Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
40.962
Cevap
322
Favori
2.480.474
Tıklama
Giriş
    18 Mesaj
    Merhaba

Öncelikle iyi bayramlar dilerim.

2011-2012 bmw 1.16 almayı düşünüyorum.

Araçlarda kronik sorun neler var? Özel serviste bakım maliyetleri ne tutuyor? Şanzimanlarda sıkıntı olur mu? (Her iki yılda da zf 8 ileri kullanılıyor diye biliyorum)

Açıkcası suan 2011 1.4 atmosferik otomatik polo kullanicisiyim. Depo ortalamam 40-45 kuruş yakıyor. 15 bin bakımı 450-500 tutuyor ama dsgden dolayı daha iyi şanzımanlı bir araca geçmeyi planladım :)

Tavsiye ve önerilerinizi beklemekteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: exe.cash

Merhaba

Öncelikle iyi bayramlar dilerim.

2011-2012 bmw 1.16 almayı düşünüyorum.

Araçlarda kronik sorun neler var? Özel serviste bakım maliyetleri ne tutuyor? Şanzimanlarda sıkıntı olur mu? (Her iki yılda da zf 8 ileri kullanılıyor diye biliyorum)

Açıkcası suan 2011 1.4 atmosferik otomatik polo kullanicisiyim. Depo ortalamam 40-45 kuruş yakıyor. 15 bin bakımı 450-500 tutuyor ama dsgden dolayı daha iyi şanzımanlı bir araca geçmeyi planladım :)

Tavsiye ve önerilerinizi beklemekteyim.
    Merhaba
    Araç polodan sonra seni kesinlikle üzmez, şanzıman dsg den sonra ilaç gibi gelir piyasanın en iyilerinden
    Bakım masrafı çok fazla değil 450-500 geçer ama çok fazla geçmez
    Arabayı sıkıştırmaz isen kesinlikle seni üzmez yağını suyunu koy devam
    Kronik sorunları aklıma gelenler su hazne bidonu ve sensör arızası, bagaj kapağı kilidi arızası vs
    Yakıt konusuna gelecek olursak 7-8 litre yakıyor diyenlere çok fazla kapılma, araç şehir içinde en az 10 lt yakıyor yani kısaca 70 kuruş
    Onun dışında arkadan itiş keyfi sürüş keyfi çok güzel
    Sana tavsiyem aracı ya dolu al yada hiç bulaşma
    Kısacası olmazsa olmaz xenon Sunroof recore koltuk kombinasyonu. Bunların olduğu sportline al veya bütçen elveriyorsa M sport al
    Ek olarak mesala harman kordonlu bulursan tadından yenmez
    Aklıma gelenler bunlar, Fiyat konusunda bu özelliklerde 100k gözden çıkartman gerekiyor
    Umarım istediğin araç denk gelir

|
    |
    Merhaba arkadaşlar yakında zaman 116d alan ya da satan var mı? 2017 çıkışlı, ruhsat yılı 2016 olan 116d joy plus aracımı satıp model yükseltmek istiyorum aklımda bir rakam var ama kaça satılır emin değilim. Bakımını daha yeni yetkili serviste yaptırdım. Araçta 2017 yılında yağan dolu yüzünden yetkili serviste kaput değişti geri kalanı vakumla çekildi (fotoğrafları vs her şeyi var), ayrıca geçen kasım ayında ufak sürtmeden dolayı far camı çatladığı için serviste değişti. 14 bin tl doludan dolayı, 7 bin tl de far değişiminden dolayı tramer kaydı var. Sizce bu araç ne kadar eder?
    |
    |
    https://www.bmw.com/en/footer/software-updates.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 9 Haziran 2019; 20:22:2 >
    3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Moto G - Galaxy Note 3 - HTC One M8 - HTC One M9 - Galaxy Note 4 - Xperia Z5 - iPhone 6S Plus - Huawei Mate 8 - HTC 10 - Lenovo Moto Z - Huawei Honor 8 - Blackberry Passport - Galaxy S8 - iPhone X - Essential Phone - iPhone XS Max
  • Yüzbaşı
    711 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

Aracımı 8bin km'de nisan ayında Öztorun Oto'da bakıma soktum.

Aracı çalıştırırken dikkatimi çekti, bir sonraki bakım için 2020 Nisan ya da 11bin km gösteriyor.

Böyle bir şey mümkün mü? 3bin km'de bir bakım mı olur, tam anlayamadım.

Bilgisi olan aydınlatabilir mi?

11000 km kalmış bakıma.

|
    |
    ASLAN1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Moto G - Galaxy Note 3 - HTC One M8 - HTC One M9 - Galaxy Note 4 - Xperia Z5 - iPhone 6S Plus - Huawei Mate 8 - HTC 10 - Lenovo Moto Z - Huawei Honor 8 - Blackberry Passport - Galaxy S8 - iPhone X - Essential Phone - iPhone XS Max
  • Çavuş
    85 Mesaj
    merhaba arkadaşlar ben yıllardır bu sitedeki arkadaşların tavsiyeleri uyarım
    Her konuyu didik araştırlar burda paylaşırlar.

bmw f20 düşünüyorum 1,5 yıl kullanıp 520i geçeceğim
    max 124 bine kadar çıkabilirim
    ama kafam çok karıştı modife falan tutkum yok, agrasif kullanan biride değilim
    sunroof ve otomatik olsun yeter.
    Değerli deneyimlerinizi ve araç almamda yardımcı olacak arkadaşlarin desteklerini bekliyorum.
    118 i (makyajlı kasa) mi 116i mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruise -- 10 Haziran 2019; 2:44:26 >
  • Teğmen
    145 Mesaj

Hocam merhaba, özelden yazamıyorum telefon onayını yapmamışım. Gemideyim düzeltemiyorum şu an.
    Sport line iyidir. Koltuk çok önemli. Sadece m plus ve sport line da var. Bazı one editionlarda da görmüştüm. Ama joy paket almaya karar verirsen koltuk üzer. Geri kalan motor şanzıman vs aynı. Sport line da direksiyon daha iyi joylara göre. Jant farkları var. Lci ilk parti 1.6 motor 4 silindirli geldi. Şu ankiler hep 1.5 3 silindir. Kıyaslama yapamam 3 silindir kullanmadım hiç. Ama 4 silindir gayet performanslı ve turbo sesiyle tebessüm ettiren bir motor. Yakıt olarak da 4,9 da gördüm 14,9 da. Günlük kullanımına göre değişir, çok görecelidir az çok yakması.
    Bnm araç duruyor ilanda. Km olarak bir sınırın yoksa ve m pakete çıkabileceksen görüşebiliriz. Daha dolu bir araç alırsın. Keyifle binersin. İlana mesaj gönderebilirsin fiyatı konuşuruz.

|
    |
    mambathevino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: berfield35

Hocam merhaba, özelden yazamıyorum telefon onayını yapmamışım. Gemideyim düzeltemiyorum şu an.
    Sport line iyidir. Koltuk çok önemli. Sadece m plus ve sport line da var. Bazı one editionlarda da görmüştüm. Ama joy paket almaya karar verirsen koltuk üzer. Geri kalan motor şanzıman vs aynı. Sport line da direksiyon daha iyi joylara göre. Jant farkları var. Lci ilk parti 1.6 motor 4 silindirli geldi. Şu ankiler hep 1.5 3 silindir. Kıyaslama yapamam 3 silindir kullanmadım hiç. Ama 4 silindir gayet performanslı ve turbo sesiyle tebessüm ettiren bir motor. Yakıt olarak da 4,9 da gördüm 14,9 da. Günlük kullanımına göre değişir, çok görecelidir az çok yakması.
    Bnm araç duruyor ilanda. Km olarak bir sınırın yoksa ve m pakete çıkabileceksen görüşebiliriz. Daha dolu bir araç alırsın. Keyifle binersin. İlana mesaj gönderebilirsin fiyatı konuşuruz.
    Merhabalar çok teşekkür ederim cevap için , araç konusunda karşı tarafla anlaştık kendi aracımı takasla verdiğim için bu araca biraz daha fazla odaklandım yoksa sizin aracınızı da gördüm çok beğendim. Kendi aracımı satmış olsam mutlaka konuşurduk , tekrar çok teşekkürler :)
    |
    |

Teşekkür ederim, cahillik işte :)
    |
    |
    cagrimir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj
    Selam arkadaşlar, ev değişikli yapacağım için bakımlı ve önemli kazası ve değişeni olmayan aracımı satmaya karar verdim, ilan numaram 677490802, ilerleyen zamanlarda durumu toparlarsam yine bu araçtan alacağım inş. bu arada buradaki paylaşımları zevkle takip ediyor olacağım

2012 118i 115bin km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvole -- 10 Haziran 2019; 14:47:3 >

idrive menüsünden üzerine tıklayarak uyarıyı kapatabilirsiniz.

|
    |

Gözle görünür bir fark var mı ? Ya da değişiklik.
    |
    |
    Apple Airpods 1.Generation
    2016 BMW 116D Joy Plus
  • Yarbay
    4391 Mesaj

Gözle görünür bir değişime rastlamadım. Video izlerken ses gecikmesi oluyordu. Onu kontrol ettim. O da düzelmemiş. Diğer türlü başka değişikilik gözüme çarpmadı.
    |
    |
    PesimistChe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    145 Mesaj

Özelden yazamıyorum, evet satılık. Önceki sayfada linki olması lazım.

|
    |
    Cruise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vogtland
    Eibach
    H&R

Teşekkürler

|
    |

Orijinalden alıntı: volvole

Selam arkadaşlar, ev değişikli yapacağım için bakımlı ve önemli kazası ve değişeni olmayan aracımı satmaya karar verdim, ilan numaram 677490802, ilerleyen zamanlarda durumu toparlarsam yine bu araçtan alacağım inş. bu arada buradaki paylaşımları zevkle takip ediyor olacağım

2012 118i 115bin km
    Hocam aracınız çok güzel maşallah
    Hep aklımda olan 170 ps ama denk gelmemişti

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

Hocam aracınız çok güzel maşallah
    Hep aklımda olan 170 ps ama denk gelmemişti

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam, araç çok iyi performans sunan bir araç ben çok memnun kaldım alan kişi de memnun kalır
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.