Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1637. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan27m

quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

quote:

Orijinalden alıntı: kaan27m

quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

Aranızda iki çocuğu olup da bu aracın(f20) sahibi olan var mı? Varsa eğer benim de f20 almam için o şahıs veya şahısların gazına ihtiyacım var 😊

İç hacim ve bagaj acısından f20 nin diğer c segmenti hb araclardan hiç farkı yok. Astra, golf ve f20 yi kullanan biri olarak soyluyorum bunları. Soz konusu bagajda bebek puseti ve esyaları ise c segmenti arac zaten sıkıntı. Ama 3 yas ustu cocuk için sıkıntı yasamazsınız. F20 nşn en buyuk sıkıntısı koltuk içine giren emniyet kemeri baglantısı. Cocuklar bunu basaramıyor. Sizde oto koltuguna oturttuktan sonra emniyet kemerini takmakta zorlanacaksınız. BMW bunu neden duzeltmemiş anlamıyorum.

zaten şuan kullandığım araç golf 7, bana bagaj ve iç hacim hayli hayli yetiyor ama manuel, otomatik vitese geçmek istiyorum ve tercihimi en sağlam ve zevkli zf şanzumandan yana kullanmak istiyorum, çocuklarım 6 ve 2 yaşındalar, bagaja bebek arabası filan koymuyorum artık o yüzden bagajdan yana sıkıntım olmaz, golfun bagajı da yetiyor zaten, tek düşündüğüm arka tarafta sıkıntı yaşarmıyım, golfu ararmıyım, diğer seçeneğim de a3 sedan, ikisi arasında kaldım

Cocugun emniyet kemeri takamama ve benim kapımda neden esya gozU yok mızmızı dısında sorun yasayacagını sanmıyorum.

Bazı araçlar da saklama alanı var. Her ne kadar büyüp olmasa da arka kapılarda cep, ön koltuk arkalarında file mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekomeko

Istanbul şehir içi trafiği 33-35 km civarı

Teşekkürler.

Antalya'da sajkin sürüş ile 27km ortalamam var, 8-8.3lt arası olur diye tahmin ediyorum
  • Günaydın arklar. Usb'den müzik dinleyen kimse yok mu çoğu şarkının görüntülenememe sorununu yaşayanınız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ssautomotors-dan-bmw-1.18i-m-sport-plus-472826804/detay

Arkadaşlar, şu araç için görüşleriniz nelerdir?

Alınır mı bu fiyata? Veya başka alternatifiniz var mı?

Benim için 1,18i olması ve recaro öncelik. Ama düzgün bir sportline bulamıyorum, M pakette güzele benziyor...
  • Çok istiyor bence . Ben mayfest e 107 istiyorum tabi boya var aracımda .

• quote:

Orijinalden alıntı: copural

Çok istiyor bence . Ben mayfest e 107 istiyorum tabi boya var aracımda .

Hocam şu anda ilanlara bakıyorum, inanın araba yok piyasada.

Aslında kafamda sportline var, ama onda da düzgün araba yok. Bunun kmsi düşük, boya da önemsiz açıkçası bir lokal var. Birde beyaz olması benim için önemli.
  • Merak ettim de. Bizim zf 8 şanzıman maşallah harika. Başka hangi markalar kullanıyor? Mesela Mercedes kullanıyor mu?

• MGÜ kullanıcısına yanıt
    Honda yeni CRV lerde kullanıyor 9 ileri. Süper.
  • muhoi M kullanıcısına yanıt
    Buradan her ikinize de cevap verebilmiş olur muyum bilmiyorum ama bence gaza gelme ihtimaliniz düşük. Benim bir buçuk yaşıda kızım var, koltuğuna oturdu mu arkada oturma şansınız sıfır. 3 yetişkin arkaya zaten zar zor sığıyor. Eşiniz ile ön tarafta oturur çocuklar da arkada oturacak diyorsanız o zaman sığabilirsiniz fakat eşiniz yada sizden biri illaki arkada oturacak ise zor. İnanın ben aracı almadan önce bu kadar dar olacağını hesap edememişim sanırım. Bazen sat şunu git 2013 3 seris al diyor ama sağlam birşey yok piyasada. :)

Yinede test etmeyen gidin bayiye, oturun şöyle güzelce. Para sorunu yok ise joy pakete bulaşmayın yeter. Koltuklar iş yeri koltuklarımdan daha kalitesiz. :)
  • Temmuz üretimli bizim yeni araçlarda Apple CarPlay satın alınabiliyor mu bilgisi olan var mı?Apple CarPlay için illa büyük ekran gerekmiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Buradan her ikinize de cevap verebilmiş olur muyum bilmiyorum ama bence gaza gelme ihtimaliniz düşük. Benim bir buçuk yaşıda kızım var, koltuğuna oturdu mu arkada oturma şansınız sıfır. 3 yetişkin arkaya zaten zar zor sığıyor. Eşiniz ile ön tarafta oturur çocuklar da arkada oturacak diyorsanız o zaman sığabilirsiniz fakat eşiniz yada sizden biri illaki arkada oturacak ise zor. İnanın ben aracı almadan önce bu kadar dar olacağını hesap edememişim sanırım. Bazen sat şunu git 2013 3 seris al diyor ama sağlam birşey yok piyasada. :)

Yinede test etmeyen gidin bayiye, oturun şöyle güzelce. Para sorunu yok ise joy pakete bulaşmayın yeter. Koltuklar iş yeri koltuklarımdan daha kalitesiz. :)

2 sene önce 1,16d vardı bende sportline paket. Sonra birşeyler oldu sattım aracı.

Şimdi hiç alakası yok ama captiva var. Fiyatına göre bence çok güzel araç ama bize de bmw hastalığı bir kere geçti. Daha iflah olmayız.

3 serisi için bende size katılıyorum ama bütçeyi çok aşmam lazım. Boş olanlarını da almak istemiyorum. Çünkü biliyorum, aldıktan sonra pişman olacağım. Birde 3,16i olacak, sonra yok chipti, yazılımdı vs uğraş dur.

3 yaşındaki oğlum artık koltuğa oturmuyor, sıkılıyor. Kızımda çok ufak zaten, büyüseler bile bizi çıkarır 5-6 sene diye tahmin ediyorum.

• Arkadaşlar araba almak üzereyim beyaz renk 1.16d. Fiyatta indirimden ziyade opsiyon almak istiyorum. Bayide ne almamı önerirsiniz. Paspas ve boya koruma vereceğini söyledi. Kaput filmi de istiyeceğim, ön park sensörü vermeyecek heralde, istedim fakat takılma aşamasında sadece işçilik vs almam dedi. Parça bedelini alıyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Temmuz üretimli bizim yeni araçlarda Apple CarPlay satın alınabiliyor mu bilgisi olan var mı?Apple CarPlay için illa büyük ekran gerekmiyor sanırım.

Bo soruyu bende merak ettim, öğrenirseniz söyleyebilir misiniz acaba?

• yazdığınızı görünce gözümden birkaç damla yaş geldi. :')
  • Caneroz1907 kullanıcısına yanıt
    Neyse ki hallettim uğraşa uğraşa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Arkadaşlar araba almak üzereyim beyaz renk 1.16d. Fiyatta indirimden ziyade opsiyon almak istiyorum. Bayide ne almamı önerirsiniz. Paspas ve boya koruma vereceğini söyledi. Kaput filmi de istiyeceğim, ön park sensörü vermeyecek heralde, istedim fakat takılma aşamasında sadece işçilik vs almam dedi. Parça bedelini alıyor yani.

ön park sensörünü servis takar ama tamponu değiştirir,vitesin yanıdaki düğmeyi koymak için o bölgeyi de değiştirir bildiğim kadarıyla ve sizden 5000 tl den fazla alır.Zaten pek bir işciliği olmaz.Sök tak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGÜ

Merak ettim de. Bizim zf 8 şanzıman maşallah harika. Başka hangi markalar kullanıyor? Mesela Mercedes kullanıyor mu?

Alfa romeo, aston martin, audi, vw, bentley, dodge, jaguar, jeep, maserati, rolls royce, honda, land rover falan... Tabii her modellerinde yok, değişiyor. Mesela Vw'de sadece Amarok'da, Alfa'da Giulia ve Stelvio'da var.
  • merhaba bmw F20 aracım satılıktır.

İlan Numarası:465995949(sahibinden.com)

Fiyat:82.750

İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BankofArm -- 7 Eylül 2017; 8:19:4 >
  • Arkadaşlar araçlarını yeni alanlara hayırlı olsun.
    Temmuz sonrası üretim yeni makyajlı kasalarda gelişmiş gösterge panelinde kodlama yapılmadan
    fabrikasyon dijital hız görünüyor mu?
    Özellikle joy plus olanlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salula

Arkadaşlar araçlarını yeni alanlara hayırlı olsun.
    Temmuz sonrası üretim yeni makyajlı kasalarda gelişmiş gösterge panelinde kodlama yapılmadan
    fabrikasyon dijital hız görünüyor mu?
    Özellikle joy plus olanlarda?

Görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.