Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1516. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaman artık arabanın değerini kaybettirmiyor Türkiye ÖTV şartlarında .. ÖTV öncesi yazsaydınız size katılırdım , 0 km araçların fiyatı fahiş şekilde artarken 2 el piyasasının yerinde durması zaten ekonomi piyasasına aykırı olur .. bakın 30.000 TL siliyorum az rakam değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun Borusani aradim haftasonu gelen kampanyali fiyatlardan arac bulsaydik kardesime alacaktik. Kampanyali fiyatli araclarin pazartesi hepsine fatura kesilmis. Hic arac kalmamis. Dizel otomatik one editionlari 126dan satmislar. Suan 2016 model dizel otomatik joy plusa 140 istiyorlar. Benzinli otomatik 120. Cumartesi pazar saldirmis millet dediklerine gore. Kacirdik firsati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho1907 -- 17 Ocak 2017; 16:11:49 >
  • Merhabalar,

1.18i joy plus araç satın aldım aralık ayı kampanyasından, fiyatı 118.900 TL herhang bir ekstra hediye talebim olmadı, istemeyerek yanlış mı yaptım acaba ?

KAsko ile ilgili de sizler ne yaptınız aracı alınan yerdenmi yaptırdınız veya farklı bir firmadan mı ? hasar sonucunda sorun yaşadınız mı ? Hangi firmayı öneriyosunuz ?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmwX1

Zaman artık arabanın değerini kaybettirmiyor Türkiye ÖTV şartlarında .. ÖTV öncesi yazsaydınız size katılırdım , 0 km araçların fiyatı fahiş şekilde artarken 2 el piyasasının yerinde durması zaten ekonomi piyasasına aykırı olur .. bakın 30.000 TL siliyorum az rakam değil

ötv artışı daha yansımamış piyasaya.

ben diyorum ki, 2016 ötv'ye göre de 116i'lerin ikinci el fiyatları olması gerekenden düşük.
    rakip araçlara bakıp farkedilecek bir şey bu.
    euro artışı ile bile artması gerekirken, üstüne de zaman geçiyor diyorum. araç eskiyor. zaten LCI ile başka kasa oldu araç. f20'ye piyasada eski kasa deniyor.

tüm bunları birleştirince ikinci el fiyatının artmayacağı ortaya çıkıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbye

One Edition içib aradım ama araba yok, gel gel yapıyorlar millete...

Bursa tekbik otoda her renk vardi

• Merhaba arkadaslar,

Nette arastirdim ama bulamadim biseyler, aracimin deposu suan %90larda ve bugun avmde park ederken fren gaz yaparken aracin arka tarafindan lok lok diye bir calkanti sesi duydum ve cok canim sikildi, daha once yasayan var mi? Belki basittir cozumu arac daha 550 kmde. Cevap verirseniz cok sevinirim

• teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    Selam önemsenecek bir problem değil bence sonuçta bir tank içinde sivi yakıt var bir sürü kosul denk gelmiş ve duymuşsundur bu sesi olabilir. Bir daha duyacağını sanmam ha tabi kafaya takip sürekli kulağını oraya kitlemezsen:)

• teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    Zaman zaman aynı söylediğiniz ses bende de oluyor, Polo aracımızda da full doldurup üstüne yedek depoyu da doldurunca aynı ses oluyor, özellikle AVM otoparkı içinde tümseklerden geçerken, bence büyütülecek bir problem değil diye düşünüyorum, yakıttan çalkalanmadan dolayı gelen ses diye düşünüyorum, ama ses rahatsız edici tabi ki.

• 116d otomatik İstanbul içi kullanan arkadaşlar,1 depo ile ortalama kaç km yapıyorsunuz?

• Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    ortalama 800 km.Tekrar yakıt aldığımda genelde 48 lt yakıt alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgutvolkan

Selam önemsenecek bir problem değil bence sonuçta bir tank içinde sivi yakıt var bir sürü kosul denk gelmiş ve duymuşsundur bu sesi olabilir. Bir daha duyacağını sanmam ha tabi kafaya takip sürekli kulağını oraya kitlemezsen:)

Dediginize katilmakla beraber, eski aracim 2014 116ed ile kiyaslayinca depomdan ses gelmesini biraz kafaya taktim gibi,

Nette bakinirken opel astralarda da benzer sikayetler okudum, bu problemin dalgakiran denen bir parca ile giderildiginide duydum, acaba f20lci lerde bu parca cikarilmis olabilir mi?

Depo orani %80 civari olupta park ederken bu sesi duyan var mi aramizda? Sesi problem yapmamda eski aracimin deposundaki sessizlik yatiyor :)

• Astra K larda ki olayı duydum. Dalgakıran yok onlarda. 116 d de ben de öyle bir ses yok.

• Orjinal cam karartma için öneri var mı konum İstanbul kaliteli olsun istiyorum

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: teksaz16

quote:

Dediginize katilmakla beraber, eski aracim 2014 116ed ile kiyaslayinca depomdan ses gelmesini biraz kafaya taktim gibi,

Nette bakinirken opel astralarda da benzer sikayetler okudum, bu problemin dalgakiran denen bir parca ile giderildiginide duydum, acaba f20lci lerde bu parca cikarilmis olabilir mi?

Depo orani %80 civari olupta park ederken bu sesi duyan var mi aramizda? Sesi problem yapmamda eski aracimin deposundaki sessizlik yatiyor :)

Ben aracı alıp depoyu fulledim.Aracın trim seslerini ve sessizliğini dinlemek için çok dikkat kesildim ancak böyle bir ses hiç duymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

quote:

Orijinalden alıntı: teksaz16

quote:

Ben aracı alıp depoyu fulledim.Aracın trim seslerini ve sessizliğini dinlemek için çok dikkat kesildim ancak böyle bir ses hiç duymadım.

Ses gelmiyorsa bir sorun yok demektir, bendeki ses akaryakit yuklu tankerin sesi gibi :) sikisik trafikte ve yagmurda bile duyabiliyorum ayrintilari aktaracagim

• Birşey sormak istiyorum;

Az önce ilginç birşey farkettim araçla ilgili.

Aracı bir yere park ettim ve bir arkadaşımın gelmesi için aracın içinde beklemeye başladım aracı stop ettim radyo dinliyordum, yaklaşık 3-4 dk sonra idrive sisteminin kendini kapayacağı bilgisi çıktı ekranda ve tekrar açmak istiyorsam on/off düğmesine (ses açma kapama) basmamı istedi. Buraya kadar normal; sonra yaklaşık 3-4 dk daha geçti ve aracın orta konsolundan klima hava çıkışlarının olduğu havalandırmanın arkasından vınnn vınnn şeklinde sanki elektrik motorunun çalışmasına benzer bir ses gelmeye başladı, içeride elektrik motoruna benzer bir mekanızmayla çalışan kapakçıkların açılıp kapanma sesi gibi sesler geldi, bu sesler yaklaşık 40-50 saniye sürdü ve sonra kesildi,

Daha önce aracı stop edip içinde bu kadar beklememiştim ilk defa duydum bu sesleri?? Nlrmal mi herkeste böyle mi? Bu sesler nedir ??

Teşekkürler.

• Galiba CD playerden geliyor o ses.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkurt2002

Birşey sormak istiyorum;

Az önce ilginç birşey farkettim araçla ilgili.

Aracı bir yere park ettim ve bir arkadaşımın gelmesi için aracın içinde beklemeye başladım aracı stop ettim radyo dinliyordum, yaklaşık 3-4 dk sonra idrive sisteminin kendini kapayacağı bilgisi çıktı ekranda ve tekrar açmak istiyorsam on/off düğmesine (ses açma kapama) basmamı istedi. Buraya kadar normal; sonra yaklaşık 3-4 dk daha geçti ve aracın orta konsolundan klima hava çıkışlarının olduğu havalandırmanın arkasından vınnn vınnn şeklinde sanki elektrik motorunun çalışmasına benzer bir ses gelmeye başladı, içeride elektrik motoruna benzer bir mekanızmayla çalışan kapakçıkların açılıp kapanma sesi gibi sesler geldi, bu sesler yaklaşık 40-50 saniye sürdü ve sonra kesildi,

Daha önce aracı stop edip içinde bu kadar beklememiştim ilk defa duydum bu sesleri?? Nlrmal mi herkeste böyle mi? Bu sesler nedir ??

Teşekkürler.

Aynısı benim araçta da var merak etmeyin. Araç daha 400 Km de.Yani makyajlı kasada da durum bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 18 Ocak 2017; 16:32:12 >

• Otomatik havalandırma A - M düğmesi devreye giriyor çıkıyor Kapakçık sesi o .. cd player ve İdrive Ekran sabit disk sürücüsünün çıkardığı sesler birbirine karışıyor .. zzzzzzzzzz diye tabir edilen ses gayet normal :)

• Arkadaslar ozellikle kis icin jant arayan varsa cok az kullanilmis 16' f20 jantini sensorleriyle beraber 1000tlye birakicam bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.