Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1476. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.866.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grafik81

4 ile 1 in yeri değişmiş sadece. Çok değil

2. el M paketler özellikle fiyat anlamında cazip kaldı. 100 Bin altı araçlar var sitede. Yakında onlar da 100 Bini geçer.
  • Merhabalar,
    Forumdaki lastik tavsiyeleri kış ve yaz olarak sınıflandırılmış.Acaba kriterlerimize uyan (başta sessizlik ) runflat dört mevsim lastiği tavsiye eden olurmu?
    svg
  • Hafta içi kur her an 3.55 olabilirmiş. Aralık ayında zamsız ötv ile satışlar yapılacakmış. Yani kampanya devam ediyor. Sıfır faiz kampanyası olacakmış ama bu kampanyadan faydalananlar diğer kampanyadan faudalanamıyormuş. Yani ötv %60 ödeyeceklermiş. Yine aynı kapıya çıkıyor. Şuan one edition 118i 123.600 tl sigortasız fiyatı. Bence kampanya bitmeden alın. Bu fırsat bidaha gelmez... M paket almak istiyordum ama one edition aldım nedense. Fırsatım olsa aracı satıp bu kampanyayla m paket alırdım. Geçti artık. Aracımı M pakete nasıl dönüştürürüm fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grafik81 -- 3 Aralık 2016; 11:41:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

Kosifler bostancıda aracım iki kere yıkandı.
    Az once farketmiş oldum, kaportayı o kadar kötü yıkamışlar ki, dairesel çizik dolu.

Servise söylesem bir şey değişmeyecek. Allah cezalarını vermesin iş güzarların. :)

Başına benzer bir şey gelen var mı :(

Var...
    Ataşehir Etkili Servis de aynı. Sürekli mikrofiber eldivenle yıkanan arabamı servis sadece 1 yıkamada berbat etmiş. Hele o kaputtaki filmi görseniz; zımparalanmış gibi! Kasten yaptıklarını düşünüyorum, seramik koruma yapılsın vs diye...
    Çünkü daha önce dikkat etmediğim arabalarımda bile bu kadar çizik olmuyordu. Önümüzdeki hafta gittiğimde yıkamacı ile tanışmayı düşünüyorum açıkçası. Fırça kullanıyor olabilirler mi acaba BMW gibi bir markada?

• quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

Kosifler bostancıda aracım iki kere yıkandı.
    Az once farketmiş oldum, kaportayı o kadar kötü yıkamışlar ki, dairesel çizik dolu.

Servise söylesem bir şey değişmeyecek. Allah cezalarını vermesin iş güzarların. :)

Başına benzer bir şey gelen var mı :(

Var...
    Ataşehir Etkili Servis de aynı. Sürekli mikrofiber eldivenle yıkanan arabamı servis sadece 1 yıkamada berbat etmiş. Hele o kaputtaki filmi görseniz; zımparalanmış gibi! Kasten yaptıklarını düşünüyorum, seramik koruma yapılsın vs diye...
    Çünkü daha önce dikkat etmediğim arabalarımda bile bu kadar çizik olmuyordu. Önümüzdeki hafta gittiğimde yıkamacı ile tanışmayı düşünüyorum açıkçası. Fırça kullanıyor olabilirler mi acaba BMW gibi bir markada?

bence kesin fırça, başka türlü bu kadar dairesel çiziğin imkanı yok.
    ben aracımı çok yıkatmam üşendiğimden. ama en son kendim yıkamıştım, kil sonrası boya koruma işlemini de kendim yaptım, sıfır gibi olmuştu, burada paylaşmıştım hatta fotolarını. bundan sonra da iki kere serviste yıkandı sadece. dün akşam farkettim ve moralim bozuldu.

burada eskiler hatırlar belki, epeyce karar değişikliğim vardır, aracımı satayım mı satmayayım vs şeklinde. şu anda aracımı elden çıkarmayı kafaya koymuş bulunmaktayım. premium diye aldığımız araç her ne kadar ucuz da olsa böyle bir muamele ile karşılaşmak istemem. vw ve hyundai gibi markalarda böyle bir şey yaşasam canım sıkılmazdı.

(mesajı yine ağlama duvarına çevirdiğim için kusura bakmayın ahali :( )

• Merhaba,
    kuslarla basim cok cidde belada!

kus pisligini cikartmak icin bir tavsiye bir alabilcegim sivi varmidir? genelde gordugum zaman ise gitmeden ilik su akitiyorum 1lt kara cok sicak olmayan cozuluyor ama bazen 1 2 gun gozden kacirdiklarim oluyor ve icim gidiyor haliyle iz yapiyor oldugu yere. bu konuda ne almam ne etmem gerekir ?
  • Ben aspirix gibi temizleyici kullaniyorum bagajda bulunduruyorum herzaman

• Evet arkadaşlar benim araç derince limanına gelmiş.Bundan sonra ne kadar sürer bu süreç?

Kur güncellenmeden ithalat yapmaya çalışacağım dedi satış temsilcisi. Bu arada arkadşaların dediği gibi ÖTV farkını yine borusan karşılıyormuş ya da 0 Faiz kampanyası var.Seçeneklerden hangisi uyarsa onu seçebiliyoruz.

Peşin parası olanlar için ötv seçeneği avantajlı. Ancak kredi kullanacaklar için 2 seçenek arasında fark yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Evet arkadaşlar benim araç derince limanına gelmiş.Bundan sonra ne kadar sürer bu süreç?

Kur güncellenmeden ithalat yapmaya çalışacağım dedi satış temsilcisi. Bu arada arkadşaların dediği gibi ÖTV farkını yine borusan karşılıyormuş ya da 0 Faiz kampanyası var.Seçeneklerden hangisi uyarsa onu seçebiliyoruz.

Peşin parası olanlar için ötv seçeneği avantajlı. Ancak kredi kullanacaklar için 2 seçenek arasında fark yok gibi.

Ne zaman ayırtmıştınız ? (bende bu ay için araç bekliyorum kaporamı vermiştim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Evet arkadaşlar benim araç derince limanına gelmiş.Bundan sonra ne kadar sürer bu süreç?

Ne zaman ayırtmıştınız ? (bende bu ay için araç bekliyorum kaporamı vermiştim)

Kasım 15 te kapora yatırmıştım hocam.Araç üretim aşamasındaydı ben kapora verirken.

• ex_silver kullanıcısına yanıt
    İthalat işlemleri maksimum 4 gün diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aykırı58

İthalat işlemleri maksimum 4 gün diye biliyorum

O zaman az kaldı gibi.İlk arabam olack.Daha önce arabamız oldu ama evlendikten sonra kendi başına araç almak gibisi yok.Heyecan dorukta.Bu arada hediye olarak genelde istenilebilecekler nedir?(normalde hediye istenmez verilir ama) Yıllık bakım vs
  • Oncelikle hayirli olsun
    En ele avuca gelir tek hediye yıllık bakım olur herhalde. O da borusan bayileri veriyor herhalde. Yoksa boya koruma koltuk koruma tirt. Ayriyetten baska bir yerde cam filmi yaptirmayacaksaniz cam filmi de hediye olarak yaptirabilirsiniz. Paspası zaten verirler çok da ben bmw yim demeseler de. Bakım hediye vermezlerse en azından ilk bakım indirimi alın. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykırı58

Oncelikle hayirli olsun
    En ele avuca gelir tek hediye yıllık bakım olur herhalde. O da borusan bayileri veriyor herhalde. Yoksa boya koruma koltuk koruma tirt. Ayriyetten baska bir yerde cam filmi yaptirmayacaksaniz cam filmi de hediye olarak yaptirabilirsiniz. Paspası zaten verirler çok da ben bmw yim demeseler de. Bakım hediye vermezlerse en azından ilk bakım indirimi alın. Güle güle kullanın.

Teşekkürler bilgiler ve iyi dilekleriniz için. Kazasız belasız sürmek nasib olsun herkese.Önce sağlık...
  • Bir serisinde dsc dtc birarada standard değilmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeslerim ustundeki 205 50 17 olculeri yerine 225 45 17 kislik aliyorum. Hata ediyorsak bi uyarin pazartesi bu isi cozecem insallah
  • copural C kullanıcısına yanıt
    Kışlık için neden taban büyütüyorsunuz, insanlar genelde daha küçük tercih eder. Siz aynı kullansanız da olur ama 205 ten 225 e geçmek saçma. Hemde daha pahalı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berfield35

CC için 1300-1500₺ arasında fiyatlar aldım. Daha uygun yakın zamanda soran var mı?

Seramilk kaplama + cam filmi iki gün önce 1750 tl yaptırdım

• Herkese merhaba,

2014 80 bin kmde 116ed sunroofsuz tekno trio paket bir aracim var, otv zammi oncesi 20 25 gun once aracimi satmaya karar verdim,ilk baslarda fiyatim 82000tlydi ancak ilanin son gunlerinde fiyatimi 75bine kadar indirdim, aracta ekstra sportline jantli kis lastiginide verecektim, aracta in camurluklatdan biri boyali digeride kucuk bir islemden degismisti, tum islemler borusan yetkili servislrinde yapilmis bir arac ve ilanimda boya ve degusenlerle ilgili gorselleride paylastim, objektif bir ilan vermistim ama uzulerek soyluyorum bizim millete fazla durust olmak yaramiyor, fiyati 70e cekmek isteyen cok oldu,

Uzun lafin kisasi aracima bu paraya kiyamadim, gecen gun cok temiz bir x3 ilani buldum sahibiyle iletisime gectim bana aracta minimal cizikler var dedi araci gittim gordum bol minimalli ama hatasiz boyasuz araba nasil olurmus ogrendim ve araci satmaktan vazgecirdi beni,

Aracin piyasasi buysa ben bu arabayi bu paraya satmam arkadas, biraz daha ekmegini yensin ondan sonra ölücülere yakisir,

Okudugunuz icin tesekkurler, 116ed si olanlar beni daha iyi anlamistir, tum f20 sahiplerine iyi pazarlar...

• teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    Hata sizde beyefendi ! Bu arabanın piyasa fiyatı belli ederi belli .. bu durumda zarar gören sadece siz olmaksızın diğer ilan sahiplerine de haksızlık etmiş bulunuyorsunuz , aracınızı kuruma bağışlasaymışsınız 75.000 TL nedir bu ? 2014 model Joy paket araçların şuan 2.el piyasa değeri 95.000 TL olacaktır .. piyasa fiyatının çok altına inerseniz mantıksal olarak ağır hasar kaydı kaza darbe boya olmalıdır .. keyfli sürüşler dilerim , o arabaya 70.000 TL vereninde allah 1 gün denk getirir

• 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.