Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1489. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cbascan

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

quote:

Ozet gecim
    Yag eksiltme ile yag yakma ayni sey degildir
    Bir araba yag uyarisi veriyorsa o araba yag eksiltmemis yag yakmistir.

Yağ seviyesi düşünce uyarı verir eksiltme yakma ayrımını nasıl yapacak yağ seviye sensörü

Uyari veriyorsa problem var demektir

Alakasi yok. Eksilince uyari verir ve eklersin bu kadar basit. Gecen ay 1 litre kendim ekledim. Onceden uyariyor iste. Yag cubuguna bakmana gerek kalmiyor.

Benim dediğimi anlamadınız neyse boşverin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saintaylan

1.16 D One edition + adaptive led far dahil 141.000TL civarı bir fiyat almıştım hafta sonu.

Mineral gri renk.

adaptive led far ?

Ne oldu ? Evet, ön farlar sürüşe duyarlı yani adaptive olarak pakete eklenmiş.. Bir yanılışımız mı var.

Ekleme: Evet, yanlışım varmış. Çünkü üzerinde ekstra donanım olarak ayrıca otomatik uzun far fonksiyonu varmış. Bu aracın kaporasını verdim hatta ama mplus almak istediğim için sanırım iptal edeceğim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintaylan -- 14 Aralık 2016; 10:47:14 >
  • 2016 bmw 116 dizel joy için hangi motor yağı tavsiye edilir?

serviste yetkili arkadaş ''bmw kendi yağını kullanıyor mecbur kalırsanız castrol kullanabilirsiniz'' demişti.

benim düşüncem, bmw 'in motor yağını yine castrol veya muadili firmaya fason yaptırıp kendi etiketini bastırdığını düşünüyorum. serviste de biz kendi yağlarımızı tavsiye ediyoruz diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coner

2016 bmw 116 dizel joy için hangi motor yağı tavsiye edilir?

serviste yetkili arkadaş ''bmw kendi yağını kullanıyor mecbur kalırsanız castrol kullanabilirsiniz'' demişti.

benim düşüncem, bmw 'in motor yağını yine castrol veya muadili firmaya fason yaptırıp kendi etiketini bastırdığını düşünüyorum. serviste de biz kendi yağlarımızı tavsiye ediyoruz diyorlar.

Bmw nin kendi yagi diye birsey yok castrol yag kullaniyor bmw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet aracın faturasını kestirmiş bulunuyorum

118i M plus paket. Ekstra olarak

Estoril
    18 Jant
    Led sis farları var

Estorilin bu kadar boya fiyat farkına neden olacağını tahmin etmezdim yaklaşık 1300 Euro sadece estoril.

Herneyse aracı 131 bin e aldım.Yalnız ocak tescil yaptıracağım. MTV fazladan ödememek için.Teslimde Ocak başı

Kazasız sürüşler herkese.
  • Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürün. Bende çok istiyordum M plus estroil mavi almayı ama one edition beyaz aldım. Fiyat farkı yüzünden vazgeçmiştim.
    One edition ne kadara bırakmışlardı size.? Fiyat almışmıydınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Evet aracın faturasını kestirmiş bulunuyorum

Estoril
    18 Jant
    Led sis farları var

Estorilin bu kadar boya fiyat farkına neden olacağını tahmin etmezdim yaklaşık 1300 Euro sadece estoril.

Herneyse aracı 131 bin e aldım.Yalnız ocak tescil yaptıracağım. MTV fazladan ödememek için.Teslimde Ocak başı

Bir renk için 1300Euro çok para...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grafik81

Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürün. Bende çok istiyordum M plus estroil mavi almayı ama one edition beyaz aldım. Fiyat farkı yüzünden vazgeçmiştim.
    One edition ne kadara bırakmışlardı size.? Fiyat almışmıydınız?

one edition fiyatı hiç sormadım.Ben aslında bu m pakete vurulduğum için aldım.Benimki biraz aşk evliliği
    Daha mantıklı seçenekler farklı markalarda bu fiyata vardı ama ben özellikle bu aracı istedim
    Umarım memnun kalırım

• Nbt, F1 vites birde güzel bir ses sitemi ile tam istediğim araç olacak ancak bunlar için acelem yok hedeflerimi inşallah gerçekleştirebilirim

• Araç sahibi arkadaşlar mplus paket için sizce Alp Beyazı mı yoksa Estoril Mavisi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

Araç sahibi arkadaşlar mplus paket için sizce Alp Beyazı mı yoksa Estoril Mavisi mi ?

Benim için mplus demek estroil mavisi m direksiyon ve spor koltuk demektir.

• Selamlar,

2012 model 116i aracımda yaşadığım sorunları ve çözümleri benzer sorunlarla karşılaşabilecek arkadaşlara yardımcı olabilir düşüncesiyle paylaşayım dedim.

"Tahrik, aracı kullanmak mümkün. Yetkili servise gidiniz" uyarısı verdi. Turboyu soğutmak için turboya su pompalayan içinde 12V ile çalışan küçük bir motor bulunan su pompası arazı yaptığı için bu uyarıyı vermiş, değiştirildi ve sorun gitti (biraz pahalı bir parça).

Bu parça değişiminden yaklaşık 3 hafta sonra rampa çıkarken araç birden sarsılmaya ve titremeye başladı ve devirden düştü. Göstergelerde motor işareti yanıp sönüyordu ve ekranda yine tahrik uyarısı vardı. "Dikkatli sürün. Tam mator gücünde kullanım mümkün değil. Yetkili servise gidiniz." Servise gittiğimde ateşleme bobinlerinden bir tanesi arızalandığı için arac 3 silindirde çalışmaya başlamış. Sarsıntı ve titreme sebebi buymuş. Ateşleme bobini değiştirildikten sonra düzeldi.

Son olarak geçen hafta sonu park halindeyken muhtemelen apartmanın üst katlarından düşen bir eşyadan dolayı aracın ön camı kırıldı. Kaskonun yıllık 1 defa cam değiştirme hakkından yararlanarak borusanda değiştirdik. Ön camın kdv dahil fiyatı 900 euro bilginiz olsun :)

• quote:

Estoril
    18 Jant
    Led sis farları var

69.999TL çıplak fiyatı olan araç;
    69.999 * 1.50(ötv) * 1.18(kdv) = 123.898 TL.

70.001TL olur ise;
    70.001 * 1.60(ötv) * 1.18(kdv) = 132.161 TL.

Dolayısıyla bu ikisinin arasındaki fiyatta bir araç satılması ancak şöyle mümkün olabilir; fatura tutarlarındaki kalemlerle oynayarak.

Araç bedeli 69.999 ise; üzerine ekledikleri masraflar nedir? Her ne ise çok fazla...(™.9 cebe indragandi)
    Araç bedeli 70.001 ise; nasıl 131.000'e anlaşıyorlar? Daha plaka tescil vs masrafları var... Onları da fatura haricinde gösteremezler...

Bunlarla ilgili net bilgi isteyin derim.

• arkadaşlar f20 lci aracım için sportline piano black trim arıyorum.hiç bir sitede bulamadım.Bulabileceğim bir yer önerebilecek biri var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

quote:

Estoril
    18 Jant
    Led sis farları var

70.001TL olur ise;

Dolayısıyla bu ikisinin arasındaki fiyatta bir araç satılması ancak şöyle mümkün olabilir; fatura tutarlarındaki kalemlerle oynayarak.

Araç bedeli 69.999 ise; üzerine ekledikleri masraflar nedir? Her ne ise çok fazla...(™.9 cebe indragandi)
    Araç bedeli 70.001 ise; nasıl 131.000'e anlaşıyorlar? Daha plaka tescil vs masrafları var... Onları da fatura haricinde gösteremezler...

Şöyleki devlete 60 oranlı ötv veriyorlar.Zaten kuru yükselttiler birazda yaptıkları kardan kısıp satışı yapıyorlar.Benim aracın 3.49 lu fiyatı yeni ötv ile 151 bin. Düşünün nasıl bir kar marjı var borusanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 14 Aralık 2016; 18:6:21 >

• kalamare kullanıcısına yanıt
    Potenza yaz lastigim bu blizakmi ne kislik

• quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

quote:

Estoril
    18 Jant
    Led sis farları var

70.001TL olur ise;

Araç bedeli 69.999 ise; üzerine ekledikleri masraflar nedir? Her ne ise çok fazla...(?.9 cebe indragandi)

euro kuru uzerinden satis yaptiklarindan kuru dusukten sabitleyip fiyati belli marjlar dahilinde degistirirler.Sorun yok oncede yapiyorlardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

Araç sahibi arkadaşlar mplus paket için sizce Alp Beyazı mı yoksa Estoril Mavisi mi ?

Benimtercihim estoril.Öyle de yaptım.İmkanınız varsa estoril alın.Estoril alırsanız beyazda aklınız kalmaz ama beyaz alınca aklınızda hep estoril olacak.
  • quote:

Estoril
    18 Jant
    Led sis farları var

hayirli olsun .led sis standart zaten joy da bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Estoril
    18 Jant
    Led sis farları var

Bir renk için 1300Euro çok para...

Estroil icin vermszdim hic bir kiymeti kalmadi her yerde fazlasi ile var

• 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.