Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andar

Bir aksilik olmaz ise hafta içi bende BMW 1' e kavuşuyorum. Tüm forumu neredeyse ilk mesajdan beri takip ettim, verdiğiniz kıymetli bilgiler için ayrıca teşekkürler. (aracı almadan önce kafamda oluşabilecek hatta oluşmamış sorulara bile cevap buldum)

Aracı teslim alınca 1-2 foto atarım

Simdiden hayirli ugurlu olsun arkadasim. Gule gule kullanirsin insallah aracini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andar

Bir aksilik olmaz ise hafta içi bende BMW 1' e kavuşuyorum. Tüm forumu neredeyse ilk mesajdan beri takip ettim, verdiğiniz kıymetli bilgiler için ayrıca teşekkürler. (aracı almadan önce kafamda oluşabilecek hatta oluşmamış sorulara bile cevap buldum)

Aracı teslim alınca 1-2 foto atarım

Simdiden hayirli ugurlu olsun arkadasim. Gule gule kullanirsin insallah aracini.

• kahverengi F21'in (3 kapılı) lansman rengi.. F21'i aratarak google'dan bir çok fotoğrafına ulaşabilirsiniz. Bence gayet güzel duruyor ama sanırım 3000 TL fark vermezdim onun yerine opak alırdım.. Metalik daha güzel renkler var bence. Umarım moralinizi bozmamışımdır.

Ben de nadir metalik renk farkı verenlerdenim.. Beyaz çok fazla olduğu için deep sea blue tercih ettim. A76 sanırım kodu.
  • @gs75 evet ilk kez BMW kullanacağım. eminim güzel bir sürüş deneyimi sunacaktır.
    @Onur NET, @sarsici Çok teşekkür ederim.
  • aranızda aracını kredi ile alacak olan var mı?
  • <<<<--Peşin
    ama bir önceki aracımı komple kredi ile almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: finecenker

kahverengi F21'in (3 kapılı) lansman rengi.. F21'i aratarak google'dan bir çok fotoğrafına ulaşabilirsiniz. Bence gayet güzel duruyor ama sanırım 3000 TL fark vermezdim onun yerine opak alırdım.. Metalik daha güzel renkler var bence. Umarım moralinizi bozmamışımdır.

Ben de nadir metalik renk farkı verenlerdenim.. Beyaz çok fazla olduğu için deep sea blue tercih ettim. A76 sanırım kodu.

Beyazinda bi değişik tonunun metaligi var mineral beyazimi neydi, açıkçası bende beyaz çok olduğu için istemiyorum ama çok yakışıyor. turuncu, kırmızı gibi renkler bana göre değil onlar genç işi :) aracımın daha ağır durmasını istiyorum ona görede 17" jant sececegim, metalik gri gördüm begenmedim. Renk olayına çok takılmış durumdayim.

• Selamlar,

Uzun süredir (yaklaşık 2-3 ay) sessizce furomdaki bu başlığı takip etmekteyim.
    Olumlu olumsuz hertürlü fikre ve düşünceye saygı (üslübünca tabi)..

Bende hayatımda ilk kez BMW sahibi oldum.. fotoğrafını da paylaşıyorum :) 116d ED Sport+Sunroof+Gelişmiş Gösterge

İlk izlenimim ( ilk gün için), gerçekten keyif veren araba.

İyi geceler şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezginm

Selamlar,

Bende hayatımda ilk kez BMW sahibi oldum.. fotoğrafını da paylaşıyorum :) 116d ED Sport+Sunroof+Gelişmiş Gösterge

İyi geceler şimdilik.

Hayırlı olsun kaça aldınız?

• Arkadaşlar bugün 116i ve 116ed test sürüşü yapma imkanım oldu borusan istinyede iki araçta güzel sürüş zevki ve performansı 116ed almayı düşünen biri olarak söylüyorum
    116i daha iyi ama benim kararım hala dizelden yana bu zaten göreceli bir kavram artık bunu tartışmayı bırakalım bence:)
    Dizelin performansı da beni yeterince tatmin etti.
    Arkadaki alan gerçekten hayal kırıklığı orada belki bir iyileştirme olmuştur diye düşünmüştüm ama yetersiz arkada 3 kişi oturtmayı planlayınca hayal kırıklığı 2 kişi için sorun yok
    arkadan çekişin kötü yanı bu heralde :) Yol tutuş süper arkadan çekiş hala süper :)
    Gelelim fiyat kısmına satış temsilcisi ısrarla beni elindeki araca yöneletti :( sipariş olursa hiç indirim yapamam liste fiyatından veririm dedi sizede böylemi oldu ? 16" cant istemiyom 17 istiyom hep yokuşa sürdü işi :( sanrufsuz 116ed 3300 euro bıraktı diğer herşey var hemen hemen 16 " cantlarla ama ben beğenmed,m o cantları çok ilgisiz ve alırsan bunu alırsın havasındaydı ısrarla siparişe yanaşmadı bir anlam veremedim. satıcıların bu tavırlarına uyuz oluyorum.

• quote:

Selamlar,

İyi geceler şimdilik.

Hayirli olsun arkadasim Allah kaza bela vermesin

• quote:

Selamlar,

İyi geceler şimdilik.

oy oy oyy çok güzel gerçekten. kazasız belasız kullanın maaşallah. keşke sınırları acık daha zorlayıp xenon da ekletseydiniz. beyaz ile xenon harika 2li olurdu. inşallah ilerleyen zamanlarda ekletirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: colornick

Arkadaşlar bugün 116i ve 116ed test sürüşü yapma imkanım oldu borusan istinyede iki araçta güzel sürüş zevki ve performansı 116ed almayı düşünen biri olarak söylüyorum
    116i daha iyi ama benim kararım hala dizelden yana bu zaten göreceli bir kavram artık bunu tartışmayı bırakalım bence:)
    Arkadaki alan gerçekten hayal kırıklığı orada belki bir iyileştirme olmuştur diye düşünmüştüm ama yetersiz arkada 3 kişi oturtmayı planlayınca hayal kırıklığı 2 kişi için sorun yok
    arkadan çekişin kötü yanı bu heralde :) Yol tutuş süper arkadan çekiş hala süper :)
    Gelelim fiyat kısmına satış temsilcisi ısrarla beni elindeki araca yöneletti :( sipariş olursa hiç indirim yapamam liste fiyatından veririm dedi sizede böylemi oldu ? 16" cant istemiyom 17 istiyom hep yokuşa sürdü işi :( sanrufsuz 116ed 3300 euro bıraktı diğer herşey var hemen hemen 16 " cantlarla ama ben beğenmed,m o cantları çok ilgisiz ve alırsan bunu alırsın havasındaydı ısrarla siparişe yanaşmadı bir anlam veremedim. satıcıların bu tavırlarına uyuz oluyorum.

hiçç sevmiyorum böyle sünepe ilgisiz ve cahil elemanları. sanki biz bilmiyoruz sipariş geçilebildiğini ve sanki biz bilmiyoruz %7 iskonto alınabildiğini. yaa gidere gider yapacaksın arkadaş. ben başka bir satış temsilcisiyle görüşmek istiyorum diye niye demedin. bari mail at borusana bakkk çok kızdım ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahmat_78

quote:

Orijinalden alıntı: finecenker

kahverengi F21'in (3 kapılı) lansman rengi.. F21'i aratarak google'dan bir çok fotoğrafına ulaşabilirsiniz. Bence gayet güzel duruyor ama sanırım 3000 TL fark vermezdim onun yerine opak alırdım.. Metalik daha güzel renkler var bence. Umarım moralinizi bozmamışımdır.

Beyazinda bi değişik tonunun metaligi var mineral beyazimi neydi, açıkçası bende beyaz çok olduğu için istemiyorum ama çok yakışıyor. turuncu, kırmızı gibi renkler bana göre değil onlar genç işi :) aracımın daha ağır durmasını istiyorum ona görede 17" jant sececegim, metalik gri gördüm begenmedim. Renk olayına çok takılmış durumdayim.

Mineral gri çok güzel duruyor bir gör istersen hem ağır hem metalik olduğunu hissedersin.

• quote:

Selamlar,

İyi geceler şimdilik.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: colornick

Arkadaşlar bugün 116i ve 116ed test sürüşü yapma imkanım oldu borusan istinyede iki araçta güzel sürüş zevki ve performansı 116ed almayı düşünen biri olarak söylüyorum

Satış politikası itibarı ile ellerinde araç az kalırsa tok saticiyi oynarlar.

• quote:

Selamlar,

İyi geceler şimdilik.

birader hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin. ben de seninki gibi 116ed beyaz sportline siparişi verdim , şafak daha uzun benim için :( yalnız ne beni ne de burdaki tüm arkadaşları tek bir resim kesmez haberin olsun! tekrardan hayırlı olsun!

• Benim aracimin ön izgarasi yariya kadar icerden kapali bizim sirkette 15 ad ver hepsi acik benzinli dizel farkimi yoksa bilmedigim baska birsey mi bu fark ???

• Teşekkürler arkadaşlar,

sipariş verenlere SABIIIR, çok zormuş gerçekten beklemek, heleki biraz daha ertelendimi termin daha da zor.

Sipari vermeyip düşünenler için (daha önce benim gbi BMW si olmayanlara lafım) parasını diğer araçlarla kıyaslayınca hakeden bir araba, hem motor, hem dış görünüş, hem de iç mekan olarak sonuna kadar beni mutlu ediyor.

Almadan birçok araca bakmıştım ama hepsinde bir kusur bulunuyordu, ya içi ya dışı yada motoru..

Böbrek ızgara ile merak eden arkadaşıma şöyle diyeyim bende aracı teslim aldığımda farkettim ve hemen sitemde bulundum bu ne ya gibilerinden (broşürden kalın ızgara ya hazırladık kendimizi) pazartesi konuyla ilgili cevap verecekler ama sanırsam Dizel için geçerli ve her line veya düz farketmez "Yarım kapalı ızgara" standart galiba? Bekliyorum açıklamalarını. Var ise sport olanından değiştirme talebinde bulunmuştum zaten teslim alırken.

Yeni fotolar eklemeye çalışacağım.

• anlamadım ben yarım kapalı ızgara ile açık ızgara farkını. resimlerle örnekleyerek açıklar mısınız lütfen?
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.