Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1475. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14731474147514761477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maslak Atatürk Oto sanayide, Özgenç Bmw servisi var. Daha önce bir kere yağ ve yağ filtresi değişimi yaptırmıştım, çok ilgili ve işini bilen insanlar, tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sammykunny

1 serisine oluyor mu bunlar?

Olmuyor

• PLucky P kullanıcısına yanıt
    Evet bende inceledim. 3 ve 5 serileri içinmiş. Bu arada 1 serileri olanlarda uymadığını öğrendim. En iyisi folyoyla kaplamak

• Bu ay aldigim 1.16d aracımı calistirdigimda bakım için 15000km ve 03.2018 gibi birsey yazıyor da bunların bakımı periyodu 15bin veya 18 ay falan mi
    Aldığımda sanki yılda bir demislerdi

• 1 serisini anlatan bir yazıya denk geldim, sizlerle paylaşmak istedim;https://hayatinvirajliyollarinda.com/2014/12/06/bmw-116i-e87-f20/

• Adam edebiyatı iyi yapmış
    Bu arada şuna da şaşırdım
    "Pirelli Cinturato P7 lastikler F20 kasa ile beraber kullanılmaya başlandı. Continental Premium Contact SSR’a göre daha yumuşak hamurlu ve daha sessizdir ama diğer konularda Continental daha iyi."
    Daha sessizmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

1 serisini anlatan bir yazıya denk geldim, sizlerle paylaşmak istedim;https://hayatinvirajliyollarinda.com/2014/12/06/bmw-116i-e87-f20/

Bu yazıyı bende okumuştum,insanın arabasına bakış açısı değişiyor :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykırı58

Adam edebiyatı iyi yapmış
    Bu arada şuna da şaşırdım
    "Pirelli Cinturato P7 lastikler F20 kasa ile beraber kullanılmaya başlandı. Continental Premium Contact SSR’a göre daha yumuşak hamurlu ve daha sessizdir ama diğer konularda Continental daha iyi."
    Daha sessizmiş

Benim kışlık conti'ler, standart gelen bridgestonelardan daha sessiz.

Bridgestone'ları değiştirmek istiyorum.
  • Zaten bridgestone a en kötüsü diyor
    Bendeki şanstan pirelli p7 ile geldi

• 2013 yılından beri BMW araçlarımda kışlık lastik olarak Pirelli Sottozero II RFT kullanıyorum, 205 / 55 / 16". Genel olarak çok memnunum, konfor ve yumuşaklık iyi, ıslak zeminde frenleme de 2. sıradaydı, karlı ve buzlu zemin performansı olarak evime çıkan bir yokuş var baya dik, kar tuttuğunda bir çok aracın çıkamadığı yerde asla beni yolda bırakmadı ( DTC yi active etmek gerekiyor bazen ), negatif yön olarak söyleyebileceğim kuru zemin düzgün asfaltta içeri yol sesi alıyor biraz ama rahatsızlık boyutunda değil, sadece ses sistemi kapalı iken sıfır seste duyulabiliyor, zaten çoğu zaman multimedia açık ve ses problemi yaşamadım.

• Merhabalar 2012 1.16i aracımın ekranında geri görüş sensörü takılı kaldı kapatıp açmama rağmen düzelmedi nasıl resetlenir ne yapmam gerekiyor acil yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaiBatSu_TR -- 1 Aralık 2016; 20:56:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaiBatSu_TR

Merhabalar 2012 1.16i aracımın ekranında geri görüş sensörü takılı kaldı kapatıp açmama rağmen düzelmedi nasıl resetlenir ne yapmam gerekiyor acil yardımcı olursanız sevinirim

Bagaj kilidiniz tam kapanmıyor demektir, kilidin ayarı yapılmalı o zaman düzelir bana da oldu aynı durum tamamen arka bagaj kapağındaki kilitle ilgili bir sorun servis 5 dakikada yapar. Hatta kendiniz bile yapabilirsiniz bagaj kapağını açıp bir kaç kez orta sertlikte açıp kapatın kendi kendine bile düzeliyor bazen ama ayarlatmazsanız yine olur. Belki de bagaj kapağınız tam oturmuyodur kilidin araya birşey sıkışmıştır onu da iyice kontrol edin.

• Arkadaşlar hafta sonu arabayı yıkadıktan sonra yolda giderken soldaki kolon cızırtı yaptı biraz, sesi artırdım bakalım ne olacak diye, ses hepten gitti ve hala yok. Söküp bakayım diyorum ama bir yandan da sökmüşken şu kötü ses sistemini biraz düzeltmek için ön kapılardaki ve bagaj üstündeki hoparlörleri değiştireyim diyorum. Amfi takmadan sadece kolonları değiştirerek böyle bir iyileştirmeye giden var mı? Marka model ne kullanmak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kicker -- 2 Aralık 2016; 1:2:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZaiBatSu_TR Z kullanıcısına yanıt
    Bagaj acikken gri renkte bir uyari kaliyor ekranda boyle ise arkadasin dedigi gibi bagajinizin kapagiyla ilgili bir sorun olabilir
  • Arkadaşlar opelden kalan aynı ebatlı kışlık kumhoları bmwye taktım inanılmaz bir uğultu geliyor, eski arabada hiç ses farketmemiştim. Çok da takık değilimdir sese ama bu müziği bile bastırıyor:) Farkı sadece bmwnin sessizliğine mi vermek lazım, başka ne olabilir, azaltacak yöntem var mı?
  • Euro kuru 3,80 üzerini görmüş. Anlaşılan bir kur zammı daha yolda. M paket dizel 1 serisi 200 Bin TL olma yolunda hızla ilerliyor :) 2. ele de yansıyor anladığım kadarıyla bu yükseliş.
  • 2 ay once aldigim 1,18i M paket 114.600 fatura edildi, simdi guncel listeye baktim 141.000 olmus. Inanilmaz bir artis O.O
  • Kasım ayında 914 tane 1 serisi satılmış rekor😂😂😂

• Kosifler bostancıda aracım iki kere yıkandı.
    Az once farketmiş oldum, kaportayı o kadar kötü yıkamışlar ki, dairesel çizik dolu.

Servise söylesem bir şey değişmeyecek. Allah cezalarını vermesin iş güzarların. :)

Başına benzer bir şey gelen var mı :(

• tozparcasi T kullanıcısına yanıt
    4 ile 1 in yeri değişmiş sadece. Çok değil

• 
Sayfa: önceki 14731474147514761477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.