Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

radyatörü gördüğün yer açık, görünmeyen kısım (ızgaranın aşağı yarısı ) plastik ile kapatılmış , hemen ızgara çubuklarının iç dip kısmından.

Fiyat soran vardı? 33.900 € ( 116d ed+Türkiye+Basic+Comfort+Sport Line+Sunroof+Gelişmiş Gösterge) "Papas, Boya Koruma, İlk Bakım (30.000 km) ve Anahtarlık hediye."
  •  BMW 1 SERİSİ F20
  • Benimkide öyle dizeller de böyle bir durum var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizellerde yarım mı değil mi anlamadım onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezginm

Fiyat soran vardı? 33.900 € ( 116d ed+Türkiye+Basic+Comfort+Sport Line+Sunroof+Gelişmiş Gösterge) "Papas, Boya Koruma, İlk Bakım (30.000 km) ve Anahtarlık hediye."

kazasız belasız, ağız tadıyla kullanın
  • quote:

BMW 1 SERİSİ F20

Evet tam olarak benim aracimda bu sekilde mantigi motor cabuk isinsin diyemi acaba dizel sicak sever malum az yakmasi icin isinmasi gerekli diye dusundum birden

• Plastik kısmı kendimiz çıkaramıyor muyuz?
  • Pek cikicak gibi durmuyor acikcasi izgaralarla tek parca gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

quote:

Orijinalden alıntı: colornick

Arkadaşlar bugün 116i ve 116ed test sürüşü yapma imkanım oldu borusan istinyede iki araçta güzel sürüş zevki ve performansı 116ed almayı düşünen biri olarak söylüyorum
    116i daha iyi ama benim kararım hala dizelden yana bu zaten göreceli bir kavram artık bunu tartışmayı bırakalım bence:)
    Dizelin performansı da beni yeterince tatmin etti.
    Arkadaki alan gerçekten hayal kırıklığı orada belki bir iyileştirme olmuştur diye düşünmüştüm ama yetersiz arkada 3 kişi oturtmayı planlayınca hayal kırıklığı 2 kişi için sorun yok
    arkadan çekişin kötü yanı bu heralde :) Yol tutuş süper arkadan çekiş hala süper :)
    Gelelim fiyat kısmına satış temsilcisi ısrarla beni elindeki araca yöneletti :( sipariş olursa hiç indirim yapamam liste fiyatından veririm dedi sizede böylemi oldu ? 16" cant istemiyom 17 istiyom hep yokuşa sürdü işi :( sanrufsuz 116ed 3300 euro bıraktı diğer herşey var hemen hemen 16 " cantlarla ama ben beğenmed,m o cantları çok ilgisiz ve alırsan bunu alırsın havasındaydı ısrarla siparişe yanaşmadı bir anlam veremedim. satıcıların bu tavırlarına uyuz oluyorum.

hiçç sevmiyorum böyle sünepe ilgisiz ve cahil elemanları. sanki biz bilmiyoruz sipariş geçilebildiğini ve sanki biz bilmiyoruz %7 iskonto alınabildiğini. yaa gidere gider yapacaksın arkadaş. ben başka bir satış temsilcisiyle görüşmek istiyorum diye niye demedin. bari mail at borusana bakkk çok kızdım ya.

Valla aklıma gelmedi o şekilde çıkışmak :( haklısın bir mail döşiyim en azından ben. Kesin olarak sipariş geçilebiliyor ve siparişede %7 uygulanabiliyor dimi?

• quote:

Fotoğraftaki gibi,

radyatörü gördüğün yer açık, görünmeyen kısım (ızgaranın aşağı yarısı ) plastik ile kapatılmış , hemen ızgara çubuklarının iç dip kısmından.

Teşekkürler ben sormuştum fiyatı .Aldığın jantlar güzelmiş bende bunlardan isterdim ama kıl satış danışmanı olınca böle oldu satıcı ağızı yaptı bana.
    Sport Line pakette neler geliyor acaba?
  • @sezginm

Aracınız hayırlı olsun,kazasız,belasız inşallah.

• bu fotoğraftaki jantların kodu nedir?

derken buldum, SportLine ile standart geliyormuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur NET -- 29 Temmuz 2012; 11:34:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

bu fotoğraftaki jantların kodu nedir?

http://www.bmwjant.com/bmwjant.asp?id=33&bmw_1_serisi_f20

En sol üstte.

Aracını 1-2 ay önce teslim alan arkadaşlara bir soru:

Yıkamadan sonra çok düşük hızlarda araç durmak üzere iken fren yaptığınızda fren disklerinden ıslık sesi geliyor mu ?
    Özellikle belirteyim, normal akan trafikte bu ses yok. Sadece birkaç km. hızda giderken ve durma üzere iken oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

bu fotoğraftaki jantların kodu nedir?

http://www.bmwjant.com/bmwjant.asp?id=33&bmw_1_serisi_f20

En sol üstte.

Aracını 1-2 ay önce teslim alan arkadaşlara bir soru:

Yıkamadan sonra çok düşük hızlarda araç durmak üzere iken fren yaptığınızda fren disklerinden ıslık sesi geliyor mu ?
    Özellikle belirteyim, normal akan trafikte bu ses yok. Sadece birkaç km. hızda giderken ve durma üzere iken oluyor.

bende ayni problem vardi,disklerdeki bir parca degistirildi.suan sorun yok.

• Pazar günü ortalığı şenlendirme adına bir kaç resim yükliyeyim dedim

BMW 1 SERİSİ F20
  •  BMW 1 SERİSİ F20
  • Sportline çok güzel görünüyor gerçekten Bütçemi aşmasaydı benim de isteyeceğim bir özellikti. Şimdi hatırlamıyorum ama ne kadardı Sportline farkı? (vergisizi 2000 Euro civarı diye kalmış aklımda)

bu arada benden başka kırmızı alan ya da sipariş eden yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur NET -- 29 Temmuz 2012; 13:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theduayen
    bende ayni problem vardi,disklerdeki bir parca degistirildi.suan sorun yok.

Cevap için teşekkürler.

Serviste yapılan işlem ile ilgili evrağınız varsa, üzerinde değişen parçanın tanımı yazıyorsa söyleyebilir misiniz ?
    Servisi aradığımda, satış danışmanım gibi baştan savmacı birine denk gelirsem derdimi daha rahat anlatabileyim diye soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 29 Temmuz 2012; 13:47:35 >
  • @sarsici, evet pazar pazar ortalık gerçekten şenlendi :) Sportline gerçekten güzel duruyor. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.