Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
41.161
Cevap
327
Favori
2.505.079
Tıklama
Giriş
    28311 Mesaj

MAKyaj demek sadece fark degistirmek degil ki millet oyle saniyor sadece

Bilgi icin tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ex_silver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enohpİ

Selamlar arkadaş lar benim 2015 model 116d joy aracımda apple car play varmı, iPhone un içindeki navigasyon uygulamasını CarPlay ile ekranda açabiliyor muyum?

Malesef yok. 2017 model olanda da yok. Navigasyon taktirabilirsin kampanya vardı devam ediyormu bilmiyorum. Telefonundan sadece Siri yi aktif edebilirsiniz. Bluetooth ile baglayin direksiyondaki sesli komut düğmesine basılı tutun devreye giriyor.

Selam apple car play için aracınızda nbtevo ve id5 güncellemesi olması gerekiyor

Apple carplay ios işletim sisteminin kısıtlamalarından dolayı çok fazla işlevsel değil 7-8 tane uygulamayı kullanabiliyorsunuz rehber mesajlar galeri gibi navigasyon uygulamasındada şöyle bir problem var ios kendi haritalarına izin veriyor trafik bilgisi alamıyorsunuz youtube yi açtığınızda sadece ses var görüntüyü oynatmıyor

Android screen mirroring de android telefonlar için olan özelliklik android de hiç bir kısıtlama yok telefonun ekranın tamamen nbtye yansıtabiliyor ve istediğiniz bütün uygulamaları açabiliyorsunuz ben şahsen bu yüzden uzun zamandır sadece iphone kullanmış biri olarak andoride bir telefona geçtim çokda memnunum

Bu arada nbtevo sadece 320ied 40yıllarda var nbtevo yu retrofit olarak yapanlar var id5 güncellemesini de yine bu yerler yapıyor yetkili servisin bu işlemleri yapıcağını hiç zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ataeray -- 22 Ocak 2017; 17:15:28 >
    |
    |
    enohpİ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1134 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: turgutvolkan

quote:

Orijinalden alıntı: enohpİ

Selamlar arkadaş lar benim 2015 model 116d joy aracımda apple car play varmı, iPhone un içindeki navigasyon uygulamasını CarPlay ile ekranda açabiliyor muyum?

Malesef yok. 2017 model olanda da yok. Navigasyon taktirabilirsin kampanya vardı devam ediyormu bilmiyorum. Telefonundan sadece Siri yi aktif edebilirsiniz. Bluetooth ile baglayin direksiyondaki sesli komut düğmesine basılı tutun devreye giriyor.

Evet bahsettiğinizi kullanıyorum ama CarPlay olmaması kötü olmuş, navigasyon kampanyası 30 ocak son diye biliyorum, sormuştum 3000 TL olunca vazgeçtim bekleyeceğiz bakalım

|
    |
    Bahsedilenler: Ataeray
    Geçen akşam saatlerinde karanlık bir yolda giderken dikkatsizlik sonucu çok derin bir çukura girip çıktım, daha sonra jant ve lastiği kontrol ettim, lastikte kesinlikle fiziksel bir hasar yok, lastik basınç göstergelerini 2 gündür idrive ekranından takip ediyorum problem yok,

Sadece jantın çukura girdiği yerde 3-4 tane pirinç tanesi belki daha fazla büyüklükte iz oluşmuş, jantta gözle görülen bir yamulma da göremedim,

Sorum şudur; gözle fark edilemeyen bir yamulma var mıdır? Varsa nasıl anlarım ya da bu sert darbeden dolayı jantta kılcak çatlak var mıdır? İleri bir zamanda hızlı giderken jant kırılır ya da çatlar mı? Bunları nerede nasıl kontrol ettirebilirim,

Araçla bu olaydan sonra uzun yol gibi şehir dışı otobanda 160-170 km hızlarla deneme yaptım, en ufak bir sapma balans yada titreme yok, belki kafada fazla büyütüyorum ama girdiğim çukurda hissettiğim çarpma şiddeti çok fenaydı iyi süspansiyon kırılmadı dedim ya da ben öyle hissettim;

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

|
    |

• Yarbay
    4394 Mesaj
    İlk bakım a giden var mı yakın zamanda? Neler değişiyor?

|
    |
    3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Moto G - Galaxy Note 3 - HTC One M8 - HTC One M9 - Galaxy Note 4 - Xperia Z5 - iPhone 6S Plus - Huawei Mate 8 - HTC 10 - Lenovo Moto Z - Huawei Honor 8 - Blackberry Passport - Galaxy S8 - iPhone X - Essential Phone - iPhone XS Max - iPhone 11 Pro Max
  • Teğmen
    191 Mesaj
    Siriyle neler yapabiliyoruz peki arabada? Ne desem güvenlik amaçlı açmıyor.

• Teşekkürler led gitmiş sanayide baktirdim sıfırına 280dedi yarı fiyatina çıkma taktırdım sorun yok.

|
    |
    erdknt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Arkadaşlar, kasko deeğr listesinde neden 2015 model yeni kasanın 118i m plus seçeneği yok ? Normal 118i seçersek kasko değer listesinde 110 bin lira. Fakat 2016 118i m plus 141 bin. Anlayamadığım bir durum mu var?
    |
    |

Kendi balata değiştiren arkadaşlar hangi markayı aldı acaba?

Textar ate brembo hangisi daha mantıklı olur sürüş keyfi dayanıklılık ortalaması açısından

Ate de seramik seçenek var kullanan var mi

ben sadece birisini arattırdım. gayet güzel çalışıyor. aslında yol tarifi istemeyi denemek lazım.
    |
    |
    UNiCoDE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kolay gelsin herkese.Yeni 2016 116d turuncu m plus araç aldım.Şimdi benim aracımda olmayıpta diğer araçlarda olan herhangibir donanım özellik var mı acaba yada opsiyonel olarak alabileceğim birşey var mıydı? Ses sistemi yetersiz geldi mesela alabileceğim başka bir sistem var mıydı? Birde göstergede tam orta kısımda yol şerit gibi bir figür var orayı çözemedim aktifte değil. Aydınlatırsanız sevinirim.Teşekkürler şimdiden.
    |
    |

Anormal bi durum değil hocam, sorun etmeyin.
    |
    |
    ex_silver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Fp ye göre hangi Balat'a aklınıza yatarsa alın. Ama tekstar ın sahteleri var piyasada dikkatli olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: [TuR][email protected]

Selamlar,

Kendi balata değiştiren arkadaşlar hangi markayı aldı acaba?

Textar ate brembo hangisi daha mantıklı olur sürüş keyfi dayanıklılık ortalaması açısından

Ate de seramik seçenek var kullanan var mi

Merhaba,

Ben textar kullanmistim orjinalden farksizdi performansi,

Brembo iyi bir marka onu da deneyrbilirsiniz, fren performansini stok ebatlarda degisir mi bilemem ama brembo digerlerinden daha iyi performans verebilir

navigasyon kampanyasının içeriği nedir ve 3000 lira fiyatı veren hangi firma?
    |
    |
    enohpİ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD PHENOM II X4 965 BE @4.0 GHZ w AKASA NERO 3 *** MSI 870A-G54 *** CORSAIR VENGEANCE 2x4GB 1600 MHZ CL9 1.5 V *** SAPPHIRE R9 380 NITRO DUAL-X 4 GB *** LG W2486L *** MAXIMUM GS1 120 GB *** WD CAVIAR BLUE 250 GB 7200 RPM 8 MB *** OCZ FATAL1TY 550W *** WINDOWS 10 PRO TR 64 BIT *** UZAY MONTAJ :)
  • Binbaşı
    1527 Mesaj

Ses veya titreme yapıyor muydu hocam balatalar? Özellikle yaz mevsiminde performans nasıldı?
    |
    |
    teksaz16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    825 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gus Fring

Ses veya titreme yapıyor muydu hocam balatalar? Özellikle yaz mevsiminde performans nasıldı?

Ne ses yapıyordu nede titreme hatta şöyle söyleyeyim şuanki aracım daha 700kmde ve balatalardan ses geliyor eski aracım 80binde değişmişti ve hiç ses yapmıyordu disklerde eskiydi üstelik

Teşekkürler cevabınız için. Gerçi benim balata değişimime daha 50 bin km var ama şimdiden ne yaparım diye düşünüyorum. Garantim bitti, dolayısıyla sanayideki ustama taktıracağım diyorum kesin olarak. Parçaları da orijinal BMW logolu parça alıp takarız diye düşünüyordum ama bu yazdıklarınız Textar'a yöneltti biraz. 1. ağızdan duymam iyi oldu bu yorumu, Textar'ların pişman etmeyeceğini umuyorum.
    |
    |
    teksaz16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.