Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar.

Serviste kapılar için çekilen bantın resimlerini rica edebilir miyiz zahmet olmazsa. Aracı servise götüreceğim. Sizin gönderdiğiniz resimleri gösterelim ilgililere.

Şimdiden çok tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • camorra C kullanıcısına yanıt
    Merhaba. 2015 yeni kasa 1.16d aracimda kapı üstlerine kadife bantlardan mevcut. Fabrika cikisli. İlk defa ses konusunda servise gideceğim. Acaba aynı banttan mi bahsediyoruz.

Resim zahmet olmazsa gönderir misiniz.

Saygilar

• Speedy_hlm S kullanıcısına yanıt
    Nazar değmesin :)
  • aspendos626262 A kullanıcısına yanıt
    Kronik bir sıkıntı olduğu için bütün servisler biliyor bu sıkıntıyı. Akşama çekip yollarım size.
  • aspendos626262 A kullanıcısına yanıt
    En kısa zamanda fotograf gonderirim. Dediğiniz gibi olabilir çünkü araba siyah oldugundan dikkatimi cekmemiş olabilir oradaki bant. Ama ses konusunda yardımcı oldu acıkcası avcılar borusan

• Bugün ilk kez LCI 1.16d kullandım. 1.16i'ye (2014) göre çok hantal geldi. Devir ekonomi devri ama aradaki fark çok barizmiş. Sürüş keyfi için benzinli olanı tercih edin derim.

• benim 1.18 LCI'de de tıkırtı oluyordu, sunroof'un gölgeliği (şu elimizle kapattığımız) hep açık duruyordu meğerse ondanmış.

o gölgelik açıkken elimle tavana vurunca aynı tıkırtı sesini duyunca tamamen kapatmak aklıma geldi, 2 gündür öyle kullanıyorum hiç ses kalmadı. tabi kapalı kullanacaksam neden sunrooflu araç alim o da ayrı konu.

bu sesin önüne geçebilirler mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theshiver -- 5 Mayıs 2017; 13:51:21 >
  • cbascan kullanıcısına yanıt
    2012 modellerde hepsinde servi direksiyon yok. Misal bende YOK :))

• quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

Bugün ilk kez LCI 1.16d kullandım. 1.16i'ye (2014) göre çok hantal geldi. Devir ekonomi devri ama aradaki fark çok barizmiş. Sürüş keyfi için benzinli olanı tercih edin derim.

0-100 8.7, 0-100 10.3 arada 1.6 saniye var tabiki guc farki var ama cok hantal sozu biraz agir olmus comfortta s modunda gayette istekli,

Keyif almak icin 120i yada lci olmayanda 118i bence tercih edilmesi gereken guclu modeller

• teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    Dizelini kullanmadım ama, dizelde gaz tepkilerinin benzinliden yavaş olması ve düşük beygir birleştiğinde aradaki farkın net olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemakarsu

servo direksiyonun olup olmadığına nasıl bakıyoruz?
  • erdemakarsu kullanıcısına yanıt
    O zaman benim eski 2012 116i de de servo yoktu. Direksiyonu baya sertti normallere göre. Bunu öğrendiğim iyi oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Theoden

Teşekkür ederim bilgi için. Kadife bant olayını ılk sizden duydum iyi de oldu çünkü aracın garantisi 1 ay içerisinde bitecek ben de Avcılar Borusan'a baktiracagim söylediğiniz şekilde.

Bu arada benim araçta 18 jant var kışın yoğun trafikte 9 lt leri gördüm ama sakin kullanımda 8 lt civarı geziniyor.

Ortalama hız biraz yükselmiş şu anda ama tüketim için resim ekliyorum fikir vermesi açısından. Aynı model ve motor araçlarda çok farklı tüketim değerlerinden bahsediliyor nedense.

BMW 1 SERİSİ F20

Merhaba,

Aracinizin 18inch jantli resmini paylasabilir misiniz? Ciddi ciddi dusunuyorum 18" jant aklimda 385 kodlu olan var ama nasil durur tam emin olamiyorum arac leylek gibi durmasin,

Bugun sabahtan beri 320i 40th year edition kullandim 18inch jantlara ragmen yinede konfor adina cok bir kayip yok gibiydi, bizim F20 de F30 gibi bir esneklik sunabiliyorsa hic dusunmeden taktiririm, birde sanki 16" jantla F20 virajlarda fazla saliniyor gibi, eski aracim 116ed 16" jantlida olsa lci den daha konforsuzdu ama virajdada daha az salinirdi ve bunda ed araclarda alcak suspansiyonun etkili olduguda bir gercek,

Simdiden tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: seran

quote:

Orijinalden alıntı: erdemakarsu

servo direksiyonun olup olmadığına nasıl bakıyoruz?

Servosuz inan daha guzel.

• Piyasa bilgisi olanlara ufak bir sorum var,mevcut şartlarda max 15bin km'de denk getirildiği var sayılarak herhangi bir kusuru olmayan M Plus ve One Edition 118i (2016) araçlara en fazla ne kadar vermek mantıklı olur?Biraz ucu açık bir soru ancak araçlarda ekstra donanım olmadığını varsayıyorum.Buraya yazmak istemeyen özel mesajla da dönüş yapabilir.
  • Arkadaşlar merhaba, bu ara bir şirket aracım olmasına rağmen tamamen uzun süredir hayalini kurduğum bir f20 aracı almak üzereyim. İyi araştırdığımı düşünüyorum, fakat kafamda belirleyemediğim noktalar var.

Öncelikle estorillerin tamamı m paket olduğundan fiyat yükseliyor, fakat 101 liraya 17.000 hasar kayıtlı km düşük bir estoril buldum.

Diğer yandan da 92 bin liraya siyah joy plus paket buldum, onunda 6000 hasar kaydı var.

Renk olarak arada kaldım, siyahı baskın şekilde istiyor olmama rağmen, estoril çekiciliği ve m ppaket donanımı beni cezbediyor.

Siz bu konuda ne dersiniz? Nasıl bir öneride bulunursunuz? Renk bakımından ve paket bakımınd aradaki farkı ödemek ne kadar anlamlı? Tabi bütçe işi ama hasar kayıtlarını da göz önünde bulundurmak gerekiyor sanırım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar araclarimizin kiymetini bilelim bmw de 2016 arac kalmamis 2017 1.18 joy plus i son 150 bine birakiyorlar.2.el alacaklar elini cabuk tutsun satacaklar acele etmesin piyasa birkac aya oturur sifir 1 serisi almak tatli bir hayal artik bu piyasada. heleki dizel m plus almayi dusunen varsa isler daha a vahim
  • Dün aracımı Borusan Esenboğa'daydım. Showroomda ağırlıklı olarak 5 serisi vardı. 500bin TLden az etiket fiyatı olanı yoktu. Araç güzel ama ülkedeki bu ekonomik durgunlukta bir arabaya 500bin TL bağlayan kaç kişi çıkar merak ediyorum.

• ercintemirtas kullanıcısına yanıt
    Mplus dizel kullanıyorum, temiz bir one edition koltuk ısıtmalı bulmanızı tavsiye ederim. Hem joy-joyplus a göre dolu hissettirir hemde mplus'a göre ucuza bulunabilir.
  • kyokushin K kullanıcısına yanıt
    merhaba
    siz bu fiyatı bayiden mi sordunuz. şu an intenette liste fiyatı 136700 tl gözüküyor. 2017 model için.
  • 
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.