Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13111312131313141315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Berkutt0606

ektedir
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam lastik sıcaklık gösterimini nasıl açtınız? Kodlama ile mi açılıyor menüden mi ayarlanıyor. Öyle bir ayara rastlamadım ama gözden kaçırmış da olabilirim.

• czerolem kullanıcısına yanıt
    selamlar kodlama ile actim. @czerolem @czerolem @czerolem @czerolem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar forumdaki tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var 1 serisi almaya karar verdim fakat fiyatlar çok karışık sahibinden aşağıda linkini verdiğim aracı almayı düşünüyorum sizce doğru bir tercihmi 1 hafta içinde araç almam gerekiyor herkese teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-eska-motors-2015-bmw-1.16i-geri-gorus-xenon-s.o.s-boyasiz-274539578/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

• Merhaba hocam.bende bu aralar 1 serisi bakiyorum.gonderdiginiz ilandaki arac iyi gorunuyor.ama sanki fiyati cok uygun degil mi?ben 2012 modellere bakiyorum.40.000 km uzeri araclar bile 75-76k civari.bu hem 2015 hem de dusuk km.konustunuz mu ilqn sahibiyle?herhangi bir kazasi varmiymis aracin?
    Kolay gelsin.

• Yarın araca bakmaya gideceğim fiyat normal çünkü sıfır 1 serisinde kampanyalar çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: kombine

Yarın araca bakmaya gideceğim fiyat normal çünkü sıfır 1 serisinde kampanyalar çok iyi

Hocam kampanya nerede var?bildiğim kadarıyla benzinli 108 dizel 116.5 sıfır araçlar

• Benzinli araç için konuşuyorum bayilerde indirim yapıyorlar

• Hocam kampanyadan kasıt nedir? Aldığınız teklif varsa paylaşırmısınız? Merak ettim rakamları.
  • BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    Borusan ı aradım 2016 Modeller de benzinli 107 dizel 116 dediler. Araçlar Joy+sunroof. Nakit alımlarda 3 yıl garanti +3 yıl bakım dediler. Arkadaş 100 bin teklifi nerde aldı çok merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Winglet

Borusan ı aradım 2016 Modeller de benzinli 107 dizel 116 dediler. Araçlar Joy+sunroof. Nakit alımlarda 3 yıl garanti +3 yıl bakım dediler. Arkadaş 100 bin teklifi nerde aldı çok merak ettim

mayfest'de güzel indirim olur heralde.

açıkcası joy'un koltuklarını ve döşemesini hiç beğenmiyorum. temmuzda 95'e falan veriyorlardı joy+ sunroof. Temmuzdan bu yana nasıl bu kadar zam yaptı borusan anlamıyorum doğrusu.

ben 1.20i mpaket araçlarla ilgileniyorum aslında ama fiyatları akıl mantık sınırının çok üstünde. sıfır 1.20i fiyatına 1 yaşında 3.20ied sportline plus alınıyor.

• BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    ben sana kısaca anlatıyım o zaman, 2015 temmuz EUR/TRY 2.87, şu an 3.30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bankster -- 21 Şubat 2016; 15:44:00 >
  • bankster kullanıcısına yanıt
    iyi diyorsunuz hoş diyorsunuzda, kur sadece bmw'ye mi arttı. Bu segmentte son 6-7 ayda 10.000 - 15000 lira zam gelen başka kaç model var onu bir sorgulamak lazım. Audi aralıkta 2.69 kurla araç sattı.

Açıkcası ikinci el değer kaybı tartışmalarının sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum. Sıfır fiyatları fazla yüksek bu yüzden ikinci el değer kaybı yüksek algısı oluşuyor. Bu sırf 1 serisi için de geçerli değil. 3 serisindede sıfır bomboş 3.20ied'ye (sadece sunroof var 150,000 lira istiyorlar) 1 yaşında sportlinepluslar, luxury'ler 125-130'dan satılıyor. Sonra gidip elde kalan 2015 sıfır sportlineplus'ı 143'e teklif ediyorlar vs. yani piyasa karışık.

Demem o ki şu anda fiyatlar çok yüksek ve ocak satışlarında BMW çok büyük darbe yedi. Mercedes ve Audi böyle devam ederse, BMW'den sağlam bir kampanya gelir. Sıfır alım için Mayfest'i beklemek en doğrusu bence. Bir diğer unsurda ikinci el fiyatları ile sıfır fiyatları arasında açılan makas. Şu fiyatlarla araç almak, satış yaparken ciddi zararlara sebep olur.

• Bu 3 yıl garanti + bakım işi hoşuma gitti arkadaşlar sizce 106 bin e sıfır 2016 benzinli almak mı mantıklı yoksa 100-103 civarına 2015 ikinci el dizel mi? Normalde dizel bakıyorum, sıfırını alacak bütçe yok, mayfest beklemek isterdim ama almam gerekiyor mart içinde en geç

• quote:

Bu 3 yıl garanti + bakım işi hoşuma gitti arkadaşlar sizce 106 bin e sıfır 2016 benzinli almak mı mantıklı yoksa 100-103 civarına 2015 ikinci el dizel mi? Normalde dizel bakıyorum, sıfırını alacak bütçe yok, mayfest beklemek isterdim ama almam gerekiyor mart içinde en geç

bakım paketi kandırmaca +1 yıl garanti ise 1500 lira cıvarı bence 2. el temiz dizel bakın
  • Sakin bakim paketine kanip hareket etmeyin. Yag degisiminden baska hicbisey yok. Filtreler pislikten gecilmiyor, 3. Bakima girdik hala degismedi. Aman diyim.

• quote:

Bu 3 yıl garanti + bakım işi hoşuma gitti arkadaşlar sizce 106 bin e sıfır 2016 benzinli almak mı mantıklı yoksa 100-103 civarına 2015 ikinci el dizel mi? Normalde dizel bakıyorum, sıfırını alacak bütçe yok, mayfest beklemek isterdim ama almam gerekiyor mart içinde en geç

3 yıl bakım dediğiniz 3 kere yağ ve yağ filtresi değişimi. Toplasan 500 lira. Garantide 1 yıl uzuyor. Hikaye yani
  • bankster kullanıcısına yanıt
    3.09 kur sabiti var.
  • Winglet kullanıcısına yanıt
    Hangi borusan otoyu aradınız acaba ?
  • lanxx kullanıcısına yanıt
    Avcılar

• Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    Ben tam anlayamamış olabilirim hocam bir daha sorayım size detaylı.

Aradığınızda bakımı hediyemi ettiler yoksa bakım paketimi bu ?

Bende yeni aldım böyle bir bakım hediyesinden söz edilmedi de.
  • 
Sayfa: önceki 13111312131313141315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.