Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
40.969
Cevap
322
Favori
2.481.051
Tıklama
Giriş
    529 Mesaj
    İzmit Öztorun servisinden ben de çok memnunum. Geçen hafta, garanti bitimine 1 ay kala kapılardan gelen çıtırdama seslerini bant ile sıfıra indirdiler. Erdoğan Bey' e de buradan selam olsun okursa bir gün.

yurt dışında aktifleştirilebiliyor, bizde yapılamıyorsa insan haklarına aykırı değil mi bu durum sizce de?
    |
    |
    azengin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2015 - 1.16d için kasko 2,500 TL teklif aldım.

ilk kasko mu ? yaş falan kaç hocam ?
    |
    |
    mmtgs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: deus-ex

İzmit Öztorun servisinden ben de çok memnunum. Geçen hafta, garanti bitimine 1 ay kala kapılardan gelen çıtırdama seslerini bant ile sıfıra indirdiler. Erdoğan Bey' e de buradan selam olsun okursa bir gün.
    Bende memnunum açıkcası bakımları da orada yaptırıyorum fakat garantisi bittiği için kronik bu hatadan dolayı 350 tl para istediler :)
    |
    |

Ben de 2011 - 116i için 2800 TL yaptırdım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mmtgs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    937 Mesaj
    Merhabalar, f20 116i 2012 model aracımda 1-2 sorun meydana geldi.
    İlk önce Yakıt Deposu kilidi bozuldu, kilitlenmiyor açık kaldı.
    ikinci olarak 1 ay sonrasında sağ ön kapının kilidi bozuldu, anahtarla veya tuş ile ne kilitleniyor ne açılıyor ancak elle müdahale edince kilitleniyor/açılıyor.

Ankara'da nereye kimlere gösterebilirim ? Bilgisi olan yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PєntaxiaN -- 21 Mayıs 2019; 19:53:40 >
    |
    |

İlk kaskonuz mu?

|
    |
    gokhan68 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    201 Mesaj

Evet ilk
    87liyim.

|
    |
    LeonEyes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj

Gökhan Bey, bilmem farkında mısınız ama ülkemizin şanslı insanlarındansınız.
    Şansınız daim olur umarım.
    Kendimden örnek vermek gerekirse eğer; öğretmen babamın çok zor koşullarda aldığı reno tl marka aracı, üstelik ortaokul yaşlarında, dayağı göze alıp gizlice kaçırarak süren ben, yine o yaşlarda babamın arabasını, evin önünde, tulumbadan su çekerek, baştan aşağı her hafta, kimse söylememesine rağmen yıkayan ben, kısacası otomobil aşığı olan ben, ancak ve ancak 30 lu yaşların ortasında ve ikinci el bir spring ile başladım bu keyifli otomobil macerama..
    Kıymetini bilin, bir abi tavsiyesi
    |
    |
    gokhan68 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: müddei-umumi

Merhaba arkadaşlar. Golf 7 kullanıcısıydım geçen hafta ankara bayisinden 116d premium line+vision+plus paket araç satın aldım. Birkaç soru sormak istiyorum. Araçta ön park sensörü yok aranızda daha sonra taktıran varsa işlem ve fiyatı hakkında bilgi verebilir mi? Carplayi çalıştıramadım 1 serileri carplayı desteklemiyor mu? Bir de araçtaki aynalar elektrikli mi elektrikli ise gizli özellik ile katlama işlevi açılabiliyor mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Aracınızda katlanır ayna manuel olarak var ve ön sensör o fiyata değmez bence ama tercih meselesi aracın burnu uzun ama kaputu görülebildiği için göz ardı edilebilir.Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 22 Mayıs 2019; 2:26:31 >
    |
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj

Teşekkür ederim.
    Çocukluk hayatı sizinle aynı sonrası ise hayatın getirdikleri diyelim. 😊

|
    |
    Archi33tect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj

Bmw'nin 2.yıl kaskosu olacak. Daha önce 2010 yılından beri başka araç full kasko idi.Yaş 32.
    |
    |
    LeonEyes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öyle tabii ki ama kime ne anlatacaksın bu memlekette. Araç M paket olmasına rağmen alarm yok, bu model yılında direksiyon altındaki küçük göze, arka kapı ceplerine, koltuk arkası ceplerine, bagaj kenarında eşya düzenleme filesine kadar çıkarmışlar. Bizim distribütörlerimiz fabrikanın sunduğu opsiyon listesini çok güzel kullanıyorlar ne diyeyim
    |
    |
    Archi33tect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Öncelikle merhabalar
    Aracım 1.6d manuel 2012 model 104binde. 30bin km dir bende araç. Araç 1500 2000 devir aralarında bir cızırtı yapıyor anlayamıyorum özellikle kalkışlarda. Çok ince bir vızıldama uğultu gibi. Sesi duymak lazım biliyorum fakat Triger den olabilir mi. Usta ya götürdüm Triger olabilir dedi zaten zamanı da gelmiş dedi. 5000 tl dedi değişime.
    Bu hafta genel bakım yapıldı komple balatalar, ön tekerlerin rot rot başı ve salıncakları değişti sonrasında rot balans ayarı yapıldı 3000 tl gibi bir rakam tuttu bir süre masraf yapmayım diyordum.
    Bir de ses geliyordu kapıdan sandım o yine torpidodan geliyormuş yakın zamanda gidip söktürüp baktıracağım. Bakalım ona ne vereceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurhan_90 -- 24 Mayıs 2019; 0:2:17 >

DH PS Vita Kulübü
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    Arkadaşlar selam,

Yakın geçmişte bununla alakalı bir cevap bulamadım. Bende 2017 Premium Line Plus/vision var. Aracı sıfır aldım. Alırken bir önceki araçlarımdan edindiğim alışkanlıklara istinaden özellikle ön park sensörü olan bir araç satın aldım. buna ek olarak borusan'da cruise control takıldı. Ancak benim hala eksiklik olarak gördüğüm en önemli husus katlanır ayna. Bunu da halledebilirsem aracım istediğim kıvama gelmiş olacak. Bu konuda güncel bilgisi olan var mı? Yetkili servislerde ya da dışarıda takılabiliyor mu? Maliyet çalışması yapan oldu mu?

Selamlar
    296 Mesaj

Elektrikli Katlanır Aynalar opsiyonunu almanız gerekirdi.

Yetkili servisler sonradan yapmazlar.

Dışarıda yaptırabilirsiniz ancak maliyetli olacaktır.
    |
    |
    nemodory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 silindir benzinli kullanıyorum ancak 1700-1800 devir civarlarında ben de duyuyorum sesi, araç henüz 1500 km'de. Sanırım trigerdeki bu ses normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azengin -- 24 Mayıs 2019; 14:16:7 >
    |
    |
    gurhan_90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HillCrest

Elektrikli Katlanır Aynalar opsiyonunu almanız gerekirdi.

Yetkili servisler sonradan yapmazlar.

Dışarıda yaptırabilirsiniz ancak maliyetli olacaktır.
    Dostum cevabın için teşekkürler. Aslında bunu özellikle istediğimizi belirttik, ancak Türkiye'de bu donanımlı araç yok dediler. Zaten orijinal ön park sensörlü aracı bile Ankara'dan getirttiler. Sonradan takılan ön park sensörü çok daha maliyetli oluyormuş. Dolayısı ile katlanır aynası olan bir araç zaten yoktu. Dışarıda bunu kim yapar, forumdan yaptıran var mı acaba?
    296 Mesaj

İstanbul'da yaşıyorsunuz sanırım.

Bostancı Sanayi'de Mert Oto Elektronik bu işlerin öncüsü sayılır. Araca sonradan orijinal ürünler ile ilave edemedikleri şey neredeyse yok.

Berk Bey'den bilgi alabilirsiniz.
    https://www.mertotoelektronik.com.tr/

Bu arada belirteyim, bu bir reklam falan değil. Ben kendi aracıma sonradan hiçbir şey yaptırmadım, Mert Oto Elektronik'e de bir kere bilgi almak için ayaküstü uğramışlığım var. Ancak çevremdeki insanlardan yaptırıp memnun kalan onlarca BMW sahibi oldu.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Fakat;

Bu opsiyon için elektrom iç ve dış aynalar opsiyonu da dahil edilmesi gerekiyor diye biliyorum ancak tam emin değilim. Arayıp görüşmenizde fayda var.
    |
    |
    nemodory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.