Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aslında söylediklerinize katılıyorum ama kimsede para yok kısmını ne zaman otomobil showroomlarına gitsem bir kez daha düşünüyorum. parası olan epey ciddi bir kesim var ve şu dönemde bile yeni otomobil siparişi veriyor, dövizin gidişatına ve piyasadaki daralmaya aldırmadan. açlık sınırında yaşayan milyonlarca insanı düşününce bu aradaki uçurumu anlayamıyorum. ortadirek diye bir sınıf yok sanırım artık. ya zenginiz ya züğürt. o nedenle ne aracımı satmayı ne de yeni bir araç almayı düşünmüyorum uzunca bir süre. hem aracımdan memnunum, hem de yarın işimi ve canımı kaybetmeyeceğimin bir garantisi yok maalesef.
  • Mutluthegreat M kullanıcısına yanıt
    HAyirli olsun , c serisi piyasasini takip ediyorum 30kmye kadar 2014 modeller 140dan asagi cam tavanli arac yok gibi o zaman herkes laf olsun diye ilan koyuyor , siz kactan koydunuz ilani ben de m paket f30 bakiyorum fiyati c180 fiyatlari ile ayni gibi 135 140 istiyorlar varsa 122ye falan bildiginiz satan , cunku sizin dediginize gore bu fiyata satilmasi lazim, hemen yarin alayim ciddiyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giovanni_ kullanıcısına yanıt
    Para yok lafi falan hikaye hocam katiliyorum , bulundugum muhitte 1 milyona 3+1 daireler peynir ekmek gibi satiliyor yeni yapilan sitelerde bu fiyatlara 2 ayda daire kalmiyor , gecen arkadasa c serisi almak icin gittik ellerinde arac kalmamisti millet sirada bekliyor dedi std. TUrkiye gelir dagiliminda muthis adaletsizligin oldugu bir ulke, ulkenin %50si aclik sinirinda yasarken piramiin ustunde sayilari oldukca fazla olan asiri zenginler var geri kalmis ulkelerin kaderi bu tablo.
    Gecen pisa sonuclari aciklandi 72 ulke arasindan 50.siradayiz , ulkede adalet sistemi cokmek uzere egitimde zaten dibe vurmusuz , gelir dagilimindaki adaletsizlikte afrika ulkelerine yetismek uzereyiz ama halk kendini isvicrede yasiyor zannediyor nasil bir illuzyon bu anlamadim, ulkeyi duzeltmesi gerekenlerin de umrunda degil bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream of ice -- 11 Aralık 2016; 22:14:15 >
  • Arkadaşlar iyi geceler.16 inch jant ve kar lastiği takımı için fiyat teklifi alan oldumu bilgi verirseniz sevinirim.

• feyzi32 F kullanıcısına yanıt
    Siyah olan için 3-4 servisten almıştım. 3700₺ demişti hepsi 15-20 gün önce. Güncel kurla değişir mutlaka.

• dream of ice D kullanıcısına yanıt
    Galericiler 118-120bin civarı veriyordu. 2 hafta içinde satmamız gerekiyordu. Malum siteye koymadan bir arkadaşın tanıdığına verdik.

Bir aracın piyasasını öğrenmek istiyorsanız satıcı gibi galericiden fiyat alın. Genelde bu tip arabalarda sezona göre 5-10 bin TL kar etmeyi amaçlıyorlar. Ona göre aracın gerçek değeri için kafanızda bir rakkam oluşur.
    Şu an malum sitedeki ilanların çoğu ötv zammının ekmeğini yemeyi amaçlayan kişiler. İkinci elde bildiğim kadarı ile 0 km araçlardaki panik alım yok.

• Sizin amacınız piyasa fiyatı altında aracınızı satmaya çalışmak , oysa ki sınıfında rakip tanımayan zf şanzıman , ağırlık dağılımı , arkadan çekiş özellikleri sahip avantaj sunan aracınızı Sıradan Vw Golf piyasası altında satmanız sizin mantığınıza sığıyorsa Diyecek sözüm yok ! Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmwX1 -- 12 Aralık 2016; 3:24:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.Dün aracın marşpiyelini cizdim de boya ücreti borusanda ne kadar?daha önce yaptırmış olan var mı aranızda.Avcılar İstinye hep farklı ücretler söylüyor.
  • berfield35 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Herhalde bu durumda kış lastiği alamıyacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rascasse*

Merhaba arkadaşlar.Dün aracın marşpiyelini cizdim de boya ücreti borusanda ne kadar?daha önce yaptırmış olan var mı aranızda.Avcılar İstinye hep farklı ücretler söylüyor.

çizik fazla derin değilse rötuş boya yaptırın,zaten alt da fazla dikkat çekmez.ben öyle yaptırdım unuttum gitti.
    svg
  • kalamare kullanıcısına yanıt
    Esasında bi 20-30 cm cizik baya.Baya bir boya tabakası kalktı.Pek rötuşluk gibi durmuyor açıkcası.
  • MGÜ kullanıcısına yanıt
    Xenon hocam uzunlar ve sislerde dahil.. Çok da guzel flash etkisi var uzunlarda sellektör yaptığınızda
  • BmwX1 kullanıcısına yanıt
    Önyargılar...

Piyasa değeri nedr bu aracın, kaçtan gidiyor, hayallerler gerçekler farklı. Ben istemez miyim değerinde satmayı?

83'ten ilana koydum kimse aramadı
    81'e düşürdüm 1 kişi aradı
    79'a düşürdüm bekliyorum.

Beklemek daha mantıklı evet ama aracı satmak istiyorum...

Yazdıklarım anlaşılmıyor sanırım, tekrarlamak zorunda kalıyorum.

Yapıcı eleştiri ok ama böyle yerme yakışmıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

Önyargılar...

Piyasa değeri nedr bu aracın, kaçtan gidiyor, hayallerler gerçekler farklı. Ben istemez miyim değerinde satmayı?

83'ten ilana koydum kimse aramadı
    81'e düşürdüm 1 kişi aradı
    79'a düşürdüm bekliyorum.

Beklemek daha mantıklı evet ama aracı satmak istiyorum...

Yazdıklarım anlaşılmıyor sanırım, tekrarlamak zorunda kalıyorum.

Yapıcı eleştiri ok ama böyle yerme yakışmıyor...

2.el piysasasi ölü arkadasim senin sucun degil bmw nin de degil hangi arac olsa bu boyle .
    otv artisinin ve kur farkinin 2/ele yansimasi yaza dogru olur.bunun disinda kazasiz boyasiz sunrooflu 2014 model 1.16 lar 80-82 arasina satildi 1. ay oncesine kadar buna gore hesabini yaparsin .
    ayrica ulkede mercedesin 2. eli her zaman bmw den iyidir.marka imaji yuksektir.genc isi bmw alan arabayi sert kullanir diye dusunulur mercedes dayaniklidir imaji vardir.Haksizda sayilmazlar.Eski mersolardan kalma bir inanis bu yeniler oyle olmasada bu algi oyle hemen degismez.

• aykırı58 kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun hocam keyifli sürüşler dilerim.. Araçları hemen hemen aynı zamanda teslim almışız benim aracım şuan 420 km de ortalama hızım 23 km/h yakıt tüketimim de 6.9 lt. sürekli şehir içi kullandım.. ortalama 6.5-7 lt. gibi bir tüketim olacak sanırım.. Size danışmak istediğim şey rodaj hakkın da bir bilgi paylaşıldı mı teslimatta bana rodaj olmadığı istenildiği gibi kullanabilirsiniz dendi.. Rodaj planlamanız nedir yada extra bir bilgi verildi mi ?
  • Grafik81 G kullanıcısına yanıt
    Ben mavi hastasıyım hocam.. Ben de aracımı 20 gün önce teslim aldım mavi olmasını çok isterdim ama nasip olmadı beyaz aldık ilk muayenede kaplatacağım.. Kırmızıyı önerebilirim çok yakışıyor piyasa da çok yok antalyada bir tane gördüm daha.. Kaplamada kullanılan malzemeler çok çeşitlilik gösteriyor 800 tl ye kaplayan da var 3.500 tl ye de.. Malzemeleri iyi araştırmak lazım sökünce boyayı tahrip etme olasılığı yüksek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt52

öncelikle hayırlı olsun hocam keyifli sürüşler dilerim.. Araçları hemen hemen aynı zamanda teslim almışız benim aracım şuan 420 km de ortalama hızım 23 km/h yakıt tüketimim de 6.9 lt. sürekli şehir içi kullandım.. ortalama 6.5-7 lt. gibi bir tüketim olacak sanırım.. Size danışmak istediğim şey rodaj hakkın da bir bilgi paylaşıldı mı teslimatta bana rodaj olmadığı istenildiği gibi kullanabilirsiniz dendi.. Rodaj planlamanız nedir yada extra bir bilgi verildi mi ?

rodaj var kitapcikta yazar
    bayidekiler bilmez yada bilsede isine gelmez cabucak ariza versinki servisler para kazansin
  • Piyasa durgun gercekten malum siteye ilan koyanlarda laf olsun diye koymuslar hic birinin araci o o fiyatlardan satilmiyor demek ki, yukarida bir arkadas da paylastmis c180 icin benim 135 140 diye takip ettigim araci 122ye satmis. Cok acelen yoksa bekle bence yoksa cok zararin olur. 6 ay once aracima 88 vermislerdi satmadim simdi 92 istiyorum kimsenin aradigi yo k. F30 ilanlarina bakiyorum ben aracimi ayni fiyattan satmaya calisirken adamlar 6 ay oncesine gore 10bin fazla yazmislar ki f30un deger kaybi f20den fazladir ama arabalari aylarca ilanda kaliyor. Zaten otv zammiyla da kimsenin 140a f20 200e f30 alacagini sanmiyorum bekleyip gorecegiz , biz sunu hatirlatmaya calistik aracinizi sattiginiz fiyata tekrar araba almak istediginiz zaman en fazla astra leon alabileceksiniz bunu gozardi etmemek lazim.

• ygt52 Y kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi düşünüyorum. Kaplama yapmak güzel ama sonrası var işte. Bir sürü uğraşı var. Boyaya zarar verebilir düşüncesi bile kötü. Vazgeçtim. Beyaz hali güzel 😀

• merhaba arkadaşlar ;

f20 için şu böbrek parçalarını bulabileceğim bir yer var mı ?

• 
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.