Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
41.142
Cevap
328
Favori
2.502.249
Tıklama
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 14 saat 4 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Mumkun ancak yetkili servis yapmiyor. Cikma parca veya ozel bir servisten alacaginiz parca ile yaptirabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    volvole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Mumkun ancak yetkili servis yapmiyor. Cikma parca veya ozel bir servisten alacaginiz parca ile yaptirabilirsiniz.

İşte o parçaların, bir başka arkadaşımızın aracından iradesi dışında sökülmüş olması ihtimali, kabul edilemez. ALMA, ALDIRTMA..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Serhend88

Zannedersem ongoru trafigi yada kirmizi isigi fazla yaklasmadan once gorup gazdan ayak cekmenizle ve ani frenle yavaslamamamizla alakali.

Sehir ici kullanimda 5 yildiz pek mumkun degil gibi.

Akla yatkın, alakanız için teşekkür ederim.
    |
    |

Bende sizin sorunuza cevap vereyim, CC icin 1700 tl fiyat almistim 2 hafta once.

bu CC fren kontrollü mü, adaptif mi, bizimkilere adaptif olabiliyor mu acaba?

Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım. M direksiyondan çıkan CC ile normal paketlerdeki CC'ler farklı ilk önce onu belirteyim. Aynı tip direksiyondan çıkan CC'ler F serilerinde birbirinde uyumlu montaj ve kodlama sonrası kullanıma hazır hale geliyor. Malum sitede satılırken bile F serileri uyumlu diye satılıyor parçalar.. İstanbul da 750 tl ile 1000 tl arasında rakam vermişti bir kaç yer..
    |
    |
    orkan_pp.1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

quote:

İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar. Bu araci aldigimdan beri katlanir aynanin eksikligini hissediyordum zaten, sonunda da basima bu geldi:) M paket araca katlanir ayna nasil konulmaz onu da aklim almiyor.

Aynen hocam sormayın katlanır aynayı insan arıyor

Bence de oldukça faydalı bir özellik..Ancak herkes bizim gibi düşünüyor olmalı ki, şu aralar İstanbul'da bmw lerimizden katlanır ayna ve nbt ekran çalmak çok moda oldu..
    |
    |

Fren kontrollü hocam, adaptif için ön tarafa sensör lazım galiba.
    |
    |
    mmrtsc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mmrtsc

Arkadaşlar merhaba,

Malumunuz araçlarımızda bir de böyle bir şey var, yani sürüş verimliliği, fakat burada "öngörü" ve "hızlanma" kelimelerinin bir çeviri hatası mı olduğunu yoksa hakikaten benim anlayamadığım bir manaya mı denk geldiğini çözemedim? Sizin bir fikriniz var mı? Ne demek öngörü (neyin öngörüsü) ve hızlanma ne yaparsak bu yıldızları doldurmayı başarabiliyoruz, bilenlerden destek istiyorum..

Bu yeni ekranlar ne güzel olmuş ya.. :(

Yazılımla güncellenemiyor mu acaba 07/17 öncesi üretim araçlarda.
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    Beyler bir sorum olacak 116i 2014 kullanıcısıyım aracım amortisorleri kesik fakat araçdan gelen bir ses bır kaç ustaya götürdüm sorunu bulamadı , aracın sol önden bazen ortadan lıkırtı sesı gelıyor setlerden sert geçince çok hızlıda değil yavasda degıl lık lık ses çok sinir bozucu motor gergi demirlerini sökünce ses azalıyor fakat ses gene var

Orijinalden alıntı: Mert4136

Beyler bir sorum olacak 116i 2014 kullanıcısıyım aracım amortisorleri kesik fakat araçdan gelen bir ses bır kaç ustaya götürdüm sorunu bulamadı , aracın sol önden bazen ortadan lıkırtı sesı gelıyor setlerden sert geçince çok hızlıda değil yavasda degıl lık lık ses çok sinir bozucu motor gergi demirlerini sökünce ses azalıyor fakat ses gene var

Motor takozlarına(kulaklarına) bakıldı mı?

Amortisörleri kesik ne demek ? bunu anlayamadım
    |
    |

Ruhsat gozunden buyuk ihtimal tikirti geliyordur. Daha gecen hafta serviste biseyler yaptilar kesildi ancak biraz kotu cukurda tak diye ses geliyor.
    |
    |
    Mert4136 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Serhend88

Ruhsat gozunden buyuk ihtimal tikirti geliyordur. Daha gecen hafta serviste biseyler yaptilar kesildi ancak biraz kotu cukurda tak diye ses geliyor.

Hocam ruhsat gözü neresi oluyor? bilmediğim bir bölme var sanırım
    "Bildiğini anlatmayan alçaktır" şiarını kendine düstur edinmiş biri olarak araçlarımızın ekranlarında müzik çalınırken çıkabilen fotoğrafların, çözünürlükleri ile alakalı bir kaç bilgi ve görsel paylaşmak istiyorum..

1- Çözünürlüğü ne kadar düşük olursa olsun eğer eşit kenarlı bir fotoğraf (çalınan parçanın albüm kapağını kast ediyorum.)ise araçlarımızın ekranında tam ekran (TAM kare olarak yani) olarak görünüyor. Yani 100 x 100 piksel bile olsa tam ekran (tam kare) olarak görünüyor..
    2- Çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa olsun eğer kare değilse fotoğraf, ekranda da o oranda görünüyor. Yani mevcut kareyi doldurmuyor..

Örneklere bakınca daha iyi anlaşılacak..

Not : Ben genelde, HER BİR PARÇANIN içine bir foto gömdüğümden (bu foto kendime ya da aileme ait fotoğraflarım da olabiliyor) her bir parçada yeni bir görsel oluyor ekranda ve bence güzel oluyor.

• Yüzbaşı
    509 Mesaj

Ben direk fizy'den çalıyorum otomatik çekiyor albüm kapağını :) USB den hiç müzik dinlemedim daha. Acaba kalitesi aynı mı bluetooth ile? Radyoda mesela daha yüksek ses çıkıyor. Bluetoth biraz daha az.
    |
    |
    mmrtsc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ruhsat gozu direksiyonun sol alt caprazinda bulunan bolum. Benim arac oradan ses yapiyordu gicik bir tikirti geliyordu.

Onun disinda motordan geliyor diyorsaniz diger arkadasimizin dedigi gibi kulakciklarda olabilir ve yag kacirmis mi kulaciklar diye bakmak lazim ileride daha ciddi sarsinti yapmaya baslar ve degismesi gerekir.
    |
    |
    volvole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bluetooth da oldugu gibi USB den dinlerken de sesde dusme var. Ancak kalite olarak bence radyo ve bluetoot dan daha iyi.
    |
    |
    NightShadow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CC sorumu cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim

Arkadaşlar iPhone’dan müzik dinlerken (aux) bazı şarkılarda hışır hışır veya hoparlör patlamış gibi ses geliyor,çözümünü bulamadım fikri olan varmı acaba?

|
    |
    Bende bu malum sitede full M direksiyon diye satilan ustunde hem f1 vitesler hemde CC control var, bunlardan alip taktirmayi dusunuyorum, var mi bilgisi olan ne tarz islemler yapiliyor, gercekten 0 mi bu direksiyonlar.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: NightShadow

Ben direk fizy'den çalıyorum otomatik çekiyor albüm kapağını :) USB den hiç müzik dinlemedim daha. Acaba kalitesi aynı mı bluetooth ile? Radyoda mesela daha yüksek ses çıkıyor. Bluetoth biraz daha az.

Bildiğim kadarıyla AN İTİBARİYLE hiçbir frekans/radyo dalgaları vb. ile iletim şekli, direkt (AUX, usb, cd, dvd vb.) iletim şeklinden daha iyi/kayıpsız olamıyor, en azından şimdilik durum bu.
    Dolayısıyla USB ile müzik dinlemek , yine şu an için diyorum, araçlarımızdaki en kaliteli ses dinleme yolu..Ancak tabii ki iyi bir müzik dinlemek için pek çok diğer bileşenin haricinde kaynak da iyi olmalı.. Bu arada hem flac hem usb den dinlendiği halde bazı parçaların sesi bir diğerinden daha yüksek çıkabiliyor, bu da sanırım parçaların kayıt edilirken ki paremetreleriyle alakalı bir şey..

Not : Bugün, çok sevmeme rağmen android li bir telefon kullanmanın iphone kullanmaya göre bir dezavantajını daha gördüm maalesef.. Eşimin iphone telefonu ile Spotify dinlerken parçanın albüm kapakları araç ekranında görüntülenebiliyor ancak benim androidli telefonda (note 4) bu maalesef olmuyor..Sorun benim telefondan mı kaynaklanıyor yoksa genel olarak android yazılımının bir eksiği mi bilemedim..

• Binbaşı
    1530 Mesaj
    1.16*Ed almaya niyetim varda 92 bine buldum bi tane. Kirmizi 50 binde sunroff filan var. Sizce alinir mi?

|
    |
SEO
Bey Azura
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.