Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1930. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Borusandan teknik kontrol mektubu geldi. Telefonla görüştüm. Anladığım kadarıyla egr ile ilgili bir parça değişimi var. Son zamanlarda yanan araçlarla ilgili sanırım. Randevu aldım bir baktıracağım. Aracım 2014 116d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar kosifler bostancıdan ilk bakım için 1500 lira gibi bir fiyat aldım. Bu bana çok yüksek geldi ancak danışman döviz kurundan vs diye belirtti. Fiyat alan başka arkadaşalrım var mıdır?
  • salvationnn S kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=136872524&fromzero=yes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berfield35 B kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler; bakıyorum ama fiyatlar çok farklı; biraz zaman alacak galiba.

Klimada ben beyaz olanlar daha yeni gibi algılamıştım; o zaman öyle bir şey yok araba kendi ayarlıyor. Takılacak bir durum değil demek ki.
  • Kaç bin bakımıydı hocam? Bende önümüzdeki ay ikinci bakıma götüreceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Borusandan teknik kontrol mektubu geldi. Telefonla görüştüm. Anladığım kadarıyla egr ile ilgili bir parça değişimi var. Son zamanlarda yanan araçlarla ilgili sanırım. Randevu aldım bir baktıracağım. Aracım 2014 116d
    Hocam selamlar ayni mektup bana da geldi. Araci geri cagiriyorlar. Aracim 2015 116d ed. Randevu alip goturecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

Bugün uzun zamandır muzdarip olduğum kapı tıkırtı seslerinden sonunda kurtuldum, sanayide kaporta ustasına götürdüm, kilitlere ayar yaptı, bütün tıkırtı sesleri kesildi, kapılardan ses gelen varsa servise değil sanayide kaporta ustasına gitsin, bu zaman kadar boşuna çekmişim bu sesleri
    Forumda defalarca kapi ayari yapinca tum tikirtilar gidiyor demistim uzerine basa basa keske postlarimi okusaydiniz bu kadar cekmezdiniz forumda bu tarz onemli postlarin sabitlenmesi gerektigini dusunuyorum 1 yil once bu problemi cozer cozmez yazmistim. Araya kaynayip kayboluyor hersey.
    Mesela eminim arka led sonme problemi de buraya tekrar tekrar yazilacak 😁 onun da caresini bulmustum ve yazmistim.

Ek olarak:
    1) Rft mi rft olmayan lastik mi? Neden rft?
    2) Beyler bakimim geldi hangi parcalari kullanayim?
    Vsvsvs hepsinin cevaplari defalarca kanitlariyla yazildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy_hlm -- 29 Ocak 2019; 21:19:20 >

• samet ceyhan S kullanıcısına yanıt
    Normal rutin yağ bakımı

• Speedy_hlm S kullanıcısına yanıt
    Evet bu gibi bilgiler arada kaybolup gidiyor

Selam hocam, benim randevum yarın sabahtan. Ne işlem yaptıklarını, ne kadar süreceğini öğrenip size de bilgi veririm. Kontrol edilecek, gerekirse parça değişecek dendi bana.
  • Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Cok sevinirim bekliyorum 😊
    Sorun su olabilir:
    https://www.log.com.tr/bilanco-16-milyona-yukseldi-bmw-yeni-geri-cagirma-hamlesiyle-gundemde/

Kapi ayari yapinca tavandan gelen ses geciyor mu?, b sütunu ustunden geliyor, kapilardan degil, kapi acik gidince de geliyor

• Arkadaşlar merhaba 2014 model 3.20i ed kullanıyorum yavaşlıyorum devir düşüyor fakat vitesi alt vitese almadan tekrar gaz verdiğimde devir saati yarım devir yükseliyor boşta gibi sonra vites devreye giriyor devir düşüyor gaza çok yüklenmeme rağmen oluyor sanki vites kaçırıyor gibi böyle bir olayla karşılaşan oldu mu? Sokakta ilerliyorum ve başka bir sokağa dönmek için gazdan ayağımı çekiyorum araç yavaşlıyor haliyle devir düşüyor vitesi alt vitese almadan gaz verince dediğim olay oluyor

• Herkese iyi akşamlar. Basit bir şey için sizleri rahatsız edeceğim. Görseldeki ufak talihsizlik geldi başıma, daha önceden başıma gelmediği için soruyorum tamir önerisi olarak kaportacılara mı uğramalıyım? Eğer öyleyse tahmini tamir ücreti ne kadar tutar?

kap BMW 1 SERİSİ F20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teodora_23 -- 30 Ocak 2019; 1:14:43 >
  • blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    Sag arka tavandan geldigini dusundugum bir çıt çıt seklinde ses vardi. Kapi ayari sonrasi gecti. Her durumda ise yarar mi bilmiyorum tabiki.

• teodora_23 T kullanıcısına yanıt
    Cok gecmis olsun. Bu bir tercihtir ama ben olsaydim plastik parcada kirilma vs yoksa kaportacima giderdim. 500-750 tl civarinda tutabilir gibi gorunuyor sadece ufak bir boya ise... tabi ustasi degilim kesin bilgi veremem 😁

çok teşekkür ederim. görülen çatlak ve tamponun çok az fardan oynaması harici bir şey yok. uzaktan anlaşılmıyor ama insanın içine de sinmiyor. bi süre böyle idare etsem başıma bi sıkıntı açar mı peki? dediğim gibi çok ufak bir şey.
  • teodora_23 T kullanıcısına yanıt
    Sorun olacagini dusunmuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Speedy_hlm

Sorun olacagini dusunmuyorum
    yardımınız için teşekkürler, baktık içim içimi yiyor paraya kıyacağız yapacak bir şey yok
    Benim bagajdan geldigini dusundugum cit cit sesi var, en ufak bozuk yolda ya da kasislerdeki kasilmada geliyor. Bagaj kapagindaki cogu plastigi sokup denedim ancak yine gelmeye devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.