kastederek sorduğunuzu anlayamadım ama basitçe bilgim dahilinde anlatmaya çalışayım;

Normal / Standart Gösterge Paneli

Gelişmiş Gösterge Paneli

Normal / standart gösterge panelinde hız ve motor devir göstergelerinin arasında altta yer alan dijital ekran, gelişmiş gösterge panelinde genişleyerek motor devir göstergesinin içindeki kadranıda kapsıyor ve bu kadran da dijital hale geliyor. Dijital ekran genişlemesinin yanı sıra daha fonksiyonel bir hal almış oluyor.

Vakit ayirip bu saatte bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim. Baya fark ediyormus gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• wapcep_scrol W kullanıcısına yanıt
    Standart donanımda hız limitleyicisi ile geliyor otomobiller, hız sabitleyicisi opsiyonel donanım...

Borusan Otomotiv`in yetkili servislerinden 450 € - 550 € (parça, işçilik, kdv dahil) arası değişen fiyatlar almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzbes -- 8 Temmuz 2014; 2:29:58 >
  • Schayter S kullanıcısına yanıt
    rica ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdemözdemir

quote:

Arkadaslar 2013 beyaz aracima cam filmi dusunuyorum ama hangi ton tavsiye dersiniz? 1 mi 2 mi? Ankda nereyi tavsiye edebilirsiniz? Bir de arac muayenede veya trafik kontrolde hafif kusur mu agir kusur mu.. Sikinti olur mu?

Tesekkurler

Aracı aldığım zaman kosiflerden hediye film aldım, 2 numara ve gayet memnunum. 1 numara çektirdiğine değmez dediler 2 ideal demişlerdi itiki de 2 numara olmuş. Polis ve muayene sıkıntıSı biraz muhattap olduğun kişinin insafına kalmış.

Cok tsk ederim.. 3-4 yil once hafif kusur sayiliyordusorun cikmiyordu muayenede..o yuzden merak ettim..

Bir de Ankarada cam filmi icin tavsiye edeceginiz yer var mi?

Arkadaslar baska gorus onerisi olan var midir?

Ben aracimin tum camlarina Ziebart seffaf film taktirdim (sanirim blue thermal gibi bir ismi var). Hic bu kadar memnun kalacagimi tahmin etmiyordum.

Renkli cam fierinin acik tonlularindan daha cok isiyi kesiyor. Ziebart'a gore bu rakam %80.

En guzel yani da aracin icini karartmamasi. Muayenede ne olur bilemiyorum.

• otuzbes kullanıcısına yanıt
    tamam mjoylar güzelde gelişmiş gösterge panlini niye esirgiyorsun aractan onuda koy sat aynı fiyta alınabilirliği olsun aracın öbür türlü dışı muhteşem ama içi çok basit bi araç almak zorunda kalmayalım fiyat artıyor o zaman çok hemde
  • johngalt kullanıcısına yanıt
    Merhabaşar Hocam,

aynı araçta bende yeni aldım, yay-süspansiypn değişimi yaptınız mı?
    eğer yaptaysanız nerede ve kaça mal oldu bende düşünüyorum bu uygulamayı
  • Beyler dun konya izmir arasi yol yaptim. Ve usaktan sonra virajli ve daglik yollarda arabanin motor yagi gostergesi 120 yi gecti. Bu durum normalmidir. Motor yagi sicakligiyla ilgili hangi durumda endiselenmeliyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyy13

tamam mjoylar güzelde gelişmiş gösterge panlini niye esirgiyorsun aractan onuda koy sat aynı fiyta alınabilirliği olsun aracın öbür türlü dışı muhteşem ama içi çok basit bi araç almak zorunda kalmayalım fiyat artıyor o zaman çok hemde

Hocam siz de herşey bir arada olsun istiyorsunuz

O zaman fiyat yükselecek tabii ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkemal

quote:

Orijinalden alıntı: Omerguzel

quote:

Orijinalden alıntı: tekkemal

quote:

Orijinalden alıntı: Omerguzel

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatgs

quote:

Orijinalden alıntı: alwaysfc

quote:

Orijinalden alıntı: JN008

17 jant takacaksanız 225 50 17 olacak alacağınız lastikler..205 alırsanız yanak yüksekliği azalacağıiçin yolda tutamazsınız arabayı..
    daha yüksek ebatlar için borusan a sorun onlar söyler..Lastikçilere güvenmeyin bir şey bilmezler..Hayatınız söz konusu.. @Omerguzel

225 altına inmeyin 245 üstüne çıkmayın hatta mümkünse

225 önler 245 arkalar olsun
    muhtelemen en iyi tutuşu bu tabanlar veriyordur.M serileri de bu ölçülerde geliyor

M jantlarda önler 225,arkalar 255 geliyor.Ben bi arkadaşın sıfır aracindan cikma 18 m jant-lastik aldım.oda kendisine replika 19 almisti.ancak 2 gün dayanabildi :) replikalari sokup gitti orjinal 19 m jant aldi..
    İlk basta orjinal jant pahalı gelebilir ama ön takımlarda açtığı masraflar,durmadan balans bozuklugu,performans dusuklugu,bunlara bağlı olarak fazla tuketim ve en önemlisi her 80-90 i geçtiğinde kafamda acaba bise olurmu diye soru olacağına biraz fazla verin orjinal alın kafanız rahat olsun.ayrıca sahibinden i takip edin çok temiz ve lastik parasına orjinal jant-lastik takımları oluyor

Dun gece sahibinden e cok baktim hocam henuz orjinal dusen yok ya :)) acayip de sabirsirz olum bu aralar napcam bilmem. Kime sorsam al gtsin replikayi heryer replika diyor

F10 jantlarıda olabilir bence araştırın replikadan iyidir

Biraz goz gezdirecegim bulamazsam cms alacagim artik

Sahibinden comda f30 jant olarak arayınca sportline jant-lastik 2100 tl-2250 tl iki tane çıkıyor sport jantı güzel ben 3ay önce 7-8000 km lastiklerle bir arkadaşa 2250 tl ye satmıştım hayrını görmüştür Inşallah

Bende sport line jantini begenmiyorum ki hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: rur

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdemözdemir

quote:

Arkadaslar 2013 beyaz aracima cam filmi dusunuyorum ama hangi ton tavsiye dersiniz? 1 mi 2 mi? Ankda nereyi tavsiye edebilirsiniz? Bir de arac muayenede veya trafik kontrolde hafif kusur mu agir kusur mu.. Sikinti olur mu?

Tesekkurler

Aracı aldığım zaman kosiflerden hediye film aldım, 2 numara ve gayet memnunum. 1 numara çektirdiğine değmez dediler 2 ideal demişlerdi itiki de 2 numara olmuş. Polis ve muayene sıkıntıSı biraz muhattap olduğun kişinin insafına kalmış.

Cok tsk ederim.. 3-4 yil once hafif kusur sayiliyordusorun cikmiyordu muayenede..o yuzden merak ettim..

Bir de Ankarada cam filmi icin tavsiye edeceginiz yer var mi?

Arkadaslar baska gorus onerisi olan var midir?

Ben aracimin tum camlarina Ziebart seffaf film taktirdim (sanirim blue thermal gibi bir ismi var). Hic bu kadar memnun kalacagimi tahmin etmiyordum.

Renkli cam fierinin acik tonlularindan daha cok isiyi kesiyor. Ziebart'a gore bu rakam %80.

En guzel yani da aracin icini karartmamasi. Muayenede ne olur bilemiyorum.

Cok tesekkurler.. Yalnız 700 tl gibi bir fiyat verdiler ön cam hariç.. çok değil mi?

• Omerguzel O kullanıcısına yanıt
    http://www.atamotors.com.tr/products.asp?kno=827670

• quote:

Orijinalden alıntı: kkurt2002

Race chip 320i ed (youtube)

http://www.youtube.com/watch?v=Sw8zGZDFBnM

Super video olmus gercekten elinize saglik , daha once mobilden acamamistim linki bugun izleyebildim,

bence BMW showroomlarinda gosterilse 3.20i ed satislarini arttiracagi kesin, CC ile 140km/h verisi ise mukemmel ustu neredeyse dizel performansi..

Selamlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyy13

+1,

Daha baska eksiklerde mevcut katlanir ayna, arka kol dayama, vs, vs.. bayiler hucum etmis araca sahibinden com da her yer mjoy edition 3.16 kayniyor,

bizim millet entresan gercekten Borusan dan 3-4K TL daha ucuza ustelik cesitli odeme kolayliklari, bakim vs hediyelerle alabilecegi arabayi hala bayiden almayi tercih ediyor..

Borusan da bu spotcu mantigini destekliyor, ciro ve adet hedeflerini yapmak icin gazeteye ilan veriyorsun sonra arac yok git noname su adamdan arac al gibi..

Arac vardir mutlaka iyi arastirmak yeterli en fazla 3-4 hafta beklersin ki teklif alan arkadaslar var arac mevcut bildigim kadariyla..karaborsa degil..

Selamlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: dbcr

2014 1850 km 3.20ied
    Sportline sunroof teknoplus
    130.000 tl uygunmu sizce yada 3.16 m paket mi alsam

2.el 2013 modeller ile karsilastirinca fiyat cok uygun ancak bu aracin sifiri 137-138 K civarinda idi Mayis ta ( bence hala aynidir )

hatta gecen bir arkadas sizin donanimin uzerine exclusive paket + metalik boya + hifi audio + CC ile 142K gibi bir teklif almisti, bu teklife gore

kiyaslarsak 12K TL fark ile aracin sifir olmasini da eklersek 130K TL yuksek kaliyor, ( 1800 km birsey degil ama sifir degil sonucta kisa gecmisinde neler yasanmis bilinmiyor )

sonucta butce ve herkesin dusuncesi farkli..sadece kendi yorumumu belirtiyorum,

hayirlisi olsun sizin adiniza..
  • onders kullanıcısına yanıt
    Daha almadim ama ciddi düşünüyorum. Ben m paket 3.16 ile o donanimda 3.20ied arasnda kaldm.mantkli olan hangisi

• dbcr kullanıcısına yanıt
    Ben m paket aldım,
    duygusal olarak yaklaştım. tavsiye ederim.
    chip ve hız limitör iptal ile arada bir fark kalmıyacak zaten.

Bu arada m paket lerde tek eleştirecğim nokta, spor süspansiyon iptalidir. Acayip taktım bu olaya.
  • dbcr kullanıcısına yanıt
    Acikcasi zevk ve tercihler herkese gore degisiyor ben su an 2015 teki facelift oncesi ultra dolu bir 3.20i ed almayi planliyorum hatta 3.20i ed m paketide bekliyorum

ancak benim icin sadece M paket in içi onemli dis tasarimini cok begenmiyorum malum 40 yasi gectik, m paketten vazgecebilirim

Mayista sadece line+techno+sunroof bir 3.20i ede 138K bandinda iken su an asagidaki araca 142K teklifler geliyor Eylul listesinde gelecek line plusli bir araca

ozel config yaparak max 145K TL bandinda ultra dolu bir f30 hedefliyorum ozel config ile araci bekleyecegim..

aluminium ic trimler, elektrikli bel destegi, elektrikli perde, on-arka sensor vs fantazi pesindeyim

bahsettigim arac asagida var, muhtemelen galerinin maliyeti 141-142K seviyesinde, bu donanimin uzerine, hifi, CC, elektrikli bel destegi, on park sensoru vs vs ile max 145K ya guzel bir config cikabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kolatlardan2014-3.20i-metalikbeyaz-exclusive-plusluxry-borusan-sifir-171181023/detay

hepimiz icin hayirlisi olsun,

• onders kullanıcısına yanıt
    Aslinda yeri f30 forumu degil ancak gordugum kadariyla en hareketli BMW kitlesi burada ve her BMW tutkunu bence izlemeli paylasmak istedim yeni M4 reklam videosunu :

http://www.esquire.com/blogs/car-news/425hp-of-wake-up

Selamlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: onders

Acikcasi zevk ve tercihler herkese gore degisiyor ben su an 2015 teki facelift oncesi ultra dolu bir 3.20i ed almayi planliyorum hatta 3.20i ed m paketide bekliyorum

ancak benim icin sadece M paket in içi onemli dis tasarimini cok begenmiyorum malum 40 yasi gectik, m paketten vazgecebilirim

Mayista sadece line+techno+sunroof bir 3.20i ede 138K bandinda iken su an asagidaki araca 142K teklifler geliyor Eylul listesinde gelecek line plusli bir araca

ozel config yaparak max 145K TL bandinda ultra dolu bir f30 hedefliyorum ozel config ile araci bekleyecegim..

aluminium ic trimler, elektrikli bel destegi, elektrikli perde, on-arka sensor vs fantazi pesindeyim

bahsettigim arac asagida var, muhtemelen galerinin maliyeti 141-142K seviyesinde, bu donanimin uzerine, hifi, CC, elektrikli bel destegi, on park sensoru vs vs ile max 145K ya guzel bir config cikabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kolatlardan2014-3.20i-metalikbeyaz-exclusive-plusluxry-borusan-sifir-171181023/detay

hepimiz icin hayirlisi olsun,

2 sokak otemde o araç :P

ah dizel olsa düşünülebilir :P

yılda max 20.000 km yapıyoruz ama benzinli yemiyor halen.

• 
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.