Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (2049. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msgz44

arkadaşlar merhaba, aranıza M sport fabrika full paket 1.16i ile katılmış bulunuyorum. 2014 8. ay üretim ve 44 bin km deyken aldım. Yetkili servislerde normal bakım fiyatları ne düzeydedir, bilgi verebilecek var mıdır acaba? Bir de önerebileceğiniz bir yetkili servis var mı? Bostanci da kosiflere mi götürsem diyorum. Teşekkürler.
    arkadaşlar aklınızda bulunsun bu mesaja istinaden yazmıyorum iyi usta arayan varsa tavsiye vereyim. istinyede bmw doktoru erdem diye bilinir. adama şehir dışından m6 lar m5 ler vs geliyor. çevremdeki bütün bmw sahipleride ona gidiyor. aykut önerdi derseniz yardımcıda olur fiyatlarda vs.
  • Aracimin sol cami acilirken hep ayni noktada tik diye bir ses geliyor. Mekanizma belli bir yere bir seye carpiyor gibi. Sirf ses icin kapiyi sokturmek mantikli gelmedi. Boyle bir durumla karsilasan oldu mu? Ses onemli degil ama ileride buyuk bir sorunla da karsilasmak istemiyorum.
    Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2012 Model 116i F20 Aracımı satıyorum. Araç Sunroof hariç full pakettir. Herhangi bir sorunu yok evlendiğim için sedan araca geçmek istiyorum. 127.000 Km de. İlgilenen arkadaşlar PM atarlarsa detayları konuşalım. İyi günler.
  • ordoabchao kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, aracın hava filtresi yağ filtresi ve mazot filtresi mahle marka olarak sunuluyor. Polen filtresi valeo ve mann İn ortak üretimi yetkili serviste yapılan bakımdan sonra kendi aracımda bu şekilde gözlemledim. Benim aracımda bmw 116d. Bu arada filtreler konusunda sanırım bmw mahle ağırlıklı Mercedes ise mann ağırlıklı filtreler kullanıyor. Kalite olarak tahminim birbirlerine yakınlar. Fakat bosch dan fiyat olarak ikiside yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobilseven -- 30 Ocak 2020; 22:58:19 >
  • fiyat?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.E.C kullanıcısına yanıt
    117.500 TL düşünüyorum hocam.

• Fiyat düşük gibi geldi bana sahibinden bakın hocam biraz muadillere

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio-Auditore

Fiyat düşük gibi geldi bana sahibinden bakın hocam biraz muadillere
    Valla sahibinden okadar oynakki. Bomboş pakete yüksek yazanda var. Daha düşük yazanda var. İçi dışı benim arabadan çok daha kötü araçlar daha yüksek yazan var. Piyasa allak bullak.

• Çabuk satılsın dersen o fiyat iyi hocam

• aracımın temmuz ayında piyalepaşa bmw servisinde kaskodan ön camı değişmişti. bir kaç gündür bi titreme sesi vardı göstergeden geldiğini sanıyordum ki elimi cama atınca camın yerinden kalktığını gördüm şaka gibi pazartesine randevu aldım bakalım ne diyecekler çok merak ediyorum üste para isteyebilirler
  • Yag ve yag filtresi icin yetkili servis fiyati alan var mi, diger filtreleri kendim degistirmeyi dusunuyorum.

• Merhabalar, aracıma yaz lastiği alacağım ve almışken spor bir jant almak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bir kaç sorum var. Varsa bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler herkese..

- Replika jant tercih etmek ne gibi sıkıntı yaratabilir?
    - Lastikleri hala RFT mi normal mi alsam kararsızım ne önerirsiniz?
    - Jantları replika lastikleri rft alsam zarar gelir mi lastiğe veya janta?
    - İlandaki jant fiyat olarak uygun mu?
    - İlandaki jant replika diye tabir edilen jantlardan mı?
    - Jant lastiğini satan varsa durumuna göre değerlendirebilirim ayrıca.
    Örnek jant ilanı:
    BMW 17 5*120 M JANT MODELİ TOPÇU OTOMOTİV GUN MAC RENK. İlan No: 786332778https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-bmw-17-5-120-m-jant-modeli-topcu-otomotiv-gun-mac-renk-786332778/detay

• karti K kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta değiştirttim 1650 TL verdim yağ, yağ filtresi bir de yakıt filtresi değişti araç 55.600 km de

• quote:

Orijinalden alıntı: Witwickyyy

Merhabalar, aracıma yaz lastiği alacağım ve almışken spor bir jant almak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bir kaç sorum var. Varsa bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler herkese..

- Replika jant tercih etmek ne gibi sıkıntı yaratabilir?
    - Lastikleri hala RFT mi normal mi alsam kararsızım ne önerirsiniz?
    - Jantları replika lastikleri rft alsam zarar gelir mi lastiğe veya janta?
    - İlandaki jant fiyat olarak uygun mu?
    - İlandaki jant replika diye tabir edilen jantlardan mı?
    - Jant lastiğini satan varsa durumuna göre değerlendirebilirim ayrıca.
    Örnek jant ilanı:
    BMW 17 5*120 M JANT MODELİ TOPÇU OTOMOTİV GUN MAC RENK. İlan No: 786332778https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-bmw-17-5-120-m-jant-modeli-topcu-otomotiv-gun-mac-renk-786332778/detay
    Jantı kesinlikle orjinal al hocam, eğer bütçeyi aşarsa temiz 2. el jant al bulursun bmw forumlarından, 2. el sitelerinden vs sabırlı ol kesinlikle güzel birşey bulursun, hatta jant+lastikte bulabilirsin

RFT lastik ağır ve sert olduğu için yola güzel çökemiyor buda yolda giderken dans ediyormuş hissi veriyor, konfor dersen sert olduğu için illaki normal lastik gibi değil..Tercih meselesi tabi, ben 2 yıldır normal kullanıyordum sonrasında RFT vardı onu taktım bariz olarak farkı anlıyorum, bende vardı kulandım yani sfır alacak olsam kesinlikle normal alırım

jant olarak 17 düşünüyorsunuz sanırım, spor yay ile 17 jant çok güzel duruyor, eibach 3,5 luk ile tadından yenmez

• Mobilseven M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevabınız için ben de mahle marka kullandım. Bu arada bilgi amaçlı yazıyorum, yakıt filtresi için her iki bakımda bir değiştiriliyor bilgisini aldım.
  • Arkadaslar merhaba,
    4 yilin ardindan gozum gibi baktigim 116d ED mi satmis bulunuyorum. Cok ama cok guzel bir aracti. Kendisini cok ozleyecegim. Hepinizden cok onemli bilgiler ogrendim bunlar icin cok tesekkur ederim Takipte kalacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: Speedy_hlm

Arkadaslar merhaba,
    4 yilin ardindan gozum gibi baktigim 116d ED mi satmis bulunuyorum. Cok ama cok guzel bir aracti. Kendisini cok ozleyecegim. Hepinizden cok onemli bilgiler ogrendim bunlar icin cok tesekkur ederim Takipte kalacagim
    Hayırlısı olsun. Var mı alınan yada alınacak yeni araç?

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler 318i M pakete kapora verdim o esnada hala bakiniyorum karar degistirebilirim diye

• quote:

Cok tesekkurler 318i M pakete kapora verdim o esnada hala bakiniyorum karar degistirebilirim diye
    Sakıncası yok ise, fiyatı nedir?
  • quote:

Arkadaslar merhaba,
    Hayırlı olsun hocam, verdiğiniz bilgiler ve yardımlarınız için teşekkürler. Ben de iki hafta önce sattım aracımı yakın zamanlarda satmışız, şu an hala araç arıyorum tam karar veremedim. Gelen gideni aratmasın diye umuyorum

• 
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.