Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1756. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17541755175617571758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalamare

Merhabalar, connecteddrive Türkiye de başladımı, kullanabiliyormuyuz?

Ben kullanıyorum, ancak çok memnun olduğumu söyleyemem..

Spotify için almıştım aslında, kablo ile bağlamak gerekiyor uygulama olarak ekranda kullanmak için, çok lüzumlu mu? Bence değil. Telefon zaten elimin altında hemen. Spotify dışında bir uygulama görmedim ben. (NBT ekranlarda sanırım Apple CarPlay de kullanılabiliyor bu sayede ama bende yok zaten o yüzden ilgilenmedim :) )

Bunun dışında BMW Online diye bir şey var. Ülke bilgileri, yakındaki park yerleri (İspark ile anlaşmışlar), hava durumu, haberler (RSS Feed üzerinden) gibi şeyler var. Ama girmek çıkmak çok uzun sürüyor.

Ayrıca BMW Remote da aldım. Bence kullanışsız. Denemek için arabanın kapılarını açayım dedim, abartısız 30 saniye sürdü. Kalan yakıtı ve menzili gösteriyor ama yine kablo ile bağlı olmazsa güncellemiyor bu verileri.

• darsheas kullanıcısına yanıt
    ben de merak ediyordum nbt ekranı değiştirmeden çok bir anlamı yok galiba teşekkürler açıklama için
  • Arkadaşlar iyi forumlar

Bazı ilanlarda far yıkaması olmayıp ama xenon olan f20 ler görüyorum (makyajsız) sonradan takılma.

Holojen farları çevirmek için bir çözümü olan varmı veya yaptıran

Bi-xenon olması çok mühim değil, nasıl bir uygulama yapılabilir fikri olan varsa çok sevinirim

Çıkma bi-xenon bulsak oda çözüm olmuyor far yıkama yükseklik ayarı,xenon motoru vs vs zaten değmez fakat yaptıranlar farklı bir yöntemle yaptırıyor ve bu yöntemin nasıl olduğunu bilen biri aydınlatırsa gerçekten çok iyi olucak

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt
    Böyle birşey yapmayın, yapanlarında insanların canına kastettiğini bilin, sonradan yapılan xenon uygulamaları karşıdan gelenin gözünü alıyor, zaten bu uygulama tüv standarlarında ağır kusur olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmrtsc

Arkadaşlar, kırmızı içine aldığım ikon neyi gösteriyor? Bir de bir arkadaş bana, seyahat bilgisayarı ile araç bilgisayarı arasındaki farkı izah edebilir mi?
    Göründüğü kadarıyla her ikisi de km yi sıfırlıyor, niye isimleri farklı ki bunların?
    Şimdiden teşekkür ederim.

110 saat kullanmışsınız,ilk hareket saatiniz 16..Aslında orada saatin çok da luzumu yok uzun süre kullanıldığı için o günün tarihini atsa daha iyi olurdu.Bu ekranın en önemli eksğide ekran boyutunda analog görünümlü bir saat bence.Şık olurdu arabada kolayca görebilecek bir saat yok.
    Ben de seyahat bilgisayarını depodan depoya sıfırlıyorum,araç bilgisayarına da aldığımdan beri dokunmadım. en genel ortalama tüketimi araç bilgisayarı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Böyle birşey yapmayın, yapanlarında insanların canına kastettiğini bilin, sonradan yapılan xenon uygulamaları karşıdan gelenin gözünü alıyor, zaten bu uygulama tüv standarlarında ağır kusur olarak geçiyor.

Hocam trafikte tehlike yaratacak xenon takacak olsam buraya yazmadan holojenleri çıkarır yerine xenonları otutturrum, sizin tabirinizle çakma xenon olur lakin benim anlatmaya çalıştığım farklı bir metod

Teşekkürler uyarınız için

• orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman bahsettiğiniz uygulamanın yapıldığı araç ilanlarından örnek link koyabilir misiniz? Tam anlayamdım gerçekten bahsettiğiniz değişimi

• quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Hocam o zaman bahsettiğiniz uygulamanın yapıldığı araç ilanlarından örnek link koyabilir misiniz? Tam anlayamdım gerçekten bahsettiğiniz değişimi

Tabikide hocam, ilanlardan aklımda kalan foto alıp ekliyorum

• darsheas kullanıcısına yanıt
    Bende 275 tl verip actirsam mi diyordum bu yorumlardan sonra pek ihtiyac olmadigi belli oldu. Tesekkurler.
  • Merhabalar 118i lci kullanıyorum

Ankara'da periyodik bakım vb işler için önerebileceğiniz özel servis varmıdır?

Ayrıca bu arabanın servis çizelgesi gibi bir dökümanı varmıdır? (60 binde buji değişicek 90 binde şanzuman yağı değişicek gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhend88

Bende 275 tl verip actirsam mi diyordum bu yorumlardan sonra pek ihtiyac olmadigi belli oldu. Tesekkurler.

Bildiğim fiyatı 1650 TL,

Svg

• quote:

Orijinalden alıntı: darsheas

quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

Merhabalar, connecteddrive Türkiye de başladımı, kullanabiliyormuyuz?

Ben kullanıyorum, ancak çok memnun olduğumu söyleyemem..

Spotify için almıştım aslında, kablo ile bağlamak gerekiyor uygulama olarak ekranda kullanmak için, çok lüzumlu mu? Bence değil. Telefon zaten elimin altında hemen. Spotify dışında bir uygulama görmedim ben. (NBT ekranlarda sanırım Apple CarPlay de kullanılabiliyor bu sayede ama bende yok zaten o yüzden ilgilenmedim :) )

Bunun dışında BMW Online diye bir şey var. Ülke bilgileri, yakındaki park yerleri (İspark ile anlaşmışlar), hava durumu, haberler (RSS Feed üzerinden) gibi şeyler var. Ama girmek çıkmak çok uzun sürüyor.

Ayrıca BMW Remote da aldım. Bence kullanışsız. Denemek için arabanın kapılarını açayım dedim, abartısız 30 saniye sürdü. Kalan yakıtı ve menzili gösteriyor ama yine kablo ile bağlı olmazsa güncellemiyor bu verileri.

Açıklamalar için teşekkür ederim

Svg

• Panthér kullanıcısına yanıt
    4,2 lt aldığını söyledi sanayide yağı değiştiren kişi. Mobil 1 ESP 5w-30 dan sonra Motula geçtim. Hala memnunum, vites geçişleri çok yumuşadı. Alakası yok dediler ama ben fark ettiğimi yazayım. Bir de çekişi biraz azalmış olabilir ondan emin olamadım.

• 29/12/2015 tescilli aracıma 1.500 tl kasko fiyatı çıkıyor, normalmidir?

• UNiCoDE U kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Serhend88 kullanıcısına yanıt
    Tek başına uzaktan kontrolü kullanamıyorsunuz. Önce 1650 TL'lik hizmeti almalısınız.
  • - ilk aracınız mı, kaç yıldır araç kaskosu yaptırıyorsunuz, hasarsızlık indirimi seviyeniz nedir
    - araç dizel mi benzinli mi donanım seviyesi nedir, kısaca kasko bedeli nedir
    - kaç yaşındasınız
    - mesleğiniz nedir (bazı kasko şirketlerinin bazı mesleklere indirim yapması sebebiyle)
    - kaskonun teminatları ve limitleri nelerdir
    - kasko şirketi hangi şirket, diğer şirketler ne gibi teminatlarla ne civarda fiyat çıkarıyor

gibi bir takım soruları kendi kendinize cevaplayabilirsiniz ve boylece kendiniz icin optimum kaskoyu tespit edebilirsiniz.
  • ygt52 Y kullanıcısına yanıt
    Aracım 2013 1.16d Sportline ve ilk sahibiyim. Ankara Ecufast'te yazılım yaptırdım. Araç 148 HP ve 320 NM tork değeri veriyor dynoda. Ayrıca Trafiğe kapalı yolda son hız testi yaptım ve 232 km'ye kadar çıktı araç.Sakin kullanımda yaklaşık 0,8 daha az yakması da cabası. Çok sıkıştırmazsanız sorun çıkartacağını düşünmüyorum. Bir de bakım aralıklarını kısaltmak lazım.
  • Bana 3500 Tlden aşağı çıkmıyor arkadaşın belirttiği bazı sebeblerden ötürü
  • kexey kullanıcısına yanıt
    Şaşmaz'da Efe Mekanik Uğur Usta'yı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 17541755175617571758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.