Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.608
Cevap
310
Favori
2.867.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyajli 1 serisi icin 118i ve 120i 1598cc gorunuyor bu durumda 1.6 4 silindir olmuyor mu? 1.5 3 silindir benzinli 1 serisinde yok mu? Kafam karisti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benzinli 1.16 nın ortalama alinirsa 5 lt yakma ihtimali kesinlikle yok. Araci ilk calistirip evden cikarken zaten 15-20 lt civari gosteriyor sehirici ara sokaklarda. 5Lt ölcüm yapan arkadaşlarin cogu teme cikip giselerden giselere ölcüm yapiyor. Trafigin en seyrek oldugu zamanlarda alinan sehirdisi degerler inanin bizi hic ilgilendirmiyor. Ben sabah işe giderken kaç yakiyorum ona bakarim. Yada bir depo ile ne kadar gidersem böler rakama bakarim. Şu anda makyajli kasa ile karisik 7.5-8.5 lt arasinda gidip geliyorum. (35-40 krş)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2012 model 1.16ed sahibiyim aracım boş modellerden sormak istediğim aracın orjinal multimediasını nasıl güncellerim. Herhangi bir USB bağlantısı yok ne kolçak içinde nede torpido gözünde. Direksiyon da Handfree tuşu olmasına rağmen multimedia içinde bluetooth yok. Şuan için müzik zevkimizi tablet içine klip ve müzik atarak AUX üzerinden gideriyoruz ama en azından Handfree'yi kullanmak istiyorum. Nasıl güncelleme sağlayabilirim ne yapabilirim bilginize ihtiyaç duyuyorum şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamofice

Bugun 800kmlik yolu 5.5 ortalamayla tamamladim klima surekli acik , gidis 2 kisi ,donus 3 kisi bagaj dolu. Arac 1.16i

çok iyi ortalama yakalamışsınız, bende 5.1 lt klima kapalı iken gördüm. benzinli ve boş ağırlığı 1350 kg olan bir araç için gayet başarılı. kaldı ki siz 3 kişi dönmüşsünüz. şehir içine pek girmedikçe bu araçlar kimseyi üzmez.
  • sarsici kullanıcısına yanıt
    aracımı yeni aldım ve henüz istanbul şehir içi trafiğine hiç girmedim diyebilirim. hafta içi şirket aracım olması sebebiyle yalnızca hafta sonları kullanıyorum ve bostancı köprüsünden çıkıp E-5 üzerinden sapanca'ya gidip geliyorum. sakin sürdüğüm için ortalamam epey düşük. yoksa şehir içine girip biraz da agresif bi sürüşle 10-12 lt görürüm. ilerleyen zamanlarda şehir içine girmeye başladığımda tekrar paylaşırım değerleri.
  • hoktuaslan kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi, aracı çalıştırdığımda yol bilgisayarını sıfırlayıp 5 dk'lık şehir içi kullanımı sonrası ana yola bağlanıyorum. evim ana yola yakın olduğu için şehir içi trafiğine fazla girmiyorum. yalnızca bostancı ile tuzla arasındaki akşam iş çıkışı trafiğine takılıyorum. ortalamam bu nedenle 5-5,5 arası oluyor. köprü trafiğine giriyor olsam 8'in altına düşeceğini hiç sanmıyorum.
  • 2014. 12. ay çıkışlı aracıma fw update yapmak istiyorum ama bi kaç sorum var..
    Google'a bmw/update dediğim zaman yabancı sitedeki bmw sayfasına yönlendiriyor. Oradaki update aracıma yüklersem, Türkçe menüyle kullanabilirmiyim yoksa İngilizceye döner mi?
    İkinci sorum ise; Usb flash disk formatı, NTFS mi FAT32 mi olmalı?
    Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

2014. 12. ay çıkışlı aracıma fw update yapmak istiyorum ama bi kaç sorum var..
    Google'a bmw/update dediğim zaman yabancı sitedeki bmw sayfasına yönlendiriyor. Oradaki update aracıma yüklersem, Türkçe menüyle kullanabilirmiyim yoksa İngilizceye döner mi?
    İkinci sorum ise; Usb flash disk formatı, NTFS mi FAT32 mi olmalı?
    Teşekkürler..

flash disk formati fat32 olacak macbook kulaniyorsaniz sarkilari bellege kopyalarsaniz biraz problem cikiyor teknik detayina girmeyecegim update dosyasini sizin vin yani sase numaranizin son 7 hanesine gore yapiyor ingilizce olmaz menunuz turkce cikicaktir gene

• teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    1.5 motorlar yeni yeni gelmeye başladı şuan kalan son 1.6 lar satılıyor

• tuningbr kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam Türkçe oldu. Bu son fw de ne gibi değişiklikler var sizin bir bilginiz varmı?

Bu arada iphone ekranını yol bilgisar ekranında gösterme gibi bi şansızmız varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 9 Eylül 2015; 12:33:58 >
  • fm.karahan kullanıcısına yanıt
    Düz yolda kalkışta kıç atan bir arabadan bahsediyoruz. Basmadan olmuyor :) Allah 177 lik sahiplerine sabır versin.

Elektrikli katlanır aynalarda 4lüler yandığı zaman kumandadan katlama yapılamıyor, sadece içeriden kendiniz yapabiliyorsunuz. Mantığı hakkında fikri olan var mıdır?

• quote:

Eyw hocam Türkçe oldu. Bu son fw de ne gibi değişiklikler var sizin bir bilginiz varmı?

Bu arada iphone ekranını yol bilgisar ekranında gösterme gibi bi şansızmız varmıdır?

maalesef iphone ekranini gorme gibi sansiniz yok guncelleme ile gelen degisikllikler soyle belirtilmis

> Improved speed and stability for multimedia and telephones.
    > Improved music playback from a
    USB medium or phone connected via the USB audio interface and containing multi- ple playlists.
    > Improved music search with MTP devices connected, improvements in information display for tracks played back.
    > Improves telephone functions with more stable Bluetooth connections and faster phonebook synchronisation, improved dis- play of received calls.
    > Greater data connection stability for BMW Services with Apple iPhone iOS 6.

• quote:

Orijinalden alıntı: berfield35

Düz yolda kalkışta kıç atan bir arabadan bahsediyoruz. Basmadan olmuyor :) Allah 177 lik sahiplerine sabır versin.

Elektrikli katlanır aynalarda 4lüler yandığı zaman kumandadan katlama yapılamıyor, sadece içeriden kendiniz yapabiliyorsunuz. Mantığı hakkında fikri olan var mıdır?

Sinyallerin gorulebilirligi azaliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuningbr

quote:

maalesef iphone ekranini gorme gibi sansiniz yok guncelleme ile gelen degisikllikler soyle belirtilmis

USB medium or phone connected via the USB audio interface and containing multi- ple playlists.
    > Improved music search with MTP devices connected, improvements in information display for tracks played back.
    > Improves telephone functions with more stable Bluetooth connections and faster phonebook synchronisation, improved dis- play of received calls.

merhaba , nasıl update yaptınız bana da yardımcı olsanız. 2014/7. ay da çıktı aracım. İnternette UPD03007.bin diye bir dosya indirdim BMW sitesinden ama kuramk için denediğimde ekranda daha güncel versiyon zaten kurulu gibi bir ibare çıktı. Siz hangi versiyonu kurdunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Giovanni_

quote:

Orijinalden alıntı: dreamofice

Bugun 800kmlik yolu 5.5 ortalamayla tamamladim klima surekli acik , gidis 2 kisi ,donus 3 kisi bagaj dolu. Arac 1.16i

çok iyi ortalama yakalamışsınız, bende 5.1 lt klima kapalı iken gördüm. benzinli ve boş ağırlığı 1350 kg olan bir araç için gayet başarılı. kaldı ki siz 3 kişi dönmüşsünüz. şehir içine pek girmedikçe bu araçlar kimseyi üzmez.

Az yaksin diye kasmadim da acikcasi, uzun yolda gercekten tuketim cok iyi .Kisa mesafe sehir ici kullanimda cosuyor sadece benim arac.

• quote:

Orijinalden alıntı: edysch

quote:

Orijinalden alıntı: tuningbr

quote:

merhaba , nasıl update yaptınız bana da yardımcı olsanız. 2014/7. ay da çıktı aracım. İnternette UPD03007.bin diye bir dosya indirdim BMW sitesinden ama kuramk için denediğimde ekranda daha güncel versiyon zaten kurulu gibi bir ibare çıktı. Siz hangi versiyonu kurdunuz?

Aynı şey benimde oldu aracım 05.2014 çıkışlı arkadaşın 12.2014 ise nasıl oluyorda bizimki daha güncel oluyor

• GEZGİNBÖCEK G kullanıcısına yanıt
    Buradan VIN numarası girince önerilen UPD07012.bin dosyasını sorunsuz yükledim. Araç 9/2014
  • Şehir içi hepimizin korkulu rüyası maalesef. O yüzden mor mercedes candır şehir içinde ;)

• MErhaba Arkadaşlar;

Arabasıyla çok ilgilenen en ufak çızık, kus pisliği vs.. oldugunda hemen temizleyen ve bu konularda araştırma yapan arkadaşlara sorum:
    Şu an amerikadayım ve bu tarz buradan alınacak bir ürün var mı tavsiye edeceginiz? herturlu çizik giderici, cila, koruyucu vs.. olabilir. Bizim arabalara uygun baska bir ürün de olabilir "oradayken kesin şuna da bakın" diyebileceginiz elektronik bişey de olabilir. Aracım Mayfest.

Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.