Şimdi Ara

BMW 3.20i LPG Dönüşümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
14.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    BRC Plug and Drive Programı yüklenirken

BMW 3.20i LPG Dönüşümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Ankara'da yaşıyorum. Önerebileceğiniz servisler hangileri?

Mocan

MAVİDENİZLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: YEŞİLYURT OTOMOTİV

quote:

Orijinalden alıntı: murats123

quote:

Orijinalden alıntı: YEŞİLYURT OTOMOTİV

BMW 3.20i LPG Dönüşümü

BMW 3.20i LPG Dönüşümü

*genius 1500 regülatör
    *8 mm yakıt borusu
    *turuncu enjektör
    *plug&drive yazılım
    KALİTEYİ ZAMAN BELİRLER. onbin bakımı hariç kalibrasyon için bile servisimize gelmedi bu araç.

Lpg ecu sunun altında hava filtresi var ama

araç 5.20 ecu'ye yer bulmak inanın zor. gizleme işini de ben sevmiyorum. lpg ekipmanları bence her zaman en kolay müdehale edilebilecek yerde olmalı. resimdeki ecu'yu hava filtresini değiştirecek usta bir tane 10 tek anahtar ile 30 saniyede hiç zarar vermeden söker. lpg sistemine müdahale edecek usta da en kolay şekilde bakım ve onarımını gerçekleştirir. saygılar...

Ben fikir açısından söylemiştim amortisör kulesi yanına olabilir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Ankara'da yaşıyorum. Önerebileceğiniz servisler hangileri?

Mocan

MAVİDENİZLER

• Up
  • 2006 model e90 kasa 3.20i aracımı yeni aldım ve lpg taktırmayı düşünüyorum. Konyadayım, Atiker taktıracak olursam zaten sorun yok, ama kimisi keihin enjektör kullanan Prins veya KitMTM taktır diyor, kimisi Landirenzo taktır diyor, kimisi manifoldu deldirme pipolu sistem BRC taktır diyor, kimisi de motor 150 hp olduğu için vakumla ilgili bir sıkıntıdan bahsederek BRC, Atiker olmaz diyor. Anlayacağınız herkes birşey söylüyor ama kullanıcı yorumu çok önemli. Bu kasa BMW arabasına Atiker, BRC taktırıp memnun olan var mı? Birkaç kez ekstra şehir dışına çıkışlar haricinde şehir içinde ayda 500-600 km kullanıyorum ve takacağım sistem 1 yıl içinde kendisini amorti etsin istiyorum. Bu şartlarda sizce Atiker taktırmalımıyım, tavsiyeniz nedir?
  • Yok mu bu arabalar için bir tavsiyesi olan, kendisinde veya bir tanıdığında lpg ile sorunsuz kullanan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cblack42

Yok mu bu arabalar için bir tavsiyesi olan, kendisinde veya bir tanıdığında lpg ile sorunsuz kullanan?

HİÇ DÜŞÜNMEDEN ATİKER SIRALI OTOGAZ SİSTEMLERİ PİŞMAN OLMAZSINIZ SAYGILAR... PARANIZI KORUYAN TEKNOLOJİ
  • TAMAMEN İTALYAN MARKASI OLAN LANDİRENZO VE BRC MARKALARINI DÜŞÜNÜBİLİRSİNİZ SİZE SORUN YAŞATMAZLAR İYİ GÜNLER

ANKARA KONYA YOLU OPAL PLAZA İÇİNDE OPEL CHEVROLET KİA VE TÜM DİĞER MARKA ARAÇLARA
    2 YIL MOTOR GARANTİLİ LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPMAKTADIR.SIFIR ARAÇLARDA GARANTİ BOZULMAMAKTADIR.3FARKLI MARKA SEÇENeĞİYLE SERVİS ORTAMINDA TEMİZ İŞÇİLİĞİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ ...
    LANDİRENZO, İNKAGAS(BMD), brc 2 YIL SİSTEM VE MOTOR GARANTİLİDİR

AnKARA \ KONYAYOLU OPAL PLAZA:0312 583 05 09
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliburakertem

TAMAMEN İTALYAN MARKASI OLAN LANDİRENZO VE BRC MARKALARINI DÜŞÜNÜBİLİRSİNİZ SİZE SORUN YAŞATMAZLAR İYİ GÜNLER

ANKARA KONYA YOLU OPAL PLAZA İÇİNDE OPEL CHEVROLET KİA VE TÜM DİĞER MARKA ARAÇLARA
    2 YIL MOTOR GARANTİLİ LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPMAKTADIR.SIFIR ARAÇLARDA GARANTİ BOZULMAMAKTADIR.3FARKLI MARKA SEÇENeĞİYLE SERVİS ORTAMINDA TEMİZ İŞÇİLİĞİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ ...
    LANDİRENZO, İNKAGAS(BMD), brc 2 YIL SİSTEM VE MOTOR GARANTİLİDİR

AnKARA \ KONYAYOLU OPAL PLAZA:0312 583 05 09

BRC'nin motorun manifoldunu delmeden takılan bir modeli varmış galiba. Ben onu düşünmüştüm manifold delinmesin diye. Ancak görüştüğüm bir brc servisi motorun vakumlu olmasıyla ilgili bir durumdan bahsetti ve brc nin uymadığını söyledi ve montajını yaptıkları diğer markayı tavsiye etti. BRC nin uyacağından emin misiniz?

• SAYIN CBLACK_42 BAHSETTİĞİNİZ SİSTEM PİPO SİSTEMİDİR BUNU UYGULAMAK MÜMKÜNDÜR MANİFOLD DELME İŞLEMİ YAPMAYA GEREK YOKTUR BRC DE ARACINIZA UYUM SAĞLAR DAHA ÖNCEDE MONTAJLARI YAPILMIŞTIR
    ÖZELLİKLE BİR TERCİH İSTERSENİZ EĞER BEN SİZE LANDİRENZO MARKASINI TAVSİYE EDERİM MEMNUN OLACAGINIZ BİR SİSTEMDİR.
    KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM

DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ

ANKARA OPAL PLAZA KONYA YOLU

LPG:0 312 583 05 09
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.