Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (790. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gerçekten güzel donanım seviyesi bmw ilk defa bu joy serisi ile düzgün birşey çıkardı ortaya.

aracı aldığınızda servis aralığı kaç km ye ayarlıydı?

Borusan'ın diğer terbiyesizliği kimine 8000 kimine 15000 km de bir servis çağrısı yapması onuda düzeltirlerse geri düşünebilirim joy serisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: illakihb

gerçekten güzel donanım seviyesi bmw ilk defa bu joy serisi ile düzgün birşey çıkardı ortaya.

aracı aldığınızda servis aralığı kaç km ye ayarlıydı?

Borusan'ın diğer terbiyesizliği kimine 8000 kimine 15000 km de bir servis çağrısı yapması onuda düzeltirlerse geri düşünebilirim joy serisini.

Servis araligi 12000km'ye ayarli. Dediginiz gibi donanim olarak doyurucu. C segmentini iyice arastirip test edince en optimum aracin bu oldugunu karar verdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Malum kampanyadan yararlanarak borusanın sağladığı takas desteği ile birlikte 85.500 TL'ye joy + tekno+trio +sunroof bir araç almak üzereyim fakat aklıma takılan bir soru var.

Acaba 2013 model 379 jantlı 5000 km'de sportline bir aracı ikinci el olarak max 80.000 TL'ye almak mı doğru yoksa yukarıda belirttiğim sıfır aracımı ?

Pek çoğunuz sıfır diyeceksiniz belki ama aklımı karıştıran sportlineda ki iç mekan kalitesi, ön tampondaki ufak farklar ve 379 jant, tabi terazinin diğer yanında da 3 yıl 60.000 km servis hediyesiyle sıfır km bir araç duruyor.

Çok kararsız kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.Alvarzo

Merhaba Arkadaşlar,

Malum kampanyadan yararlanarak borusanın sağladığı takas desteği ile birlikte 85.500 TL'ye joy + tekno+trio +sunroof bir araç almak üzereyim fakat aklıma takılan bir soru var.

Acaba 2013 model 379 jantlı 5000 km'de sportline bir aracı ikinci el olarak max 80.000 TL'ye almak mı doğru yoksa yukarıda belirttiğim sıfır aracımı ?

Pek çoğunuz sıfır diyeceksiniz belki ama aklımı karıştıran sportlineda ki iç mekan kalitesi, ön tampondaki ufak farklar ve 379 jant, tabi terazinin diğer yanında da 3 yıl 60.000 km servis hediyesiyle sıfır km bir araç duruyor.

Hocam 85500e sunrooflu arac veriyorlar mi?
    87500e bile inmediler bize.

• Tamam işte hocam banada inmemişler;

85500+2500 takas desteği = 88.000 :)

Benim aracımı onlara vereceğim için 2500 tl bir takas desteği indirimi oluyor gerçi o da tam indirim sayılmaz çünkü benim aracı öldürdüler sağolsunlar. Değişen bir şey olmuyor sonuçta sadece ben aracı satmak için uğraşmadan onlara verip geçeceğim
  • quote:

Tamam işte hocam banada inmemişler;

85500+2500 takas desteği = 88.000 :)

Benim aracımı onlara vereceğim için 2500 tl bir takas desteği indirimi oluyor gerçi o da tam indirim sayılmaz çünkü benim aracı öldürdüler sağolsunlar. Değişen bir şey olmuyor sonuçta sadece ben aracı satmak için uğraşmadan onlara verip geçeceğim

Bi an iyi kaziklamislar diye gecirdim icimden
    Ben ilk defa sifir km bir arac alma ihtimalim oldugu icin yeni bir araci tercih etmistim. Sportline'daki kirmizi dikisler ve gogusteki kirmizi ayrintilar hos. Jantlar da daha bir guzel hakikaten.
    Ben sifir alin derim. Karar sizin tabii ki.

• erdknt E kullanıcısına yanıt
    genelde herkes ilk aldığında 12.000km ayarlı oluyor araçlar.
    ilk kullanımda sakin kullanırsanız sonra sizi 15.000km de bir servise çağırıyorlar.
    ilk kullanımda spor kullanırsanız 8.000km de bir çağırıyorlar servise.
    ve her girişte servis fiyatı neredeyse 1000tl civarında. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: illakihb

genelde herkes ilk aldığında 12.000km ayarlı oluyor araçlar.
    ilk kullanımda sakin kullanırsanız sonra sizi 15.000km de bir servise çağırıyorlar.
    ilk kullanımda spor kullanırsanız 8.000km de bir çağırıyorlar servise.
    ve her girişte servis fiyatı neredeyse 1000tl civarında. :(

Alirken 30000km/3 yil "Yag-Filtre Bakimi" hediye edilmisti. Servise gittigimde ekstradan ne kadar oderim tahmini olan var mi?
  • kısmetse bu hafta içi sportline 116d alıyorum arkadaşlar ilk hedeflerim jant+ m body kit

daha sonra m direksiyon, nbt ekran, cc diye düşüncelerim var.

sizler ne önerirsiniz nerelerde yaptırmak uyguna gelir kaliteden ödün vermeyerek tabii
  • merhaba ben de kapora ödedim ve beklemedeyim artık. Beyaz 1.16d ED techno+trio+sunroof 87.800. Araç 24 eylülde çıkacakmış gümrükten. Beklemek çok sıkıcı. Bir de şunu sormak istiyorum full kaput filmi yaptırsak ilerde ton farkı olur mu? Bir de ziebart diamond gloss boya koruma + döşeme koruma 650 ₺ yaptırmak mantıklı mı?

• Oakles kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Sportline fiyatı ne kadar? Borusan otoda beyaz sportline yokmu acaba ben beyaz diye sorduğum için hiç söylemediler mi yoksa?

• illakihb İ kullanıcısına yanıt
    Herkesin sürekli 12000 ayarlanıyor. Sizin kullanım tarzınıza göre ayarlama yapmıyorlar. Yanlış bir değer ayarlanmışsa söyleyin düzeltsinler. 8000 diye bir ayar olmamalı.
  • Bayilere joy edition + gelişmiş gösterge paneli olan araç soran oldu mu? Ileride nbt düşünürsek ggp şart mı?

• carretera C kullanıcısına yanıt
    Bana 15.000 km en yakin arkadaşıma 8.000 km ayarladılar. 3 ile 1 arasında fark var mi bilemem.
    Bu konuda çok kişi sıkıntılarını paylaştı F30 3 forumunda
  • erdknt E kullanıcısına yanıt
    tahminen hiç ödemezsiniz, balatalarınız aşınmazsa eğer ki "balata ömrü 60.000 km olması lazım". Bu arabanın tüm bakımları aynı yağ - filtre.
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar,

kesinlikle 2013 model 379 jantlı sportline olanı tercih ederim, 5000km hiçbişi kafanızda büyütmeyin, 379 jant olduğuna göre aracda benzinlidir muhakkak cunku dizellere fabrika 16inch jant koyuyor 17yi kesinlikle koymuyor diye biliyorum. kaybedeceğiniz bakım baketi fiyatına sportline bi araba aldığınızı düşünün hem de borusanın line'lı araba getirmediğini de hatırlayın.
    yalnız 5000km de araba neden satılıyor asıl ben onu merak ettim. arızası kazası vs... bişiler mi var acaba?

• Sportline araç bir arkadaşımın tanıdığının ama arada bir samimiyet yok sadece tanışıklık var o nedenle yürüyende bir sorun olup olmadığına dair net bir bilgimiz yok. Sadece aracın sol ön çamurluğunun boyanmış olduğunu biliyoruz.

Benimde gönlüm sportlinedan yana fakat sportline araç 2013 mart çıkışlı ve 2015 martta garantisi bitecek, sıfır alınacak araçsa en az 2 yıl daha garanti kapsamında. Özellikle son dönem servo sıkıntıları, motordaki ufak tefek problemler vs gibi sorunları duydukça garanti işi aklımı çok kurcalamaya başladı... Aksi halde çoktan almıştım sportline aracı...

Madem konu açıldı bilenlere soralım 2013 mart çıkışlı ve garantisi 2015 martta bitecek bu aracın garantisini ben satın aldıktan sonra uzatabilirmiyim ?
  • quote:

Sportline araç bir arkadaşımın tanıdığının ama arada bir samimiyet yok sadece tanışıklık var o nedenle yürüyende bir sorun olup olmadığına dair net bir bilgimiz yok. Sadece aracın sol ön çamurluğunun boyanmış olduğunu biliyoruz.

Benimde gönlüm sportlinedan yana fakat sportline araç 2013 mart çıkışlı ve 2015 martta garantisi bitecek, sıfır alınacak araçsa en az 2 yıl daha garanti kapsamında. Özellikle son dönem servo sıkıntıları, motordaki ufak tefek problemler vs gibi sorunları duydukça garanti işi aklımı çok kurcalamaya başladı... Aksi halde çoktan almıştım sportline aracı...

Madem konu açıldı bilenlere soralım 2013 mart çıkışlı ve garantisi 2015 martta bitecek bu aracın garantisini ben satın aldıktan sonra uzatabilirmiyim ?

Garantiyi uzatamazsınız artık. Hatta sıfır araç alındıktan sonra 1 ay gibi bir süre veriyorlar garantiyi uzatmak için ondan sonra bile uzatılamıyor diye biliyorum.

• Aracıma ön park sensörü taktırabilir miyim? Ücreti ne kadardır Borusan oto'da? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börü_Budun

Aracıma ön park sensörü taktırabilir miyim? Ücreti ne kadardır Borusan oto'da? Teşekkürler.

Parasıyla bile taktıramazsın ön tanpon değişmeden borusanda önpark sensörü mümkün değil. Anca istanbulda bu konularda faaliyet gösteren birkaç yer olduğunu duydum. Sonradan navigasyon yada park sensörü takıla biliyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.