Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (2079. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20772078207920802081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence kesinlikle degmez. M paket 1 ile bos bir 3 serisi surus keyfi ve hissiyat olarak kiyaslanmaz (beygir gucunun ayni oldugunu hesaba katiyorum). Derdiniz hacim ve bagaj ise ona birsey diyemem tabi. Bunu standart bir 3 serisinin iciyle ayni olan Bmw 1 den inip mevcut durumda M paket Bmw 1 e gecen biri olarak soyluyorum. M paket farkli bir araba gibi hissettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy_hlm -- 11 Temmuz 2020; 9:59:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

F20 m paket satip bos f30 2013-2014 almak mantikli mi sizce
    bence değmez. aynı motor ise tabiki.
  • f30 eksik yazmışım 3.20 ied
  • DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt
    Ben ayni paraya standart 320i ed alabiliyorken M 120i aldim. Hic pisman degilim.

• Aracimi satmaya karar verdim 2017 joy paket hayalet ekranli 31.000 de ilana koymadim daha dusunen olursa pm atabilir.

• zoom_grange kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı hatası demediler ise şaşırırım..
  • Arkadaşlar selam. Bende aranıza yeni katıldım. 2012 model benzinli comfort paket araç aldım. Sizlere şimdilik ilk sorum araçta “TEL” işareti olmasına rağmen telefonumu Bluetooth’tan bağlayamadım. Ekranda menülerde de hiçbir ibare yok. Acaba arabada hem direksiyona hem de vitesin arkasına koydukları joistikte tel işareti boşuna mı koyulmuş yoksa başka bir ayar mı yapılması gerekiyor?
  • TheSerial kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun.Boş hocam aynen.Araçta müzik bağlantısı tek aux sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

Öncelikle hayırlı olsun.Boş hocam aynen.Araçta müzik bağlantısı tek aux sanırım
    teşekkür ederim. :) yani buna bir çözüm vardır diye tahmin ediyorum.

arabadan anlayan arkadaşlar bana en uygun çözüm olarak 5-6 bin tl verip multimedia sistemini değiştirmek olduğunu söyledi. sizin düşünceleriniz nedir acaba? ve bana bir öneri getirebilir misiniz? sadece bluetooth değil başka diğer multimedia özellikler olsun belki geri görüş kamerası gibi eklentiler olsun nasıl temin edebiliriz en güvenilir ve en ekonomik şekilde.
  • TheSerial kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun tek çözümü.Arkadaşlarının da dediği gibi Multimedya sistemi değişmesi gerekir Nbt ekran denilen yeni cihazlar.Bu cihazlar 5-7 bin tl arasında tuzlu cihazlar.Çıkma Nbt bulabilirsin çok araştırırsan 1 tık aşağı fiyata.Şuan arabadaki ses sistemi de orjinal sistem ise oda yetersiz oluyor genelde.Orjinal daha iyi bir sistem için 4000 tl fiyat veriyorlar.Orjinal olmayan bagaj bass lı sistemlerde 2500 tl civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

Hocam bunun tek çözümü.Arkadaşlarının da dediği gibi Multimedya sistemi değişmesi gerekir Nbt ekran denilen yeni cihazlar.Bu cihazlar 5-7 bin tl arasında tuzlu cihazlar.Çıkma Nbt bulabilirsin çok araştırırsan 1 tık aşağı fiyata.Şuan arabadaki ses sistemi de orjinal sistem ise oda yetersiz oluyor genelde.Orjinal daha iyi bir sistem için 4000 tl fiyat veriyorlar.Orjinal olmayan bagaj bass lı sistemlerde 2500 tl civarı.
    ilgi ve cevap için teşekkür ederim hocam. bakalım şimdilik böyle idare edeceğiz :)
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Henüz cevap yok bakalım. Ama öyle derlerse hem BMW Almanya'ya mail atarım hem de adli yola başvururum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

Henüz cevap yok bakalım. Ama öyle derlerse hem BMW Almanya'ya mail atarım hem de adli yola başvururum
    BMW Türkiye'ye durumu yazın, sonra şikayet var'a yazın (fotolu) ve bu yazıyı 3-5 günde bir güncelleyip durumu sıcak tutun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrefe kullanıcısına yanıt
    "Çıkma" denilenlerin çoğu izinsiz habersiz çıkarılma demek oluyor, ki bana üste para verilse almam.
    Almak, birgün seninkinin de izinsiz/habersiz çıkarılmasına davetiye çıkarmak demek.Bunu bilir bunu söylerim.

• Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Kazalı pert arabalardan da çıkma olabiliyor.Bu işi yapan yerlerde bulup yaptıran insanlar var.Çalıp satan şahsi satış yapanlardan bende alıp yaptırmam.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Dün yüz güldüren bir gelişme yaşandı. Önce video çekmemiz lazım diye çağırdılar, ardından aracı ne zaman bırakabilirsiniz parça garantisinden ön cam değişimi yapılacak dediler. Akşam aracı bıraktım, hemen işleme aldılar. Bu akşam da teslim almaya gideceğim.
  • Yukarda çıkma parça konusu geçmiş. Bir iki şey eklemek istiyorum.

Bilmediğiniz yerden almayın arkadaşlar. 2 ay önce geri görüş kameram çalındı. Polisin dediği şey, bunlar sipariş üzerine çalıyorlar. Instagram'da birkaç sayfa takip ediyorum hemen her gün camı patlatılmış NBT, direksiyon vb donanımları çalınan araçlar görüyoruz. Bildiğiniz sektör oluşmuş durumda. BMW servis danışmanlarından biriyle bu konuyu konuştuk, onun da söylediği şey aynen şöyle "kutulu diye alınan ürünlere bile güvenmemek gerekiyor. Bizim kutularımızın aynısını yapıyorlar". En azından bizden para kazanmasınlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

Dün yüz güldüren bir gelişme yaşandı. Önce video çekmemiz lazım diye çağırdılar, ardından aracı ne zaman bırakabilirsiniz parça garantisinden ön cam değişimi yapılacak dediler. Akşam aracı bıraktım, hemen işleme aldılar. Bu akşam da teslim almaya gideceğim.
    Hatalı bir ürün için olması gereken de buydu. Fazla sorun yapmadan çözmüş olmaları iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 116i 8 ileri otomatik vites sanzimanimi komple degistirecegim. Daha once komple sanziman degistirmis olanlar varsa onerilerinizi bekliyorum. Masraf ne oldu? Burdan veya ozel mesaj yoluyla donus yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speedy_hlm

Selamlar,
    Kesinlikle alman mali schonek diyorum. Iki farkli f20 aracima da aldim asiri memnunum. Fiyati tuzludur ama cok kaliteli... Bundan daha kalitelisini bulabileceginizi sanmiyorum.

https://m.n11.com/schonek-bmw-f20-paspas-1-sersi-siyah-f22-2-serisi-paspas-P413306387?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIrObu2_ma6QIVle5RCh03RQsEEAQYASABEgJ9I_D_BwE
    mesela bu mudur hocam?
    https://urun.n11.com/paspas/bmw-f20-1seri-20102019-paspas-takimi-schonek-oe-orjinal-ekipman-P400708359

• 
Sayfa: önceki 20772078207920802081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.