Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1483. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14811482148314841485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayii arayıp fiyat teklifi isteyin mail ile. Orada detaylar yazacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

Bunlar bmwnin hediye olarak verdigi paspasin aynisi sadece delikler yoktu.

bana verdikleri bundan değil.
    taban halisini delip paspas vidalanirmi nasil is niye cirt cirta uygun paspas uretmiyorlar.
  • Yazmıştım ama tam anlatamatım galiba; taban halısı değil araçla gelen halı paspası deliyorsunuz. Bir ara fırsat bulunca resim eklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Daha evvel bu forum da tartışıldımı bilemedim , ses sistemini bir tık daha nasıl iyilestirebiliriz belki amfi, yada kolon iyileştirilmesi gibi. Öyle pahalı yüksek ses sisteminden( koltukaltı wooferlar falan) değilde kucuk degisikler şeklinde bir iyileştirme olabilirmi acaba diye merak ediyorum

Svg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykhan

Yazmıştım ama tam anlatamatım galiba; taban halısı değil araçla gelen halı paspası deliyorsunuz. Bir ara fırsat bulunca resim eklerim.

anladim onu deleriz o dert degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

Merhabalar,

Daha evvel bu forum da tartışıldımı bilemedim , ses sistemini bir tık daha nasıl iyilestirebiliriz belki amfi, yada kolon iyileştirilmesi gibi. Öyle pahalı yüksek ses sisteminden( koltukaltı wooferlar falan) değilde kucuk degisikler şeklinde bir iyileştirme olabilirmi acaba diye merak ediyorum

Svg

aynen baslar gercekten cok kotu
    temiz bir sesi var sistemin ancak hem ses siddeti hemde baslar acisindan yapilabilecek ucuz yollu biseyler varsa denenebilir.en guzeli 400 euro verip hifi ekletmekti ama beklemek gerekirdi bunun icin.
  • sammykunny kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkürler..

Bende nedense sitedeki araç oluşturma aracın sayfasına geri dönüyor. Link verebilir misiniz?

Joy paket pure'dan sonraki en düşük paket değil mi? Nasıl sunroof'u olabiliyor?

Joy paketlere x,y,z eklenip satılıyor olması ne anlama geliyor? Sitedeki joy paket fiyatının üstüne ekleme yapılıyor mu bu durumda?

Eğer navigasyonu almaz isek, dashboard'dan çıkan ekran sadece müzik ve klimayı mı yönetiyor? Navigasyonu almak demek programı yükletmek anlamına mı geliyor? Yani navigasonu almasak da ekranda ya da aracın herhangi bir yerinde GPS çipi oluyordur değil mi?
  • erciftci E kullanıcısına yanıt
    Bunu deneyeceğim bugün.. İstanbulda hangi bayiyi önerisiniz müşteri memnuniyeti açısından dikkatli olan?
  • Playmaker444 P kullanıcısına yanıt
    ben aracımı kosifler'den aldığım için bakımı da orada yaptırmıştım. ikame araç talep ederseniz veriyorlar. bana 320ed vermişlerdi, bahaneyle test etme imkanı bulmuştum gün boyu.
    düzeltme: bostancı kosifler oto.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giovanni_ -- 9 Aralık 2016; 15:6:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

Merhabalar,

Svg

aynen baslar gercekten cok kotu
    temiz bir sesi var sistemin ancak hem ses siddeti hemde baslar acisindan yapilabilecek ucuz yollu biseyler varsa denenebilir.en guzeli 400 euro verip hifi ekletmekti ama beklemek gerekirdi bunun icin.

Hifi ekletmeyi biraz açarmısınız, nedir bu?
  • Playmaker444 P kullanıcısına yanıt
    ikame aracı teslim alırken sizden kredi kartı bilgilerinizi ve ehliyet fotokopinizi alıyorlar. size teslim ederlerken ve sizden tekrar teslim alırlarken de aracı kontrol ediyorlar. eğer bir hasar varsa kredi kartınızdan tahsil ediliyor olabilir. ben hasarsız olarak iade etmiştim, o durumda ne yapılıyor bilemiyorum. belki test ve ikame araçlarda da kasko vardır, hasarı oradan karşılıyor olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giovanni_ -- 9 Aralık 2016; 15:17:57 >
  • kalamare kullanıcısına yanıt
    aracı teslim almadan önce sipariş aşamasında opsiyon donanım olarak ekletmekten bahsediyor sanırım arkadaş. sonradan ses sistemini güçlendirmek için kapı içleri sökülüyor ve trim sesine sebep oluyor demişti forumdan arkadaşlar. ben de o nedenle vazgeçmiştim yaptırmaktan. mevcut ses epey vasat, bu hali ile idare ediyoruz mecburen.
  • rolanddes kullanıcısına yanıt
    Borusan Ataşehir Satış Danışmanı Çağan SEVAL gelirseniz yardımcı olurum
    05345850044
  • rolanddes kullanıcısına yanıt
    evet hocam haklısınız, sitede sorun var, sanırım ötv değişiminden sonra otomasyonu kuramadılar henüz. zira 1 donanım ekleyince bile ötv oranı değişebiliyor, sorumluluk açısından modülü deaktif etmiş olabilirler.

pure paket ben piyasada görmedim, piyasadaki araçların neredeyse hepsi en az joy paket. joy paketlerin genelinde de sunroof var gibi, sahibinden.com dan kontrol edebilirsiniz. sanırım joy pakete sunroof ekletip toplu ithalat yapmışlar, bu şekilde de bayağı bir aracı hazırdan satmışlar. joy+sunroof paketi yeter artar bile bence. ah bir de cruise control olsa :)

fiyatlar zaten sitedekinden aşağıdadır, bayiden kontrol etmekte fayda görüyorum. yılsonu vs daha ucuza hazırdan araç bulabilirsiniz. dediğim gibi sunroofsuz 1 serisi sattıklarını sanmıyorum, varsa da fiyatı bayağı düşüktür.

navigasyon için geniş ekran ekletmeniz gerekli sanırım, fiyatı da yüksekti. standart ekranda navigasyon yok ama sadece müzik ve klimayı yönetiyor dersek haksızlık etmiş oluruz, o ekranın içinde bir sürü özellik var. araç bilgisayarı, efficient dynamics menüsü, bluetooth bağlantısı, telefon menüsü falan var. hatta 3g internet falan da var, arabanın kendi sim kartı var içinde.

donanımsal olarak gps anteni var mı bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giovanni_

aracı teslim almadan önce sipariş aşamasında opsiyon donanım olarak ekletmekten bahsediyor sanırım arkadaş. sonradan ses sistemini güçlendirmek için kapı içleri sökülüyor ve trim sesine sebep oluyor demişti forumdan arkadaşlar. ben de o nedenle vazgeçmiştim yaptırmaktan. mevcut ses epey vasat, bu hali ile idare ediyoruz mecburen.

anladım tesekkürler,
  • quote:

aynen oyle
  • quote:

ikame aracı teslim alırken sizden kredi kartı bilgilerinizi ve ehliyet fotokopinizi alıyorlar. size teslim ederlerken ve sizden tekrar teslim alırlarken de aracı kontrol ediyorlar. eğer bir hasar varsa kredi kartınızdan tahsil ediliyor olabilir. ben hasarsız olarak iade etmiştim, o durumda ne yapılıyor bilemiyorum. belki test ve ikame araçlarda da kasko vardır, hasarı oradan karşılıyor olabilirler.

tabiki kaskolu araclar tahsil edemezler karttan kazayi.Ama kasko klozu disinda araca zarar verebilirsiniz dosemesini yakarsin bisey dokersin kasten zarar verirsin vs bu gibi durumlar icin kart bilgisi alirlar.
  • B38 3 silindirli 136'lık araç sahibi varsa motorun performansı hakkında bir iki cümle paylaşabilir mi?1.4 TSI 140PS (Şimdi 150) 250 torklu A3 kullandık 45bin km motorun performansı çok iyiydi.118i A3'e göre 90kg daha ağır bu motoru kullananlar ne düşünüyor merak ediyorum.Uzun süredir BMW'nin mevcut ve gelecek motorlarını araştırıyorum B38'den 1.5 3 silindir olup daha yüksek bir güç aldıkları model üretmeyecekeler kısa vadede,yurtdışında 2016'dan itibaren 120i'ler B48 kodlu 2.0 184ps'lik ünite ile geliyor 2015'de kısa bir süre ülkemizde N13 kodlu PSA motor 1.6 177'lik 120i satılmış ama şu andan itibaren 136ps'den daha güçlü bir 1 serisi gelmeyecek.

Kısaca 1.5 3 silindir B38 motor 1 serisinde zevkli bir sürüşe izin veriyormu merak ediyorum bu arada motor N55 sıralı 6'nın direk olarak yarısı olduğu için çok tatlı bir motor sesi var 150ps/250tork gibi bir değer ile gelseydi tadından yenmezdi.

• serdar_85 kullanıcısına yanıt
    Yeni gördüm hocam yarın atarım çekebilirsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de henüz bir B48 motorlu BMW'ye rastlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 14811482148314841485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.