Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1792. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17901791179217931794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çamurluk kenarları için bunu aldım

AliExpress'te ne buldum

https://www.aliexpress.com/item/32836525796/32836525796.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan1984 -- 14 Şubat 2018; 16:25:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ggp ve on park sensoru temel donanim mi hocam? Tamamen kisisel bir yorum olmus.

• mentalform M kullanıcısına yanıt
    Ses sistemi Bmw’de cok elestirilen sey aslinda gordugum kadariyla. Bende hi-fi var o bile bence cok basarili degil. Evde 3-4 bin liraya kurdugum stereo sistemden cok daha net ses aliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fixx

Ben de buna katılıyorum; BMW'nin baz ses sistemi temiz ses veriyor, abartı bas veya yüksek ses yok. Eksik olduğu nokta tizler, tweeter eksikliği hissediliyor. Herkes VAG veya diğer markalarda coax hoparlörlerin kapıdan "bam bam" vurmasına güzel ses sistemi diyor/sanıyor, ancak tonların kirliliğini kimse duymuyor/bilmiyor.

ben sesin kalitesinden çok şikayetçi değilim bence yeterli. Ama radyo çekiş gücü rezalet. daha önceki vag grup araçlarımda radyo çekmemesi nedir bilmezken. f20 lci de inanın en ufak viyadük tünel köprü çukurluk da çekmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksaz16

Ya gercekten anlamiyorum nasil basardilar. Dediginiz gibi direksiyon derisini tamir icin sökmeleri gerekiyordu herhalde sökerken oldu bu iş, aslında delinen yerleri kontrol ettigimde bu kadar saglam bir malzemeyi nasil delmişler hic anlamadim belkide dediginiz gibi icerden disariya dogru bir baskiyla delindi teknik anlamda bir fikrim yok ama boyle olmamasi gerek yani bu delikli halini bilmek can sıkıcı

O iki simetrik delik her direksiyonda var, airbag o deliklere sokulan metal cubuklarla sokuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Ya gercekten anlamiyorum nasil basardilar. Dediginiz gibi direksiyon derisini tamir icin sökmeleri gerekiyordu herhalde sökerken oldu bu iş, aslında delinen yerleri kontrol ettigimde bu kadar saglam bir malzemeyi nasil delmişler hic anlamadim belkide dediginiz gibi icerden disariya dogru bir baskiyla delindi teknik anlamda bir fikrim yok ama boyle olmamasi gerek yani bu delikli halini bilmek can sıkıcı

O iki simetrik delik her direksiyonda var, airbag o deliklere sokulan metal cubuklarla sokuluyor.

Siz kendi aracınızda gördünüz mü? Eğer dediğiniz gibiyse tüm forumdaşlardan rica etsem alt tarafta sizde de buna benzer delikler var mi?

• quote:

quote:

quote:

Siz kendi aracınızda gördünüz mü? Eğer dediğiniz gibiyse tüm forumdaşlardan rica etsem alt tarafta sizde de buna benzer delikler var mi?

Var ama sizinki gibi deforme olmuş değil.

• Merhaba,

Aracimi 12000km bakimina goturecegim, 2015 model oldugu icin garantisi devam etmiyor, borusana ya da sanayiye goturme konusunda cok kararsizim.

Yorumlarinizi alabilir miyim.

Tesekkurler

• quote:

quote:

quote:

Benim aracta da var cizgi halinde ama

• quote:

Orijinalden alıntı: mmrtsc

quote:

Orijinalden alıntı: mentalform

quote:

Orijinalden alıntı: sinan1984

Yıkayınca yeniymiş gibi gözüküyor 😊

Kapı üstleri için krom fitiller bulunuyor mu acaba ? Aracınızın rengine özellikle çok iyi gideceğini düşündüm resmi görünce, benim aracım beyaz bulabilirsem yapacağım sanırım bende.

Zevkler ve renkler tartışılmaz denir bilirsiniz (bence tartışılır da konumuz bu değil) bence de, bu haliyle yani krom çıtasız çok daha şık ve elit duruyor, özellikle de kapı direklerindeki parlak siyah malzemeyle çok uyumlu....

Yine de kromajlı şerit ile yanyana görüldüğünde netleşir en şık görüntü, böyle de güzel tabi ama elit bir görüntüde markalar üst modellerde kromaj detaydan asla vazgeçmiyorlar...

• teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    Ben de bugun gündüz gözüyle baktım. Bahsi geçen durum benim direksiyonun arkasinda da mevcut. Cok hafif bir çizik gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 15 Şubat 2018; 16:50:51 >
  • mentalform M kullanıcısına yanıt
    Kapı ile fitilin birbirine temas ettiği yere 5 tl ye alacağınız bantı çekip o sesten kurtulabilirsiniz. Bende o sesten çok müzdariptim kendim hallettim.
  • zoom_grange kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız ürün geldi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vBuuren

Kapı ile fitilin birbirine temas ettiği yere 5 tl ye alacağınız bantı çekip o sesten kurtulabilirsiniz. Bende o sesten çok müzdariptim kendim hallettim.

Hocam bu bant nasıl bir bant? önerebileceğiniz bir yer var mı ? adı markası ve nereden sipariş verebiliriz?
  • volvole V kullanıcısına yanıt
    Hocam linkteki cassa marka ürünle problemimi çözdüm. Ancak scotch markasının crystal ürünü de bu olayı çözüyor. İkisininde linkini veriyorum.
    Büyük bir kırtasiyede iki ürünü de rahatlıkla bulabilirsiniz.

http://www.cassa.com.tr/Gorunmez-Bant-19-mm-x-33-mt,PR-33.html

https://urun.n11.com/okul-gerecleri/3m-scotch-kristal-bant-1933-P235346796

• quote:

Orijinalden alıntı: vBuuren

Hocam linkteki cassa marka ürünle problemimi çözdüm. Ancak scotch markasının crystal ürünü de bu olayı çözüyor. İkisininde linkini veriyorum.
    Büyük bir kırtasiyede iki ürünü de rahatlıkla bulabilirsiniz.

http://www.cassa.com.tr/Gorunmez-Bant-19-mm-x-33-mt,PR-33.html

https://urun.n11.com/okul-gerecleri/3m-scotch-kristal-bant-1933-P235346796

Çok teşekkürler

• Merhaba,

Sağ aynanın bir kaç defa kendi kendine ayarının bozulduğunu ve biraz aşağı bakacak şekilde konumlandığını gördüm. Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar soyguncu Borusan a paramı kaptırmamak için filtreleri ve yağı kendim alıp sanayide taktıracağım.Bu linkteki filtreler makyajlı 116d otomatik için uyumlumu bilgisi olan var mı?Linkte 2012-2015 yazıyor.

https://m.n11.com/bmw-116d-f20f21-mann-filtre-bakim-seti-2012-2015-P120857974

• Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    Bende kendim aldım taktırdım araç benzinliydi
    MANN iyi bir markadır
    Ben Hengst taktım Yağ 30 Hava 20 Polen 90 - Yağ Castrol 5-30 C3 140 - iscilik 40 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

Merhaba,

Sağ aynanın bir kaç defa kendi kendine ayarının bozulduğunu ve biraz aşağı bakacak şekilde konumlandığını gördüm. Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı?

Geri viteste sağ ayna aşağıya iniyor, onu kast etmiyorsunuz dimi?

O değil ise; Kapı içindeki ayar butonuna fark etmeden basıyor/dokunuyor olabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 17901791179217931794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.