Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (761. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.713
Cevap
105
Favori
1.275.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayerbozan

Parçayı temin edip youtu.be link linkinde anlatıldığı şekilde değiştirebilirsiniz. Ben silikonla yapıştırdım.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-bmw-e90-ic-kapi-kol-tutamagi-kaplamasi-bej-bmw-group-sifir-urun-367465585/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

https://youtu.be/HbaNU1EzC9E

Bakayim hocam bendekiler siyah ama belki vardir ellerinde. İstanbuldayim yanlarina gidersem takma ihtimalleri de varsa taktiririm.

Bu tip parcalari veya bmw nin parcalarini direkt almanyadan getirmek daha mantikli degil mi? Akraba geliyor gidiyor aracla yilda 3-4 kez. Cok dikkat cekmeyecek buyuklukte parcalari getirse hem orijinal hem de daha uyguna gelir sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba

2007 318i 2000 motor araç almayı düşünüyorum birkaç sorum olacak bilenler yardımcı olsun lütfen.

90bin km deki aracın km orjinal mi nasıl anlarım

318-320 arasındaki fark nedir

Lpg taktırıcam eğer alırsam bana yaşatacağı eksiler var mı tecrübe ettiğiniz?

Teşekkürler şimdiden

• Arkadaşlar 95.000 km de 2012 model 3.20d aldım.Allah hepimize kazasız belasız sürüşler versin inşallah.100.000 bakımında neler vardır ve tahminen ne kadar tutar?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • M.LE SAGE M kullanıcısına yanıt
    Aracın km'ye özel bakımları yok. Sadece 3 bakımda bir yakıt filtresi değişir.

100.000 km'den sonra tek dikkat etmeniz gereken her bakıma götürdüğünüzde ustayı zinciri dinlemesi konusunda uyarmanız. Bir ses var mı yok mu tespit etmeleri yeterli.
  • Birde 45 yanak yerine 55 yanak 17 inch kış lastiği takılır mı sorun olur mu?
  • Beyler merhaba, bir arkadaşımda 2010 modele90 3.20d var. Bu aralar arada sırada kilometre çubuğu titreme ve bazen belli km de kalma sorunu yapıyormuş. örnein kontak kapalı ilen gösterge 40 KM/Hrs gösteriyor. Ya da gerçekte 140-15o km/hrs hızla giderken göreterge 90 km gösteriyormuş. Sorun ne olabilir? Teşekkürler.
  • M.LE SAGE M kullanıcısına yanıt
    Hocam 16" için 55 uygun ama 17" için 45 üzeri etiket ve kitapçığında yazmıyor.
  • 2011 E90 320d kislik lastikleri taktim ve ekranda "Lastik hava basinc kaybi" uyarisi verdi. Kontrole gittigimde usta basinc normal dedi. Resetlemem gerekiyormus. Nereden nasil yapildigini bilen varsa hizlica tarif edebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zizu

2011 E90 320d kislik lastikleri taktim ve ekranda "Lastik hava basinc kaybi" uyarisi verdi. Kontrole gittigimde usta basinc normal dedi. Resetlemem gerekiyormus. Nereden nasil yapildigini bilen varsa hizlica tarif edebilir mi?

Hocam ne kadar anlatsak da youtube da izlemek en mantıklısı ben de öyle öğrenmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurcalayinca buldum. Tskler yine de👍

• 90 95 bi arasında eli ayagı düzgün 184 lük sunroof ve navigasyonlu e90 bulunurmu

ve nelere dikkat etmem lazım bilgi verebilirmisiniz
  • o fiyatlara bulamazsınız. tüm araç fiyatları arttı. şu an polo lar 115 bine satılıyor.
    aşırı yüksek km si olmayan temiz sunroof + navi e90 için 120 bini gözden çıkarmanız lazım.
    en önemlisi zincir olayı daha sonra turbo.
  • Merhaba arkadaslar.f30 almayi dusunuyordum ama fiyatlar ucunca e90 kasayi da arastirmaya basladim.2012 navigasyonlu e90da bluetoothtan muzik dinleme var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkry

Merhaba arkadaslar.f30 almayi dusunuyordum ama fiyatlar ucunca e90 kasayi da arastirmaya basladim.2012 navigasyonlu e90da bluetoothtan muzik dinleme var mi ?

Ben de senin gibiyim hocam bnu merak ediyorum👍🏻

• quote:

Merhaba arkadaslar.f30 almayi dusunuyordum ama fiyatlar ucunca e90 kasayi da arastirmaya basladim.2012 navigasyonlu e90da bluetoothtan muzik dinleme var mi ?

%95'inde yoktur. Direksiyonda tuşlar standart ama işlevsel olarak malesef çalışmıyor. İlanlarda var yazanlarında bi çoğunda yok.
    Navigasyonlu ekranda usb, dahili harddisk, dvd ve aux beslemesi var.
  • Arkadaşlar e90 anahtarı için kılıf ya da anahtar kabı tavsiyesi olan var mı? Şu linkteki ürünler hoşuma gidiyor, kullanan var mı? Kontağa takma-çıkarmada sıkıntı olur mu acaba?
    https://tr.aliexpress.com/item/Peacekey-Hakiki-Deri-Anahtar-Kapak-K-l-f-I-in-BMW-Anahtar-K-l-f-X1/32834086062.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.269.4DgH0F BMW 3 SERİSİ E90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htlr -- 19 Aralık 2017; 15:2:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: htlr

quote:

Olmasada sorun değil bluetooth aux ile o sorun aşılıyor, ben oyle yaptım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoDi

quote:

quote:

Kol dayamanın altında kalması kötü olmuş aux girişinin. Kol dayamayı kapatınca kablo sıkışıyor. Bir çözüm bulamadım aux işine
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kol dayamanın altında kalması kötü olmuş aux girişinin. Kol dayamayı kapatınca kablo sıkışıyor. Bir çözüm bulamadım aux işine

Ben araca geçince foto atayım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben araca geçince foto atayım.

İyi olur hocam bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.