Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (752. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.712
Cevap
105
Favori
1.276.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır sağolun hocam illa değişcek sonraki bakımında değiştirtelim onuda o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Yalniz epey tuzlu bir islemdir hocam bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Özel servis 2000+işçilik dedi ve motor çıkacak dedi , napalım motoru kucağa almaktan iyidir :)

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Hocam ses gelmiyorsa degistirmeye gerek yok bence.

• mehkoc kullanıcısına yanıt
    İşte gündüz auto modda Angel ve arka Led grubunun yanmasını istiyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 9 Ağustos 2017; 19:54:31 >
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 27 Mayıs 2021; 20:35:24 >
  • Beyler merhaba, araç paspasım sürekli kat yapıyor ve bükülüyor. Çamaşır makinasında paspasları yıkasam sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diagnotics

quote:

Orijinalden alıntı: asoz

quote:

Orijinalden alıntı: diagnotics

arkadaslar bir de araclarınızdaki ses sisteminden memnunmusunuz? bmw prof.. cunku ben f20 de dinlemistim biraz cok basarılı bulmadım acıkcası.. ama 320 lerde daha iyi bir sistem olabilir diye dusundum.. harman kardon almak gerekli mi? tesekkurler cvplar icin..

Valla müzik olayı çok farklı, neye göre iyi neye göre kötü... Beklenti nedir diye sormak lazım...

Standart müzik dinleyicisine göre iyi, ses kalitesi arayana kötü...

-opel astra'ya göre mükemmel,
    -VW Golf 6 'ya göre daha iyi,
    -Chrysler 300c'ye göre kötü,
    -Bose ses sistemli herhangi bir araca göre rezil,

Aracımı mıncıklatmanın bana çıtırtı-patırtı olarak geri dönmeyeceğini bilsem, tüm kolonları profesyonel bir ses sistemiyle değiştirip, 2 woofer ve bir anfi yaptırır mıyım... Kesinlikle yaptırırdım... Ama şimdilik böyle gitsin...

Sn asoz saolun cvp icin.. Astra dediginiz yeni olan mi classic mi? Ayrica f20 ye gore nasil acaba? Cunku f20 de sesi actigimda o kolonlardaki cizirdamayi duyabiliyordum.. Simdi f30 da harman kardon 2500 euro acaba o fiyata deger mi diye dusunuyorum? Cunku getekirse sunroof yerine ses sistemi alinabilir.. Ben evde de ses sistemi kullaniyorum onkyo anfi ile ama arac ta standart var.. Opel de.. Cok da memnun oldugumu soyleyemem.. Ama tabi 3 serisinde de ayni ses gelmeyecegini dusunuyorum yani daha kaliteli olmali.. F20 arkadas aldi en iiisi ben onu detayli dinleyim..

2006 model Bmw 320d de bluetouth var mı var sa nerede bağlanabiliri

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Beyler merhaba, araç paspasım sürekli kat yapıyor ve bükülüyor. Çamaşır makinasında paspasları yıkasam sorun olur mu?

Sağ ön dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Beyler merhaba, araç paspasım sürekli kat yapıyor ve bükülüyor. Çamaşır makinasında paspasları yıkasam sorun olur mu?

Sağ ön dimi?

Evet hocam. Bende paspasların hepsini makinaya yıkıyayım diyorum yumuşatıcı koyup hem güzel koyar. Ne diyorsunuz? Birde e90 serisi için whatsapp grubu mevcut mu sohbet muhabbet için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emryrgc -- 14 Ağustos 2017; 14:51:8 >
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Ben makinada degilde elle yikadim halina altina attim dumduz oldu ama yine zamanla katlandi.

Utu yapilabilir belki ama saglikli olmayabilir.

Whatsapp grubu yok ama neden kurulmasin :)

• Cc-id 121 kodlu hata için bilgisi olan varmı. Sağ xenon yanmıyor. Bu normal far lambası hatası değil gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Ben makinada degilde elle yikadim halina altina attim dumduz oldu ama yine zamanla katlandi.

Utu yapilabilir belki ama saglikli olmayabilir.

Whatsapp grubu yok ama neden kurulmasin :)

O zaman ben kuruyorum whatsapp grubu. Numaranızı yollarsanız ekleyeyim hocam sizi :) veya bildiğiniz bmw whatsapp grubu varsa ona da dahil olabiliriz.
  • Merhabalar, 110 bin km ye yaklasmisken on balata uyari verdi sonunda Tavsiye ettiginiz, memnun kaldiginiz marka var mi? Daha önce sadece arka balatalari degistirdim ve jurid taktim fakat frenlerim eskisi kadar guclu olmadi. Direk borusanda 2bin kusur bayilip on disk+balata mi degistirsem?

• Orijinal balatalarin markasi ne acaba. Orijinal bulamaz misiniz.

• Ali® kullanıcısına yanıt
    Vag comcular kodlayabilir mi ?
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    VAG Comcular yapamaz. Iphone dan Carly indirirseniz ve internetten OBD 2 cihazı alırsanız siz yapabilirsiniz.
  • Beyler dün gece tahlihsiz ufak bir kaza yaptım. Sol ayna camım kırıldı. Sadece aynanın camı kırık. Maliyeti ne olur bunun?

• 2011 e90 316i makyajlı kasa trameri olmayan ortalama 60 bin km de dolu(sunroof,ekran,xenon,deri döşeme bir orginal msport mu 81 tl,
    2012 f30 316i standart min. 10 bin trameri olan sağ ön arka kapı değişmiş.... yukarıdakilerden sadece ekranı var diğerleri mevcut değil fiyatı 93

hangisini tercih edersiniz e90 alırsam tüp taktırmayı planlıyorum çünkü aracı min. 5 sene kullanıcam yakıt tüketimine bütçe kaldırmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 3 Eylül 2017; 9:15:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

2011 e90 makyajlı kasa trameri olmayan ortalama 60 bin km de dolu(sunroof,ekran,xenon,deri döşeme bir orginal msport mu 81 tl,
    2012 f30 standart min. 10 bin trameri olan sağ ön arka kapı değişmiş.... yukarıdakilerden sadece ekranı var diğerleri mevcut değil fiyatı 93

hangisini tercih edersiniz e90 alırsam tüm taktırmayı planlıyorum çünkü aracı min. 5 sene kullanıcam yakıt tüketimine bütçe kaldırmaz :)

Araclarin motoru nedir ?

F30 kac bin km de?

• 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.