Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (532. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serifbaran

merhaba arkadalar

koltuk altı paslanmasiyla ilgili iskelet degisimi sorunsuz uygulanan kimse oldumu

ben demin borusan avcilari aradim bu sorun ile ilgili, ve 1 ay once resimleri cekilmisti aracimin ve parcalarin geldigini ama tam olarak iskelet gelmedigi icin almanya ile sorunlari oldugunu soylediler ve biraz daha beklemem gerektigini soyledi danismanim

suana kadar degisen iskeletlerin hepsinde belli bolgelerde temizlik uygulandigini ve o parcalarin degismedigini ve borusanin bundan sikayet ettigini soylediler...

ben geçen hafta eskişehir teknik otoda değiştirdim komple koltuk iskeletini,sıkıntısız bir şekilde yaptılar saolsunlar.. ilk etapta attaki parça gelmişti fakat bağlantı aparatlarında da paslanma oldugu için onu takmamışlardı ve komple iskelet istemişleri,o da bir hafta içinde geldi ve aynı gün işlemi yaptılar. ve parçaların paslanmaya karşı önlem alınmış yeni üretim parçalar oldugunu söylediler..suan için bir sıkıntım yok umarım ilerleyen zamanda böyle bir sorunlar bir daha karşılaşmam.

• Bugün kaskoda yeni dönem başladı. Vatana millete hayırlı olsun. Artık her şirket 4 çeşit kasko sunacak. Vatandaş kesesine göre seçim yapacak. Sanırım ileride kişiye göre kasko da yaparlar. Yani daha önce yüksek meblağlı kaza yapmış kişiye hep yüksek fiyatlı kasko satmak gibi. İzleyip göreceğiz.
  • arkadaşlar aramızda X1 2.0d xdrive kullanan var mı ? yada bilgisi olan ? babam bir kaç ay içerisinde bu aracın sıfır modelini almayı planlıyor? ne dersiniz ? 130-140 bin tl rakamı hak edermi bu araç ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westpoint -- 1 Nisan 2013; 11:30:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westpoint

arkadaşlar aramızda X1 2.0d xdrive kullanan var mı ? yada bilgisi olan ? babam bir kaç ay içerisinde bu aracın sıfır modelini almayı planlıyor? ne dersiniz ? 130-140 bin tl rakamı hak edermi bu araç ?

erciftci de var m paket
  • Benim babamda aynı düşüncede, Linea aracı var şuan. Yaşından dolayı belinde sıkıntı var araca binip inerken zorlanıyor,açıkçası binek araç taraftarı değil. 320d alıp sıkıntı çekeceğime aynı paraya x1 alırım diyor, e kendi açısından haksız da sayılmaz. Araç sahibi olan biri detaylı bir inceleme yapsa okuyup fikir edinsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efk0

Benim babamda aynı düşüncede, Linea aracı var şuan. Yaşından dolayı belinde sıkıntı var araca binip inerken zorlanıyor,açıkçası binek araç taraftarı değil. 320d alıp sıkıntı çekeceğime aynı paraya x1 alırım diyor, e kendi açısından haksız da sayılmaz. Araç sahibi olan biri detaylı bir inceleme yapsa okuyup fikir edinsek.

aynen benim babamda da aynı sıkıntı var,ondan 320d ye sıcak bakmıyor.Onun için adımını atıp binebileceği bi araç lazım.. tiguan baktık ama içimize pek sinmedi,birde dizelini alırsanız neredeyse 100-110 bin tl oluyor.benzinliside çok yakar diyorlar..X3 baktık fakat o da 180-200 bin tl yi buluyor..su sartlarda X1 güzel seçenek gibi duruyor hem son makyajdan sonra iç ve dış görünümü güzelleşti. ama birde mayıs gibi sDrive 1,6 benzinli X1 ler gelicekmiş onları beklemeyi düşünüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

erciftci de var m paket

Daha önce bu konuda karalamıştım bişeyler, almayı düşünen bir arkadaş vardı forumda, ama arama yaparken sıkıntı oldu, bulamadım.
    Gene ararım bulursam linki yazarım.
    Birkaç temel şey yazayım, daha sonra sorularınızla ayrıntıya gireriz.

Öncelikle bizdeki araç 177bg, 6 otomatik, xDrive ve M paket. Yorumlar bunun üzerinden.

1) Büyük bir araç sanmayın, zaten boyut verilerine bakarsanız Astra boyunda olduğunu görürsünüz.
    Haliyle bagaj ve arka koltuk da geniş sayılmaz.

2) Kullanım hissi ve yükseklik olarak SUV değil de sedan gibi düşünün.
    Özellilke koltuk ayarını alçaltırsanız, bayagı aşağıda kullanır olursunuz.

3)İkinci elde sedan gibi olmaz zarar edersiniz, 2.elde düzgün bulursanız bence alın.
    Bir tane vardı sahibindende makyajlı, Ankara'da olmalı.

1 serisi konusunu daha fazla kirletmeyelim, ya eski konuyu bulursa biri ordan devam edelim ya da yeni konu açmak daha uygun olur derim.

edit: buldum.http://forum.donanimhaber.com/m_69203482/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69259059
    burası daha uygun olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 1 Nisan 2013; 14:39:39 >

• x1 bilmemde bmw de 184hp 8 ileri sanzımanlı hangı modelı varsa f30 f10 x1 x3 kesınlıkle alınmalı. Bu guce ragmen bu kadar ekonomık bır araba olamaz. f30 la haftasonu dıp gaz otoyol sehır ıcı dolastık 5.8lt gecmedı araba mınumum sehır ıcı 900 km gıdıyor. Bu guce bu motor hacmıne ragmen dehset uzun yolda 100-100 arası sabıt hızda 3.7 lıtre saka gıbı ızmırden 85 tl ıstanbula gelındı hesabını sız yapın
  • 1.6 benzinli x1 sDrive fiyat listesine eklenmiş. 1.6 diesel de gelir mi acaba yakınlarda? Yüzbin TL alti fiyatı olursa yollarda daha sık görmeye başlarız gibi geliyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BMW 320i ED'de eklenmiş. Yani 1600 moorlu 170 beygirlik 3 kasa. Fiyat 102.000 TL'de. Mayfest'de 92.000 TL yapıp peynir ekmek gibi satarlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliefe

BMW 320i ED'de eklenmiş. Yani 1600 moorlu 170 beygirlik 3 kasa. Fiyat 102.000 TL'de. Mayfest'de 92.000 TL yapıp peynir ekmek gibi satarlar...

gözün aydın!
    foruma yaza yaza en sonunda getirttin arabayı
    bence de nispeten uygun fiyatlı premium araç isteyenler için çok iyi bir seçenek oldu.
  • quote:

Aradım sordum hemen 320ED bu ay sonu X1 benzinli 4x2 arakadan itişli ise Mayıs sonu geliyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: sport-line

quote:

BMW 320i ED'de eklenmiş. Yani 1600 moorlu 170 beygirlik 3 kasa. Fiyat 102.000 TL'de. Mayfest'de 92.000 TL yapıp peynir ekmek gibi satarlar...

gözün aydın!
    bence de nispeten uygun fiyatlı premium araç isteyenler için çok iyi bir seçenek oldu.

hakkaten yaza yaza getirtti

• quote:

Sırada 3.16D otomatik var.

Siparişin varsa söyleyin yazmaya başlayayım.

• Millet uretılmeyen 4 serisi için kapora verip sıraya girdiğine göre bunlar normal seyler :D
  • quote:

quote:

hakkaten 316D güzel olurdu gerçekten yaz yaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eup

quote:

quote:

hakkaten 316D güzel olurdu gerçekten yaz yaz :)

+1

• Şöför kapısının arka kısmındaki yolcu kapısında çizik var muhtelen taş gelmiş ama çıldırmamak elde değil nasıl gelip buluyo beni anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donzaza

Şöför kapısının arka kısmındaki yolcu kapısında çizik var muhtelen taş gelmiş ama çıldırmamak elde değil nasıl gelip buluyo beni anlamıyorum

sakınan göze çöp batıyo doğru diyosun da salla ya çok derin değilse pasta cila kurtarır olmadı sadece oraya çok hafif bi boya sür bişey olmaz
  • Kasko üzerinden kaskonu bozmadan AutoKing'de ücretsiz yaptırabilirsin. Bir poliçe dönemi içinde 4 küçük boya ve 8 göçük vakumlama hakkı veriyorlar. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.