Şimdi Ara

bmw 3 mü honda ies mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şuan honda civic 1999 1.6 ies sahibiyim. Bmw lerde hoşuma gittiği için yakıt-performans olarak 98 model full paket 3.18 is almayı düşünüyorum.Sizce hondayı satıp almaya değermi? + ve - leri neler olur bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcmn -- 2 Şubat 2014; 1:05:55 >

• Bmw nin surus zevki cok ayri BMW AL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraili23

Bmw nin surus zevki cok ayri BMW AL

sürüş zevkine diycek yok da masrafları korkutuyo masraflardan zevki kursakta kalır diye bi korku var
  • ahmetcmn A kullanıcısına yanıt
    Mesela ne masrafı

• azraili23 kullanıcısına yanıt
    mesela bi beyin bozuldugunda 500 tlyi gözden çıkar gibisinden.
    Hocam bmw ye biniceksen masraf ciarmcksn ama paran coksa basarsin carpar kirarsn.

• quote:

Orijinalden alıntı: azraili23

Hocam bmw ye biniceksen masraf ciarmcksn ama paran coksa basarsin carpar kirarsn.

bizim masraf çıkarmayızda kendi kendine çıkarsa sakat olur
    Orası öyle

• başka yorum yapcak kimse yok mu ?
  • O model çi nin temizi çok pahalı olur, ucuzu da zaten 3-4 sahip değiştirip turşuya döndürülmüş olur. Bence ies ile devam edin. Eğer çok çok temiz ilk sahibi arkadaşınızdan vs almıyorsanız tabii.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

O model çi nin temizi çok pahalı olur, ucuzu da zaten 3-4 sahip değiştirip turşuya döndürülmüş olur. Bence ies ile devam edin. Eğer çok çok temiz ilk sahibi arkadaşınızdan vs almıyorsanız tabii.

arac tanidikta temiz yani 150000 de 1 degisen var

• Valla ustamm ben hayatımda cok şeyi heves edip almışımdır heves gecıcıdir.. ben hevesle alıp cok seyı keske almasaydım dıyorum helede kendı kendıne sorun cıkartırsa işte o zaman zevk mevk kalmazz :)
  • kaç model araç ? eğer e36 318is ise bahsettiğiniz araç bence motor seçeneği olarak da alınabilecek ve genelde tercih edilen araç. Masraf derken de bir söz vardır bakarsanız bağ olur bakmazsanız dağ olur diye 85 e28 524td sahibiyim aracı 170 binde aldım 2 buçuk senedir bende çok temiz bir araç değişensiz bel altı boyalı motor ilk bende açıldı anahtar değdi fakat araç yatarak batmış sürekli bazı parçaları arıza verdi. yani demek istediğim aldığınız aracın bakımını yapıp kullanırsanız bence çok masraf çıkaracak bir araç değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockustadt

kaç model araç ? eğer e36 318is ise bahsettiğiniz araç bence motor seçeneği olarak da alınabilecek ve genelde tercih edilen araç. Masraf derken de bir söz vardır bakarsanız bağ olur bakmazsanız dağ olur diye 85 e28 524td sahibiyim aracı 170 binde aldım 2 buçuk senedir bende çok temiz bir araç değişensiz bel altı boyalı motor ilk bende açıldı anahtar değdi fakat araç yatarak batmış sürekli bazı parçaları arıza verdi. yani demek istediğim aldığınız aracın bakımını yapıp kullanırsanız bence çok masraf çıkaracak bir araç değil.

98 model 3.18is . bunlarda akışmetre sorunu varmış galiba bi bilginiz varmı?
  • ben şu ana kadar duymadım 3.18is kullanıp herhangi kronik bir sorun yaşayan. Mesela E46 320 dizel model kullanan bir çok kişiden duydum sürekli bazı parçalarının sorun çıkardığını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.