Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1008. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
70.286
Cevap
511
Favori
4.411.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pzt bursaya getirecekler arabayi.kucuk sanayide tanidigmiz iyi bir usta var onada gosterecegiz.aradilar az once tekrar baktrdik hc bir problem yok iciniz rahat olsun dediler belki surtme fln olabilir dediler bilmiyorum guvenim azaldi.aracta cok hosuma gitmisti ins buyuk bir sey yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omerguzel O kullanıcısına yanıt
    Sahibinden de yedek parça bölümünde BMW f30 jant veye BMW f30 jant lastik diye bakarsanız çok uygun orıjinal iyi fiyata sıfır bile bulabilirsiniz..
    Millet biraz hasta olduğu için 17 jantları bile beğenmeyip arabayı kullanmadan hemen elden çıkarıyorlar..halbuki f30 için ideali 17 janttır.daha büyükler konforsuz özellikle ülkemizde
    sıkıntıdan başka bir şey değil..Mümkünse orinl jant almanızı öneririm..
    Borusan da bana replika jantların kasiste kabak gibi içindenortadan parçaalndığını söylemişlerdi.. @Omerguzel
  • Emre baran E kullanıcısına yanıt
    Çok üzücü bir durum tekrar hakkınızı arayın bence öyle yada böyle bu sorunu çözecek olan borusan umarım kısa sürede kalıcı bir çözüm bulunur aracın keyfini çıkarırsınız. Bu arada şu titremeyi telefona çekme şansınız olsa belki çok kişide benzer sorun var farketmiyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omerguzel

quote:

Orijinalden alıntı: alwaysfc

quote:

Orijinalden alıntı: JN008

17 jant takacaksanız 225 50 17 olacak alacağınız lastikler..205 alırsanız yanak yüksekliği azalacağıiçin yolda tutamazsınız arabayı..
    daha yüksek ebatlar için borusan a sorun onlar söyler..Lastikçilere güvenmeyin bir şey bilmezler..Hayatınız söz konusu.. @Omerguzel

225 altına inmeyin 245 üstüne çıkmayın hatta mümkünse

225 önler 245 arkalar olsun
    muhtelemen en iyi tutuşu bu tabanlar veriyordur.M serileri de bu ölçülerde geliyor

Hepsi 225 olsun diyorum. Arastiriyorum fakat 500den asagi run flat duyamadim henuz tanesi tabiki. Fazla pahali degil mi

Hocam çin mali replikalardan uzak durun..bende orjinal alman mali jant var breyton marka 19 inc ve konfor olarakda bir sikinti yasamiyorum cok sukur.hr 3 cm yay da taktirdim sadece biraz ziplatiyor cok bozuk yerlerde...konfor kisisel bir konudur tabiki..ayrica sahibindende 17 inc orjinal sportline zor bulunuyor en ucuzu 2000 tl ye bir defa denk geldi oda 2..3 gunde satildi...onun harici 3 bin civari gidiyor.vesselam cin mali replicaya cok girmeyin biraz video falan izleyince anlarsiniz demek istedigimi.

• quote:

Sahibinden de yedek parça bölümünde BMW f30 jant veye BMW f30 jant lastik diye bakarsanız çok uygun orıjinal iyi fiyata sıfır bile bulabilirsiniz..
    Millet biraz hasta olduğu için 17 jantları bile beğenmeyip arabayı kullanmadan hemen elden çıkarıyorlar..halbuki f30 için ideali 17 janttır.daha büyükler konforsuz özellikle ülkemizde
    sıkıntıdan başka bir şey değil..Mümkünse orinl jant almanızı öneririm..
    Borusan da bana replika jantların kasiste kabak gibi içindenortadan parçaalndığını söylemişlerdi.. @Omerguzel

Sahibinden e cok baktim ama bi turku bulamadim uygun fiyata hocam.. En uygun replikayi bulabildim. Daha fazlasi da beni asiyor yani janta o kdar para vermek istemiyorum acikcasi. Cukurlara dikkat ederim diyorum ki zaten araba ocin hep dikkat ederim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: emrmtn

quote:

Orijinalden alıntı: Omerguzel

quote:

Orijinalden alıntı: alwaysfc

quote:

17 jant takacaksanız 225 50 17 olacak alacağınız lastikler..205 alırsanız yanak yüksekliği azalacağıiçin yolda tutamazsınız arabayı..
    daha yüksek ebatlar için borusan a sorun onlar söyler..Lastikçilere güvenmeyin bir şey bilmezler..Hayatınız söz konusu.. @Omerguzel

225 altına inmeyin 245 üstüne çıkmayın hatta mümkünse

225 önler 245 arkalar olsun
    muhtelemen en iyi tutuşu bu tabanlar veriyordur.M serileri de bu ölçülerde geliyor

Hepsi 225 olsun diyorum. Arastiriyorum fakat 500den asagi run flat duyamadim henuz tanesi tabiki. Fazla pahali degil mi

Hocam çin mali replikalardan uzak durun..bende orjinal alman mali jant var breyton marka 19 inc ve konfor olarakda bir sikinti yasamiyorum cok sukur.hr 3 cm yay da taktirdim sadece biraz ziplatiyor cok bozuk yerlerde...konfor kisisel bir konudur tabiki..ayrica sahibindende 17 inc orjinal sportline zor bulunuyor en ucuzu 2000 tl ye bir defa denk geldi oda 2..3 gunde satildi...onun harici 3 bin civari gidiyor.vesselam cin mali replicaya cok girmeyin biraz video falan izleyince anlarsiniz demek istedigimi.

Valla hocam ben bunu buldum tse onayli 2yil garantili diyolar. İnsallah sorun olmaz diyorum sportline in jantini begenmiyorum ki bi bunu begeniyorum ben. Orjinali de cok pahali ya hic almiyim daha iyi diyorum onun icin
     BMW 3 serisi (F30)

Ben de bi ara kafayi bozmustum bunlarla..biraz kurcalarsan donanım haberde bunlarla ilgili baslik ve video vardi..tabi bunlar benim kisisel gorusum herkes nasil mutlu olacaksa ici nasil rahat edecekse öyle yapar..bu jantta m janti zaten..bu modeli sahibindende takip et orjinal i denk gelirse al..

• quote:

Orijinalden alıntı: emrmtn

Ben de bi ara kafayi bozmustum bunlarla..biraz kurcalarsan donanım haberde bunlarla ilgili baslik ve video vardi..tabi bunlar benim kisisel gorusum herkes nasil mutlu olacaksa ici nasil rahat edecekse öyle yapar..bu jantta m janti zaten..bu modeli sahibindende takip et orjinal i denk gelirse al..

Biraz daha goz gezdiririm insallah cok sagol

Sahibinden de lastikte dahil 2200 tl 2000 km kullandım diyor.
    lastikler in tanesi yeni alsanız 500 tl zaten
    ilan no 170470795
    @Omerguzel

Aynı fiyat(bunda lastik yok) bi de bu ilan var 5 kollu 17 inç ilan no 165034404

bunlar 2000 e kesin verirler belki 1750 ye de verirler..kargoyla istersiniz..

e bide bu var modernlıne jantı siz nasıl bulamadınız 164392756

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 6 Temmuz 2014; 9:42:01 >
  • Arkadaşlar merhaba,

3 gün önce BMW 3.16 M paket aracımı teslim aldım. Forumda okuduklarımdan yola çıkarak ilk belli hızlarda titreme var mı ve direksiyondan, kapılardan ses geliyor mu testi yaptım. (paranoyak gibi oldum sayenizde). Herhangi bir sorun ile henüz karşılaşmadım. Onun dışında performans, yol tutuşu vs. gibi konuları mukayese edip yorum yapamıyorum çünkü karşılaştırabileceğim bir araç kullanmadım daha önce. Marka model vermeden şöyle diyebilirim eskiden kullandığım araçlardan 1,2 değil 5 sınıf falan yukarı çıkmış oldum. Bir nevi hayaldi gerçek oldu. O yüzden benim standartlarıma göre herşeyi fazla iyi, hatta herkesin şikayet edip değiştirmeye uğraştığı ses sisteminden bile memnunum :) Bir süre kullanıp bu standarda adapte olduktan sonra kötülemeye başlarım :)

Allah herkese gönlündeki aracı alıp, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qvx

Arkadaşlar merhaba,

3 gün önce BMW 3.16 M paket aracımı teslim aldım. Forumda okuduklarımdan yola çıkarak ilk belli hızlarda titreme var mı ve direksiyondan, kapılardan ses geliyor mu testi yaptım. (paranoyak gibi oldum sayenizde). Herhangi bir sorun ile henüz karşılaşmadım. Onun dışında performans, yol tutuşu vs. gibi konuları mukayese edip yorum yapamıyorum çünkü karşılaştırabileceğim bir araç kullanmadım daha önce. Marka model vermeden şöyle diyebilirim eskiden kullandığım araçlardan 1,2 değil 5 sınıf falan yukarı çıkmış oldum. Bir nevi hayaldi gerçek oldu. O yüzden benim standartlarıma göre herşeyi fazla iyi, hatta herkesin şikayet edip değiştirmeye uğraştığı ses sisteminden bile memnunum :) Bir süre kullanıp bu standarda adapte olduktan sonra kötülemeye başlarım :)

Allah herkese gönlündeki aracı alıp, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

hayırlı uğurlu olsun güzel kardeş,gönlünce güle güle kazasız ve mutlu şekilde bin inşallah.

• quote:

Sahibinden de lastikte dahil 2200 tl 2000 km kullandım diyor.
    lastikler in tanesi yeni alsanız 500 tl zaten
    ilan no 170470795
    @Omerguzel

Aynı fiyat(bunda lastik yok) bi de bu ilan var 5 kollu 17 inç ilan no 165034404

bunlar 2000 e kesin verirler belki 1750 ye de verirler..kargoyla istersiniz..

e bide bu var modernlıne jantı siz nasıl bulamadınız 164392756

Vakit ayirmissiniz cok tesekkur ederim yalniz ben belirtmistim sportline in jantini begenmiyorum. Yalnizca m jant istiyorum ben. Oda orjinali pahali oldugu icin replikasina kacmistim. Tse onayli ve 2yil garantili diyolar 900tl toplam. Lastikleri de 1400tl ye continental run flat 225 45 17 buldum
     BMW 3 serisi (F30)

• quote:

Orijinalden alıntı: onder804

Sportline stil 392 kodlu 17" jantlara 245 taban lastik takan oldu mu arkadaşlar yada böyle bir kombinasyon olur mu bir fikriniz var mı?

245 45 17 takabilirsiniz;
    205 60 16 standart lastik ile boyutları tamamen aynı,
    Toplam çap ikisindede 652 mm.

Ancak sürtünme yüzeyi artacağından tüketim artabilir,
    Ama sanırım 0.3 ten fazla olmaz bu artış..
  • Aytron A kullanıcısına yanıt
    Dün lastikçi arkadaşın dükkanında bi boşluk bulduk ve 245 45 17 lastikleri arkalara takıp baktık, ben jantı genişletmeden lastiği genişletince acaba görüntü nasıl olur onu düşünüyordum ama pek bi farklılık gözükmüyor. Görüntü iyi yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder804 -- 6 Temmuz 2014; 12:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmt

Hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin.kapilardaki ses fitillerden kaynaklaniyomus kendim cozdum yeni oldugundan sert fitil boyaya surtuyor ses yapiyor.fitil spreyi var sungere sıkıp surdum suan tik sesi yok.titremeye gelince 80-100 arasi hafif var ama rahatsiz edici degil ve bence lastiklerden ve bizim yollardanda kaynaklanio.canini sıkma keyifle bin.Benimde ayni sekil hayaldi gercek oldu :)

Kapılardaki sesin fitillere bulaşan boya koruma kalıntısınından kaynaklandığını
    söyleyen arkadaşa hepimiz Teşekkür borçluyuz,

O güzel kardeşimin mesajını bulamadım,
    Kendisini hatırlatırsa,
    bize Teşekkür etme fırsatı vermiş olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytron

quote:

Hayirli ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin.kapilardaki ses fitillerden kaynaklaniyomus kendim cozdum yeni oldugundan sert fitil boyaya surtuyor ses yapiyor.fitil spreyi var sungere sıkıp surdum suan tik sesi yok.titremeye gelince 80-100 arasi hafif var ama rahatsiz edici degil ve bence lastiklerden ve bizim yollardanda kaynaklanio.canini sıkma keyifle bin.Benimde ayni sekil hayaldi gercek oldu :)

Kendisini hatırlatırsa,

Arkadaşlar merhaba,çözüm mesajini ben atmistim.Probleminizin cozulmesine cok sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: limitor

quote:

Orijinalden alıntı: Aytron

quote:

Kendisini hatırlatırsa,

Arkadaşlar merhaba,çözüm mesajini ben atmistim.Probleminizin cozulmesine cok sevindim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya amma çok titreme olayından bahsettiniz sonunda benimde psikolojimi bozdunuz. 13 temmuz çıkışlı 3.20d var bende 13 bin kmde.. şimdiye kadar titreme falan hissetmedim. ha şimdide yok zaten ama o kadar piskolojim bozulmuşki bendede olur mu acaba diye geçen rüyamda gördüm titreme yapıyomu diye direksiyonu bırakıyorum araba sağa sola kayıyor sonundada kaza yapıyorum. kapatın şu muabbetti artık piskolojim bozuldu beyler.
  • Titremeden korkan arkadaslar bizimki titredi diye sizlerdede olacak diye bisey yok piyango meselesi zaten anlaşılması kolay degil 80-100 yada başka hiz aralıklarında ellerini direksiyondan birakinca hafif hafif sallanıyor yolun bazı yerlerinde pek hissedilmez ama herkes rahat olsun belli bir süreden sonra sallamazsınız

• Dreksiyon titremesinden muzdarip 320i ed sahibi arkadaşlar aracınıza müdahele ettirmeden önce servise mutlaka 16 jant ile aracınızı test ettirin ...
  • 
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.