Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
40.924
Cevap
323
Favori
2.476.371
Tıklama
Giriş
    709 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HillCrest

İstanbul'da yaşıyorsunuz sanırım.

Bostancı Sanayi'de Mert Oto Elektronik bu işlerin öncüsü sayılır. Araca sonradan orijinal ürünler ile ilave edemedikleri şey neredeyse yok.

Berk Bey'den bilgi alabilirsiniz.
    https://www.mertotoelektronik.com.tr/

Bu arada belirteyim, bu bir reklam falan değil. Ben kendi aracıma sonradan hiçbir şey yaptırmadım, Mert Oto Elektronik'e de bir kere bilgi almak için ayaküstü uğramışlığım var. Ancak çevremdeki insanlardan yaptırıp memnun kalan onlarca BMW sahibi oldu.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Fakat;

Bu opsiyon için elektrom iç ve dış aynalar opsiyonu da dahil edilmesi gerekiyor diye biliyorum ancak tam emin değilim. Arayıp görüşmenizde fayda var.
    Dostum teşekkür ederim. Aracı 2018 Mayıs ayında aldığımda bahsettiğin firma ile görüşmüştüm, ancak yok demişlerdi. Şimdi üzerinden çokça zaman geçti, doğru diyorsun, gene bir aramak lazım. Hatırlatma için teşekkürler.

|
    |

• Teğmen
    145 Mesaj
    2015 model makyajlı 1.6 motor 4 silindirli 1.18i 136hp m plus 75bin km beyaz renk aracımı satışa çıkarıyorum. Elektrikli katlanır ayna, elektrikli cam tavan, fren fonksiyonlu cruise control, 18” ferric gri jantlar ve BMW Advanced Car Eye 2.0 mevcut. Ön/arka tamponda çizikler var, sac kısımlarda da birkaç çizik var. Boya ve değişen parça yok. Ön cam çatlama/çizik dolayısıyla 2 defa orijinaliyle değiştirildi. Arka cam da park yeri bariyer çiziği dolayısıyla değişecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fiyat ne düşünüyorsunuz?

|
    |
    berfield35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benzerinden 135bin üstüne satılanlar var. Ek donanımlarla 139bin düşünüyorum.

|
    |
    Dura-Ace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son güncelleme neticesinde;

-Yine policies safhasını geçemiyoruz.
    -Başka dilde (İngilizce, almanca vb.)bu safhayı geçince, telefonlarımızda, tıpkı iphonelarda olduğu gibi SPOTİFY dışındaki başka uygulamalar da ( audible, glympse,tunein, pandora music, stitcher, drive analyser vb.) görünüyor.Telefonlarımızda görünüyor ancak aracımızın "AKILLI TELEFON UYGULAMALARI" başlığı altında GÖRÜNMÜYOR.
    -Güncelleme öncesinde olduğu gibi şimdi de maalesef sağlıklı bir bağlantı yapılamıyor , her defasında ama istisnasız her defasında araç hafızasından telefonumu silip yeniden bağlatıyorum ancak o zaman spotify ekranı ortaya çıkıyor.

SONUÇ : Eğer böyle devam ederse, eylülde bitecek olan üyeliğimi, artık bu eziyete katlanamayacağım için uzatmayacağım.
    |
    |

• Çavuş
    63 Mesaj
    merhaba arkadaşlar,

p.tesi günü 2017 model 13bin km'de 1.18i almayı düşünüyorum, ilk bakımı aracın 15. ayında henüz 3 ay önce yapılmış.

ekspertiz için ankara'da nereyi önerirsiniz? boya - değişen yoktur araçta ama özellikle motorunu kontrol ettirmek istiyorum.

Şimdiden güle güle kullanın aracınızı.
    Sormakta bir mahzur yok ise araç hangi pakete sahip ve kaç civarında almayı planlıyorsunuz?
    |
    |
    metaphorive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    pure paket hocam, tam fiyatını ve opsiyonlarını salı günü yazacağım buraya. 140 civarı makul geliyor.

sahibinden de bmw resmi satıcısı fiyatları saçmalamış, millet de onlara bakıp fiyat koyuyor, bmwlere gidip konuştuğunda anında %5 indirim yapıyorlar, tanıdık bulursan 15-20 bin indirimli bile alabiliyorsun. 2. elde fiyat yükseltmeye çalışıyorlar sıfır satamadıkları için.
    |
    |

Orijinalden alıntı: karti

Benim aracimda satilik bu arada,
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2017-hayalet-ekran-hatasiz-joy-paket-645800588/detay

Alıntıları Göster
    Görmüştüm hocam, öncelikli olarak sunroof'lu istediğim için değerlendirmemiştim. p.tesi bakacağım araç bir tanıdığın, sorun çıkar ise bayram öncesi alabilmek için artık tekrar ilanlara bakıyor olacağım.

size tavsiyem o açıklamalara yazdığınız far'ın tam yakından fotoğrafını koymanız, farlar pahalı olduğu için insanlar biraz çekiniyor olabilir, bir de kadran ile ilan km'si uyuşmuyor onu da düzenleyin arzu ederseniz.

umarım satarsınız kısa zamanda, uzun zamandır takipteyim 1 serisi araçları, makul fiyatlı +2017 araçların satış hızı 20-30 gün arası.
    |
    |

• Yarbay
    15001 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berfield35

Aracımı ilana koydum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-1.18i-lci-m-plus-1.6l-4-silindir-boyasiz-kazasiz-695440967/detay
    umarım istediğiniz fiyata satarsınız emlak ve araç piyasası ölü..

malum artık satmak değil korumak çok daha elzem oldu.

ölücüler sizi bulacaktır,moraliniz bozulmasın.

116 d kullanıyorum bende yakıt değerlerinizi görünce tebessüm ettim yalnız

resimdeki değerleri yakalamak için verdiğim uğraşı..) üstelik dizelle.

aracın istanbul içinde 8 ila 10 litresi var şehir dışı 5 litre standart.

dizel için konuşuyorum.

• Yüzbaşı
    686 Mesaj

Şimdiden hayırlı olsun diyelim ancak pure paket aracı tavsiye etmem;kapak jant,halojen far vasat görünüyor.Anladığım kadarıyla lc2 araç arıyorsunuz ama 140 civarı bulursunuz herhalde acele etmeyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: metaphorive

birebir aynı sorunlar var... ne yapmak lazım acaba??? :(
    |
    |
    mio533 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    145 Mesaj

Gönül isterdi ki normal ülkeler gibi satıştan sonra değer kaybı belli bir oranda gerçekleşse, araç 4 sene sonra sıfır fiyatının üstüne çıkmamış olsa vs. ₺ olarak alış fiyatımın üstünde araç, ama döviz olarak yarı fiyatına bile satamıyoruz. Bunu yaşatanlara şükranlarımı sunuyorum. Yatacak yerleri yok. Tekrar araç almamak üzere satıyorum. Bol sıfırlı günler çok uzak değil bu gidişle.

|
    |
    TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tavsiye için teşekkürler, jant konusunda aynı görüşteyim eğer aracın uzun yol performansı hoşumuza giderse, ileride jant seti almayı düşünüyorum, 2bin tl civarı sanırım 2.elleri.
    Far konusunda takıntım yok, güvenlik ve jant işi hariç dış görüntüye pek takılmıyorum.

yukarıda da yazdım bmwciler fiyat yükseltmeye çalışıyor, bu yüzden hazır tanıdıktan bulmuşken bir an önce alıp kurtulmayı planlıyorum.
    |
    |
    tica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan1984 -- 27 Mayıs 2019; 10:39:46 >

İç tasarımı çok beğendim. Dış tasarım için ön ızgara ve far dizaynını da begendim. Geri kalan kısım icin her yeni araba gibi gözümün alışması gerekecek galiba :)

Şöyle uzun bir versiyonu daha var :

https://youtu.be/MfZQ70PtirI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 27 Mayıs 2019; 10:41:2 >
    |
    |
    sinan1984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben arabanın içini çok beğendim dış tasarım, Bmw 2 active tourer gibi olmuş yazık etmişler dış tasar mı

|
    |

1.5 senedir aynı ebatta normal Hankook lastik kullanıyorum, hiç bir dezavantajını görmedim. Yine olsa yine normal alırım.

|
    |
    mkozluca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevabimi yineliyorum. En full paket olmasina ragmen disaridan standart C sinifi bir hatchbackten farki olmayan, ruhsuz, icimin zamanla da isinamayacagi turden bir araba olmus. Son gercek ve asil 1 serisi f20 olarak tarihe yazildi.... F20 120i sahipleri, arabaniza iyi bakin

|
    |
    17Scorpion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.