Şimdi Ara

Bmw 3.20d ayarı otomobil? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
5.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: poison of darkness

Lancia delta 1.9 twinturbo multijet 190 hp bu arabanın yiyemeyeceği 2.0 dizel yok kalitede de gerçekten çok iyi tek dezavantajı hb olması

Bmw 123d var.2000cc 204hp
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison of darkness

Lancia delta 1.9 twinturbo multijet 190 hp bu arabanın yiyemeyeceği 2.0 dizel yok kalitede de gerçekten çok iyi tek dezavantajı hb olması

Bu araç nasıl tüm 2.0 dizelleri yiyor anlamadım. 0-100 km hızlanması 7.9 sn.
    3.20d nin ise 7.6 sn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

BMW 3'ün tasarımına kötü diyorsanız hangi aracı beğenebiliyorsunuz gerçekten merak ettim

bmw 3 ün tasarımı kötü.ondan daha iyi tasarımlı d sınıfı araçlar mazda6,c5,mercedes c serisi,accord,mondeo(arka tasarım olmasa),alfa 159,passat cc,lancia delta,audi a4,s40 daha sayayım mı.bmw 3 bu araçlardan bana göre daha kötü tasarıma sahip.520d ye sözüm yok işte o tasarım olarak çok çok iyi ama 3 serisi berbat.arka tasarımı ondan kötü bir d segment araç varmı emin değilim.

Zevk !!! işte.
  • Burda BMW laf atanlara soruyorum bu arabayı alıp kullanan var mı? Sadece showroom'a gidip kapıları açıp içine oturmak değil araba.. Neyse tartışma yaratmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLassic01 -- 23 Mart 2011; 19:45:21 >
  • volvo s40 d4 , 177hp 400 tork otomatik. en iyi alternatiflerden biri.
  • Son hızı 234 km olan ki ben 240 a kadar gördüm 0-100 hızlanması 7.6 saniye ve ortalama yakıt tüketimi 5.3 lt olan bildiğiniz başka bir araba varsa onu alın bence
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.