Şimdi Ara

Bmw 2 serisi Active Tourer (F45) (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.022
Cevap
54
Favori
158.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Google'dan bakınca Telematics Kontrol Ünitesi pili olarak geçiyormuş. Cep telefonu pili gibi birşey. Fakat 1500 TL biraz absürdmüş pil değişimi için!

Bizi bekleyen yeni bir maliyet kalemini daha öğrendik.

• quote:

Orijinalden alıntı: mekatu

İlginç bir durum. 2014 model araçta böyle birşey ile karşılaşmadık hiç. Pil derken neyin pilini kastediyorlar?

Merhaba.Şu an için o ikazı kesti. O gün sabah hava soğuktu.İlerde cikarmi bilmiyorum. Adana ve Kayseri'yi aradım 1500-1700 civarı masrafı olduğunu söylediler. Üstteki antenin orda bir yerde bunların güç için aküsü varmış.İlerleyen yıllarda değiştirmek gerekir herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalNot

Aküyü mü kastediyor acaba? Araçta pil kullanılan neresi var kumanda dışında? Bu fiyata pil de duymadım hiç.

Merhaba.Ustte antenin oralarda küçük akü gibi bı yeri olduğunu ve onun degisecegini söylediler hocam. Şu an uyarı vermiyor benim

• bekir33 kullanıcısına yanıt

2015 216d aracımın aküsünü 2 hafta önce değiştirdim. Servis uyarısı vermeden marşı yavaş çevirmeye başladı. Bir süredir start-stop devreye girmiyordu. Ölçümde zayıf çıktı. 82 amper Varta AGM 1600TL :(

• quote:

Orijinalden alıntı: bekir33

Merhaba. 2017 model X1aracım var.Sabah arabayı calistirmak için tuşa bastığımda acil servis çağrı hatası diye bı iyari verdi. Adana servisi aradım pilinin bittiğini şuan ellerinde var olduğunu ve 1500 TL civarı masarfi olduğunu soyledi.Araclar aynı alt yapıda oldugu için bu grubada sormak istedim.Var mı böyle bir durumla karşılaşan veya tavsiyesi olan?

ayni hata 2018 model active tourer aracimda vardi özellikle soguk havalarda bu hata daha cok veriyordu son zamanlarda, gecen ay servis bakimi ve muayene vardi BMW servisinde ücretisz pilini degistirdiler. (pil derken sanirim bu acil cagri servisi icin ayri bir pil veya batarya mevcut.) konum: Almanya

Bmw 2 serisi Active Tourer (F45)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 27 Mart 2021; 1:3:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

ayni hata 2018 model active tourer aracimda vardi özellikle soguk havalarda bu hata daha cok veriyordu son zamanlarda, gecen ay servis bakimi ve muayene vardi BMW servisinde ücretisz pilini degistirdiler. (pil derken sanirim bu acil cagri servisi icin ayri bir pil veya batarya mevcut.) konum: Almanya

Alıntıları Göster

Merhaba .Benim araçta soğuk havada yaptı sonra 1kere daha oldu ama şu an için görünmüyor.arabanin garantisi bitti. Benim anlamadığım 3-3,5 senede batarya veya pilin bitmesi.Bizimkinide garantiden değiştirirler mi bilmiyorum veya bı bilgisi olan var mi acaba. Özellikle 2017 ve sonrasi modellerde oluyormus

• ekosar4206 E kullanıcısına yanıt
    Yazılımını tekrar yüklediler güncel halini düzeldi. Kusura bakmayın biraz geç cevap oldu ama:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ekosar4206 E kullanıcısına yanıt
    Hocam takoz falan değil sorun. Alt salıncak ve onların başları var. Sıkıntı onlarda. Ben takkzlarıda değiştirdim kesilmedi. Sonra salıncak ve başlarını değiştirdim düzeldi.

• 2021 kasa a3 , bmw 2 veya mercedes a sedan hangisi daha mantıklı

• murat Candann M kullanıcısına yanıt

Hocam ne kadar ücret ödediniz peki? Bir de nerede yaptırdınız acaba? Ben İstanbul'dayım.

• Cihangir G C kullanıcısına yanıt
    Bursa burmot bmw serviste yaptırdım. Aralık ayında. O zaman %30 işçilik, %30 parça indirimi vardı. Toplam 4600 tl civarı tuttu. Dışarda da sordum orjinal parçaların parça fiyatı neredeyse aynıydı. Teknorot vardı ucuza onada girmedim. Benim sağ sol komple değiştiler. İstanbul'da kartal oto sanayide can bmw, cüneyt usta var ben oraya gidiyordum. Yakınsanız uğrayın. Temiz işçilikleri var.

Teşekkür ederim. Güle güle kullanın artık, sessiz sedasız :)

• Lastik konusunda bir sorum olacaktı. Servisler * olan onaylı serileri öneriyorlar ve fiyatları piyasaya göre daha yüksek. Bu lastiklerin artısı eksisi nedir, farklı lastikleri tecrübe eden oldu mu hiç?

• Merhaba arkadaşlar, Aracım BMW 218i active tourer.
    Aracınızda kontağı bir kez basıp açtığınızda (arabayı çalıştırmadan) motor bölümünden sürekli olarak hiç kesilmeden viiiiiik. diye tiz bir ses geliyor mu? Teşekkürler

• valorank kullanıcısına yanıt

Selam

Bez bant satın alın. (Her derde deva) 2 küçük parçayı kapağın kapandığında değidiği kısımlara ortanın biraz önüne doğru sağlı sollu yapıştırın. Ses tamamen kesiliyor.

teşekkürler hocam peki sadece başlıklar mı değişiyor salıncak takım halinde mi oluyor ne kadara mal oldu yardımcı olursanız sevinirim.

• arkadaşlar rölanti sorunu yaşayan oldu mu?

• emrekosar123 E kullanıcısına yanıt
    Her iki tarafın salıncağı ve salıncak başlıkları değişti. Aralık 2020 de drğiştirdim. 4600 tl civarına mal oldu. Belki sökülüp tek tek bakılsa nerenin bozuk olduğu belli olabilirdi. Ama komple değiştirtmek istedim.

merhaba hocam serviste mi yaptırdınız ne kadara mal oldu?

telefonla görüşssek musait olduğunuz da mümkün mü yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.