Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TM01 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
41.149
Cevap
328
Favori
2.503.382
Tıklama
Giriş
    106 Mesaj

Ayni problem bende de oluyor ve birsey dikkatimi cekti. Ozellikle sokak arasi yada yolun egimi, yuzeyi bozuk asfaltta gittigmde degerler, teker basina dusen agirlik yuzdeleri etkilendigi icin, sizin yazdiginiz gibi karisik oluyor. Duzgun bir asfaltta tekrar kontrol edip bakinca degerler normale donuyor.
    |
    |
    Panthér kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En son lastiklere hava basıp kontrol/sıfırlama yaptıktan sonra düz asfalt sürüşü esnasında kontrol etmştim, tutarsızdı. Tekrar uygun ortamda kontrol edeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Serhend88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tanımlama işlemi 30kmh üzeri hızlarda olur, ne kadar hızlı ve dönüşlü ve frenli kullanırsanız o kadar çabuk yapılır. İşin teorik kısmı böyle ancak normal yolda her türlü etken olduğu için düz de gitseniz yapabiliyor.

Sizin şartlara bağlı yapamamış olabilir, 15dk bile yüksek bir süre o kadar sürmemesi lazım. Dönüşlü bir yolda bir daha deneyin.

Araç lastik basınç sensörlerinin oldukça doğru olduklarını biliyorum, yani benzinlikteki ve elinizdeki basınç ölçerlerden daha güvenilirdir. Ancak lastiklerin basıncı kullanımla değişir, hepsi farklı etkenlere maruz kalıyorlar.
    |
    |
    salvationnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    önden çekişli araçlarda ön teker balanslarında sorun varsa titreme yaptığını biliyoruz ama bizim araçlarda durum nasıl acaba? bilgisi, fikri olan paylaşabilirse sevinirim. einstein olmadığım için çözemedim. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Ripper -- 25 Aralık 2017; 16:25:59 >
    |
    |

Park halinde aracımın aynasını kırıp kaçmışlar, sağolsun olayı gören hayırsever bir vatandaşımız sileceğe, çarpan aracın plakasını bırakmış. Trafiği aradım, vatandaşı(şirket sahibi geldi çarpan şoförlerden birisi) çağırdılar. Tutanak tuttuk ama hasar kaydı olarak çıkacak tabi artık, sağlık olsun diyoruz yapacak bir şey yok.

Geçmiş olsun. Hasar kaydı cikmis olsa bile değer kaybı olmayacaktır. Sonuç olarak ayna :) . Fotoğrafları saklayın.

|
    |
    Zerathull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçmiş olsun.

Bakalım elektro krom ayna BMW'de ne kadarmış?
    |
    |
    2-3 gün önce Acil Sistem hatası almıştım, bu gün tekrarlayınca servisin yolu gözüktü. Cihaza bağlayıp arıza kaydına baktılar ve değişmesi gerektiğini parça sipariş verdiklerini söylediler. Randevusuz gitmem rağmen sıkıntı çıkartmadılar, şaşırdım...

Bu da PURE donanım aracın o güzel jantları ve ön tarafı.

Ellerindeki mevcut JoyPlus araçları 141.000'e verdiklerini söylediler

• Yüzbaşı
    623 Mesaj
    öncelikle herkese iyi akşamlar. arkadaşlar sizlere bir sorum olacak 2009 model comfort 1.16i tüplü 137 binde hasar kayıtsız sadece sol kapısı boyalı bir araç bulduk. fiyat 60 bin tl sizce mantıklı bir seçim midir ? sizler bu aracın içinde kullanıcıları olarak yorumlar mısınız ? herkese şimdiden teşekkürler.
    |
    |

Sanırım dediğiniz gibi oldu %99 larda eve yaklaşmıştım hız düşmüş olabilir trafikten. Dediğiniz gibi tekrar deneyecegim. Teşekkürler
    |
    |
    Fixx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Araç daha 1600 km'deymiş. Acaba ne parçası değişmesi gerekiyormuş? Geçmiş olsun. Pure donanımın jantları çok basit gözüküyor böyle bir araca yakışmadıgı düşüncesindeyim Ama malesef vergi diliminden dolayı her marka böyle araçlar getiriyor. Bir arkadaşım mini cooper countryman bakıyordu kampanyadan dolayı çok uygun bir fiyat vardı.

Aradı araçta neler oldugunu sordu. Manuel klima fln vardı araçta. Neden böyle bir araç satıyorsunuz hiç bir özelliği yok demişti satış temsilcisine. ST'nin cevabı ise ama o bir 'mini'. Sırf marka olsun da özelligi olmasa da olur diye binen bir kesim de var bu araçlara.
    |
    |
    Panthér kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok geçmiş olsun. Şanslıymışsınız ki duyarlı bir vatandaş çarpıp kaçanın plakasını bırakmış. Fakat ne yazıkki herkes bu duyarlılıkta olmayabiliyor.

Böyle vurkaç olayları ile insanların vicdanı nasıl rahat ediyor anlayamıyorum. Bu durumları gördükçe araç içi kameranın ne kadar faydalı olabilecegini düşünmemek elde değil..
    |
    |

F30 CC tuşlu direksiyon F20 ye uyumlumu? Boyutları vs herşeyi aynı diye biliyorum

CC çalıştırmak için sadece kodlama yapmak yeterlimi başka birşey yapmaya gerek varmı?

Ortalama maliyeti montaj kodlama ne kdr tutar?

ACİL cevaplanırsa çok sevinirim

Teşekkürler

Orijinalden alıntı: Zerathull

Arabayı aldım alalı sürekli bir sıkıntı arkadaş:)

Park halinde aracımın aynasını kırıp kaçmışlar, sağolsun olayı gören hayırsever bir vatandaşımız sileceğe, çarpan aracın plakasını bırakmış. Trafiği aradım, vatandaşı(şirket sahibi geldi çarpan şoförlerden birisi) çağırdılar. Tutanak tuttuk ama hasar kaydı olarak çıkacak tabi artık, sağlık olsun diyoruz yapacak bir şey yok.

Öncelikle çok geçmiş olsun..Aynaya vurup kaçan/giden adamın aklına, bir telefon numarası bırakmak gelmemiş mi acaba? Sorsan ne kadar erdemli, ahlaklı ve dini bütün bir vatandaşımızdır, anlata anlata bitirmez kendini..
    |
    |

• Yarbay
    3920 Mesaj
    İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar. Bu araci aldigimdan beri katlanir aynanin eksikligini hissediyordum zaten, sonunda da basima bu geldi:) M paket araca katlanir ayna nasil konulmaz onu da aklim almiyor.

Arkadaşlar merhaba,

Malumunuz araçlarımızda bir de böyle bir şey var, yani sürüş verimliliği, fakat burada "öngörü" ve "hızlanma" kelimelerinin bir çeviri hatası mı olduğunu yoksa hakikaten benim anlayamadığım bir manaya mı denk geldiğini çözemedim? Sizin bir fikriniz var mı? Ne demek öngörü (neyin öngörüsü) ve hızlanma ne yaparsak bu yıldızları doldurmayı başarabiliyoruz, bilenlerden destek istiyorum..

• Binbaşı
    1393 Mesaj
    quote:

İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar. Bu araci aldigimdan beri katlanir aynanin eksikligini hissediyordum zaten, sonunda da basima bu geldi:) M paket araca katlanir ayna nasil konulmaz onu da aklim almiyor.

Aynen hocam sormayın katlanır aynayı insan arıyor

Bende sizin sorunuza cevap vereyim, CC icin 1700 tl fiyat almistim 2 hafta once.

|
    |
    orkan_pp.1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zannedersem ongoru trafigi yada kirmizi isigi fazla yaklasmadan once gorup gazdan ayak cekmenizle ve ani frenle yavaslamamamizla alakali.

Sehir ici kullanimda 5 yildiz pek mumkun degil gibi.
    |
    |
    mmrtsc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Aynaları sonradan katlanır yaptırmak mümkün olmuyor mu acaba?, olmazsa olmaz bir özellik aslında bu, bazen görüyorum hiç ummadığım marka-modellerden adamlar iniyor bi kapı kitliyor, aynalar kapanıyor, fena zoruma gidiyor.
haberler
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.