Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.602
Cevap
311
Favori
2.864.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun.

Bakalım elektro krom ayna BMW'de ne kadarmış?
  • 2-3 gün önce Acil Sistem hatası almıştım, bu gün tekrarlayınca servisin yolu gözüktü. Cihaza bağlayıp arıza kaydına baktılar ve değişmesi gerektiğini parça sipariş verdiklerini söylediler. Randevusuz gitmem rağmen sıkıntı çıkartmadılar, şaşırdım...

Bu da PURE donanım aracın o güzel jantları ve ön tarafı.

Ellerindeki mevcut JoyPlus araçları 141.000'e verdiklerini söylediler
  • öncelikle herkese iyi akşamlar. arkadaşlar sizlere bir sorum olacak 2009 model comfort 1.16i tüplü 137 binde hasar kayıtsız sadece sol kapısı boyalı bir araç bulduk. fiyat 60 bin tl sizce mantıklı bir seçim midir ? sizler bu aracın içinde kullanıcıları olarak yorumlar mısınız ? herkese şimdiden teşekkürler.
  • Fixx kullanıcısına yanıt
    Sanırım dediğiniz gibi oldu %99 larda eve yaklaşmıştım hız düşmüş olabilir trafikten. Dediğiniz gibi tekrar deneyecegim. Teşekkürler
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Araç daha 1600 km'deymiş. Acaba ne parçası değişmesi gerekiyormuş? Geçmiş olsun. Pure donanımın jantları çok basit gözüküyor böyle bir araca yakışmadıgı düşüncesindeyim Ama malesef vergi diliminden dolayı her marka böyle araçlar getiriyor. Bir arkadaşım mini cooper countryman bakıyordu kampanyadan dolayı çok uygun bir fiyat vardı.
    Aradı araçta neler oldugunu sordu. Manuel klima fln vardı araçta. Neden böyle bir araç satıyorsunuz hiç bir özelliği yok demişti satış temsilcisine. ST'nin cevabı ise ama o bir 'mini'. Sırf marka olsun da özelligi olmasa da olur diye binen bir kesim de var bu araçlara.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Şanslıymışsınız ki duyarlı bir vatandaş çarpıp kaçanın plakasını bırakmış. Fakat ne yazıkki herkes bu duyarlılıkta olmayabiliyor.
    Böyle vurkaç olayları ile insanların vicdanı nasıl rahat ediyor anlayamıyorum. Bu durumları gördükçe araç içi kameranın ne kadar faydalı olabilecegini düşünmemek elde değil..
  • Arkadaşlar İyi forumlar

F30 CC tuşlu direksiyon F20 ye uyumlumu? Boyutları vs herşeyi aynı diye biliyorum

CC çalıştırmak için sadece kodlama yapmak yeterlimi başka birşey yapmaya gerek varmı?

Ortalama maliyeti montaj kodlama ne kdr tutar?

ACİL cevaplanırsa çok sevinirim

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Arabayı aldım alalı sürekli bir sıkıntı arkadaş:)
    Park halinde aracımın aynasını kırıp kaçmışlar, sağolsun olayı gören hayırsever bir vatandaşımız sileceğe, çarpan aracın plakasını bırakmış. Trafiği aradım, vatandaşı(şirket sahibi geldi çarpan şoförlerden birisi) çağırdılar. Tutanak tuttuk ama hasar kaydı olarak çıkacak tabi artık, sağlık olsun diyoruz yapacak bir şey yok.

Öncelikle çok geçmiş olsun..Aynaya vurup kaçan/giden adamın aklına, bir telefon numarası bırakmak gelmemiş mi acaba? Sorsan ne kadar erdemli, ahlaklı ve dini bütün bir vatandaşımızdır, anlata anlata bitirmez kendini..
  • İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar. Bu araci aldigimdan beri katlanir aynanin eksikligini hissediyordum zaten, sonunda da basima bu geldi:) M paket araca katlanir ayna nasil konulmaz onu da aklim almiyor.

• Arkadaşlar merhaba,

Malumunuz araçlarımızda bir de böyle bir şey var, yani sürüş verimliliği, fakat burada "öngörü" ve "hızlanma" kelimelerinin bir çeviri hatası mı olduğunu yoksa hakikaten benim anlayamadığım bir manaya mı denk geldiğini çözemedim? Sizin bir fikriniz var mı? Ne demek öngörü (neyin öngörüsü) ve hızlanma ne yaparsak bu yıldızları doldurmayı başarabiliyoruz, bilenlerden destek istiyorum..
  • quote:

İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar. Bu araci aldigimdan beri katlanir aynanin eksikligini hissediyordum zaten, sonunda da basima bu geldi:) M paket araca katlanir ayna nasil konulmaz onu da aklim almiyor.

Aynen hocam sormayın katlanır aynayı insan arıyor

• orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt
    Bende sizin sorunuza cevap vereyim, CC icin 1700 tl fiyat almistim 2 hafta once.

• Zannedersem ongoru trafigi yada kirmizi isigi fazla yaklasmadan once gorup gazdan ayak cekmenizle ve ani frenle yavaslamamamizla alakali.

Sehir ici kullanimda 5 yildiz pek mumkun degil gibi.
  • quote:

İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar. Bu araci aldigimdan beri katlanir aynanin eksikligini hissediyordum zaten, sonunda da basima bu geldi:) M paket araca katlanir ayna nasil konulmaz onu da aklim almiyor.

Aynaları sonradan katlanır yaptırmak mümkün olmuyor mu acaba?, olmazsa olmaz bir özellik aslında bu, bazen görüyorum hiç ummadığım marka-modellerden adamlar iniyor bi kapı kitliyor, aynalar kapanıyor, fena zoruma gidiyor.
  • volvole V kullanıcısına yanıt
    Mumkun ancak yetkili servis yapmiyor. Cikma parca veya ozel bir servisten alacaginiz parca ile yaptirabilirsiniz.

• quote:

Mumkun ancak yetkili servis yapmiyor. Cikma parca veya ozel bir servisten alacaginiz parca ile yaptirabilirsiniz.

İşte o parçaların, bir başka arkadaşımızın aracından iradesi dışında sökülmüş olması ihtimali, kabul edilemez. ALMA, ALDIRTMA..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhend88

Zannedersem ongoru trafigi yada kirmizi isigi fazla yaklasmadan once gorup gazdan ayak cekmenizle ve ani frenle yavaslamamamizla alakali.

Sehir ici kullanimda 5 yildiz pek mumkun degil gibi.

Akla yatkın, alakanız için teşekkür ederim.
  • quote:

Bende sizin sorunuza cevap vereyim, CC icin 1700 tl fiyat almistim 2 hafta once.

bu CC fren kontrollü mü, adaptif mi, bizimkilere adaptif olabiliyor mu acaba?
  • orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım. M direksiyondan çıkan CC ile normal paketlerdeki CC'ler farklı ilk önce onu belirteyim. Aynı tip direksiyondan çıkan CC'ler F serilerinde birbirinde uyumlu montaj ve kodlama sonrası kullanıma hazır hale geliyor. Malum sitede satılırken bile F serileri uyumlu diye satılıyor parçalar.. İstanbul da 750 tl ile 1000 tl arasında rakam vermişti bir kaç yer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

quote:

Aynen hocam sormayın katlanır aynayı insan arıyor

Bence de oldukça faydalı bir özellik..Ancak herkes bizim gibi düşünüyor olmalı ki, şu aralar İstanbul'da bmw lerimizden katlanır ayna ve nbt ekran çalmak çok moda oldu..
  • 
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.