Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1728. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17261727172817291730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ürün için link alabilir miyim rica etsem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    En azından güç var hocam.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Bende öyle diyorum kendime.

• quote:

Orijinalden alıntı: klavye_414

Arkadaslar henuz 400km olan aracimda duz yolda ilerlerken gaza dokunup cektigimde araba hizlanmasıni bitirdikten sonra arka taraftan tak diye bir ses geliyor. Depodan mi geliyor acaba ?

5 kasayı bilmiyorum ama 1 ve 3 te depoda dalgakıran olnadığı için o ses depodan geliyor.Yakıt çalkalanma sesi.Araçlarınız dizel olmadığı için sessiz ortamda duyuyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: mmrtsc

Arkadaşlar,
    Aranızda hiç araç yazılımını update eden var mı? Update sonrası birşey değişti mi?

Not : Benim araç imzamdaki gibi ve eylül 2017 üretimi..
    Mevcut yazılım versiyonu olarak : Telefon : TT-001.041.002
    Mevcut yazılım versiyonu olarak : Medya : MT-001.041.002

BMW sitesinden kontrol ettiğimde bir güncelleme olduğu görünüyor , güncelleme dosyasının ismi ise: UPD07012.bin şeklinde..

Sizdeki versiyon numaraları filan benzer mi benimkiyle acaba?..

Teşekkürlerimle..

Mevcut versiyonlar nedir kontrol etmedim yarın unutmazsam bakayım.

Dosyayı konu içinde arattım, 2015 yılında da aynı dosya varmış ve konuşuluyormuş. Dosya pek güncel değil gibi? Güncelleme ne ile ilgili acaba?https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/109905247

ek.

Şasi numarasından kontrol ettim, benim araç için güncelleme gözükmüyor.

quote:

Mevcut yazılım versiyonu olarak : Telefon : TT-001.041.002
    Mevcut yazılım versiyonu olarak : Medya : MT-001.041.002

Aynı versiyon var, kontrol ettim güncelleme gözükmüyor.

• 22km ortalama hıza göre tüketim de normal sayılır.

Uzun yolda çoğu araç sahibini üzmüyor, zaten yılda kaç kez uzun yol yapıyoruz ki? Beklenenden 1lt fazla yaksa çok bir şey değişmez, o yüzden ben nette verilen şehirdışı tüketimlerini hiç dikkate almam.
  • Herkese selamlar,

Ocak ayında aranıza katılmayı planlıyorum.

Hangi paketin ne içerdiğini tam olarak bilmiyorum.

İlk BMW aracım olacak. Biraz heyecanlıyım.=)

Almışken en dolusunu almak istiyorum. 1.16d modelini düşünüyorum.

Paket(donanım) olarak tavsiyelerinizi almak isterim.

Teşekkürler
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Ürün fena değil ama her yer plastik durunca pek hoş olmamış sanki?

Ben aldığım bu araç ile ilk defa kauçuk paspas kullandım, daha önce hediye edilmesine rağmen hiiç kullanmamıştım. Görüntüsünü hiç sevememiştim. Bu sefer kullanayım dedim ama verilen kauçuk paspaslar da yan ürün olunca ölçü problemi olmuş, küçük duruyor.

Kumaş paspasları koysam üzerine de kauçukları koysam bu sefer kalın ve yüksek oluyor, altındakini çıkartsam kauçuk paspas küçük olduğu için pislik kenarda birikip taban halısını kirletiyor. Çözüm bulmam lazım??

Orjinal paspas boyunda ince siyah malzeme kestirip alta sereyim üzerine de kauçuk paspası atayım, diyorum?
  • justiceguy J kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta dalga geçiyordunuz bmw 3,4 serisiyle başlar diye a4 quatro falan diyodunuz bazılarımızın hayalleri sizin hayatınızdı sanırım ama suan bizim hayatımız 1 serisi ocakta sizin hayaliniz olmuş. Hayırlı olsun şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdllh34 -- 25 Kasım 2017; 21:58:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdllh34

Geçen hafta dalga geçiyordunuz bmw 3,4 serisiyle başlar diye a4 quatro falan diyodunuz bazılarımızın hayalleri sizin hayatınızdı sanırım ama suan bizim hayatımız 1 serisi ocakta sizin hayaliniz olmuş. Hayırlı olsun şimdiden.

Çok yaşayın...

• Bu gaz pedalından rahatsız olan var mı?

Ayak tabanı ile yapılan dozajlama bana yorucu geliyor, askılı sistem pedalları kullanırken dozajlama daha kolay gibi? Hem ayak bileği de o kadar yorulmuyor. Bu sistemde paspasın pedal üzerine doğru kayması da sakınca yaratmaz mı?

2012 CivicHB aracım vardı o da böyleydi ve pek sevmezdim. Ben ayak ucu ile basmayı seviyorum bu pedal sistemi ona izin vermiyor.

BMW 1 SERİSİ F20

Çaresi yok alışacağız artık.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Hocam alışınca emin olun üstten olan rahatsız edici olucak:) bu arada ben borusanın verdiği kışlıkları dün serdim gayet güzel oldu.

• https://forum.donanimhaber.com/istanbul-da-muhtesem-borusan-arac-koleksiyonu--130054031

•  BMW 1 SERİSİ F20

Arkadaşlar bu aralar konu paspastan açılmış iken fikir vermesi adına kırmızı şerit sportline paspas resmî paylaşayım dedim

Çok kaliteli gerçekten, paspas buymuş diyebileceğiniz kalitede kalınlıkta ve ağırlıkta

İyi forumlar

• Abdllh34 A kullanıcısına yanıt
    Hem öyle hem böyle hocam.

A4'ü ailecek kullanıyoruz.

BMW kardeşimin olacak.

Evet tavsiyeleri alabilir miyim?

@Panther
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

BMW 1 SERİSİ F20

Arkadaşlar bu aralar konu paspastan açılmış iken fikir vermesi adına kırmızı şerit sportline paspas resmî paylaşayım dedim

Çok kaliteli gerçekten, paspas buymuş diyebileceğiniz kalitede kalınlıkta ve ağırlıkta

İyi forumlar

Biraz inceledim, güzel ürün. Biraz fiyatı fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: justiceguy

Hem öyle hem böyle hocam.

A4'ü ailecek kullanıyoruz.

BMW kardeşimin olacak.

Evet tavsiyeleri alabilir miyim?

@Panther

bmv 3.4.5.6.7..diye başlayıp gider
    kullanmadığınız ürün için klavye başı infaz tarif edilemez ego..
    ironi içerir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 26 Kasım 2017; 7:22:22 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

BMW 1 SERİSİ F20

İyi forumlar

Biraz inceledim, güzel ürün. Biraz fiyatı fazla.

bu işler göreceli bende bu ürünü beğenmedim derinlik detaylı paspasları seviyorum toz ve çamur yağmur vs gibi..
    şu linkteki ürün tam bana göre idi..
    ama onu çinden ne getirecek internet fenomen liğim nede
    sabrım var.
    https://www.aliexpress.com/item/lane-legend-case-for-BYD-F3-2014-2016-high-quality-floor-case-car-floor-mats-car/32826376370.html?spm=2114.search0203.3.76.azfSGg&s=p&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10151_10065_10344_10068_10345_10342_10343_10340_10172_10341_10541_10562_10084_10083_10307_10539_10312_10059_10313_10314_10534_10533_100031_10604_10603_10103_10594_10557_10596_10595_10142_10107,searchweb201603_25,ppcSwitch_5_ppcChannel&btsid=54fb54e1-0924-4f73-9a59-80adcf589514&rmStoreLevelAB=5

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Hocam ürün için link alabilir miyim rica etsem?

satıcının onlarca ilanı var.
    özellikle linkini bulamadım adrese gittim aldım.
    netdede adresleri var
    Aksoy tuning Güngören Mehmet bey size yardımcı olur.
  • quote:

Ürün fena değil ama her yer plastik durunca pek hoş olmamış sanki?

Ben aldığım bu araç ile ilk defa kauçuk paspas kullandım, daha önce hediye edilmesine rağmen hiiç kullanmamıştım. Görüntüsünü hiç sevememiştim. Bu sefer kullanayım dedim ama verilen kauçuk paspaslar da yan ürün olunca ölçü problemi olmuş, küçük duruyor.

Kumaş paspasları koysam üzerine de kauçukları koysam bu sefer kalın ve yüksek oluyor, altındakini çıkartsam kauçuk paspas küçük olduğu için pislik kenarda birikip taban halısını kirletiyor. Çözüm bulmam lazım??

Orjinal paspas boyunda ince siyah malzeme kestirip alta sereyim üzerine de kauçuk paspası atayım, diyorum?

ne beklediğinize göre değişen bir olay benimde dayanamadığım pedal diplerinin oralarında toz toprak vs birikmesi buna yağmur çamur
    gibi türevlerde dahil..
    derinlik algısı bu birikintileri toplama adına güzel bir kot farkı yaratarak bu sorunu çözüyor
    ama estetik adına çok şeyler katarmı derseniz evet her yer siyah
    gönül isterdi olaya birazda renk gelsin ama ülkemizde aksesuar bulmak ve kendi standartlarınıza uydurmak mesele
    oto döşemeci tanıdığım ustalar var aslında lakin şu linkini verdiğim aliexpres teki paspası yapma beceri ve teknik ekipmanlarından
    yoksunlar.
    ortaya fiyat performans ürünleri kalıyor malesef

• 
Sayfa: önceki 17261727172817291730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.