Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18511852185318541855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ses geliyor bozuk yolda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zoom_grange kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sonucu paylaşırsanız seviniriz.

İyi hafta sonları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Göçük için düzeltme ve lokal boya olacak hocam. Teslim alınca fotoğrafları paylaşırım.

• merhabalar aracım 2016 model 116d 36 bin kilometrede olmasına rağmen servise 2400km uyarısı veriyor. sakin kullanıyorum. sizce normal midir bu durum?
  • Artles kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen sene bir yakınımıza X3 aldık 1. haftadan itibaren kapılardan gıcırtı gelmeye başladı. İki kere servise gitti ikincisinde kapı fitillerinin karşısına şeffaf bant çektiler ses büyük oranda kesildi. BMW bu sorunun F serisi BMW'lerin çoğunda mevcut olduğunu biliyor ama yaklaşık 8 sene boyunca bu kronik soruna daha teknik bir çözüm getirmediler. Aslında yaptıkları işlem fitillerin çalışma mantığına aykırı. Benim aracım 1 aylık ben de hafif hafif duymaya başladım aynı sesi. Çare yok ben de bant uygulaması yaptıracağım.

Bunun dışında kilitlerden de ses gelebiliyor, onu da sanırım benzer mantıkta iptidai bir metodla gideriyorlar.

• Mineralweiss ( A96 ) kodlu boya sedefli beyaz oluyor sanırım değil mi ?

• Hayırlı olsun alırım
  • A.B.D(azimBora) kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hayırlı olsun kazasız kullanmanız dileğiyle.. Ne kadara aldınız ? 2017 model mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesimistChe

Hayırlı olsun kazasız kullanmanız dileğiyle.. Ne kadara aldınız ? 2017 model mi ?
    2018 model 116d m sport shadow edition diye geçiyor.Şuan İstanbul'da 4-5 adet mevcut diye biliyorum aktif kullanıcısı benim şuana kadar istanbul'da başka görmedim.200 bin üzerine aldık.
    Tüm iyi dilekte bulunan arkadaşlar Allah sizlerden razı olsun cümlemize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.B.D(azimBora) -- 2 Temmuz 2018; 13:17:31 >
    hayırlı olsun, keşke daha temiz haldeki güzel fotolarını da görebilsek
  • bugün aracımın bakımını yaptırdım, yağ, bütün filtreler, ön disk ve balataları değiştirdim, toplam 3 bin tl fatura çıktı, biliyorum dışarda yaptırsam yarı fiyatına hatta daha az fiyata yaptırabilirdim ama ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: teodora_23

merhabalar aracım 2016 model 116d 36 bin kilometrede olmasına rağmen servise 2400km uyarısı veriyor. sakin kullanıyorum. sizce normal midir bu durum?
    En son ne zaman girdi bakıma?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

bugün aracımın bakımını yaptırdım, yağ, bütün filtreler, ön disk ve balataları değiştirdim, toplam 3 bin tl fatura çıktı, biliyorum dışarda yaptırsam yarı fiyatına hatta daha az fiyata yaptırabilirdim ama ....
    Eğer aracınıza çok titizleniyorsanız disk ve balataların dışarıda sahteleri çok oluyor. Disk ve balataları her zaman serviste değiştirmekten yanayım ben. İyi yapmışsınız bence. En azından aklınızda soru işareti kalmaz.
    Hayirli olsun araciniz muazzam gozukuyor. Gordugum en şık f20lerden biri

Hayırlı olsun. Kazasız Belasız güzel günlerde kulanın...
  • zoom_grange kullanıcısına yanıt
    hocam geç yazıyorum kusura bakmayın. Çok teşekkür ederim bakacağım.
  • Diskler kac binde degisiyor genel olarak...

• quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

hayırlı olsun, keşke daha temiz haldeki güzel fotolarını da görebilsek
    temizlettim bütün güzel yorumlara çok çok teşekkür ederim Allah sizlere 3.katını versin.

• yeni fiyatlar...

• 
Sayfa: önceki 18511852185318541855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.