Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gokhan68
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
43.602
Cevap
311
Favori
2.864.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok ilginç, merak ettim açıkcası diğer 2016 model araçlarda da var mı. Bu yoğunlukta pas pek normal gözükmüyor. Benzer bir sıkıntı 1 serisi ilk çıktığımda koltuk altlarındaki metal ızgaralarda vardı. Baya bir konuşuldu, değişimler oldu. Bakalım bu neymiş. Takip etmek lazım. Servise mutlaka gitmelisiniz.
  • 2014 170 hp 118i araca yağ alacağım.

Mobil 1 0w40 mı yoksa mobil 1 5w 30 mu alayım sizce?

Ayrıca hangisi daha sessiz çalıştırır sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joyplus benzinli araclari 125 e birakiyor kosifler ilgilenlere duyurulur mayfest muhabbetine 1 hafta once 150 ye birakiyoruz diyorlardi bu nasil satis taktigiyse artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

joyplus benzinli araclari 125 e birakiyor kosifler ilgilenlere duyurulur mayfest muhabbetine 1 hafta once 150 ye birakiyoruz diyorlardi bu nasil satis taktigiyse artik

Valla bu satış politikasıyla işleri zor. Pazar günü Borusan'a uğradım indirim oranı %3, kredi kampanyası yok... Bir de Mayfest'e özel fiyatlar, yersen... Audi Mayıs kampanyasını açıkladı; %10'a yakın indirim + 50bin 24 ay Sıfır Faiz. Zannedersiniz Premium markalarda satışı dibe vuran BMW değil...
  • Merhaba,

2015 model 21000 km deki 116i F20 benzinli aracımın 2. bakımını garanti bittiği için özelde yaptırmayı düşünüyorum. yağ, yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresi değişecek sanırım. balatalarla ilgili idrive da herhangi bir uyarı görmedim. 30 bin den sonra değişir diye düşünüyorum.
    Bu bahsettiğim filtreleri almamı önereceğiniz bir yer var mı? Mann marka düşünüyorum. Yağ için de castrol 5w30 diye biliyorum. Yakın zamanda bu işlemleri yapan yaptıran arkadaş varsa bilgi paylaşırsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler..
  • sammykunny kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende olmuştu. kameranın hafif açısı bozulmuş. Elimi tamponun altından soktum yerine oturttum düzeldi. Mahallede top oynayan çocukların topu falan geldi herhalde.
  • Arkadan itişli sınıfını son temsilcisi bir ufak makyaj daha yedi benim gibi uzun zamandır almayı düşünenler için son fırsat fiyatlara da bağlı olarak tabi.

İç mekan ufak dokunuşlarla biraz daha modernleşmiş dış mekana fazla dokunmamışlar özellikle makyajlı 3 serisi gibi farları bozmamaları iyi olmuş.

Umarım şu fiyatlar bir nebze daha alınabilir olur ve daha önemlisi artık dolu paket 1 serisi getirmeleri lazım bu son makyaj ile.

• Fiyatlar güncellenmiş M Plus 147.400'e düşmüş ikinci makyajla bu fiyat çok artmazsa BMW tekrar araç satmak istiyor heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: canbye

quote:

joyplus benzinli araclari 125 e birakiyor kosifler ilgilenlere duyurulur mayfest muhabbetine 1 hafta once 150 ye birakiyoruz diyorlardi bu nasil satis taktigiyse artik

Valla bu satış politikasıyla işleri zor. Pazar günü Borusan'a uğradım indirim oranı %3, kredi kampanyası yok... Bir de Mayfest'e özel fiyatlar, yersen... Audi Mayıs kampanyasını açıkladı; %10'a yakın indirim + 50bin 24 ay Sıfır Faiz. Zannedersiniz Premium markalarda satışı dibe vuran BMW değil...

Audi 83.000'e verdiği a3 1.0'ı şimdi 30bin TL daha fazla fiyata satıyor. Bmw'de bu oranda zam yok...
    Önce ve sonraya bakalım, ondan sonra doğru yönlendirelim. Bmw sempatizanı değilim, ama Audi'de keriz avına çıkmış haberiniz yok
  • johnkoot J kullanıcısına yanıt
    Paylasimlariniza bakmamistim bakim simdi. Ses uzaktan geldigi icin net soyliyemiycem ama metalik sesten ziyade takirti gibi. Araba calismiyorken ve bagaj kapaliyken bagaj tarafini ustten hizlica salladigimda da benzer bi ses geliyor sanki bagaj tam kapanmiyoelrmus gibi. Haftaya kosiflerden randevu aldim goturucem

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 12 Mayıs 2017; 1:23:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edysch

Çok ilginç, merak ettim açıkcası diğer 2016 model araçlarda da var mı. Bu yoğunlukta pas pek normal gözükmüyor. Benzer bir sıkıntı 1 serisi ilk çıktığımda koltuk altlarındaki metal ızgaralarda vardı. Baya bir konuşuldu, değişimler oldu. Bakalım bu neymiş. Takip etmek lazım. Servise mutlaka gitmelisiniz.

İlk önce aldığım yer ile görüştüm. Fotoğrafları dediklerine göre almanya ile paylaşmışlar ve ani ısınma soğuma sonucu oluşan bişi olduğunu ve risk teşkil etmediğini söylemişler. Benimde içime sinmedi ve ankara balgat borusan'a gittim orada gösterdim aynen pek önemli bişi olmadığını söylediler. Oradaki personel ile 3 araç inceledik aynı modelde hemsinde az çok aynı problem vardı. Hatta bir tane sıfır model 4.18i inceledik onda bide hafiften başlamıştı.
  • Yeni aracın broşürü,Almanca.

http://www.bmw.de/dam/brandBM/marketDE/countryDE/newvehicles/allfacts/catalogue/BMW_Modelle_2017_Katalog.pdf.download.1491811672975.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 12 Mayıs 2017; 1:11:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetera

quote:

Orijinalden alıntı: edysch

İlk önce aldığım yer ile görüştüm. Fotoğrafları dediklerine göre almanya ile paylaşmışlar ve ani ısınma soğuma sonucu oluşan bişi olduğunu ve risk teşkil etmediğini söylemişler. Benimde içime sinmedi ve ankara balgat borusan'a gittim orada gösterdim aynen pek önemli bişi olmadığını söylediler. Oradaki personel ile 3 araç inceledik aynı modelde hemsinde az çok aynı problem vardı. Hatta bir tane sıfır model 4.18i inceledik onda bide hafiften başlamıştı.

Paylaşım için teşekkürler. Bazı noktalarda korozyon baya yoğun gözüküyor. Döküm malzemelere en fazla zarar veren şey korozyon. Belki kullanım ömrü boyunca (10 yıl yazıyor aracın kitapcığında) bu bir sorun teşkil etmiyordur. Uzman değilim ama Borusan öyle diyorsa sorun yok :)
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    çok bir değişiklil olmamakla beraber gösterge paneli çok daha güzel olmuş diyebilirim. muhtemelen yeni kasanın içi de buna benzer olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

quote:

Orijinalden alıntı: canbye

quote:

Audi 83.000'e verdiği a3 1.0'ı şimdi 30bin TL daha fazla fiyata satıyor. Bmw'de bu oranda zam yok...
    Önce ve sonraya bakalım, ondan sonra doğru yönlendirelim. Bmw sempatizanı değilim, ama Audi'de keriz avına çıkmış haberiniz yok

-83.000'lik aracın içeriğyle şu an ki aynı değil (Metalik Boya artık standart, birkaç detay daha eklenmiş).
    -Şu an baz A3 fiyatı 109000.
    -O dönem BMW 0 faizle kredi veriyordu, Audi'de böyle bir şey yoktu. (Yalnızca finansman farkı 16000TL)
    Hepsini alt alta topladığınızda Keriz avı gibi bir sonuç çıkmıyor. (sizin aksinize BMW'ciyim)
  • bmw 1 serisini joy plus olarak 125 bine veriyor sunroflu.Zamlardan önce 103-104 arasıydı.20 bin fark var.
    audide fark 25bin.(109 bin-84 bin)5 bin farkı metalik boya akıllı anahtar vs ye ekle onunda farkı 20bin
    audide avantaj sıfır faizli kredi 50 bin tl ye.bmw sadece dizele sıfır faiz koymuş oda 150 bin
    Bmw nin önümüzdeki aylarda daha iyi kampanya yapacağını düşünüyorum
  • Cogu kisinin belkide en cok isteyip de yapamadigi on park sensorune bir cozum bulmamiz lazim bence. Borusanin fiyatlari yanlis hatirlamiyorsam aralikta 6600 gibi bi rakam vermislerdi. Acaba on sensorleri delik bir tampon alsak hatta sensorleriyle beraber cikma bir tampon bulsak geri kalan maaliyet ne kadar olur ? Ilgilenen arkadaslarin cevaplamasini rica ediyorum.
  • copural C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum gözüm her ne kadar alışsada hala tek manevralık yerleri iki manevrada dönüyorum
  • 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.